این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  افتتاح حساب وکالتی بانک سپه

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  افتتاح حساب وکالتی بانک سپه را از این سایت دریافت کنید.

  حساب وکالتی بورس کالا

  در این مقاله، به این پرسش که حساب وکالتی بورس کالا چیست پاسخ داده شد و نحوه افتتاح آنلاین، تایید، نحوه ثبت نام و دریافت معرفی نامه آن مورد بررسی قرار گرفته است.

  حساب وکالتی بورس کالا

  اشخاصی که قصد معامله در بازار بورس کالا را دارند، باید نسبت به افتتاح آنلاین حساب وکالتی اقدام نمایند. این حساب، متصل به کارگزاری های بورس خواهد بود و امکان برداشت وجه مورد نیاز برای انجام معامله در بازار بورس کالا را از حساب مشتری برای کارگزاری فراهم می کند.

  برای مشاوره افتتاح و تایید حساب وکالتی بورس

  برای مشاوره افتتاح و تایید حساب وکالتی بورس

  آن دسته از معامله گرانی که در سامانه سجام احزار هویت نموده اند و قصد خرید از بورس کالا از طریق کارگزاری ها را دارند، لازم است نسبت به افتتاح آنلاین حساب وکالتی اقدام نمایند. این نوع حساب به کارگزاری متصل می شود و این امکان را فراهم می کند که کارگزاری، پیش پرداخت لازم برای انجام معامله را از حساب مشتری برداشت نموده و فرآیند انجام معامله را تسهیل نماید.

  دسترسی کارگزاری به این حساب، موجب می شود معاملات بورس کالا با سرعت بیشتری انجام گیرد و مشتریان، تنها با تامین وجه مورد نیاز و ثبت درخواست خود مبنی بر خرید کالاهایی نظیر خودرو، بخشی از نقل و انتقالات مالی برای انجام معامله را به کارگزاری بسپارند.

  از آنجا که بسیاری از افراد مایل به ورود به بازار بورس کالا هستند و مقدمه فعالیت در این بازار نیز داشتن حساب وکالتی متصل به کارگزاری است، در این مقاله به پاسخ این پرسش ها که حساب وکالتی بورس کالا چیست و نحوه افتتاح آنلاین این حساب، دریافت معرفی نامه و تایید آن به چه صورت است و همچنین، بررسی حساب وکالتی بورس آگاه، مفید و بانک های ملت، ملی و سپه پرداخته خواهد شد.

  حساب وکالتی بورس کالا چیست؟

  برای انجام معامله در بورس کالا ایران، من جمله بورس کالا کارگزاری مفید و خرید اقلامی مانند خودرو، نیاز به داشتن حساب وکالتی است که این امکان را به کارگزاری های می دهد که مبلغ مورد نیاز برای پیش پرداخت را در این حساب ها مسدود نموده و معامله را صورت دهد. در صورت انجام معامله، این مبلغ به حساب کارگزاری واریز می شود و در غیر این صورت وجه مربوطه آزاد می گردد. تنها راه انتقال مبلغ پیش پرداخت به کارگزاری ها در بورس کالا استفاده از حساب وکالتی است.

  بنابراین، در پاسخ به این پرسش که حساب وکالتی بورس کالا چیست، باید گفت این نوع حساب، حسابی است که به کارگزاری متصل است و مبلغ مورد نیاز برای خرید در بورس کالا از این حساب تامین می شود. بیشتر کارگزاری های فعال در بورس کالا، این امکان را فراهم می کنند تا مشتریان از طریق حساب وکالتی به معامله در بازار بورس کالا بپردازند. نحوه افتتاح حساب وکالتی، به این شکل است که، نیاز به دریافت معرفی نامه از سوی کارگزاری دارد و متقاضیان با مراجعه به سایت های کارگزاری امکان دریافت این معرفی نامه را خواهند داشت.

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سایت تابلو خوانی بورس کلیک نمایید.

  پس از ارائه این معرفی نامه به بانک، افتتاح حساب وکالتی ممکن می شود. دریافت این معرفی نامه و افتتاح حساب وکالتی، نیاز به اخذ کد بورسی کالا دارد که دریافت هر یک از این موارد، از طریق سامانه EBGO امکان پذیر است. با مراجعه به سایت کارگزاری ها می توان به این سامانه دسترسی پیدا کرد و فرآیند دریافت کد بورسی کالا و معرفی نامه را طی نمود.

  هر فرد می تواند در همه کارگزاری ها و بانک های ارائه دهنده خدمات بورس کالا حساب وکالتی داشته باشد، اما در هر کارگزاری تنها امکان افتتاح یک حساب وکالتی وجود دارد. نوع حسابی که برای این کار در نظر گرفته می شود، به صورت سپرده کوتاه ‌مدت یا پس ‌انداز است و کسانی که دارای چک برگشتی هستند نمی توانند اقدام به افتتاح حساب وکالتی بورس نمایند.

  حتما بخوانید: سایت بورس کالای ایران

  نحوه ثبت نام و افتتاح حساب وکالتی آنلاین بورس کالا

  نحوه افتتاح حساب وکالتی آنلاین بورس کالا به این شکل است که، متقاضیان باید به سامانه EBGO مراجعه نمایند. این سامانه که مربوط به مدیریت معاملات فی ما بین کارگزاری ها و مشتریان در حوزه بورس کالا است، نقش مهمی در دریافت کد بورسی کالا و دریافت معرفی نامه افتتاح حساب وکالتی دارد که در ادامه، به نحوه ثبت نام و افتتاح حساب وکالتی آنلاین بورس کالا از طریق آن، به صورت گام به گام پرداخته خواهد شد.

  در قدم اول، لازم است متقاضی به سایت Ebgo.ir و سپس به بخش کارگزاری های فعال مراجعه نماید.

  با انتخاب کارگزاری مدنظر، متقاضی به سامانه EBGO هدایت می شود و باید روی اخذ کد آنلاین بورس کالا کلیک کند.

  در مرحله بعد، لازم است به ترتیب مشخصات فردی، اطلاعات نشانی، اطلاعات مالی متقاضی وارد و مدارک مربوط به آن نیز بارگذاری شود.

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  شرکت کارگزاری بانک سپه • kalapage

  صفحه اصلیبورس کالا

  منبع مطلب : sepahbroker.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  زین العابدین مهرابی 29 روز قبل
  1

  اجازه دادن، برداشت ودسترسی کارگزاران نسبت به برداشت مبلغ معامله انجام شده از حساب را،حساب وکالتی می‌گویند

  مهدی 2 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید