این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  با رتبه ۹۰۰۰۰ تجربی کجا قبول میشم

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  با رتبه ۹۰۰۰۰ تجربی کجا قبول میشم را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  کارنامه کنکور- تخمین رتبه بر اساس رتبه کنکور

  راهنمای انتخاب رشته کنکور 99 تجربی

  نرم افزار تخمین رشته قبولی با رتبه

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  در انتخاب رشته کنکور سراسری به داوطلبان توصیه می شود که انتخاب های خود را در سه دسته خوش بینانه ، منطقی و بد بینانه دسته بندی نمایند تا شانس قبولی شان بیشتر شود . سایت مشاوره تحصیلی هیوا برای آنکه داوطلبان بتوانند به راحتی به کارنامه و رتبه های قبولی کنکور سال گذشته دسترسی داشته و بتوانند  بر اساس آن انتخاب های خود را دسته بندی کنند نرم افزار تخمین رشته قبولی با رتبه را طراحی کرده است .

  در این نرم افزار داوطلب با انتخاب گروه امتحانی از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان و سهمیه کنکور سراسری خود از بین سهمیه منطقه یک ، منطقه دو ، منطقه سه ، سهمیه ایثارگران پنج درصدی و یا سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصدی و وارد کردن رتبه در سهمیه می تواند متوجه شود با چه رتبه ای در چه رشته ای و چه دانشگاهی شانس قبولی داشته و این اطلاعات را در سه دسته خوشبینانه ، منطقی و بد بینانه مشاهده نماید. همچنین داوطبای کنکور سراسری می توانند از نرم افزارهای انتخاب رشته مجازی هیوا و تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه هیوا نیز استفاده نمایند . 

   برای استفاده از نرم افزار تخمین رشته قبولی با رتبه 99 هیوا ، کادرهای زیر را تکمیل کنید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 14 روز قبل
  -1

  یت

  برای پاسخ کلیک کنید