این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اسکان فرهنگیان نوروز 1401

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اسکان فرهنگیان نوروز 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  اسکان نوروزی فرهنگیان ۱۴۰۱

  %

  اخبار گوناگون

  اسکان نوروزی فرهنگیان ۱۴۰۱ | آدرس سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز 1401

  17 مارس 2022 61 دیدگاه

  آدرس سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز ۱۴۰۱ + زمان ثبت نام اسکان 1401

  آدرس سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز ۱۴۰۱ + زمان ثبت نام اسکان 1401 سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز 1401 + زمان ثبت نام اسکان نوروزی ۱۴۰۱

  آدرس ثبت نام سايت اسکان فرهنگيان برای نوروز ۱۴۰۱

  رسانه تفریحی سنتر ،نحوه ثبت نام و آدرس دقیق سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان برای سفر نوروزی ۱۴۰۱ با اموزش ثبتنام+ لینک ورود به سامانه اسکان فرهنگیان نوروز ۱۴۰۱ به نشانی اینترنتی eskan.medu.ir همراه با نحوه ثبت نام در سامانه اسکان فرهنگیان نوروز ۱۴۰۱ در شهرهای مختلف چون یزد و مشهد و کرمان و اصفهان و لرستان و تبریز و …و زمان ثبت نام اسکان نوروزی فرهنگیان ۱۴۰۱ همراه با شرایط و مبلغ ثبت نام اسکان نوروزی ۱۴۰۱ برای شما عزیزان جمع آوری کرده است.

  آدرس سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان سفر نوروزی ۱۴۰۱

  سایت اسکان فرهنگیان برای ثبت نام جهت سفر نوروزی ۱۴۰۱ به نشانی اینترنتی eskan.medu.ir فعال شد: نحوه ثبت نام و آموزش نحوه ثبتنام و لینک ورود به سامانه اسکان فرهنگیان نوروز ۱۴۰۱ را در ادامه ببینید:

  سامانه اینترنتی رزرو اسکان فرهنگیان، به آدرس eskan.medu.ir است و این امکان را برای فرهنگیان فراهم می‌کند که با ثبت‌نام و وارد کردن مشخصات در آن بتوانند در تاریخ‌های موردنظر خود به سفر بروند.

  شرایط و نحوه ثبت نام و رزرو اینترنتی اسکان مدارس فرهنگایان نوروز ۱۴۰۱

  فرهنگیان محترم و خانواده درجه یک٬ شامل پدر و مادر و همسر و فرزندان٬ اولویت اسکان هستند.

  کلیه متقاضیان اسکان٬ بایستی کارت ملی داشته باشند و حکم کارگزینی فرهنگی نیز ارائه شود.

  اولویت اسکان٬ فقط فرهنگیان است و در صورت وجود ظرفیت خالی٬ مسافرین غیر فرهنگی پذیرش می شود.

  مدت زمان اسکان٬ ۷۲ ساعت است.

  رزرو اینترنتی از طریق سامانه٬ انجام می شود. اگر رزرو کننده٬ به مکان رزرو شده مراجعه نکند٬ ستاد اسکان نسبت به عودت مبلغ و لغو رزرو اقدام می کند.

  به هر فرهنگی٬ یک اتاق تعلق می گیرد و تعداد بیشتر٬ بر اساس تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد.

  جهت ثبت نام و اطلاعات تکمیلی به آدرس سایت eskan.medu.ir مراجعه نمایید.

  اسکان فرهنگیان نوروز 1401

  سایت اسکان فرهنگیان سفر نوروزی ۱۴۰۱ در اداره کل آموزش و پرورش استان یزد

  “احمد رضا نعمتی” رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورشهدف ‌از برگزاری این جلسه را فراهم نمودن هرچه بیشتر امکانات رفاهی برای میهمانان عزیز فرهنگی و همچنین بررسی اقدامات انجام شده و یافتن نقاط ضعف و کسب تجربه از سال های گذشته و کار برروی نقاط قوت ذکر کرد.

  در این جلسه با اشاره به اعلامیه ستاد ملی کرونا مبنی بر بلا مانع بودن سفر های نوروزی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، آمار و اطلاعات مدارس طرح اسکان،پیش بینی اقلام و تجهیزات لازم و هزینه های احتمالی آماده سازی مدارس جهت اسکان مسافران نورزی مورد بررسی قرار گرفت.

  در ادامه ضمن اعلام آمادگی صد درصدی ستاد اسکان برای پذیرایی از میهمانان فرهنگی، بر به کارگیری همه ظرفیت ها و امکانات این ستاد به منظور ارائه خدمات مطلوب به فرهنگیان و عموم میهمانان استان در ایام نوروز آنها تاکید شد.

  اسکان فرهنگیان در اصفهان

  رئیس اداره امور رفاهی آموزش‌وپرورش اصفهان خبر داد: ۲۰۰ مدرسه آماده اسکان نوروزی فرهنگیان در اصفهان پذیرش، از ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۰ است.

  رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان با اشاره به آماده‌سازی ۲۰۰مدرسه در سطح شهر برای اسکان فرهنگیان در مرحله نخست، ‌گفت: در این مدارس حدود دو هزار کلاس درس برای اسکان آماده‌سازی شد و از ۲۶ اسفندماه آماده پذیرش مسافران نوروزی خواهیم بود.

  پایگاه اسکان برای میزبانی از مسافران ورودی به اصفهان در نقاط مختلف شهر در خیابان کاوه، حکیم نظامی، هنرستان اباذر در مرکز شهر و خیابان بزرگمهر پایگاه‌های اسکان مسافران تشکیل می‌شود که پذیرای همکاران فرهنگی از سراسر کشور هستند.

  3 / 5. امتیازات: 354

  eskan.medu.ir www.skan.medu.ir آدرس سایت eskan.medu.ir آدرس سایت اسکان eskan.medu.ir آدرس سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز 96 آدرس سایت ثبت نام اسکان نوروز 96 اسکان نوروزی 1397 اسکان نوروزی 97 تاریخ ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز 96 تاریخ دقیق ثبت نام اسکان نوروزی 96 ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز 96 ثبت نام اینترنتی اسکان معلمان نوروز 96 جزییات ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز 96 زمان اسکان نوروزی 97 زمان ثبت نام اسکان فرهنگیان زمان ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز 96 زمان ثبت نام اسکان نوروزی 97 سایت اسکان فرهنگیان سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز 96 سکان فرهنگیان نوروز 96

  مطالب مشابه برچسب ها

  افزودن دیدگاه

  ریحانهمهمان 2022-03-25 22:19

  سلام ما اومدیم اصفهان خیلی کارشون عالیه ما ناحیه سه پذیرش حضوری گرفتیم برخورد عالیه و کلاس خالی زیاد و قابل تمدید .هوا عالیه آب زاینده رود هم امروز جریان افتاد جای همه خالی.سال نو مبارک

  پاسخ

  احمد رضا شبانیانمهمان

  2022-03-23 18:19 سلام

  فرهنگی بازنشسته هستم

  از سال ۱۳۹۵ « خانه معلم پونل » واقع در شهرستان رضوانشهر استان گیلان را که به مخروبه ای تبدیل و تعطیل شده بود با تلاش و کوشش خودم و خانوده ام با پرداخت هزینه ای بالغ بر دو میلیار تومان با فروش منزل مسکونیم در تهران به خانه معلمی زیبا ، عالی با همه امکانات در شأن فرهیختگان و فرهنگیان عزیز تبدیل کرده ام ، سه سال در این خانه معلم در حال بازسازی ، نوسازی و تجهیز این مکان بودم

  منبع : www.tafrihicenter.ir

  نوروز ۱۴۰۱ مسافرت به مشهد مجاز است یا غیرمجاز؟

  مشهد- تغییر رنگ بندی شهرها به قرمز کرونایی، سکوت ستاد پیشگیری از کرونا و فعالیت آژانس‌های گردشگری بسیاری از مردم را در دوراهی تصمیم‌گیری قرار داده که سفر در نوروز ۱۴۰۱ مجاز است یا غیر مجاز!

  بازار گزارش می‌دهد؛

  نوروز ۱۴۰۱ مسافرت به مشهد مجاز است یا غیرمجاز؟ | اسکان مدارس خبری نیست

  مشهد- تغییر رنگ بندی شهرها به قرمز کرونایی، سکوت ستاد پیشگیری از کرونا و فعالیت آژانس‌های گردشگری بسیاری از مردم را در دوراهی تصمیم‌گیری قرار داده که سفر در نوروز ۱۴۰۱ مجاز است یا غیر مجاز!

  بازار؛ گروه استان ها: درحالی‌که مسئولان بهداشتی از شیوع موج ششم بیماری کرونا آن‌هم با ویروس جهش‌یافته و با خطر مرگ در حال سخن گفتن هستند اما آن روی سکه مردم در حال جستجوی شرایط تورهای نوروز ۱۴۰۱ هستند!

  نوروز ۱۴۰۱ نزدیک است و در چند سال گذشته، همیشه تعطیلات نوروز بهترین فرصت واصلی‌ترین اوج سفر در ایران بوده است؛ امّا نوروز ۱۳۹۹ به خاطر شیوع کرونا، سالی متفاوت بود و تقریباً هیچ سفر نوروزی برون‌مرزی از ایران انجام نگرفت. حالا دوباره با نزدیک شدن به تعطیلات نوروزی، توجه‌ها به سمت تورهای نوروز ۱۴۰۱ رفته است.

  متأسفانه درحالی‌که مردم در حال تدارک دیدن برای سفر هستند و بسیاری از تورها نیز برای جا نماندن از قافله حتی پیش‌فروش‌های خود را آغاز کردند اما هنوز خبر قطعی درباره وضعیت سفر در نوروز پیش رو به مردم داده نشده و معلوم نیست که سال آینده اسکان برای گردشگران به چه اشکالی مهیا است!

  با توجه به اینکه فعلاً شرایط کشور ما ایران، هنوز در مراحل اوج همه‌گیری است و تا نوروز ۱۴۰۱ زمان زیادی مانده ‌است، پروتکل‌های سفر در داخل ایران هنوز اعلام نگردیده است لذا همین موضوع آشفتگی و بلاتکلیفی مردم را بیشتر کرده است.

  انفجار جمعیت زائران

  معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی نیز بابیان اینکه مردم کشورمان ۲ سال محرومیت از تحویل سال در حرم امام رضا(ع) را از سر گذرانده‌اند در این رابطه به بازار گفت: به‌طور حتم مشهدالرضا در نوروز ۱۴۰۱ با تراکم سفرها و انفجار جمعیت زائران مواجه خواهد شد.​

  ​حجت‌الاسلام حجت گنابادی نژاد افزود: مناسبت‌های مذهبی ماه رجب، گرانی سفر به اماکن مقدس خارج از کشور و همچنین آغاز ماه مبارک رمضان در نیمه فروردین‌ماه به‌طور حتم موجب افزایش و تراکم سفرهای زیارتی در نوروز ۱۴۰۱ در مشهد مقدس خواهد شد.

  وی گفت: البته نهادهای خدمت رسان اقدامات لازم را انجام خواهند داد اما باید پیش‌بینی درستی از میزان حضور زائران نوروزی در مشهد مقدس انجام شود.

  سفر به مشهد ممنوعیتی ندارد

  بلاتکلیفی مسافران از سفرها در حالی است که استاندار خراسان رضوی باوجود قرمز شدن رنگ بیش از ۲۵ شهر در این استان می‌گوید: در نوروز ۱۴۰۱ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، میزبان زائران رضوی در استان خواهیم بود.

  یعقوب علی نظری در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا استان خراسان رضوی افزود: امسال چون بنا بر این نیست که در استان و شهرهای قرمز ممنوعیت اعمال شود، درنتیجه پذیرای حضور زائران خواهیم بود. وی با اشاره به این موضوع که به همین منظور ضمن تدوین پروتکل‌های بهداشتی ستاد استقبال از زائران تشکیل خواهد شد ادامه داد: در نوروز امسال ضمن تدوین پروتکل‌های بهداشتی، ستاد استقبال از زائران تشکیل خواهد شد.

  وی بیان کرد: ضرورت دارد پروتکل‌های مخصوص ایام تعطیلات و ایام پایان سال در مشهد طبق فهرست مشخص تدوین و اجرا شود.

  استاندار خراسان رضوی تأکید کرد: باوجوداینکه شیوع او میکرون زیاد شده و وارد موج ششم شیوع کرونا شده‌ایم، راهکار جلوگیری از این امر، تعطیلی گسترده نیست بلکه باید محدودیت‌های هوشمند را اعمال کنیم.

  وی افزود: برای تجمع در اماکن مسقف، مجوز استفاده از ۳۰ درصد ظرفیت و حداکثر مدت ۱.۵ ساعت صادر خواهد شد و مهدویت‌های هوشمند در ترددها نیز باید مدنظر قرار گیرد.

  اسکان مدارس در هاله ای ابهام

  استفاده از فضاهای فرهنگی ازجمله مدارس یکی از پرطرفدارترین تقاضاهایی است که همه‌ساله و در ایام تعطیلات موردبحث بوده است.

  به گزارش خبرنگار بازار درحالی‌که شمارش معکوس برای بستن کوله‌بار سفر و هم‌چنین برنامه‌ریزی خانواده‌ها برای سفر در نوروز ۱۴۰۱ آغاز شده است اما اسکان مسافران نوروزی در مدارس هنوز در هاله‌ای ابهام قراردارد و ظاهراً مسئولان تصمیمی در این رابطه اتخاذ نکردند.

  در این رابطه از سخنگوی آموزش‌وپرورش خراسان رضوی می‌خواهیم تا پیرامون این موضوع و نجات مسافران احتمالی از سرگردانی اطلاعاتی را در اختیار ما قرار دهد.

  مهدی مجیدی فر در گفت‌وگو با بازار اظهار می‌کند: متأسفانه تا این لحظه هنوز تصمیم و یا دستورالعملی در این رابطه و مبنی بر اسکان مسافران و فرهنگیان در مدارس استان اتخاذ نشده است.

  مدیر روابط عمومی آموزش‌وپرورش خراسان رضوی این موضوع را به چند روز آینده موکول کرده و می‌گوید: در صورت اتخاذ هرگونه تصمیم‌گیری لذا اطلاع‌رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

  راه‌اندازی سفرهای هوشمند

  هرچند که مسئولان به‌اتفاق بر این باورند که در نوروز امسال حتی‌الامکان سفری صورت نپذیرد اما برخی از مسئولان و شهرهای مسافر پذیر در این راستا به دنبال هوشمند سازی و ساماندهی سفرهای نوروزی هستند.

  حدود دو سال است که هشدار می‌دهند «سفر نروید» اما هر بار که محدودیت‌ها برداشته می‌شود حجم سفرهای مردم، مسئولان را شگفت‌زده می‌کند.

  تکرار این وضعیت ناشی از نداشتن استراتژی برای «مدیریت سفر» و تکیه‌بر سیاستِ توصیه و هشدار است. در این مدت نیز تنها عامل بازدارنده و یا کنترل سفرها، اعمال تردد فقط برای خودروها و جریمه نقدی، تعطیلی مراکز اقامتی و پذیرایی، محدودیت ۶۰ درصدی مسافر برای حمل‌ونقل عمومی و استعلام بیماران کرونایی بوده که صرف‌نظر از چگونگی اجرای آن‌ها، به نظر می‌رسد بیشتر نقش سوپاپ را داشته تا راه‌کار، چون به‌محض برداشته شدن، انفجاری رخ‌داده است.

  مضاف بر این، از ابتدای کرونا و هم‌زمان با محدود و ممنوع کردن سفرها این سؤال مطرح بود که آیا سیاست تحدید و تعطیلی به‌تنهایی برای کنترل کرونا و مدیریت سفر در وضع موجود کافی است، آیا نباید نظارت قوی‌تر شود، آیا هنوز وقت آن نشده محیط‌هایی مثل ساحل، ناوگان حمل‌ونقل، مراکز اقامتی و حتی سایت‌های توریستی، موزه‌ها، رستوران‌ها و سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌های بین‌راهی برای دوران کرونا تجهیز و محکم‌تر از گذشته نظارت شوند و آموزش و آگاهی بیشتر شود؟

  منبع : www.tahlilbazaar.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید