این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  آرش فرزین داماد علی پروین

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  آرش فرزین داماد علی پروین را از این سایت دریافت کنید.

  با آرش فرزین درباره پدر خواننده‌اش و پدرزن سابق‌اش علی پروین

  آرش فرزین از آن آدم‌هایی است که مصاحبه کردن با او می‌تواند کاری لذتبخش،دیگر نمی‌خواهم رابطه فامیلی ‏نزدیک او را با اسطوره پرسپولیس، علی پروین، وسط بکشم

  با آرش فرزین درباره پدر خواننده‌اش و پدرزن سابق‌اش علی پروین

  آرش فرزین از آن آدم‌هایی است که مصاحبه کردن با او می‌تواند کاری لذتبخش باشد. او که در عرصه‌های ‏مختلفی به فعالیت پرداخته، به واسطه همین تنوع حوزه‌های فعالیتی فرصت مناسبی در اختیار خبرنگار قرار می‌دهد که از ‏هر دری با او سخن گفته شود و هر زمان حس کند ریتم گفتگو درحال افت کردن است، بحث را به زمینه‌ای دیگر کشانده و ‏باب یک بحث جدید را بگشاید. خصوصا این‌که هر دو زمینه فعالیت او –خوانندگی و فوتبال- جزو پر طرفدار‌ترین حوزه‏هایی است که در جامعه حال حاضر ایران وجود دارد.

  بیشتر بخوانید:

  فیلم | افشاگری آرش کبیر تکمیلی‌نژاد (آرش فرزین) درباره جدایی‌اش از دختر علی پروین❗️

  قطعا و قطعا کمتر می‌توان فردی یا بهتر است بگوییم جوانی را یافت ‏که به یکی از این دو عرصه جذاب علاقه‌ای نداشته یا رویای حضور و تنفس در این فضا‌ها را نداشته باشد. او همچنین ‏فرزند خواننده پرطرفدار مرحوم فرزین است. خواننده‌ای که خاطرات فراوانی برای دو نسل خلق کرده و این خاطره‌سازی ‏ارزش آرش را برای کسی که قدر تلاش و محبوبیت فرزین را می‌داند، بیشتر هم می‌کند. دیگر نمی‌خواهم رابطه فامیلی ‏نزدیک او را با اسطوره پرسپولیس، علی پروین، وسط بکشم. آرش در این زمینه نیز می‌تواند چهره کنجکاوبرانگیزی ‏برای گفتگو باشد. کم نیستند کسانی که بخواهند درباره فرزین و علی پروین ناگفته‌های جذابی از دهان یکی از نزدیک‌‏ترین آدم‌ها به این دو چهره بشنوند؛ خصوصا که این آدم خود در عرصه‌های فعالیت آن‌ها کار ‏کرده و صاحبنظر قلمداد شود.

  همه این‌ها یعنی آرش فرزین آدم جذابی برای گفت‌وگوست. تازه، این علاوه بر ویژگی‌های شخصی و نوع رفتار فردی اوست. درواقع اصلی‌ترین نکته در جذاب بودن نشست و برخاست با آرش فرزین ریشه در ‏شخصیت آرام آرش دارد. او چنان راحت با آدم طرف می‌شود که حتی اگر دیدار نخست‌تان با او باشد، این نا ‏آشنایی را حس نمی‌کنی و چنان رفتار می‌کند که انگار رفاقتی چند ساله با هم داشته‌اید. این آرامش و راحتی او را تبدیل ‏می‌کند به یکی از معدود آدم‌هایی که شخص در حضورش لذت هم‌صحبتی را بی‌کم‌وکاست احساس می‌کند و در روزگار آدم‌های ‏مشغول و سر در گریبان این خاصیت کمی نیست.

  آرش کبیر توکلی‌نژاد ملقب به آرش فرزین که اکنون در میانه‌های چهارمین دهه زندگی‌اش قرار دارد، با سابقه حضور در ‏پرسپولیس چهره شناخته شده‌ای برای فوتبالدوستان است. او البته به تازگی به حوزه جذاب و پرطرفدار خوانندگی هم وارد ‏شده و طبق شنیده‌ها تا چندی دیگر نخستین آلبوم او به بازار موسیقی عرضه خواهد شد. بهانه گفت‌وگوی ما با آرش فرزین ‏همین نکته بود. می‌خواستیم درباره نخستین آلبوم او سخنانش را بشنویم و اطلاعاتی دست اول در این باره به خوانندگانمان ‏ارایه دهیم. اما همان‌گونه که گفته شد، نمی‌شود با او درباره یک حوزه مشخص صحبت کرد.

  نمی‌شود آرش فرزین را دید و ‏از فوتبال و پرسپولیس سخن به میان نیاورد. یا درباره مرحوم فرزین یا علی پروین. چنین هم شد که این گفتگو ‏درباره نخستین آلبوم آرش تبدیل شد به گفت‌وگویی در مایه‌های از هر دری سخنی. این را هم باید بگویم با این‌که شرط ‏کرده بود درباره روابط خانوادگی و فامیلی با آقای پروین یا هر شخص دیگری صحبت نشود، اما یکی دو جا که به اقتضای ‏مصاحبه حرف از این مسائل به میان آمد، تا حد ممکن از پاسخ دادن شانه خالی نکرد و از این بابت ‏سپاسگزارش هستیم.

  این گفتگو را با پرسشی درباره تاریخ تولد و سن و‌سال او آغاز کردیم. هر چه باشد، با این‌که چهره ‏آرش برای فوتبالدوستان چهره آشنایی است، اما به‌هرحال خیلی‌ها هم هستند که دوست دارند درباره چهره‌های مورد ‏مصاحبه نکات ریزی از این دست را نیز بدانند. آرش کبیر تکمیلی نژاد درباره این‌که چه شد اسم آرش فرزین را برای خود ‏انتخاب کرد، با این جملات به استقبال مصاحبه رفت:

  «بعد از این‌که پدرم فوت کرد، یکی از دوستان پیشنهاد داد نام فرزین را ‏به عنوان پسوند به اسمم اضافه کنم، تا هم یادگاری باشد از پدرم، هم این‌که می‌تواند معرفی خوبی از من باشد. چنین شد که ‏آرش فرزین شد اسم من و الان بیشتر از این‌که مرا با آن اسم و فامیل اصلی بشناسند، به این نام می‌شناسند.» ‏آرش فرزین با این جمله آغاز می‌کند: «من دقیقا متولد بیست و هشتم مهر ماه‌سال پنجاه و یک هستم.»

  پس مهر ماهی هستید.

  بله. البته با تمام خصوصیات و ویژگی‌های تمام مهر ماهی‌ها. ‏

  یعنی همان خصوصیات پر مهر و عاطفه و خانواده دوستی مهر ماهی‌ها را هم دارید؟

  حتی بیشتر.

  آرش فرزین این روز‌ها چه کاری در دست دارد؟ ‏

  آرش فرزین این روز‌ها دنبال کار‌های هنری‌اش است. باید بگویم که ورود من به این عرصه خیلی ناخواسته صورت گرفت. ‏البته پیش از چنین جمله‌ای، همیشه باید کلمه متاسفانه را به کار برد.

  چرا؟

  چون کار فوق‌العاده سختی است. وقتی فرزین خدابیامرز، پدرم، می‌خواند، همیشه به نظرم می‌آمد که دارد کار راحت و ‏آسانی انجام می‌دهد. اما وقتی آدم خودش وارد این عرصه می‌شود، می‌بیند که هر لحظه در این کار باید با دشواری‌های ‏گوناگونی روبه‌رو شوی.

  گفتید ناخواسته وارد کار هنری شدید. چگونه؟ چه شد به‌رغم بی‌میلی‌تان وارد دنیای خوانندگی شدید؟

  اول باید این نکته را بگویم که عبارت ورود به دنیای خوانندگی را دوست ندارم به کار برده شود. چون اصلا خودم را در ‏این حد و اندازه نمی‌دانم. اما در مورد خوانندگی؛ بله بی‌میل بودم. اما در عین حال این فکر همیشه یک جور‌هایی در پس ‏و گوشه‌های ذهنم بود. دوست داشتم کار‌هایی ارایه دهم تا یک بار دیگر نام و یاد فرزین زنده شود.

  چگونه این مسیر آغاز شد؟

  وقتی یکی از دوستانم به من پیشنهاد داد تا چنین کاری را به انجام برسانیم، مثل همیشه بدون این‌که چندان فکر کنم یا تردیدی ‏به دلم راه دهم، به این داستان ورود و کار را شروع کردم.

  هر خواننده‌ای خصوصا در اوایل ورودش به دنیای خوانندگی الگویی دارد. شما چه؟ دیگر این‌که در خوانندگی تا کجا می‌خواهید پیش بروید؟

  خب این سوال دوم که پاسخش چندان مشخص نیست. باید دید شرایط چگونه است و مسیر پیش پایم تا چه حد هموار است. ‏باید ببینم آیا اصلا مخاطبان دوستم دارند یا نه. آیا در حد و اندازه‌ای هستم که ادامه راه من برای کسی، مخاطبی، دوستداری ‏کسی مهم باشد یا نه.

  الگو را نگفتید.

  منبع : www.sarpoosh.com

  آرش فرزین

  آرش فرزین و جشن تولد آرش فرزین و پسر خواننده معروف و خواننده معروف و داماد سابق علی پروین و علی پروین را در پرشین وی ببینید

  جشن تولد ۴۹ سالگی آرش فرزین داماد علی پروین در بیمارستان

  تاریخ نشر :چهارشنبه 20 اکتبر 2021

  اشتراک:

  اخبار گوناگوندر این تصویر جشن تولد آرش فرزین پس خواننده قدیمی را می بینید

  آرش خواننده جوان و پسر فرزین خواننده قبل انقلاب است که چند ترانه پدرش را بازخوانی کرده است. گفته می شود که او مدتی داماد علی پروین مربی معروف بوده است ولی خیلی زود جدا شدند. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از جشن تولد آرش فرزین را برای شما قرار دهیم که روی تخت بیمارستان برای او گرفتند.

  جشن تولد آرش فرزین

  آرش فرزین، پسر بزرگوار زنده یاد فرزین بزرگ و داماد علی آقا پروین که متاسفانه این روزها درگیر بیماری کرونا میباشد و در بیمارستان بستری هست

  امروز : ۴۹ ساله شد

  عرض تبریک و شادباش و آرزوی سلامتی برای آرش فرزین عزیز

  تولد آرش فرزینبد نیست مصاحبه ای از آرش فرزین را ببینید *در مدتی که در فوتبال بودی چه کسی بیشتر از همه تو را اذیت کرد.

  برخی از روزنامه‌نگارها. بخصوص عادل فردوسی‌پور(می‌خندد).

  *از فوتبال دور شویم، آرش فرزین واقعا پرسپولیسی است؟

  به! چه جورش‌ام. یادم می‌آید سالی که پرسپولیس با گل پرویز مظلومی ,

  یک بر صفر به استقلال باخت یک ماه و نیم به مدرسه نرفتم. خدا شاهد یک ماه و نیم به مدرسه نرفتم.

  *خاطره‌ای از پدرت داری؟

  یادم می‌آید وقتی کاست پرسپولیس خسته آماده شد،‌ دور تا دور استادیوم این کاست خرید و فروش می‌شد. پدرم هم تمام درآمد این کاست را خرج پرسپولیس کرد. در آن زمان ۷۵۰ هزارتومان هزینه کاست شده بود اما پدرم هیچ درآمدی کسب نکرد و همه را به علی آقا داد تا بین بچه‌ها تقسیم کند.

  آرش فرزین خواننده*این آهنگ در ایران خوانده شد یا خارج از کشور؟

  در ایران. ما سال ۱۹۸۸ میلادی به خارج رفتیم.

  *هیچ وقت حوس خوانندگی به سرت زده؟

  صدای خوبی دارم اما نه. چون همسرم به شدت مخالف است.

  او می‌گوید صدایت به درد گویندگی می‌خورد نه خوانندگی.

  *آرش فرزین سال بعد همین موقع کجاست؟

  اگر زنده باشم با تیم‌ام به لیگ یک صعود کرده‌ام و در خدمت شما هستم برای یک مصاحبه دیگر.

  بیوگرافی فرزین خواننده قبل انقلاب

  فرزین با نام اصلی علی‌کبیر تکمیلی‌نژاد (متولد ۱۳۳۱ خورشیدی، آبادان – درگذشتهٔ آبان ۱۳۷۸، بن، آلمان) خواننده موسیقی پاپ ایرانی در دهه‌های پنجاه و شصت خورشیدی بود. وی اصالت آبادانی داشت.

  خواننده قبل انقلاب

  فرزین از هنرمندانی بود که قبل از انقلاب و در اوایل دهه ۵۰ شمسی کار خوانندگی را آغاز کرد. اولین آهنگی که اجرا کرد “مهمان” نام داشت که ساختهٔ بیژن قادری بود. وی قبل از انقلاب “دمیس روسس” ایران لقب گرفت.

  فرزین قبل از انقلاب در ساتی نیک با عارف همکاری داشت. ساتی نیک پاتوق دوستداران عارف و فرزین بود.

  اینستاگرام و عصر ایران و ویکی پدیا

  گردآوری: پرشین وی

  عصبانی شدن و درگیری حمید لولایی با عوامل در پشت صحنه برنامه

  همخوانی آرتا پسر بابک جهانبخش در کنسرت پدرش در کیش

  منبع : persianv.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید