این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  آموزش کانال زدن در شاد

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  آموزش کانال زدن در شاد را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  ساخت کانال در برنامه شاد

  در این مقاله به بررسی ساخت کانال در برنامه شاد پرداخته شده و در خصوص چگونه در نرم افزار شاد گروه بسازیم و نیز نحوه ساخت کانال در برنامه شاد اطلاع رسانی شده است.

  ساخت کانال در برنامه شاد

  معلمان کلیه مدارس برای برگزاری منظم کلاس های درس مجازی و نیز به اشتراک گذاری بهتر مطالب درسی نیازمند اطلاعاتی در مورد ساخت کانال در برنامه شاد هستند، تا بتوانند دانش آموزان و تمامی مطالب آموزشی ارائه شده از قبیل فایل های ویدیوئی را در گروه های شاد به راحتی مدیریت نمایند و با دانش آموزان خود تعامل بیشتری داشته باشند.

  اگر در ساخت کانال برنامه شاد سوالی دارید

  اگر در ساخت کانال برنامه شاد سوالی دارید

  اپلیکیشن شاد یکی از برنامه های آموزشی مناسب دانش آموزان و معلمان مدارس می باشد که در چند سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا توسط وزارت آموزش و پرورش راه اندازی شد. این برنامه در ابتدا تنها یک سامانه پیام رسانی در میان دانش آموزان و دبیران بود، اما به مرور زمان امکانات مختلفی در قالب بروزرسانی هایی به نرم افزار مذکور اضافه شد و داوطلب توانست با ارتقاء نسخه سامانه شاد از آخرین قابلیت های ایجاد شده مانند ساخت کانال در برنامه شاد استفاده نماید.

  مدیریت کانال های کلاس درسی مدارس بر عهده مدیران است و آن ها باید بعد از ورود به نرم افزار شاد کلاس های مربوطه را با ساختن کانال ها ایجاد کرده و سپس معلمان و دانش آموزان را به این کانال ها دعوت نمایند. از این رو در ادامه جهت راهنمایی بیشتر در خصوص چگونه در نرم افزار شاد گروه بسازیم ؟ قصد داریم توضیحاتی را در رابطه با نحوه ساخت کانال در برنامه شاد به صورت مفصل ارائه دهیم.

  نحوه ساخت کانال در برنامه شاد

  با توجه به موجود بودن اطلاعات معلمان، مدیران و اطلاعات کلاس های درسی در سامانه سناد، کانال ها به صورت خودکار ایجاد می شوند. اما به تازگی با انتشار نسخه جدید شاد گزینه ای با نام ساخت کانال جدید در این برنامه فعال شده که ساخت کانال از این طریق امکان پذیر باشد. در ادامه این مقاله به راهنمای دسترسی به ساخت کانال در برنامه شاد پرداخته ایم.

  در سرویس پیام رسان شاد مدیر یا معلم می تواند رسانه ای اختصاصی (کانال) ایجاد کند که با افزودن دانش آموز، مدیر و معلم به صورت یک طرفه در کانال تا حجم 1.5 گیگابایت محتوا ارسال کند ؛ امکانات کانال ها در شاد به شرح زیر است :

  انتخاب نام کاربری منحصر به فرد با قابلیت جست و جو توسط کاربران

  ساخت لینک برای کانال و به اشتراک گذاری

  ارسال انواع محتوای صوتی ، تصویری و متنی

  ارسال فایل تا حجم 1.5 گیگابایت

  امکان پخش زنده یک طرفه در کانال و دریافت نظر کاربران به صورت بلادرنگ

  برگزاری نظرسنجی

  خاموش و روشن کردن اعلان ها برای دنبال کننده ها و توسط دیگر ادمین ها

  امکان تغییر مالک کانال و واگذاری

  تعریف ادمین های دیگر با دسترسی های :

  امکان تغییر و ویرایش اطلاعات

  دیدن لیست اعضای کانال

  ارسال ویرایش و پاک کردن پیام ها

  ارسال عضو و یا مدیر جدید

  تعیین لیست سیاه

  حذف کانال و عدم دسترسی تمامی اعضا به محتواها

  کانال های رسمی آموزش و پرورش

  کانال رسمی شاد

  کانال نگاه به رویدادهای آموزش وپرورش

  کانال اولیا و مربیان

  کانال تربیت بدنی و سلامت

  کانال های پرورشی

  کانال استعدادهای درخشان

  کانال آموزش کودکان با نیازهای ویژه

  کانال پژوهش سراهای دانش آموزی

  راهنمای تصویری ساخت کانال در برنامه شاد

  برای دسترسی به گزینه جدید، دو راه وجود دارد. اول انتخاب گزینه مخاطبین از گوشه سمت راست صفحه و یا انتخاب دایره ای در سمت چپ که در آن شکل مداد وجود دارد.

  انتخاب گزینه کانال جدید

  انتخاب یک اسم برای کانال مورد نظر خود و کلیک بر روی علامت تایید موجود در گوشه بالای سمت چپ

  انتخاب مخاطبان خود برای عضویت در کانال و انتخاب علامت تایید در گوشه بالای سمت چپ

  احتمالا افراد عادی قادر خواهند بود با استفاده از مجوزی که از طرف آموزش و پرورش صادر می شود، با ساخت کانال برای دانش آموزان تولید محتوا کنند. هم چنین یکی دیگر از راه های به اشتراک گذاری محتوا که در جدیدترین نسخه برنامه شاد  معرفی گردیده است، بخش شادینو در برنامه شاد می باشد.

  علی رغم عدم امکان ساخت کانال برای افراد عادی، کانال های متعددی در برنامه شاد راه اندازی شده که به اطلاع رسانی در مورد اخبار آموزش و پرورش، محتوای آموزشی، پرورشی و غیره می پردازد. پس از اینکه آموزختید چگونه در نرم افزار شاد گروه بسازیم، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این کانال ها و نحوه دسترسی به آن ها، توصیه می کنیم مقاله زیر را مطالعه نمایید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید