این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ایا کسانی که سهام عدالت ندارند میتوانند ثبت نام کنند

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ایا کسانی که سهام عدالت ندارند میتوانند ثبت نام کنند را از این سایت دریافت کنید.

  خبر مهم برای کسانی که سهام عدالت ندارند؛ به این شیوه ثبت‌نام کنید+ جزییات

  نحوه واگذاری سهام عدالت به مددجویان جامانده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی، مددجویان سازمان بهزیستی کشور و تمامی افرادی که از سهام عدالت برخوردار نشده‌اند، مشخص شد.

  آرشیو اخبار اقتصادی

  خبر مهم برای کسانی که سهام عدالت ندارند؛ به این شیوه ثبت‌نام کنید+ جزییات

  نحوه واگذاری سهام عدالت به مددجویان جامانده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی، مددجویان سازمان بهزیستی کشور و تمامی افرادی که از سهام عدالت برخوردار نشده‌اند، مشخص شد.

  به گزارش منیبان؛ پرونده جاماندگان سهام عدالت همچنان باز است و درمورد تعیین تکلیف آن وعده های زیادی داده شده است. آمار رسمی نشان می‌دهد جاماندگان سهام عدالت ۲۱ میلیون نفر هستند. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از موافقت اولیه رئیس‌جمهور برای واگذاری به جاماندگان سهام عدالت  خبر داده بود .اما تاکنون هیچ خبری از ثبت نام جدید از جاماندگان سهام عدالت صورت نگرفته است.در ادامه آخرین خبر در رابطه با جاماندگان سهام عدالت را می خوانید.

  ١۴ اسفندماه سال ١۴٠٠ و در نشست علنی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ١۴٠١ کل کشور، با متن الحاقی به بند الف تبصره ٢ و همچنین بند الحاقی یک این تبصره موافقت کردند.

  بیشتر بخوانید:

  به این شیوه دوباره سود سهام عدالت دریافت کنید+ شرایط

  به این افراد در سال جدید سود سهام عدالت پرداخت خواهد شد/ شرایط دریافتی جدید چیست؟

  سود سهام عدالت متوفیان را در این تاریخ دریافت کنید/ فقط به این افراد پرداخت خواهد شد

  پرداخت سود سهام عدالت جدید به این افراد/ شرایط دریافت چیست؟+ مبلغ واریزی جدید

  براساس متن الحاقی به بند الف؛ دولت موظف است از محل باقیمانده سهام متعلق به دولت یا شرکت‌های دولتی در بنگاه‌های قابل واگذاری در هر بازار موضوع گروه‌های (١) و (٢) ماده (٢) قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مصوب ٢۵ خردادماه ١٣٨٧ و اصلاحات و الحاقات بعدی آن، نسبت به واگذاری سهام عدالت به مددجویان جامانده تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، مددجویان سازمان بهزیستی کشور و تمامی افرادی که از سهام عدالت برخوردار نشده‌اند، اقدام کند.

  بند الحاقی ١- دولت مکلف است مبلغ یک میلیون و سیصد هزار میلیارد ریال  از طریق واگذاری سهام شرکت‌های دولتی بابت پرداخت بدهی خود تأدیه و پرداخت کند.

  با این وجود، یکی از اصلی‌ترین ابهامات طرح جاماندگان سهام عدالت به محل تامین منابع برای اختصاص سهام به جاماندگان باز می‌گردد. با وجود اینکه پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پذیرفتن بار مالی این طرح توسط دولت خبر داده است، اما مسئولان دولت قبل بارها اعلام کرده بودند که منابعی برای تامین سهام عدالت جاماندگان وجود ندارد و دولت فعلی نیز، هنوز جزئیات منابع این طرح را تشریح نکرده است.

  پیش از نشست علنی ١۴ اسفندماه نیز، جعفر قادری، عضو کمیسیون تلفیق مجلس، از ابهامات تامین سهام برای جاماندگان سهام عدالت خبر داد و گفت: سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده است که امکان واگذاری سهم‌های بازگشتی سهام عدالت را به دلیل تعهدات جدید ندارد. این موضوع، از جمله نکاتی است که به دلیل محدودیت‌های سازمان خصوصی‌سازی همچنان وضعیت مشخصی ندارد.

  لازم به ذکر است، حدود دو میلیون و سیصد هزار نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد و بیش از یک میلیون و سیصد هزار نفر از افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی، فاقد سهام عدالت هستند و این افراد باید تعیین تکلیف شوند. همچنین افراد تحت پوشش دستگاه‌های حمایتی که فاقد سهام عدالت هستند، باید حتماً از این سهام برخوردار شوند. حدود ۲۰ میلیون نفر از افراد جامعه که واجد شرایط هستند، به هر دلیلی جامانده‌اند و سهام عدالت به آنها واگذار نشده و حتماً باید تعیین تکلیف شوند.

  محمدرضا پورابراهیمی: اگر شورای نگهبان متن پیشنهادی کمیسیون اقتصادی را که در بودجه آمده تصویب کند. واگذاری سهام عدالت با الویت افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی از امسال شروع می شود و به باقی جاماندگان به تناسب پرداخت خواهد شد.

  سهام عدالت سهام شرکت های دولتی است که با تصمیم دولت در اختیار افراد کم توان جامعه قرار داده شده است. ثبت‌نام سهام عدالت در سال ۱۳۸۵ کلید خورد و این پروسه تا پایان سال ۱۳۹۴ به ایستگاه آخر رسید نیمی از جمعیت ایران دارای سهام عدالت هستند با آزاد سازی سهام عدالت مالکیت آن بر عهده افراد گذاشته تا سهام خود را بفروشند یا سهامداری کنند. اخیرا نیز سود ۴۳ میلیون و ۶۶۵ هزار و ۳۳۱ نفر از مشمولان سهام عدالت واریز شده است. در همین راستا گفتگویی داشتیم با رییس کمیسیون اقتصادی مجلس.

  محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در مورد موضوع یادشده اظهار کرد: چندین شرکت واریز سود سهام عدالت را انجام داده اند و ما درخواست گزارش کرده ایم. در این میان برخی از شرکت ها همانند مخابرات هستد که هنوز سودشان را پرداخت نکرده اند و گزارش های آنها وصول شده که اگر امکان پرداخت ندارند، باید راهکاری ارائه دهند. این شرکت ها نمی توانند از زیر پرداخت سود فرار کنند. زیرا که مردم مالک شرکت های سهام عدالتی هستند.

  نماینده مجلس یازدهم ادامه داد: بر اساس اعلام رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، شرکت مخابرات ایران در دومین سال متوالی از سودی پرداخت نکرده است، به علاوه گروه مپنا و صنایع سیمان دشتستان تا کنون سود خود را پرداخت نکرده اند. تاخیر در پرداخت سود سهام عدالت مردم، با جدیت در کمیسیون اقتصادی مجلس در حال پیگیری است.در خصوص این شرکت ها باید کار کارشناسی انجام می شود و سود ۹۶ درصد شرکت های سهام عدالت پرداخت شده است و تنها ۴ درصد باقی مانده است.

  نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در ادامه در مورد جاماندگان گفت: گزارش کمیسیون اقتصادی در سال گذشته بیان می کند که آیا دولت توانایی اعطا و پرداخت سود به جاماندگان سهام عدالت را دارد یا خیر؟ در آن جلسات مدام بر سر این موضوع صحبت های داشته ایم که چند درصد دریافت کرده اند و چند درصد باقی مانده اند. در جلسه مربوط به جاماندگان سهام عدالت در بحث کارشناسی دولت متقاعد شد اما در بحث مدیریت خیر. اگر شورای نگهبان متن پیشنهادی کمیسیون اقتصادی را که در بودجه آمده تصویب کند. واگذاری سهام عدالت با الویت افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی از سال ۱۴۰۱ شروع می شود و به باقی جاماندگان به تناسب پرداخت خواهد شد. اکنون دو گروه تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در حدود ۴ میلیون نفر هستند.

  منبع : www.moniban.news

  کسانی که سهام عدالت ندارند ثبت نام کنند

  ثبت‌نام مشمولان جامانده از سهام عدالت برای دریافت این سهام، بار دیگر با اظهارات متناقضی همراه شده و بلاتکلیفی مشمولان را به دنبال داشته است. از سوی دیگر، قطعی نبودن زمان ثبت‌نام جاماندگان سهام عدالت و نبود آمار واقعی از تعداد این اشخاص، به ابهامات این موضوع دامن زده است.

  کسانی که سهام عدالت ندارند ثبت نام کنند| تاریخ ثبت نام+ لینک

  ثبت‌نام مشمولان جامانده از سهام عدالت برای دریافت این سهام، بار دیگر با اظهارات متناقضی همراه شده و بلاتکلیفی مشمولان را به دنبال داشته است. از سوی دیگر، قطعی نبودن زمان ثبت‌نام جاماندگان سهام عدالت و نبود آمار واقعی از تعداد این اشخاص، به ابهامات این موضوع دامن زده است.

  میلیون نفر در اولویت دریافت سهام عدالت هستند. حدود 20 میلیون نفر در میان جاماندگان سهام عدالت قرار دارند. ثبت‌نام مشمولان جامانده از سهام عدالت با اظهارات متناقضی همراه شده است. ۲۱ فروردین ماه، پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، از آغاز واگذاری سهام عدالت به جاماندگان در سال جاری خبر داد . برای دریافت جزئیات و اطلاعات بیشتر درباره سهام عدالت با این خبر همراه باشید.

  همسان سازی حقوق بازنشستگان در مرحله قطعی شدن| رشد 57 درصدی حقوق بازنشستگان| گزارش رسمی از مبلغ دقیق افزایش حقوق بازنشستگان

  ثبت نام جاماندگان سهام عدالت به کجا رسید؟

  سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۵ میلیون نفر در اولویت دریافت سهام عدالت هستند، از ثبت‌نام این دسته از مشمولان تا پایان سال جاری خبر داد.

  برترین‌ها

  همسان سازی حقوق بازنشستگان در مرحله قطعی شدن| رشد 57 درصدی حقوق بازنشستگان| گزارش رسمی از مبلغ دقیق افزایش حقوق بازنشستگان

  ثبت نام مجدد سهام عدالت برای کسانی که سهام عدالت ندارند| شرایط جدید واگذاری سهام عدالت با رجوع به این سامانه| سامانه و سایت جاماندگان سهام عدالت ۱۴۰۱

  یارانه معیشتی تیرماه به 2 میلیون تومان رسید| مردم منتظر واریز یارانه معیشتی باشند| برای اطلاع از واریز یارانه معیشتی حساب ها چک شود

  پیش بینی عجیب قیمت پراید تا آخر سال| قیمت پراید، پژو، سمند و کوییک در بازار چقدر معامله می شود؟+ جدول قیمت پراید

  آنچه دیگران میخوانند:

  عکس جدیدی که الناز حبیبی از خودش منتشر کرد| باور می کنید این دختر الناز حبیبی باشد؟

  صبا راد مجری برنامه به خانه برمی گردیم از این رو به آن رو شد| صبا راد خانم مجری محجبه در سلفی آینه ای با تیپ باورنکردنی!

  ببینید شوهر دوم بهنوش طباطبایی چه کرده!| سورپرایز لوکس داماد جدید بهنوش طباطبایی+ عکس

  ثبت‌نام مشمولان جامانده از سهام عدالت برای دریافت این سهام، بار دیگر با اظهارات متناقضی همراه شده و بلاتکلیفی مشمولان را به دنبال داشته است. از سوی دیگر، قطعی نبودن زمان ثبت‌نام جاماندگان سهام عدالت و نبود آمار واقعی از تعداد این اشخاص، به ابهامات این موضوع دامن زده است.

  ۲۱ فروردین ماه، پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، از آغاز واگذاری سهام عدالت به جاماندگان در سال جاری خبر داد و گفت: از خردادماه، فراخوان واگذاری سهام به این مشمولان انجام می‌شود. این در حالی است که برخی دیگر از مسئولان، از زمان ثبت‌نام جاماندگان اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند و اعتقاد دارند تاریخی قطعی برای ثبت‌نام مشمولان وجود ندارد.

  به گفته حسین قربانزاده، رییس سازمان خصوصی‌سازی، هنوز درمورد ثبت‌نام جاماندگان سهام عدالت هیچ چیز قطعی نشده و هر فردی که تاریخی برای ثبت‌نام سهام عدالت اعلام کرده است، باید پاسخگوی این موضوع باشد. اما در این راستا،بین سازمان خصوصی‌سازی و وزارت رفاه تعامل وجود دارد و جلسات برگزار می‌شود تا زمانی که به جمع‌بندی برسیم و رسما به مردم اعلام کنیم. اما شخصا از ثبت‌نام جاماندگان در خردادماه اطلاعی ندارم.

  از سوی دیگر، بر اساس آخرین اعلام پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، امسال با هماهنگی دولت می‌توان کار واگذاری سهام عدالت به ۵۰درصد از جمعیت ۱۸ تا ۲۰ میلیون نفری مشمولان سهام عدالت را انجام داد.

  این در حالی است که مرحبا، تعداد جاماندگان را ۵ میلیون نفر اعلام کرد و گفت: ۵ میلیون نفر در اولویت دریافت سهام عدالت هستند. امسال به آنهایی که در اولویت قرار دارند، سهام عدالت تعلق می‌گیرد و ثبت‌نام این افراد باید تا پایان سال جاری انجام شود. در مرحله اول پوشش جاماندگان سهام عدالت، اولویت با تحت پوششان کمیته امداد، بهزیستی و رزمندگان است که دولت باید در فاز اول تا پایان سال این اقشار را صاحب سهام کند. رییس سازمان خصوصی‌سازی درمورد تعداد جاماندگان نیز گفت: هنوز هیچ عددی مشخص نیست.

  یکی از اصلی‌ترین ابهامات، به محل تامین منابع برای اختصاص سهام به جاماندگان باز می‌گردد. با وجود اینکه پورابراهیمی از پذیرفتن بار مالی این طرح توسط دولت خبر داده است، اما مسئولان دولت قبل بارها اعلام کرده بودند که منابعی برای تامین سهام عدالت جاماندگان وجود ندارد و دولت فعلی نیز، هنوز اظهار نظری در این مورد نداشته است. با این وجود، به گفته سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، طبق قانون دولت موظف و مکلف است از محل دارایی‌هایی که مشمول اصل ۴۴ قانونی اساسی هستند، برای جاماندگان سهام عدالت تامین کند و باید دید دولت تا پایان امسال چه سهامی را برای پوشش جاماندگان تعیین می‌کند.

  به هر حال تا پایان امسال جاماندگان باید مشمول سهام عدالت شده باشند. رییس سازمان خصوصی‌سازی نیز با اشاره به اینکه تعیین منابع نیاز به بررسی دارد، گفت: تکالیف دیگری نیز در قانون بودجه وجود دارد. به طور کلی ۲۰۰هزار میلیارد تومان تکلیف در قانون بودجه برای فروش سهام وجود دارد و باید بررسی کرد که چه موردی در اولویت قرار دارد.

  ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

  با افزایش شاخص کل بازار بورس، ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی امروز ۶ اردیبهشت به ۱۲ میلیون و۲۶۵ هزار و ۱۸۴تومان رسید.

  ارزش سهام عدالت ۴۹۰ هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به ۱۱ میلیون و۷۹۷هزار و۵۳۵ تومان رسید.

  شاخص کل بازار بورس نیز با ۱۵۵۲۶ واحد افزایش در ارتفاع ۱.۵۲۲.۷۷۵ و شاخص هم  وزن در ارتفاع ۴۱۰.۳۱۰ واحدی قرار گرفته است.

  این افراد منتظر وام بدون ضامن با مبلغی شگفت باشند

  ارزش معاملات امروز بازار بورس۶۴۸۶ میلیارد تومان بود که در نهایت ارزش کل بازار بورس را در رقم ۶۰۵۸ هزار میلیارد تومان قرار داد.

  منبع : www.khabarerooz.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید