این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  انشا در مورد طبیعت با مقدمه و بدنه و نتیجه

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  Zahra

  خوب بود

  لطفا از طبیعت محافظت کنید ن اینکه همش زباله های خودتون رو بریزید و طبیعت رو زشت کنید 😐🙏

  Sa

  انسان زیباست و زیبایی رو دوست دارد و همچنین طبیعت را

  ناشناس

  خوب بود

  محمد مهدی انصاری

  انشا با موضوع طبیعت

  دخترک تنها

  عالیه

  انشا در مورد طبیعت با مقدمه و بدنه و نتیجه را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  انشا

  انشا با مقدمه و نتیجه گیری درباره طبیعت

  مقدمه: ما در زیبا ترین سیاره ای زندگی می کنیم که دارای طبیعت بسیار تمیز و جذاب پر از سرسبزی است. طبیعت بهترین دوست ما است که همه منابع ما را برای زندگی در اینجا فراهم می کند. آب برای نوشیدن به ما می دهد، هوای خالص برای نفس کشیدن، غذا خوردن، زمین برای اقامت، حیوانات، گیاهان برای استفاده های دیگر ما، و غیره برای بهبود ما.. ما باید طبیعت خود را حفظ کنیم، آن را صلح آمیز نگه داریم، آن را تمیز نگه داریم و از تخریب آن جلوگیری کنیم تا بتوانیم از طبیعت برای همیشه لذت ببریم. طبیعت گرانبها ترین هدیه ای است که از سوی خدا به ما داده شده است تا از آن لذت ببرید، اما به آن آسیب نرسانید.

  تنه انشا: طبیعت زیبا و جذاب اطراف ما است که ما را خوشحال می کند و محیط طبیعی ما را برای زندگی سالم فراهم می کند. طبیعت ما انواع مختلفی از گل های زیبا، پرندگان جذاب، حیوانات، گیاهان سبز، آسمان آبی، زمین، رودخانه های جاری، دریا، جنگل ها، هوا، کوه ها، دره ها، تپه ها و بسیاری چیزهای دیگر را فراهم می کند. خدا ما طبیعت زیبا را برای زندگی سالم ما ایجاد کرده است. تمام چیزهایی که ما برای زندگی خود استفاده می کنیم دارایی های طبیعت است که نباید آن را خراب و آسیب دید. ما نباید اصالت طبیعت را از بین ببریم و نباید از چرخه اکوسیستم ناسازگار باشیم. طبیعت ما محیطی زیبا برای زندگی و لذت بردن را فراهم می کند، بنابراین مسئولیت ما این است که آن را تمیز نگه داریم و از همه آسیب ها جلوگیری کنیم. در عصر مدرن، بسیاری از فعالیت های خودخواهانه و بدی از انسان، طبیعت را به شدت آشفته کرده اند. اما همه ما باید تلاش کنیم زیبایی طبیعت ما را حفظ کنیم. طبیعت همه چیز در اطراف ما است که ما را با محیط زیبا محصور می کند. ما هر لحظه از آن می بینیم و لذت می بریم. ما تغییرات طبیعی را در آن مشاهده می کنیم، آن را می شنویم و آن را در همه جا احساس می کنیم. ما باید از ماهیت کامل بهره مند شویم و روزانه صبحانه را به خانه ببریم تا نفس بکشیم و از زیبایی صبح طبیعت لذت ببریم زیبایی مانند صبح هنگامی که خورشید بالا می رود، همه چیز به رنگ نارنجی روشن و سپس زرد رنگ است. در شب زمانی که خورشید غروب می کند دوباره تنظیم می شود نارنجی تیره و سپس نور تاریک.در دنیای تکنولوژیک مدرن، اختراعات زیادی به دست می آورند بدون آنکه مزیت و ماهیت آنها را نادیده بگیرند. مسئولیت ما این است که دارایی های موجود طبیعت ما را نجات دهیم تا حیات جاودانی بر روی زمین وجود داشته باشد. اگر ما هیچ گامی برای حفاظت از طبیعت نمی گیریم، نسل های آینده مان را به خطر می اندازیم. ما باید ارزش و ارزش آن را درک کنیم و سعی کنیم شکل طبیعی خود را حفظ کنیم.

  نتیجه گیری: طبیعت گرانبها ترین و با ارزش ترین هدیه ای است از طرف خداوند برای زندگی ما انسان ها در اینجا بر روی زمین. طبیعت زندگی ما را با فراهم آوردن منابع لازم برای زندگی روزمره آسان می کند. ما باید از طبیعت ما سپاسگزار باشیم تا به ما کمک کند، مراقب و پرورش دهیم. اگر صبح زود صبحانه در باغ بمانیم می توانیم صدای شیرین و طبیعت طبیعت را لذت ببریم. طبیعت ما با بسیاری از زیبایی های منظره ای که ما می توانیم در هر زمان لذت ببریم. زمین دارای زیبایی جغرافیایی و شهر باغ و یا بهشت است. اما غم انگیز است که بگوییم چنین هدایای زیبای خدا روز به روز به دلیل پیشرفت تکنولوژیکی و سطح بالای نادیده گرفتن انسانها، کاهش می یابد.

  منبع مطلب : ensha2.blog.ir

  مدیر محترم سایت ensha2.blog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  2 انشا درباره طبیعت و توصیف آن - دانش‌چی

  انشا در مورد طبیعت و توصیف آن – مهارت نوشتاری

  انشا درباره طبیعت و توصیف آنانشا درباره توصیف طبیعت – شماره ۱

  طبیعت یکی از هزاران نعمت هایی است که خداوندبه مخلوقاتش عطا فرموده تا در ضمن استفاده و لذت از آن، در حفظش کوشا باشند.طبیعت یعنی هر آنچه که خداوند مهربان به ما عطا کرده است ؛ از سرسبزی و زیبایی کوه و دشت و صحرا تا دریا و غروب خورشید و بسیاری از چیز های دیگر که زبان، قادر به وصف آن نیست.

  تماشای طبیعت خیلی لذت بخش است. از درختان زیبا گرفته تا گل های رنگارنگ و عطرآگین و گونه های حیوانی قشنگ و سبزه زارهای پهناور و کوه های برافراشته، همگی چشمان ما را به تماشای خود فرا می خوانند .

  وقتی بهارجامه ی سبز رنگ و رنگارنگ خود را بر تن می کند با دیدن آن احساس آرامش می کنیم و دوست داریم هر لحظه در کنار آن بنشینیم و زبان به توصیف آن بگشاییم. وقتی صدای شرشر آببه گوش می رسد یا وقتی قایقی سوار بر امواج پر تلاطم دریا می بینیم، در دل احساس سبکی می کنیم و این چقدر لذت بخش است. غروب خورشید که دیگر جای خود دارد! وقتی خورشید بعد از یک سفر یک روزه چشم از زمین فرو می بندد و دستی به نشانه ی خداحافظی تکان می دهد و چهره در پس کوه های سر به فلک کشیده مغرب قایم می کند و پرده ی سیاه شب دامن گستر می شود، زیبا و دل چسب است.

  و زیباتر از تمام این ها، بیدارشدن از خواب در یک فصل زمستانیو تماشای بلورهای زیبای برفاست که با لبخند روی ساقه های خشکیده ی درختان به خواب رفته، جا خوش کرده اند! و درختانی که لباس سفید بر تن کرده و به خوابی کوتاه مدت فرو رفته اند.

  آری طبیعت زیباست چرا که خالق آن زیباست.

  انشا در مورد طبیعت – شماره ۲

  در یک صبح بهاری، بارانزیبایی می بارید و من نیز در گوشه ای از دشت زیبا با چتر رنگی ام روی صندلی چوبی نشسته بودم و به آفریده های خدا می اندیشیدم تا اینکه در ذهنم به طبیعت پیش رویم رسیدم. چه نعمت وسیعی پیش رویم بود. سرسبزی دشت و چمن و صدای زیبای قطرات باران، و گنجشکهایی که سراسیمه به لانه هایشان در لابه لای درختان پناه می بردند.

  صدای بارش باران و رعد و برق، دشت را فرا گرفته بود. آسمان چه با شادی قطره های باران را راهی زمین می کرد و گل های رنگارنگ را خیس! ساعاتی بعد باران قطع شد و خورشید از پشت ابرها چهره نشان داد و رنگین کمانی به پا انداخت. چه رنگین کمان دلنشینی! با رنگ های نیلی، بنفش،آبی، سبز، زرد، نارنجی و قرمز. چه رنگ های دلربایی!
  خالق تمام این زیبایی ها خداوندی است که زیبایی را دوست دارد و نعمت های زیادی را به ما ارزانی داشته است.

  طبیعت خداوند پر از زیبایی است و زبان در بیان آن ها قاصر است. ما انسان ها طبیعت را بسیار دوست داریم، ولی از همه موجودات بیش تر به آن آسیب می زنیم. ما باید برای طبیعت مانند هر موجود زنده ی دیگری احترام بگذاریم و برای آن ارزش قائل باشیم. یادمان باشد که ما در برابر نعمت های خداوند مسئول هستیم و خداوند از ما درباره ی آن نعمت ها باز خواست می کند. خداوندا کمک کن تا قدر طبیعت را بهتر و بیش تر بدانیم.

  توصیف و انشا ساده ادبی طبیعت _ دانشچی

  منبع مطلب : www.daneshchi.ir

  مدیر محترم سایت www.daneshchi.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا درباره طبیعت

  انشا درباره طبیعت

  انشا درباره طبیعت

  تحقیق مقاله یا انشا درباره طبیعت

  طبیعت یعنی هر آنچه که خداوند مهربان به ما عطا کرده است . و انسان در حفاظت از ان مسئول است …

  ازسرسبزی و زیبایی کوه و دشت و دمن تا دریا و غروب و خورشید و بسیاری از چیز های دیگر که زبان من قادر به گفتن آن نیست طبیعت همان گلی است که ما از روی خود خواهی آن را از اصلش جدا می کنیم، تا زیبایی و عمر کوتاهش را کوتاه ترکنیم را کوتاه تر می کنیم.

  طبیعت همان دریایی است که از زیباییش استفاده می کنیم ،از جزر و مدش زیبایی طبیعت را بیش تر حس می کنیم

  اما پس از ترک کردن دیا و ساحل هر آنچه که دور ریختنی است را در آن جا رها می کنیم ،با اینکه می دانیم این کار بد و ناپسند است

  ولی آن را انجام می دهیم و از همه بد تر زمانی است که برای تفریح خود زباله ها را در طبیعت رها میکنیم

  اما نمی دانیم چه آثار بدی برای خودمان دارد صدای طبیعت

  همچون آهنگ دلنواز روح ما را تازه می کند و به ما زندگی دوباره می بخشد .

  صدای شرشر آب صدای جیک جیک گنجشگ ها و صدها صدای دیگر که از آن لذت می بریم .

  ما انسان ها طبیعت را بسیار دوست داریم

  ولی از همه موجودات بیش تر به آن آسیب می زنیم

  ما باید برای طبیعت مانند هر موجود زنده ی دیگری احترام بگذاریم و برای آن ارزش قائل باشیم .

  یادمان باشد که ما در برابر نعمت های خداوند مسئول هستیم

  و خداوند از ما درباره ی آن نعمت ها باز خواست می کند .

  خداوندا کمک کن تا قدر طبیعت را بهتر و بیش تر بدانیم .

  منبع مطلب : enshasara.ir

  مدیر محترم سایت enshasara.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  خیلی عالیه

  ناشناس 4 ماه قبل
  2

  عالی بود ولی برای برگه آچار خیلی زیاده

  کیانا 4 ماه قبل
  -2

  عالی

  ناشناس 4 ماه قبل
  -2

  بسیارعالی

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  خیلی عالی

  دخترک تنها 5 ماه قبل
  3

  عالیه

  ensi 5 ماه قبل
  0

  عالی بود ممنون

  ناشناس 10 ماه قبل
  2

  خوب بود

  ناشناس 10 ماه قبل
  6

  خوب بود

  لیلا 11 ماه قبل
  2

  عالییییییییی بود 😍😍

  من انشای اول رو خیلی دوست داشتم

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  عالیییییییییییییییییییییییییییــیی

  محمد مهدی انصاری 1 سال قبل
  3

  انشا با موضوع طبیعت

  عالیه 1 سال قبل
  1

  انشا عالیه

  Zahra 1 سال قبل
  23

  خوب بود

  لطفا از طبیعت محافظت کنید ن اینکه همش زباله های خودتون رو بریزید و طبیعت رو زشت کنید 😐🙏

  نازنین 1 سال قبل
  -1

  طبیعت یک نعمت بسیار زیادی است که خدا به ما داده است باید قدر آن را بدانیم و آشغال نریزیم .

  حسین پردهان 1 سال قبل
  2

  سلام خیلی انشای خوبی است

  عالی ممنون

  Sa 1 سال قبل
  16

  انسان زیباست و زیبایی رو دوست دارد و همچنین طبیعت را

  حسین 2 سال قبل
  1

  عالی

  3
  Amir 3 ماه قبل

  از طبیعت محافظت کنیم 😊

  برای پاسخ کلیک کنید