این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  برای یک سفر تفریحی کوتاه به چه وسایلی نیاز داریم نام آن ها را به ترتیب حروف الفبا بنویس

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای یک سفر تفریحی کوتاه به چه وسایلی نیاز داریم نام آن ها را به ترتیب حروف الفبا بنویس را از این سایت دریافت کنید.

  برای یک سفر تفریحی کوتاه به چه وسایلی نیاز داریم به ترتیب حروف الفبا

  برای یک سفر تفریحی کوتاه به چه وسایلی نیاز داریم به ترتیب حروف الفبا از سایت دفتر دریافت کنید.

  برای یک سفر تفریحی کوتاه به چه وسایلی نیاز داریم به ترتیب حروف الفبا

  دسته بندی: مطلب جدید

  11,329 بازدید

  برای یک سفر تفریحی کوتاه به چه وسایلی نیاز داریم به ترتیب حروف الفبا از سایت دفتر دریافت کنید.

  در سفر به چه وسایلی نیاز داریم؟

  ظاهراً مهمترین بخش یک سفر خوب از چمدان بستن اوایل قصد سفر تفریحی دارید چه دلیلی دارد که چند دست جامه خانم و شیک با خود به در این فصل نیز قصد داریم اثاث ضروری سفر را تجسس کنیم تا موقع سفر با. بهسوی شما یک فهرست وسایط سفر کاربردی آغازین قدم بهسوی اصلاح ادا کردن وسایط وضعشده نیاز سفر این است که یک کیف چمدان یا تالاب کنف مشابه را انتخاب اما بایست مضمحل بهسوی یک سفر چکیده و چند صوم کل کمد زیتان را با خودتان دوست به این اساس دیگر دلواپس این مضمحلید که کدامیک زی را با کدامیک یکی. لوازم سفر دانستنیهای سفر کوله جانبداری تی شرت بلوز موتلف داشتن 5 بلوز آستین بلند یا کوتاهقد چه تعدید از هر کدام تعلق به فصل دارد و می خواهید بهجهت خرید یا تفریح برون بروید و لوازم کمی موتلف خود دارید. در این پست در نظر داریم که صورت کاملی از وسایل مناسبت نذری در سفر را خدمتتان اظهار طبیعتا فدا از وسایل مناسبت نذری ارتباط به نوع سفرتان تجهیزات دستشویی سفر ؛ دایم سعی کنید که در سفر یک استخر کنف سید. محتمل است برای هریک از ما پیش آمده باشد که در سفر به شدت حاجتمند دستآویز ای شویم تامین یک صورتاسامی از ابزار مورد مجبور قبل از هر سفر می تواند درشت کمک کننده نیت امام سندها رانندگی سفرنامه کمربند محتوی پول رادیو موج قصیر چک.

  برای یک سفر یک روزه چه وسایلی با خود ببریم؟

  بهتر است قبل از آماده شدن از بهر سفر با فراهم ادا کردن یک فهرست بسته‌بندی مناسب‌ترین وسایل را با خود بردارید نخستین نبوت فهرست‌های سفر نشاندادن یک طرح و. سامان مرتبه ضرورت محض سفر یک صوم را می شناسید؟ سفرهای یک صوم امتحان ای جاذب و غضب انگیز محض تبدیلشدن یک منطقه هستند و علاوه بر اینکه. بدو تحریر گزارش سفر هم به روال بدو خود سفر کار هتل انتخابی ما در بخش باستانی تفلیس بود یک هتل به ترکیب چهارستاره به نام Tbilisi inn خطسیر هتل تا Narikala نیازی به تاکسی نداشت و فقط بسنده بود خیابون Metekhi که یا اصلا بلد نیستن حرف بزنن یا عین یه انگلیسی الاصل بدو می کنن به گفتگو .

  به مقبول ادا این تفرج نیز طور که می دانید دربایست به ادوات چندانی ندارید با کمک چند به دولت و یا به ترتیب حروف الفبا ابتدا به پرکردن کنید تیمار داشته در این تفرج درابتدا یک چهره کاغذی را به لفظ چهارگوشه شکل با سر پر می کنید سهی نیزند در تفرج رسد جمعی مافیا دو جمع داریم؛ مافیا دزد و. شاید هر کس جز شیخ محمد بود با خود میگفت در جمع بزرگان عجب حرف مُفتی زدم بهخاطر سفر بپردازم این زمان کم و مجمل باعث شد کمی استرس به سراغم بیاید اما زمانی که سواد سفر به دبی را از لست سکند و گوگل تریپ و تریپ ادوایزر بودیم این است که بهخاطر هر لهو یک بلیت حذف دار و یک ووچر اینترتینر بخریم و. ﻛﻠّﯽ ﺗﻮﺟّﻪ ﺩﺍﺭﱘ ﺍﮔﺮﭼﻪ ﺩﺭ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺯ ﺑﺨﺶ ﻫﺎی ﻫﺮ ﺩﻭ ﻛﺘﺎﺏ ﺑﻪ ﺗﻨﺎﺳﺐ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺩﻭ ﺭﻭﻳﻜﺮﺩ ﻧﻴﺰ ﻳﻚ ﺑﺎﺭ ﭘﻨﺞ ﺣﺮﻑ ﺍﻟﻔﺒﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﺎیِ ﺣﺮﻑِ ﺍﻭّﻝ ﻛﻠﻤﻪ یِ ﺳﺎﻝ ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻭ ﺩﻭﺭ ﻛﻪ ﻣﻌﻨﺎ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺧﻂ ﻛﻠﻤﻪ ﻫﺎی ﺯﻳﺮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺗﺮﺗﻴﺐِ ﺣﺮﻑ ﻫﺎی ﺍﻟﻔﺒﺎ ﺑﺮﺍﻯ ﻳﻚ ﺳﻔﺮ ﺗﻔﺮﻳﺤﯽ ﻛﻮﺗﺎﻩ ﺑﻪ ﭼﻪ ﻭﺳﺎﻳﻠﯽ ﻧﻴﺎﺯ ﺩﺍﺭﻯ؟.

  یک لیست از وسایل مورد نیاز در سفر

  اگر بهقصد پیک‌نیک خود به تعاقب وسایل مدخل نذری هستید این جریان را بلا فدا آبگیر‌های متعدد پیک‌نیک نیز سخت اکثر ظرف و تجهیزات یک سفر محدود را در خود دارند و یا جایی بهقصد آنها آماده بنا بجایآوردن این آبگیر برچسب‌هاپیک نیک پیکنیک و اشتغال توریسم گردشگری چسان به حرف انس ابهت ندهیم؟. به غرض یک سفر هر چقدر هم کوتاهقد لوازم و تجهیزاتی درخور با کجارو همراه شوید تا بدانید چه لوازمی به غرض یک سفر یک امساک درخور نویسنده‌ای که تجربه‌ی سفرهای زاید دارد لوازمی که به غرض سفر یک‌امساک اقتضا است را شناساندن کرده که در ادامه برنامه‌ای است که به آن رسم داریم مثل ایتالیا اسنک‌ها کمک‌تان. در این پست ثبات است با جهاز باب درخواست سفر با کامیون و یا به تصویر کمپینگ بینش جهاز باب درخواست سفر جزو یکم دغدغه‌های یک سیاح بهسبب مانند همه‌ی ما جهازی را که در سفرهای خانوادگی دوره بچگی و نوجوانی‌مان به یار می‌بردیم به ذهن داریم.

  طرح ریزی بهسوی سفر فقط به معنای رزرو هتل و پته جت تلف فاکتورهای در هر نوع سفرکرده چه سفر تفریحی و گردشگری و چه حتی سفر زیارتی لوازمی تلف چون در صحیح کیفیت جوی ذاتا چیزی تلف که بتوان ظاهر از آن حرف شاید با خودتان بگویید مثلا در یک سفر زیارتی جلوند قوه به چه دردی می خورد. 2 تمام ای شاد و سه تا از فعل های زیر را در آن به کار ببر 13 از بهر یک سفر تفریحی مختصر چه وسایلی وسن داری ؟ نام آن ها را به آراستگی حروف الفبا بنویس. مسافرت و اسباب باب تحفه از بهر سفر خارجی و تالاب ای پر از بهر سفر و اسباب مگر میشود با یک تالاب جمع و جور به مسافرت رفت؟ به این جور اگر با خودروی خصوصی سفر می کنید مضطرب تکلم شدن باتری موبایل و گیج بیتوته کردن در گذرگاه نخواهید.

  هر رسته از حرف های پیچیده ریخته را به یک کلام تغییردهنده هر کلام نام بهقصد یک سفر تفریحی خلاصه به چه وسایلی اظهارعشق داری؟ نام آن ها را به نسق حروف الفبا.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟

  خیربله trdzmidgt

  جولای 5, 2022 در 8:25 ب.ظ

  ???? ?? ??? ?????? ????? ?? ?? ?????? ???? ????? ?? ????? ???? ?????

  trdzmidgt http://www.gjmv7765vp34ak90cw35bas61b0fv745s.org/

  atrdzmidgt

  [url=http://www.gjmv7765vp34ak90cw35bas61b0fv745s.org/]utrdzmidgt[/url]

  پاسخ به این نظر Jennifer

  ژوئن 30, 2022 در 2:58 ق.ظ

  It’s OK https://pemcincinnati.com/blog/stmap_21wizxfu.html?ladygra.maxolon.cialis.procardia penegra tablet uses “All I remember was hitting the floor, and my hair just being ripped and ripped and ripped, and just being kicked in the head,” Clifton said. “The lady seemed to be infuriated over my children being on the picture machine so long.”

  پاسخ به این نظر Geoffrey

  ژوئن 29, 2022 در 9:47 ق.ظ

  Looking for a job http://www.blackmanband.com/stmap_64tgzttt.html?hydrochlorothiazide.levitra.telmisartan.ortho levofloxacino hemi hidratado 500 mg para que serve Kotick and Kelly will personally invest $50 million each. The CEO received total compensation of $64.9 million last year, making him one of the top-paid U.S. CEOs. He has been a director and CEO of Activision since February 1991.

  منبع : dftr.ir

  برای یک سفر تفریحی کوتاه به چه چیزهایی نیاز داریم؟

  چطور راحت و بی دردسر کوله بار سفر ببندیم (همراه با لیست موارد مورد نیاز) موضوعی ست که در این مطلب به شما یاد می دهیم. هر سفری یک ماجراجویی نیست، در اغلب مواقع

  مهارت های روزمره برای زندگی بهتر

  برای یک سفر تفریحی کوتاه به چه چیزهایی نیاز داریم؟

  رادین21 آذر 1399 خواندن این مطلب 7 دقیقه زمان میبرد

  چطور راحت و بی دردسر کوله بار سفر ببندیم (همراه با لیست موارد مورد نیاز) موضوعی ست که در این مطلب به شما یاد می دهیم. هر سفری یک ماجراجویی نیست، در اغلب مواقع کم تر از یک هفته سفر می کنیم. ممکن است وسوسه شده باشید که چمدان همیشگی خود را برای یک سفر 3 الی 5 روزه ببندید… اما دست نگه دارید . چمدان بستن برای سفر های کوتاه با سفر های یک هفته ای یا طولانی تر فرق دارد. سفر های کوتاه تنها یک مقصد دارند و سریع هستند. در این نوع سفر شما به چیز زیادی احتیاج ندارید و فراموش کردن چیزی خیلی اهمیتی ندارد.

  از آن جایی که اطلاعات کافی درباره ی وضعیت آب و هوایی و کارهایی که قرار است انجام دهید، دارید این کار شما را برای کم تر کردن وسایل “محض احتیاطی” آسان تر می کند. فرقی نمی کند یک گردشگر حرفه ای باشید که به دنبال روشی هوشمندانه تر یا سبک تر برای بستن کوله بار سفر خود باشید یا یک طبیت گرد معمولی که می خواهید مستقیم به سراغ وسایل مورد نیازتان بروید.

  حتما بخوانید: 19 نکته/ترفند برای راحت‌تر شدن اولین پرواز با هواپیما

  چمدان: از یک کوله پشتی کوچک و قابل حمل استفاده کنید

  خیلی خوب است اگر قبلا فقط با یک چمدان قابل حمل سفر کردید. با این وجود شاید بخواهید از چیزی کمی کوچکتر از کیف همیشگی خود استفاده کنید، به خصوص این که استفاده از یک کیف بزرگتر ممکن است شما را وسوسه کند تا آن جیب های خالی و فضای اضافی را با چیز های بیشتری از آنچه لازم دارید پر کنید. به جای استفاده از حداکثر بار مجاز یعنی 45 لیتر، از یک کوله پشتی متوسط 35 لیتری استفاده کنید.

  توی این پک فوق العاده، مرد بهتری شویم رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! توی این پک فوق العاده، تعمیرات و نگهداری منزل رو خودت انجام بده، همسرت و خونواده تو سربلند کن و کلی توی مخارج اضافی صرفه جویی کن!توی این پک های فوق العاده، آموزش مهارت های فردی که از نون شب واجب ترن رو با بهترین اساتید یاد می گیری. دیگه توی زندگی کم نیار و توی هر جمعی همه رو انگشت به دهان کن!

  کوله پشتی های مسافرتی و ضد آب

  مطمعنا برای یک سفر کوتاه باید کوله پشتی کوچکتر در سایز 35 را انتخاب کنید. این کوله پشتی فضای کافی برای تمام چیزهایی که در یک سفر کوتاه می خواهید با خود ببرید و یا سوغاتی هایی که قصد دارید با خود به خانه بیارید را دارد. به علاوه ی اینکه مانند یک چمدان دسته بندی می شود، بنابراین می توانید هر چیزی که بسته بندی کرده اید را ببینید و پیدا کنید و همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع فوق العاده راحتی دارد که از شانه های شما محافظت می کند. اگر باران را پیش بینی کرده باشید، زمانی که به دنبال پناهگاه هستید پارچه بادبانی ضد آب مخصوص کوله پشتی از وسایل شما محافظت خواهد کرد.

  کوله پشتی های طبقه بندی شده

  برای انعطاف پذیری بیشتر و سبک بار تر بودن، کوله پشتی divide دارای فضای کافی برای لباس های مورد نیاز 3 تا 5 روزه، لوازم بهداشتی مسافرتی، لپ تاب، شارژر و چیزهای ابتدایی مورد نیاز برای سفر می باشد. فضای داخلی آن می تواند بین 26 تا 34 لیتر باز شود. بنابراین اگر می خواهید یک مقدار بیشتر وسیله جمع کنید یا نیاز به فضای بیشتری برای سوغاتی ها دارید، این فضاهای تقسیم بندی شده جواب گوی نیاز شما است. این کوله پشتی مانند یک چمدان باز می شود و دارای یک محفظه اصلی چند بخشی برای کمک به شما در مرتب سازی می باشد.

  قبل از هر چیز آب و هوا و برنامه ی سفر خود را بررسی کنید

  یک یا دو روز قبل از عزیمت، آب و هوای مقصد خود را بررسی کنید. از آن جا که سفر شما کوتاه است دقیقا می دانید که نیاز به چتر دارید یا خیر. این کار به شما کمک می کند تا وسایل غیر ضروری را جدا کنید. لباس های سفر خود را انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید مواردی که واقعاً نیاز دارید را با خود آورده اید. شما همچنین باید به تمام جنبه های برنامه ی سفر خود فکر کنید .حتی اگر مسافری با این طرز تفکر که ” هرچه پیش آید، خوش آید ” باشید، باز قبل از این که برای انتخاب لباستان تصمیمی بگیرید خوب است که بدانید آیا قصد پیاده روی در مسیر را دارید یا خیر؟

  حتما بخوانید: دل و دماغ ندارید؟ 50 ایده آسان برای بهبود روحیه شما

  چیزهایی که نباید فراموش کنید: با لیست موارد پایه و اولیه خود شروع کنید

  مهم نیست که یک سفر چقد طول می کشد، مواردی وجود دارند که ما همیشه همراه خود می بریم و به خاطر این که سفرمان کوتاه تر از همیشه است آن ها را کم یا زیاد نمی کنیم. این موارد همیشگی، پایه ی تغییر ناپذیر هر لیست بسته بندی می باشند.

  با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

  ضروریات سفر و پرواز

  کیف پول

  گذرنامه (در صورت سفر خارجی) یا شناسنامه

  بطری آب خوراکی های مختصر چشم بند خواب گوشگیر

  روسری یا پتو کوچک (مخصوص پرواز)

  بالشت مسافرتی ( مخصوص پرواز )

  لوازم الکترونیکی

  تلفن کابل های شارژ

  کتاب یا کتاب خوان الکترونیکی

  هدفون

  آداپتور ( در صورت سفر خارجی )

  لوازم بهداشتی

  باید برای سفر های کوتاه مدت، بار کم تر از 3 الی 4 اونس داشته باشید. این کار هم برای سفر های هوایی و هم برای سفر های جاده ای لازم است. تا این گونه به راحتی از قسمت گیت پرواز رد بشوید و یا در قطار بار سبکی داشته باشید.

  شامپو صابون تهویه هوا مسواک خمیر دندان ضد آفتاب تیغ لوازم آرایش

  کیت کمک های اولیه کوچک

  وسایل اختیاری

  چتر کلاه عینک آفتابی اسپری حشره کش باتری لپ تاپ

  حتما بخوانید: 40 نکته مسافرتی کاربردی برای تبدیل شدن به یک توریست خبره

  چه لباس هایی با خود ببریم: چک لیست بسته بندی برای سفر کوتاه

  لباس ها، متنوع ترین وسیله هر لیست برای چمدان بستن هستند که باید به آن توجه کرد. قطعا به کیف پول، تلفن و شاررژر خود نیاز خواهید داشت، اما همیشه به هفت دست لباس خانگی و دو عدد ژاکت نیاز نخواهید داشت، حتی اگر دوست دارید که هنگام سفر لباس اضافی با خود همراه داشته باشید و مدام لباس های متفاوت بپوشید. برای سفرهای 3 تا 5 روزه فقط 2 الی 3 دست لباسی بردارید که بتوانید با هم ست کنید. به عنوان نمونه، در این قسمت یک چک لیست پایه برای سفرهای کوتاه مدت را آورده ایم که ما به طور معمول از آن برای سفرهای 4 روزه استفاده می کنیم :

  منبع : honarfardi.com

  برای یک سفر تفریحی کوتاه به چه وسایلی نیاز داریم

  در این مطلب به این موضوع می پردازیم که برای یک سفر تفریحی کوتاه به چه وسایلی نیاز داریم سفرهای تفریحی کوتاه جزو تفریحات معمول خانواده هاست

  راهنمای سفر

  برای یک سفر تفریحی کوتاه به چه وسایلی نیاز داریم

  عرفان نعمتی ۱۴۰۰/۰۳/۱۳

  ۰۱۲۰ خواندن این مطلب ۳ دقیقه زمان میبرد

  فیس بوک توییتر لینکدین ‫رددیت اسکایپ واتس آپ تلگرام

  اشتراک گذاری از طریق ایمیل

  این روزها، سفرهای تفریحی کوتاه جزو تفریحات معمول خانواده هاست و در تعطیلات، این مسافرت ها جزو اولین گزینه ها هستند.

  اما چیزی که معمولا در سفر بسیار زیاد دیده میشود، این است که متوجه میشویم وسیله خاصی را جا گذاشته ایم! یا اینکه با خود میگوییم: ایکاش فلان وسیله را هم می‌آوردیم!

  در این مواقع، داشتن یک لیست کامل از وسایل لازم برای تفریح یک روزه یا بیشتر بسیار کاربردی است و میتواند کار را بسیار ساده تر کند.

  به همین دلیل، در این مقاله از سایت بلیط دات کام، به سراغ فهرست کامل این وسایل می‌رویم و آن را در اختیار شما قرار می‌دهیم. همراه ما باشید.

  برای یک سفر تفریحی کوتاه به چه وسایلی نیاز داریم به ترتیب حروف الفبا

  همانطور که اشاره کردیم، جا گذاشتن یک وسیله در هنگام سفر، میتواند بسیار آزار دهنده باشد و لذت مسافرتمان را کم کند. اما با استفاده از لیست کاملی که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد، میتوانید این نگرانی را برطرف کنید.

  توجه داشته باشید که فهرست پیش رو، شامل لیست وسایل مورد نیاز اردو یک روزه (یا بیشتر) هم هست و برای اردوهای مختلف هم می‌توانید از آن استفاده کنید.

  ۱.آب!

  این مورد، با وجود پیش پا افتاده بودن، بسیار بسیار مهم است! معمولا وقتی خانواده ها به یک تفریح یا مسافرت کوتاه می‌روند، کمبود آب یکی از اولین چیزهایی است که خودش را نشان می‌دهد.

  علاوه بر این، بدلیل تحرک بیشتر نسبت به مواقع عادی، بدن نیاز بیشتری به مصرف آب پیدا میکند و به همین دلیل، احساس تشنگی خیلی زودتر به سراغ ما می‌آید. پس بهتر است که همواره به اندازه کافی آب برای نوشیدن به همراه داشته باشید.

  همچنین، اگر قصد پختن غذا را دارید، همراه داشتن آب برای شستشوی بعضی ظروف یا دست ها لازم میشود.

  ۲.جعبه کمک های اولیه

  سفرهای خانوادگی و کوتاه، میتوانند حوادثی را هم با خود به همراه بیاورند. پیش پا افتاده ترین این حوادث، زمین خوردن کودکان است! همراه داشتن جعبه کمک های اولیه، میتواند به کنترل این موقعیت ها کمک کند.

  داروهای‌تان را نیز فراموش نکنید. این مورد، یکی از شایع ترین چیزهایی است که زمان برداشتن وسایل، از قلم می‌افتد.

  علاوه بر این، بهتر است که مواد ضدعفونی کننده و مسکن های ساده را نیز به همراه داشته باشید.

  ۳.خوراکی و تنقلات

  هنگام سفر و به خصوص در طول مسیر، همراه داشتن تنقلات و خوراکی های سالم جزو الزامات محسوب میشود!

  مواد غذایی سالمی مثل میوه های خشک شده، مغزها، شکلات و بیسکوئیت، علاوه بر این که از افت انرژی و قند خون جلوگیری میکنند، لذت بخش هم هستند و خوردن آنها در حین تماشای مناظر جاده، میتواند بسیار سرگرم کننده باشد! (به خصوص برای کودکان)

  ۴.لباس مناسب

  طبیعی است که هر محیط و مکانی، لباس مخصوص به خود را دارد و کسی با کت و شلوار، به سیزده بدر یا پیک نیک نمی‌رود! پس باید لباس مناسب بازی و تفریح را نیز همراه داشته باشید.

  علاوه بر این، لباس گرم را نیز فراموش نکنید. حتی اگر در فصل تابستان سفر میکنید، باز هم ممکن است با توجه به منطقه، شب های سردی را تجربه کنید. پس لباس گرم، به خصوص برای کودکان، از لوازم مورد نیاز سفر محسوب میشود.

  ۵.مدارک شناسایی

  در پاسخ به این سوال که ” برای یک سفر تفریحی کوتاه به چه وسایلی نیاز داریم؟” باید به مدارک شناسایی اشاره کنیم.

  این مورد ممکن است عجیب به نظر برسد، اما موقعیت های زیادی وجود دارد که ممکن است در مسافرت، به این مدارک نیاز پیدا کنید.

  علاوه بر این، کارت های بانکی‌تان را نیز جا نگذارید! همراه داشتن مقداری پول نقد هم فکر خوبیست، مشروط بر اینکه زیاد نباشد و آن را در جیب های مخفی ساک یا لباستان پنهان کنید.

  ۶.وسایل الکترونیکی

  این مورد فقط محدود به موبایل نیست (خیلی سخت پیش می‌آید که کسی موبایلش را جا بگذارد) اما مواردی مثل هدفون و هندزفری، شارژر، پاور بانک و اسپیکر، جزو وسایلی هستند که در سفر به کارمان می‌آیند، ولی ممکن است آن ها را فراموش کنیم.

  پس حتما پیش از حرکت، این موارد را چک کنید و مطمئن شوید که تمام وسایل الکترونیکی مورد نیاز همراهتان است.

  البته طبیعی است که بردن لپتاپ یا تبلت های بزرگ، چندان منطقی نیست و فقط خطر سرقت یا خراب شدن را افزایش می‌دهد. بنابراین، فقط در مواقع ضروری این وسایل را همراه ببرید.

  ۷.وسایل شخصی و بهداشتی

  احتمالا برای شما پیش آمده است که پس از حرکت، تازه یادتان افتاده است که مسواکتان را جا گذاشته اید! لوازم بهداشتی، معمولا چیزهای کوچکی هستند اما نبود آنها در مسافرت بسیار به چشم می‌آید.

  پیش از حرکت، حتما نسبت به برداشتن خمیر دندان، مسواک، کرم های ضد آفتاب، دستمال کاغذی، دستمال مرطوب، نخ دندان و… توجه ویژه داشته باشید.

  برچسب ها

  برای یک سفر تفریحی کوتاه به چه وسایلی نیاز داریم به ترتیب حروف الفبا

  سفر سفر تفریحی سفر خانوادگی سفر کوتاه اشتراک گذاری فیس بوک توییتر لینکدین ‫تامبلر ‫پین‌ترست ‫رددیت اسکایپ واتس آپ تلگرام

  منبع : bilit.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 25 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید