این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  الگوی ساک دستی با مقوا

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  الگوی ساک دستی با مقوا را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  آموزش ساخت ساک کادو با مقوای رنگی

  آموزش ساخت ساک کادو با استفاده از کاغذ کادو بسیار آسان است و شما می توانید علاوه بر صرفه جویی در خرید ساک کادو از این راه کسب درآمد کنید.

  کاردستی

  آموزش ساخت ساک کادو با مقوای رنگی

  توسط ابوالفضل ناظمی 4 8918

  آموزش ساخت ساک کادو با استفاده از کاغذ کادو بسیار آسان است و شما می توانید علاوه بر صرفه جویی در خرید ساک کادو از این راه کسب درآمد کنید.بساز و بفروش (B&B) | بساز – هدیه دادن کار لذت بخشی است که هم حال کادو دهنده را خوب می کند و هم حال کادو گیرنده را. شما می توانید با رعایت چند نکته ساده هزینه های جانبی کادو دادن را کم کنید به عنوان مثال شما می توانید جعبه کادو را خودتان درست کنید که برای این کار راه های مختلفی وجود دارد مثلا ساخت جعبه کادو با مقوا، ساخت جعبه کادو بدون چسب و یا ساخت جعبه کادوی ساده. علاوه بر آن می توانید برای شکیل تر شدن هدیه تان از ساک کادوی دست ساز هم استفاده کنید. ما پیش از این انواع روش های ساخت جعبه کادو را به شما آموزش داده بودیم و در این مطلب قصد داریم تا آموزش ساخت ساک کادو را در کنار همدیگر یاد بگیریم. پس با ما همراه باشید.

  وسایل مورد نیاز برای ساخت ساک کادو

  الگوی ساخت ساک کادومقوای رنگیمدادخط کشقیچیچسبنوار پارچه ای

  ابعاد ساک کادو

  این ساک های زیبا را می توانید در ابعاد مختلف درست کنید. به عنوان مثال شما می توانید الگوی ساخت ساک کادو را روی کاغذ سایز A4 پیاده کنید و ساک کادویی که درست می شود دارای این ابعاد خواهد بود: ارتفاع: ۱۳۵ میلیمتر، عرض ۹۰ میلیمتر و عمق ۳۵ میلیمتریا این که الگو را روی کاغذ سایز A3 داشته باشید تا سایز ساک کادوی شما بزرگتر بشود: ارتفاع: ۱۹۰ میلیمتر، عرض ۱۲۷ میلیمتر و عمق ۴۸ میلیمتر

  الگوی ساخت ساک کادو

  الگوی ساخت ساک کادو را می توانید از طریق فایل های زیر دانلود کنید. این الگوها به صورتی است که شما می توانید آن را بر روی کاغذ مورد نظر خودتان پرینت بگیرید و حتی متن مورد نظرتان را هم روی آن تایپ کنید.الگوی ساخت ساک کادو – شماره ۱الگوی ساخت ساک کادو – شماره ۲الگوی ساخت ساک کادو – شماره ۳الگوی ساخت ساک کادو – شماره ۴اما اگر می خواهید از طرح دیگری به جز طرح های موجود استفاده کنید. می توانید قالب این الگو را بر روی کاغذ طرحدار مورد نظرتان بکشید تا دیگر نیازی به پرینت گرفتن هم نباشد.

  آموزش تصویری ساخت ساک کادو

  بدنه اصلی ساک کادو

  یادتان باشد هر چقدر کاغذ مورد استفاده برای ساخت این ساک کادو ضخیم تر باشد ساک کادوی شما ساختار بهتری پیدا خواهد کرد.بعد از این که الگو را بر روی کاغذ کشیدید باید به کمک خط کش و کاتر دور آن را بچینید.حالا الگوی ساک کادوی شما ساختار کلی خودش را پیدا کرده و باید آن را بر اساس خطوط نقطه چینی که بر روی خود دارد تا کنید.لبه الگو را چسب بزنید و دو لبه عرضی ساک کادو را بر روی هم بچسبانید.برای این که ساک کادو استحکام بیشتری داشته باشد نواری از جنس و طرح همان کاغذ انتخابی تان را انتخاب کنید و آن را از داخل به لبه ساک کادو بچسبانید.اگر الگو را روی کاغذ سایز A4 داشتید طول این نوار کاغذی برابر ۱۶۰ میلیمتر و اگر الگو را بر روی کاغذ سایز A3 کشیدید طول آن برابر ۱۷۵ میلیمتر خواهد بود. عرض این نوار کاغذی را می توانید بین ۳ تا ۴ سانتیمتر بگیرید.به این ترتیب ظاهر داخلی ساک کادو به شکل زیر در خواهد آمد:

  ساخت کف ساک کادو

  حالا باید ساختار کف ساک را شکل بدهید. برای این کار قسمت های کف ساک را که با خط چین مشخص شده با زاویه ۹۰ درجه بر روی هم تا کرده و بچسبانید.حالا کف ساک کادو را به شکل زیر تا بزنید تا جای کمتری بگیرد.

  ساخت دستگیره برای ساک کادو

  برای ساخت دستگیره های ساک کادو می توانید از نوارهای پارچه ای عریض استفاده کنید. در اینجا از نوارهای پارچه ای با عرض ۱٫۵ سانتیمتر استفاده کرده ایم. محل نصب این نوارها در فاصله ۲ سانتیمتری از بغل و ۲٫۵ سانتیمتری از لبه بالایی ساک کادو است. البته این فاصله برای ساک کادو با کاغذ A3 است و در کاغذ A4 باید این فاصله را کمی کمتر در نظر بگیرید.قسمت مورد نظر را با استفاده از کاتر برش بزنید.برای ساخت دو دستگیره این ساک کادو نیاز به حدود ۳۵ سانتیمتر از نوار پارچه ای دارید. حدود ۲ سانتیمتر انتهایی نوار را از درزی که بوجود آورده اید عبور دهید.وقتی که لبه نوار پارچه ای را عبور دادید آن را چسب بزنید و به سطح داخلی ساک بچسبانید.این کار را برای طرف دیگر دستگیره ساک کادو هم انجام دهید.شما می توانید از بندهای دارای سطح مقطع دایره هم استفاده کنید و سوراخ های مربوط به دسته ساک را با پانچ بوجود بیاورید.به این ترتیب ساک کادوی شما آماده است و می توانید کادوهایتان را داخل آن قرار دهید.امیدواریم که از این آموزش خوشتان آمده باشد. اگر سوال یا نظری درباره آموزش ساخت ساک کادو داشتید حتما در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.ما سایت بسازوبفروش را درست کرده ایم تا رونقی به بازار کسب و کار مشاغل خانگی بدهیم. پس همین الان دست به کار شوید و به کمک آموزش های رایگان سایت ما درآمدزایی را شروع کنید.

  4.3/5 (4 نظر)

  منبع مطلب : honarimag.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید