این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اگر یک مهمان خارجی برای گردش و تفریح به شهر شما بیاید مهمترین چیزی که به آن توجه داشته باشیم چیست

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اگر یک مهمان خارجی برای گردش و تفریح به شهر شما بیاید مهمترین چیزی که به آن توجه داشته باشیم چیست را از این سایت دریافت کنید.

  فرض کنید یک مهمان خارجی به کشور ما آمده است. برای معرفی و انتخاب شهرها و مکان های دیدنی کشورمان به مهمان، در نظر گرفتن کدام گزینه اهمیت بیش تری دارد؟

  فرض کنید یک مهمان خارجی به کشور ما آمده است. برای معرفی و انتخاب شهرها و مکان های دیدنی کشورمان به مهمان، در نظر گرفتن کدام گزینه اهمیت بیش تری دارد؟

  🏆🏆 مسابقه استعدادیابی گاما تلنت 🏆🏆

  ثبت نام   ورود

  پربازدیدها: #درآمدزایی#مدرسه_یاب#آزمون‌ساز

  تفکر و پژوهش ششم دبستان

  فرض کنید یک مهمان خارجی به کشور ما آمده است. برای معرفی و انتخاب شهرها و مکان های دیدنی کشورمان به مهمان، در نظر گرفتن کدام گزینه اهمیت بیش تری دارد؟

  1 )

  در نظر گرفتن علاقه خود

  2 )

  در نظر گرفتن شرایط مالی مهمان

  3 )

  توجه به امکانات محیطی

  4 )

  توجه به علاقه و نیاز خود و مهمان

  گزارش خطا

  تحلیل ویدئویی تست

  1400/10/9 محمدباقر نصیری

  ویدیو دوره کامل آموزشی، تفکر و پژوهش ششم دبستان

  مدرس: محمدرضا نادری

  مدت دوره: 13 ساعت (26 فایل)

  فارسی

  2235 تست 156,450 تومان

  ریاضی

  2383 تست 166,810 تومان

  علوم تجربی

  3613 تست 252,910 تومان

  هوش، خلاقیت و استعداد

  1975 تست 138,250 تومان

  مطالعات اجتماعی

  1852 تست 129,640 تومان

  هدیه‌های آسمانی

  944 تست 66,080 تومان

  کار و فناوری

  238 تست 16,660 تومان

  تفکر و پژوهش

  97 تست 6,790 تومان

  قرآن

  281 تست 19,670 تومان

  نمونه سوالات مرتبط

  آزمون آنلاین

  20 تست

  آزمون مجازی فصل 1 و 2 تفکر و پژوهش

  تیم مدیریت گاما

  آزمون آنلاین

  20 تست

  آزمون تستی دوره کتاب تفکر و پژوهش ششم دبستان

  تیم مدیریت گاما

  آزمون آنلاین

  15 تست

  آزمون ریاضی و تفکر و پژوهش دبستان 17 شهریور

  تیم مدیریت گاما

  2 صفحه

  آزمون نوبت دوم تفکر و پژوهش ششم دبستان کدخدایی | خرداد 1398

  هماهنگ ششم ابتدائی

  رایـــــگان

  2 صفحه

  سوال با پاسخ تشریحی درس تفکر و پژوهش کلاس ششم - صفحه 2 تا 8

  مریم صالحی

  رایـــــگان

  2 صفحه

  آزمون نوبت دوم تفکر و پژوهش پایه ششم دبستان شهید رحمت ا...یعقوبی | اردیبهشت 97

  حسن جهاندیده

  9 صفحه

  نمونه سوالات تستی تفکر و پژوهش ششم جهت آمادگی در آزمون تیزهوشان 95

  فرج الله شاکری

  رایـــــگان

  1 صفحه

  ارزشیابی مستمر تفکر و پژوهش ششم دبستان آموزشگاه امام حسین (ع) عباس آباد

  حمیدرضا الهی چورن

  4 صفحه

  ارزشیابی تستی نوبت اول تفکر و پژوهش ششم دبستان حکیم | دی 1399

  ساهره محمودی

  رایـــــگان

  13 صفحه

  متن داستان های کتاب تفکر و پژوهش ششم دبستان

  دانش آموزان گاما

  رایـــــگان

  5 صفحه

  نمونه سوالات تستی درس تفکر و پژوهش ششم

  منوچهر فرهمندیان

  رایـــــگان

  2 صفحه

  آزمون نوبت اول تفکر و پژوهش پایه ششم دبستان معراج | دی 1396

  محمد رضا اکبری نوقابی

  12 صفحه

  پاسخ فعالیت‌ها و خودارزیابی‌های کتاب تفکر و پژوهش | فصل 1 | درس 1 تا 6

  منبع : gama.ir

  چگونه میزبانی دوست داشتنی برای گردشگران خارجی باشیم؟

  در کشورمان پتاسنیل های زیادی برای جذب توریست و توسعه صنعت گردشگری وجود دارد. فقط کافیست هر کداممان یک سری نکات را در رابطه با گردشگران خارجی رعایت کنیم آنوقت است که هر ایرانی یک راهنمای گردشگر خارجی خواهد بود.

  چگونه میزبان خوبی برای گردشگران خارجی باشیم؟

  10 دقیقه زمان خواندن

  بیشتر ما هنگام شنیدن نام سفر و گردشگری قند توی دلمان آب می شود و چیزی شبیه به بستن بار سفر و زدن به جاده و دل طبیعت در ذهنمان تداعی میشود، اما خب همیشه هم اینگونه نیست چرا که گردشگری روی دیگری نیز دارد و آن هم این است که دیگران از شهرها و کشورهای دیگر به شهر شما آمده و برای مدتی میهمان شما باشند. تقریبا دیگر همه ما میدانیم که همین میهمانی کوتاه مدت خارجی ها در کشورمان یکی از مهمترین عوامل رشد و توسعه صنعت گردشگری برای کشورمان محسوب می شود. به همین دلیل لازم است که فرهنگ چگونه رفتار کردن با گردشگران خارجی را بلد باشیم.

  فراموش نکنیم که گردشگران خارجی همیشه پتانسیل بالایی را برای تبدیل شدن به سفیران تبلیغاتی کشور میزبان دارند. ما نیز باید به بهترین نحو ار این فرصت استفاده کنیم و با ارائه آموزش های کافی در چگونگی رفتار با یک گردشگر باعث رضایتمندی و به وجود آمدن فرصت های آتی برای حضور دوباره او در کشورمان باشیم. در ادامه نکاتی را جهت بالابردن فرهنگ جذب گردشگر به کشورمان را بیان می کنیم.

  به لطف خدا و امنیتی که در کشور ما حکمفرماست در چند سال اخیر تعداد بیشماری از گردشگران خارجی از نقاط مختلف دنیا به ایران آمده اند، نکته مهم دیگری که می بایست در نظر داشته باشیم، راهنمایی درست در مورد محل اسکان مناسب برای گردشگران است. دادن اطلاعات کافی و درست در مورد چگونگی رزرو هتل می تواند خیال گردشگران  را در مورد محل اقامت راحت کند و او را از سردگمی نجات دهد.

  استفاده از راهنمای کار کشته

  از آنجایی که راهنمایان گردشگری پل ارتباطی میان فرهنگ ما و گردشگر محسوب می شوند، در وهله اول استفاده از راهنمای کاربلد و آموزش دیده اهمیت بسیار بالایی در جذب گردشگر خارجی دارد. اما باید به این نکته توجه داشت که راهنمایان گردشگری صرفا راهنمایان تور نیستند، راهنمایان محلی و ارگانهای متولی گردشگری نیز خود به عنوان راهنمایان گردشگری محسوب می شوند که به نوعی سفیران فرهنگی و تاریخ و تمدن و ارائه کننده تصویری جامع از کشورمان هستند که می توانند هر یک از گردشگران را به سفر دوباره به ایران ترغیب کنند.

  اصفهان مقصد بسیاری از گردشگران خارجی

  اصفهان مقصد بسیاری از گردشگران خارجی

  یاد گرفتن زبان انگلیسی

  همانطور که میدانید زبان انگلیسی به عنوان زبان بین الملی دنیا شناخته شده است. ما نیز با آموزش و فراگیری این زبان خیلی راحت تر میتوانیم با توریست های خارجی ارتباط برقرار کرده و به رفع نیازهای میهمان خارجی مان بپردازیم.  متاسفانه نباید این نکته را فراموش کنیم که کشور ما جز معدود کشورهایی است که مردمش از انگلیسی به عنوان زبان دوم استفاده نمی کنند و فقط عده خاصی صحبت کردن به این زبان را بلدند.  از این رو ارتباط گرفتن گردشگران خارجی با ما اندکی دشوار است. این نکته را نباید فراموش کرد که به دلیل اهمیت نقش زبان در جذب گردشگر لازم است که حداقل نوجوانان و جوانان کشورمان دست به اقدامی اساسی زده و به یاد گیری این زبان بپردازند.

  بیایید گردشگر را تیغ نزیم!

  باید این فرهنگ غلط زرنگ بازی در مقابل گردشگر خارجی را دور بریزیم.متاسفانه بسیاری از ما گمان میکنیم که توریست خارجی هیچ پس زمینه ذهنی درباره هزینه ها در کشورمان ندارند و بنابراین آزادیم که هر هزینه پرت و پلایی را او بستانیم. اما خیر! هیچ هم این طور نیست. امروز عصر تکنولوژی و اینترنت است و هر گردشگر پیش از آغاز سفر خود تمامی هزینه های مربوط به کشور میزبان اعم از نرخ تاکسی ها، خوراکی ها،اقامتگاه ها و... را با جزییات دقیق تحلیل و بررسی کرده است. پس با دریافت هزینه های اضافی باعث فراری دادن گردشگر از کشورمان نشویم چرا که بقای صنعت گردشگری کشورمان به همین گردشگران بستگی دارد.

  جمعی از گردشگران اروپایی در مشهد

  بازدید گردشگران از شهر قم

  مهربان باشیم

  متاسفانه باید حقیقت را پذیرفت که نحوه رفتار با گردشگران در ایران دارای کاستی ها و نواقصی است. برای مثال میتوان گفت که گاه گردشگران خارجی به منظور کنترل مدارک و انگشت نگاری در فرودگاه ها یا حتی مرزهای زمینی، مدتی طولانی متوقف می شوند. این انتظار درنهایت به کلافگی و نارضایتی گردشگر می انجامد.از طرف دیگر برخوردهای نامناسب درباره ی نوع پوشش گردشگران و رعایت نکردن حجاب کامل از طرف گردشگر خارجی، گاه موجب ناراحتی و آزرده خاطر شدن گردشگر است لذا بهبود رفتار با گردشگر بسیار راحت تر از تقویت زیرساخت هایی نظیر هتل، غذاخوری و پرواز است. به نظر من یک رفتار گرم و دوستانه خیلی راحت می تواند ضعف هایمان درباره کاستی های محل اقامت یا مسائل دیگر را بپوشاند.

  بازدید گردشگران از تخت جمشید

  منبع : www.egardesh.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید