در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  بازیگران سریال عشق حرف حالیش نمیشه

  1 بازدید

  بازیگران سریال عشق حرف حالیش نمیشه را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  همسران واقعی بازیگران سریال عشق حرف حالیش نیست

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  سریال و فیلم, داستان, معرفی, عکس بازیگران

  داستانسریال عشق حرف حالیش نمیشه

  داستان این سریال در مورد دختری زیبا به نام حیات اوزون است که این دختر از قشر متوسط جامعه است و در یکی از مناطق حاشیه ای شهر استانبول زندگی می کند. رئیس او مورات سارسیلماز در شرکت بین المللی پارچه سارته است که در ادامه او با این دختر داستان هایی دارد. در ابتدای سریال این دختر برای بدست آوردن شغل در این شرکت مجبور می شود که خودش را شخصی دیگر معرفی کند که این آغاز تمام اتفاقات این سریال است.در ادامه داستان شخصیت های دیگری مانند خانواده مورات و دوستان صمیمی حیات ایپک و اصلی هم در روند و شکل گیری این داستان بسیار موثر هستند. رابطه بین مورات ماجراهای بسیار جالب و غیرقابل پیش بینی ایجاد می کند که باعث می شود داستان این سریال بسیار زیبا شود.

  معرفی بازیگران سریال عشق حرف حالیش نمیشه

  مورات سارسیلماز با بازی بوراک دنیز / حیات اوزون با بازی هانده ارچل / ایپک و آسلی (دوستان صمیمی حیات) / دوروک سارسیلماز (برادر ناتنی مورات) / نژات سارسیلماز(پدر مورات) / دریا(همسر دوم نژات و مادر دوروک ) / امینه ( مادر حیات) / توال (طراح لباس شرکت سارته) / کرم (راننده ی شخصی و دوست مورات) / دیدم (دوست دختر سابق مورات و تاپ مدل شرکت سارته) / عظیمه ( مادربزرگ مورات و دوروک) / حشمت (پدر بزرگ حیات)

  عکس های بازیگران سریال عشق حرف حالیش نمیشه

  عکس های بازیگران سریال ترکی عشق حرف حالیش نمیشه جم

  تصاویر بازیگران زن و مرد سریال عشق حرف حالیش نمیشه

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  بیتا 1 سال قبل
  -1

  کاش بور اک ها نده باهم ازدواج میکردن خیلی بهم دیگه میان زن بور اک اصلا قشنگ نیست شوهر ها نده ارچل هم زشته فقط بور اک خوانده رو داشتن خوشکلم به هم دیگه هم میان من تشکر میکنم از اونی که فیلم عشق حرف حالیش نمیشه چون خیلی خیلی فیلم عاشقانه وجذاب خوشکل هست من همیشه نگاه سریال عشق حرف حالیش نمیشه میکنم چون هرچقدر نگاه کنی واست تکراری نمیشه صدبارنگاه کردم ولی بازم نگاه میکنم

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  منم نمیدونم

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید