این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بازی برزیل کرواسی زنده

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بازی برزیل کرواسی زنده را از این سایت دریافت کنید.

  برزیل ۱(۲)

  کرواسی با درخشش دروازه‌بان درخشانش در ضربات پنالتی و با عملکرد بد برزیل موفق شد اولین تیم صعود کننده به نیمه نهایی جام باشد.

  کد خبر : 1858216 | 18 آذر 1401 ساعت 21:30 | 146.3K بازدید | 36 دیدگاه

  بزرگترین شگفتی جام رقم خورد

  بزرگترین شگفتی جام رقم خورد برزیل 1(2) - کرواسی 1(4)، باورنکردنیییییییییی!

  کرواسی با درخشش دروازه‌بان درخشانش در ضربات پنالتی و با عملکرد بد برزیل موفق شد اولین تیم صعود کننده به نیمه نهایی جام باشد.

  به گزارش "ورزش سه" در دیداری که پیش‌بینی‌ها و کارشناسی ها برزیل را برنده و صعود کننده می‌دانست، کرواسی با نقش آفرینی لیواکوویچ بازهم در ضربات پنالتی پیروز شد. در وقت‌های قانونی بازی به تساوی بدون گل رسید و دو تیم به سراغ وقت‌های اضافه رفتند. در وقت‌های اضافه برزیل ابتدا با هنرنمایی نیمار دروازه کرواسی را باز کرد اما اطمینان بیش از اندازه به این گل بنظر تمرکز لازم را از آنها گرفت. تعویض‌های طلایی سرمربی کرواسی هم مزید بر علت شد تا  گل تساوی برای کرواسی به ثمر برسد و کار به ضربات پنالتی کشیده شود. کروات‌ها که تخصص پیروزی در ضربات پنالتی در مراحل حذفی را دارند این بار هم با درخشش دروازه‌بان خود موفق شدند برزیل پرستاره را از دور مسابقات حذف کنند.

  جام جهانی ۲۰۲۲ قطر - یک چهارم نهایی

  ورزشگاه: اجوکیشن سیتی (دوحه) - ساعت ۱۸:۳۰ - تماشاگر:

  داور:  مایکل الیور (انگلیس)/ کمک‌ها: استوارت برت و گری بزویک (انگلیس)/ داور چهارم: مصطفی غربال (الجزایر)/ داور ویدیویی: پل ون بوکل (هلند)

  تیم ملی کرواسی:

  دومینیک لیواکوویچ، جوزپ یورانوویچ، دژان لوورن، جوسکو گواردیول، برنا سوسا (۱۱۰ آنته بودیمیر)، لوکا مودریچ، مارسلو بروزوویچ (۱۱۴ میسلاو اورشیچ)، متئو کواچیچ ( ۱۰۶ لاورو ماجر)، ایوان پریشیچ، آندری کراماریچ (۷۲ برونو پتکوویچ) و ماریو پاسالیچ (۷۲ نیکولا ولاشیچ)

  سرمربی: زلاتکو دالیچ

  تیم ملی برزیل:

  الیسون بکر، ادر میلیتائو ( ۱۰۶ الکس ساندرو)، مارکینیوش، تیاگو سیلوا، دنیلو، کاسمیرو، لوکاس پاکوئتا ( ۱۰۶ فرد)، نیمار، رافینیا (۵۶ آنتونی)، وینیسیوس جونیور ( ۶۴ رودریگو) و ریچاردسون ( ۸۴ پدرو)

  سرمربی: تیته

  🟨 اخطار: 

  دنیلو (۲۵) از برزیل

  مارسلو بروزوویچ (۳۱) از کرواسی

  کاسمیرو (۶۸) از برزیل

  مارکینیوش (۷۷) از برزیل

  برونو پتکوویچ (۱۱۸) از کرواسی

  ضربات پنالتی:

  ⚽️ شرح گل:کرواسی ۰ - برزیل ۱، دقیقه ۱+۱۰۵:  فوق ستاره زرد پوشان بالاخره اثر خود را در بازی گذاشت. نیمار از میانه‌های زمین  با یک و دو و گرفتن آخرین پاس از پاکوئتا به درون محوطه رفت و با جا گذاشتن لیواکوویچ بعد از ۱۰ سیو او را تسلیم کرد

  کرواسی ۱ - برزیل ۱، دقیقه ۱۱۶: لوکا مودریچ از جناح چپ بازیکن تعویضی اورسیچ را راه انداخت. اورسیچ با نفوذ از جناح چپ توپ را به نزدیکی‌های نقطه پنالتی فرستاد. پتکوویچ در انتظار توپ بود و آن را با پای چپ به سمت دروازه شلیک کرد ولی در مسیر توپ با برخورد به تیاگو سیلوا تغییر مسیر داد و به گوشه دروازه رفت تا آلیسون هرچه تلاش کند به توپ نرسد.

  🥇 بهترین بازیکن:

  ستاره بی‌چون و چرای امروز بازهم دروازه‌بان این تیم بود. لیواکوویچ با ۱۱ سیو و گرفتن پنالتی اول برزیل بدون شک بهترین بازیکن زمین بود.

  اتفاق ویژه:

  برزیل برای ششمین بار بازی مرحله حذفی را مقابل تیم اروپایی باخت و از گردونه مسابقات حذف شد.

  ⏱لحظات حساس:

  دقیقه ۵: وینیسیوس اولین ضربه را به سمت دروازه کرواسی زد. ضربه پای راست او از پشت محوطه با جاگیری مناسب لیواکوویچ در اختیار او قرار گرفت.

  دقیقه ۱۳: اولین خطر جدی بوسیله کرواسی رقم خورد. جوزپ یورانوویچ توپ را از میانه زمین برداشت و به سرعت به محوطه برزیل نزدیک شد. با پاس به جناح راست او پاسالیچ را پیدا کرد ولی ارسال زمینی و خطرناک او به خوبی روی پای پریشیچ جفت و جور نشد و این موقعیت از دست رفت.

  دقیقه ۲۱: دو موقعیت پیاپی برای برزیل خلق شد. ابتدا وینیسیوس از جناح چپ وارد محوطه کرواسی شد و با یک و دو با ریچارلیسون او را در موقعیت ضربه قرار داد اما شوت او بعد از برخورد با مدافعان برگشت داده شد. در ادامه توپ به نیمار رسید و او از گوشه چپ محوطه به سمت دروازه ضربه زد اما توپ کم جان او به راحتی در اختیار دروازه‌بان کرواسی قرار گرفت.

  دقیقه ۴۲: حرکت پا به توپ وینیسیوس جونیور در جناح چپ محوطه کرواسی بروزوویچ را مجبور به خطا کرد و یک ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه برای برزیل به دست آمد. نیمار ستاره برزیلی پشت توپ قرار گرفت ولی ضربه او بعد از برخورد با سر مدافعین به راحتی در آغوش لیواکوویچ آرام گرفت.

  دقیقه ۴۷: روی نفوذ و پاس زمینی در عرض میلیتائو درون محوطه کرواسی چیزی نمانده بود با اشتباه ژوسکو گواردیول مدافع کرواسی دروازه باز شود ولی لیواکوویچ با واکنش عالی توپ را برگشت داد. در برگشت و موج دوم حمله توپ به ویسینیوس رسید و او توپ را درون محوطه به نیمار داد. ستاره برزیل با چرخش توپ را به سمت دروازه زد ولی با برخورد به مدافع کرواسی توپ به ویسینیوس رسید اما ضربه او به وسیله دروازه‌بان کرواسی دفع شد.

  دقیقه ۵۵: ریچارلیسون با پاس مستقیم زمینی از پشت محوطه نیمار را در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان کرواسی قرار داد اما نفوذ او و تنگ شدن زاویه به لیواکوویچ کمک کرد تا توپ را دفع کند.

  دقیقه ۶۴: توپ سرگردان درون محوطه به پاکوئتا رسید و او در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما لیواکوویچ ستاره کرواسی توپ را دفع کرد.

  دقیقه ۷۶: بازهم دروازه‌بان کرواسی برزیل را ناامید کرد. پاس ریچارلیسون به نیمار رسید ولی ضربه پای چپ او را لیواکوویچ با پا برگشت داد.

  دقیقه ۸۰: ارسال میلیتائو با اثرگذاری پدرو به پاکوئتا رسید ولی ضربه پای چپ او را لیواکوویچ دفع کرد‌

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  خلاصه بازی کرواسی 1 4

  خلاصه بازی کرواسی - برزیل به همراه ضربات پنالتی در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر;

  خلاصه بازی کرواسی 1 (4) - برزیل 1 (2) (گزارش فارسی)

  جام جهانی قطر 2022 - 18 آذر 1401 ساعت 21:06 - 273.7K بازدید

  19 16 دانلود اشتراک

  خلاصه بازی کرواسی - برزیل به همراه ضربات پنالتی در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر

  تیم ملی برزیل تیم ملی کرواسی خلاصه بازی جام جهانی 2022 قطر

  ویدیوهای بعدی

  4 دقیقه پیش

  تحلیلی از عملکرد برزیلی ها در جام های جهانی

  11 دقیقه پیش

  نگاهی به عملکرد تیم ملی پرتغال در جام جهانی 2022

  23 دقیقه پیش

  گل دوم هلند به آرژانتین با گزارش عربی

  30 دقیقه پیش

  حواشی جام، خانه تکانی در فوتبال برزیل

  38 دقیقه پیش

  گل دوم هلند به آرژانتین (دبل وگورست)

  56 دقیقه پیش

  گل دوم آرژانتین به هلند با گزارش عربی

  دیدگاه ها

  ویدیوهای پیشنهادی

  08:48

  جام جهانی قطر 2022 - 3 دقیقه پیش - 14 بازدید

  تحلیلی از عملکرد برزیلی ها در جام های جهانی

  07:13

  جام جهانی قطر 2022 - 29 دقیقه پیش - 2.4K بازدید

  حواشی جام، خانه تکانی در فوتبال برزیل

  03:47

  جام جهانی قطر 2022 - 2 ساعت پیش - 11.8K بازدید

  تجربه دالیچ مقابل برزیل به او کمک کرد

  01:56

  جام جهانی قطر 2022 - 3 ساعت پیش - 6.4K بازدید

  آنالیز عملکرد برزیل مقابل کرواسی در 1/4 نهایی جام جهانی

  منبع مطلب : video.varzesh3.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید