این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بعد از برنده شدن در قرعه کشی ایران خودرو چه باید کرد

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بعد از برنده شدن در قرعه کشی ایران خودرو چه باید کرد را از این سایت دریافت کنید.

  قرعه کشی ایران خودرو 1401: برای مادران، برندگان و نتایج

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو، زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو، برندگان قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو، نتایج قرعه کشی ایران خودرو برای مادران

  برندگان و نتایج قرعه کشی ایران خودرو/ خرداد 1401

  18 خرداد 1401 - 16:18

  خرداد 1401: کیانوش پورمجیب، قائم‌مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو، ضمن اشاره به مشکلات اخیر در زمینه اعلام اسامی برندگان قرعه‌کشی، بیان کرد که سامانه یکپارچه طوری طراحی شده که خودروساز هیچ گونه دخل و تصرفی در اعلام اسامی برندگان ندارد؛ بنابراین این ادعا که خودروسازان مقصر بودند، به هیچ عنوان صحیح نیست. بروز این مشکلات سبب شده تا انتقادات مردم به سمت خودروسازان روانه شود.

  وی افزود که شرکت ایران‌خودرو تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا چالش‌ها و مشکلات پیش آمده رفع شوند و با وزارت صمت همکاری خواهد کرد.

  ثبت‌نام 6 میلیون نفر برای 20 هزار خودرو!

  مراسم قرعه کشی خودرو برای تعیین برندگان مرحله 37 فروش فوق العاده ایران خودرو در سال 1401، روز شنبه 17 اردیبهشت‌ماه و با حضور نهادهای نظارتی برگزار شد. برندگان ایران خودرو، فقط 3 روز برای واریز وجه ثبت نام فرصت دارند و در غیراینصورت، با نفرات رزرو جایگزین خواهند شد.

  مدل ثبت نام کنندگان ظرفیت فروش

  پارس سال XU7P سفارشی ELX 1,174,189 1,800

  پارس سال XU7P سفارشی 937,500 2,350

  پارس TU5 2,379,079 2,850

  207 پانوراما دستی 874,056 1,750

  207 دو رنگ 657,693 1,250

  مجموع 6,022,517 نفر 10,000 دستگاه

  *اطلاعات جدول فوق براساس آمار رسمی ایران خودرو در تاریخ 17 اردیبهشت 1401 است.

  قرعه کشی ایران خودرو برای مادران - مرحله 2 پیش فروش

  در مرحله 5 قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران، بیش از 196 هزار نفر برای 10 هزار خودرو ثبت نام کرده‌اند. نتایج این قرعه کشی در تاریخ 17 اردیبهشت 1401 بصورت زیر اعلام شد:

  مدل ثبت نام کنندگان ظرفیت فروش

  پارس سال XU7P سفارشی ELX 31,589 1,800

  پارس سال XU7P سفارشی 34,987 2,350

  پارس TU5 85,276 2,850

  207 پانوراما دستی 24,036 1,750

  207 دو رنگ 20,663 1,250

  مجموع 196,551 نفر 10,000 دستگاه

  *اطلاعات جدول فوق براساس آمار رسمی ایران خودرو در تاریخ 17 اردیبهشت 1401 است.

  لیست برندگان قرعه کشی ایران خودرو سال 1401

  آخرین لیست برندگان فروش فوق العاده ایران خودرو و همچنین لیست برندگان پیش فروش ایران خودرو را از طریق لینک زیر، مشاهده کنید:

  »» فهرست برندگان قرعه کشی ایران خودرو ««

  طبق اعلام ایران خودرو، تمامی ثبت نام کنندگان خودرو می‌توانند از طریق حساب کاربری خود، در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir از وضعیت نهایی ثبت نام خود مطلع شوند. ضمن اینکه اطلاع رسانی به برندگان نهایی قرعه کشی نیز از طریق پیامک، انجام خواهد شد.

  فک رهن سند ایران خودرو

  شرکت ایران خودرو با انتشار اطلاعیه‌ای در تاریخ 18 آبانماه 1400 خبر داده که سند خودروهایی که تاکون در رهن ایران خودرو بوده‌اند، در صورت تمایل مشتری، آزاد خواهند شد.

  »» اطلاعیه فک رهن سند محصولات ایران خودرو ««

  طبق اطلاعیه فوق، مشتریان برای ثبت درخواست فک رهن سند خودرو، یا باید به سایت میز خدمت مشتری ایران خودرو مراجعه کنند یا باید به نمایندگی محل ثبت نام خودرو رفته و بعد از واریز مبلغ ترهین سند (از طریق کارت بانکی که به نام مشتری باشد) درخواست خود را اعلام کند. سندهای فک رهن شده، بعد از گذشت 10 روز کاری، به نمایندگی ارسال شده و از طریق نمایندگی، در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

  شرایط حذف قرعه کشی ایران خودرو در 1401

  بابک رحمانی، سخنگوی گروه صنعتی ایران‌خودرو، طی گفت‌و‌گویی با صداوسیما در فروردین‌ماه 1401 اعلام کرد که ایران‌خودرو به دو شرط قرعه‌کشی خودرو را حذف خواهد کرد؛ افزایش عرضه 750 هزار دستگاه خودرو در سال و حذف قیمت دستوری یا همان اختلاف قیمت بین بازار و کارخانه.

  وی در ادامه اشاره کرد که نیاز بازار خودرو در سال برابر است با یک میلیون و 200 تا یک میلیون و 500 هزار دستگاه و ایران‌خودرو برای تولید 25 هزار خودرو سنگین و 725 هزار دستگاه سواری برنامه‌ریزی کرده است. افزایش تولید و عرضه به تدریج در نیمه دوم سال اتفاق خواهد افتاد.

  آقای رحمانی درباره افزایش قیمت خودرو بیان کرد که این افزایش با عدم عرضه خودرو ارتباطی ندارد؛ زیرا ایران‌خودرو در دو ماه پایانی سال 1400، نسبت به 10 ماه قبل، 17 درصد افزایش عرضه داشته است. در واقع عواملی مانند انتظارات تورمی سال 1401، افزایش قیمت ارز و لغو مصوبه واردات باعث افزایش قیمت خودرو شده است.

  وی با اشاره به موافقت ایران‌خودرو با واردات، درباره واردات 13 دستگاه خودرو سواری بنز E200 توسط شرکت زیرمجموعه ایران‌خودرو، بیان کرد که ثبت سفارشات آن قبل از تصویب ممنوعیت واردات بوده است.

  شرایط قرعه کشی ایران خودرو در سال 1401

  شرکت ایران خودرو، طی اطلاعیه‌ای که در تاریخ 29 بهمن‌ماه 99 منتشر کرده، ضمن بیان توضیحاتی درباره چگونگی ثبت نام مشتریان ایران خودرو و چگونگی فرآیند واریز وجه برندگان قرعه‌کشی خودرو، مجددا یادآوری کرده که در هنگام ثبت نام اینترنتی ایران خودرو، «نیازی به پرداخت وجه نیست». بنابراین فقط در صورت برنده شدن مشتریان در قرعه‌کشی خودرو، باید برای پرداخت وجه اقدام کرد.

  ایران خودرو همچنین به مشتریان هشدار داده که هرگونه فروش و تحویل خودرو با قیمت‌های غیرواقعی و در خارج از شرایط اعلامی ایران خودرو و همچنین هرگونه واریز وجه به حساب‌های نامشخص، مصادق بارز کلاهبرداری است. متقاضیان ثبت نام اینترنتی ایران خودرو باید به نکات مهم زیر توجه داشته باشند:

  1- شرایط فروش محصولات شرکت ایران خودرو فقط از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir منتشر می‌شود.

  2- موعد تحویل محصولات ایران خودرو در شرایط فروش فوق‌العاده ایران خودرو (فروش فوری)، حداکثر 90 روزه است.

  3- موعد تحویل محصولات ایران خودرو در شرایط پیش فروش عادی ایران خودرو، حداکثر 12 ماهه است.

  4- موعد تحویل محصولات ایران خودرو در شرایط پیش فروش مشارکتی ایران خودرو (مشارکت در تولید) حداکثر 24 ماهه است.

  منبع : bama.ir

  نتایج قرعه کشی و برندگان محصولات ایران خودرو (۲۵ خرداد)

  اعلام نتایج قرعه کشی و برندگان ایران خودرو «۲۵ خرداد»: گروه خودروسازی ایران خودرو برندگان محصولات را در آخرین قرعه کشی انجام شده اعلام کرد.

  نتایج قرعه کشی و اعلام برندگان محصولات ایران خودرو (۲۵ خرداد)

  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ اخبار

  خودروسازان داخلی به دلایلی از جمله سهولت دسترسی مشتریان به محصولات آنها و ایجاد تعادل میان عرضه و تقاضا خرید و فروش خودرو در بازار، اقدام به برگزاری قرعه‌کشی می‌کنند.

  پیش فروش و ثبت نام محصولات ایران خودرو در طرح‌های سه ماهه و یکساله اعلام می‌شود و بلافاصله بعد از اتمام ثبت نام، قرعه کشی خودرو انجام می شود و اسامی برندگان در سامانه فروش خودرو اعلام خواهد شد.

  از اردیبشهت ماه 1401 اما روش قرعه کشی، ثبت‌نام و اعلام نتایج طرح‌های فروش ایران خودرو با تغییراتی همراه شده است وبه این صورت که کلیه ثبت نام و قرعه کشی در سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام می گیرد. متقاضیان می توانند با اطلاع از قیمت روز محصولات ایران خودرو و در نظر گرفتن بودجه مورد نظر جهت خرید خودرو اقدام کنند.

  تمدید مهلت واریز وجه

  با توجه به دیر اعلام شدن اسامی برندگان و همزمانی مهلت ثبت نام با تعطیلات خرداد ماه، مهلت واریز وجه تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۸ خرداد تمدید شد. متقاضیان باید برای تکمیل ثبت نام و واریز وجه به سایت خودروساز مورد نظر مراجعه کنند.

  اعلام نتایج قرعه کشی در سامانه

  نتایج نخستین قرعه‌کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو، ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ اعلام شد.

  نتایج قرعه‌کشی در سایت سامانه ثبت نام خودرو قابل مشاهده است.

  در ۴۲ طرح از ۵۶ طرح، میزان متقاضیان از ظرفیت کمتر بوده و خودرو در این طرح‌ها بدون قرعه‌کشی ارائه می‌شود.

  ۱۴۵ هزار نفر واجد شرایط طرح جوانی جمعیت بودند.

  حتما بخوانید: قیمت روز خودرو صفر

  تبدیل آسان خودرو کارکرده به صفر

  فروش فوری خودرو کارکرده و دریافت وجه نقد به صورت آنی، راهکار مناسبی برای تبدیل ماشین دست دوم به خودرو صفر داخلی و خارجی است. بدین گونه که متقاضی خرید خودرو صفر می‌تواند با فروش فوری و نقدی ماشین دست دومخود سریعا و به راحتی به وجه نقد مورد نیاز و یا پیش پرداخت خودروهای موجود در طرح‌های پیش فروش ایران خودرو و یا طرح ثبت‌نام سایپا دست یابد.

  به نظر می‌رسد در بازار پر نوسان خودرو، این روش فروش ماشین کارکرده، مناسب افرادی باشد که قصد تبدیل خودرو کارکرده به صفر را دارند، اما در مقابل از فروش خودرویشان در بازار دلالی و سنتی گریزانند.

  در همین راستا، خودرو45 بستر امن و آسانی برای فروش سریع خودروهای کارکرده بازار فراهم کرده است تا متقاضیان فروش خودروهای دست دوم بتوانند خودرویشان را به صورت رایگان کارشناسی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجه نقد خودرو را دریافت کنند.

  در روش فروش فوری خودرو کارکرده توسط خودرو45 و حضور فعالان معتبر بازار، می‌توان به راحتی نسبت به خرید خودرو در طرح‌های پیش فروش شرکت کرد و نگرانی بابت پرداخت به موقع وجه نقد پس از برنده شدن در قرعه کشی نداشت.

  زمان تحویل خودروها

  با توجه به تغیرات صورت گرفته مبنی بر نحوه ثبت نام متقاضیان خرید خودرو از شرکت‌ ایران خودرو و الزام ثبت‌نام از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو، نحوه و زمان تحویل خودروها توسط خودروسازان به صورت هر سه ماه یکبار و بسته به شرایط هر طرح مشخص شده است.

  تهیه و تنظیم: تیم تولید محتوا خودرو ۴۵

  اشتراک گذاری برچسب :

  ارسال دیدگاه

  منبع : khodro45.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید