این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  آنتالیا زنان بدحجاب ترکیه

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  آنتالیا زنان بدحجاب ترکیه را از این سایت دریافت کنید.

  فیلم/ بی حجابی زنان ترکیه مورد توجه رضا خان

  جدیدترین اخبار، تصاویر و فیلم‌ها از دانشجویان و دانشگاه‌های سراسر کشور

  منبع : snn.ir

  تن فروشی دختران ایرانی در آنتالیا و آنالیا!

  قاچاق دختران ایرانی از معضلات مهم اجتماعی است که رخ می‌دهد. یکی از کشور‌هایی که قاچاق دختران ایرانی در آن رخ می‌دهد ترکیه است. داستان قاچاق دختران ایرانی از سوی

  تن فروشی دختران ایرانی در آنتالیا و آنالیا!

  قاچاق دختران ایرانی از معضلات مهم اجتماعی است که رخ می‌دهد. یکی از کشور‌هایی که قاچاق دختران ایرانی در آن رخ می‌دهد ترکیه است. داستان قاچاق دختران ایرانی از سوی رییس سازمان تعزیرات حکومتی کشور هم بررسی شده بود. تنوع و گسترش هر روزه قاچاق دختران ایرانی را شاهد هستیم. قاچاق دختران ایرانی را باید به طور جدی بررسی کرده و از گسترش آن جلوگیری کرد.

  کد خبر: ۹۸۳۵۵ ۱۱:۱۸ - ۰۹ تير ۱۴۰۰

  دیدارنیوز ـ در کشور ترکیه به‌خصوص در منطقه آنالیا و آنتالیا وضعیت ایرانیان قاچاق شده بسیار وخیم است. اغلب آن‌ها بدون پروانه کسب و بدون نظارت مراقبت‌های بهداشتی مشغول فعالیت‌های سازمان‌یافته هستند.

  چندی قبل رییس سازمان تعزیرات حکومتی کشور از وضعیت قاچاق انواع کالا‌ها و در نهایت تنزل شان انسانی در این فرآیند یعنی قاچاق دختران و زنان جوان ایرانی به کشور‌های همسایه سخن گفت. به نقل از خبرگزاری‌های کشور، بیان علیرضا جمشیدی در این باب اگرچه به تعبیری حرف تازه‌ای محسوب نمی‌شد، اما از حیث التفاتی و توجه به این معضل بزرگ به مثابه مهم‌ترین و در عین حال جدی‌ترین سند سال‌های اخیر است که نه‌تن‌ها به موضوع قاچاق زنان رسمیت و حقیقت می‌بخشد بلکه از سوی دیگر ظرفیت ایجاد بستر‌های مهم و حیاتی در این خصوص که بشود مبارزه یا حتی مقابله جدی با این معضل کرد را هم ایجاد و هم هموار می‌کند.

  معضل بحرانی به نام قاچاق دختران ایرانی

  شاید با برنامه‌ریزی‌های دقیق و شناخت کامل به این مقوله بتوان دست‌کم با این فساد همه‌جانبه و ویرانگر به نوعی برخورد کرد که نه‌تن‌ها شاهد کاهش آمار افراد قاچاق‌شده باشیم بلکه بتوان جایگاه تخریب هویت و شخصیت ایرانی را که از این طریق با علامت سوال مواجه می‌شود تا حدود بسیار زیادی بهبود بخشید، اما واقعیت‌های موجود در این فرآیند بیش از هر مقدمه‌چینی و اقدام عملی در این راستا باید مورد بررسی قرار گیرند چراکه ما بدون شک با یک گردونه تغییر مفاهیم و معیار‌ها در ریشه‌یابی و آسیب‌شناسی این معضل بزرگ مواجه هستیم.

  قاچاق زنان و هویت مردانه ایرانی

  رویه داستان قاچاق زنان و دختران در ایران به نوبه خود یکی از بزرگ‌ترین بحران‌های شخصیتی و اجتماعی ما ایرانیان بالاخص در سال‌های اخیر به حساب می‌آید. از سویی وقتی صحبت از صادرات دختران به کشور‌های دیگر می‌شود، تاسف و وجدان هر ایرانی باید جریحه‌دار شود. اما از سوی دیگر همین وجدان و غیرت ایرانی جریحه‌دار شده هنگام عمل و کنش در امر اجتماعی و سیاسی هیچ کاری از پیش نبرده و نمی‌تواند ببرد.

  در این میان دختران ایرانی، زنان جوان و آسیب‌دیده از نهاد خانواده به کشور‌های دیگر قاچاق می‌شوند. عکس‌ها و فیلم‌های آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی و فیلم‌های مستند انتشار می‌یابد و در نهایت امر، چون بی‌شک ایرانیانی دخیل در این برنامه بوده و هستند و از سوی دیگر سراب کسب درآمد‌های زیاد و آنی و همچنین ایجاد بستر‌های مناسب زندگی در آن کشور‌ها برای افراد قاچاق شده و قاچاقچی در مدت زمان کوتاه نه‌تن‌ها هیچ مغایرت و حتی مشکلی بر سر راه این قاچاق شوم ایجاد نمی‌کند بلکه تنوع و گسترش هر روزه این فرآیند را نیز شاهد هستیم.

  همپایی آمار قاچاق دختران ایرانی با قاچاق اجناس

  نکته مشکل‌ساز دیگر در این میان این است که قاچاق زنان و دختران در معیار‌های اندازه‌گیری و آماردهی، همپای آمار و معضل قاچاق اجناس و کالا‌ها طبقه‌بندی می‌شود. این امر اگرچه می‌تواند توجیه قانونی و کارکردگرایی داشته باشد، اما به اندازه ارزش و قیمت کالا، شان انسانی نیز دستخوش همان تنزل می‌شود و در غایت امر، کالا شدن دختران نه‌تن‌ها در ایران بلکه در تمام دنیا عاملی مهم در افزایش این نوع قاچاق و نیز عدم ریشه‌کن کردن آن می‌شود. به طور طبیعی ما هم مانند بسیاری از کشور‌های دیگر جهان با این پدیده مواجه هستیم.

  دختران ویتنامی که به چین می‌روند، تایلندی‌ها و فلیپینی‌هایی که به کشور‌های عربی بالاخص عربستان سعودی برای کار‌های سرپرستی کودکان و پرستاری می‌روند و هراز گاهی به دلیل آزار‌های جنسی و ... که رخ می‌دهد، مجبور به اعتراض می‌شوند و به همین علت در مقابل سفارتخانه‌های کشورهایشان تجمع می‌کنند تا دختران روس که تقریبا به سرتاسر جهان صادر می‌شوند نمونه‌هایی بارز از این جریان جهانی هستند.

  دلایل قاچاق دختران ایرانی

  مطابق با شرایط موجود ایران هم سهمی از این نقل و انتقالات دارد و شان و التزام ایرانیان به مبادی اخلاقی دینی و ملی نباید اجازه دهد چنین رویداد‌های تلخی حتی برای یک نمونه رخ دهد که از قضا با نادیده گرفتن همه این موارد، روی می‌دهد، در صورتی که هیچ اقدام یا فعالیتی در برخورد یا تعدیل و کنترل این تجارت به طور جدی نشده و نمی‌شود. از این رو طبیعی است که هرروز شاهد گسترش این قاچاق و تجارت نامشروع باشیم. چنانچه وضعیت فقر و نبود امکانات مناسب در راستای کسب درآمد را یک ساختار کلی در نظر بگیریم، بلاشک باید اقدامات گسترده و متنوعی صورت بگیرد تا در این فرآیند شاهد قاچاق دختران نباشیم.

  مشکل بیکاری و نبود درآمد کافی برای افراد، گسترش اعتیاد در کشور و از همه مهم‌تر آمار تاسف بار طلاق که بیش از هرچیز به رفتار‌های جدید و این زمانی ما ایرانی‌ها و متعلقات و جهان بینی‌های ما ایرانی‌ها باز می‌گردد، از مهم‌ترین عوامل قاچاق دختران و صادرات زنان به کشور‌های دیگر محسوب می‌شوند.

  طبیعی است با عدم کاهش و همچنین کاهش آمار معضلات ناشی از این فساد و نیز ایجادکننده این فساد‌ها نمی‌توانیم شاهد کاهش این آمار وحشتناک دختران و زنان جوانی باشیم که در کشور‌های همسایه خودفروشی‌های سازمان‌یافته و گروهی می‌کنند. اما دست‌کم نمود عینی و چند و، چون این فرآیند‌ها می‌توانند نشان‌دهنده نوع و نحوه وقوع این بحران باشند تا دست کم نوع آسیب‌شناسی‌های ما و مواجهه با این معضلات را در برگیرند. چراکه به وضوح مشخص است دست اندرکاران سلامت جامعه و ارگان‌های دولتی و حتی مراکز فعال اجتماعی که باید ناظر، تحلیلگر و حتی کنترل‌کننده این بحران‌ها باشند، نه‌تن‌ها هیچ گونه شناختی از این بحران ندارند بلکه در سردرگمی‌های طویل‌المدت و تاسف‌باری به سر می‌برند که در نهایت می‌توانند آمار‌های اشتباه و بدون دقتی از این مشکلات ارائه دهند.

  اگر این بحث را مبنای شناخت این بحران فاجعه‌آمیز بدانیم و از سوی دیگر به بخش دوم گفته‌های اخیر رییس سازمان تعزیزات حکومتی مراجعه و استناد کنیم، می‌توانیم به دنبال سرنخ‌های این تجارت شوم هم باشیم. مضاف بر اینکه این مقام مسوول در تداوم گفته‌های اخیر به آرایشگاه‌هایی اشاره کرده‌اند که مسوولیت و هماهنگ‌کننده این تجارت و رویداد منفی را داشته و دارند. از این رو صرفا در یک جست‌وجوی خطی، منشا آرایشگاهی این قاچاق مورد بررسی قرار گرفته است.

  منبع : www.didarnews.ir

  اقامه نماز با بیکینی در ترکیه

  در شبکه های اجتماعی فیلمهای متعددی از اقامه نماز بدون حجاب متداول زنان منتشر شده است اما این بار انتشار ویدیوی یک زن که در سواحل ترکیه نماز می خواند

  ترکیه

  اقامه نماز با بیکینی در ترکیه

  نظرها

  نگارش از Euronews  •   ۱۲/۰۸/۲۰۱۷

  منبع : per.euronews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید