این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بهترین انشای صفحه 66 نگارش دهم موضوع اردوی دانش آموزی

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بهترین انشای صفحه 66 نگارش دهم موضوع اردوی دانش آموزی را از سایت نکس اسکرین دریافت کنید.

  Account Suspended

  Account Suspended

  This Account has been suspended.

  Contact your hosting provider for more information.

  منبع : ensha.org

  انشا اردوی دانش آموزی گزارش نویسی پرسش های عینی صفحه 66 و 67 نگارش دهم

  انشا اردوی دانش آموزی گزارش نویسی پرسش های عینی صفحه 66 و 67 نگارش دهم را از این سایت دریافت کنید.

  انشا اردوی دانش آموزی گزارش نویسی پرسش های عینی صفحه 66 و 67 نگارش دهم

  دسته بندی : نکس لود مطالب سایت

  کرم

  ممنون فقط یکم سطح انشا رو بالا ببرید😊

  نویسنده

  سطح انشارو یکم بالا ببرید خیلی بچه گونست ولی بازم ممنونMhd3

  علی

  عالی بود۲۰ گرفتم

  مبینا اصغری

  ممنون بابت انشات

  ناشناس

  چی رو نمیدونم

  انشا جواب صفحه ۶۶ و ۶۷ کتاب نگارش پایه دهم درباره در مورد اردوی دانش آموزی گزارش نویسی گونه پرسش های عینی پاسخ گزینش و سازماندهی راجب از سایت نکس لود دریافت کنید.

  انشا با موضوع گزارش اردوی دانش آموزی پرسش و پاسخ

  پرسش های عینی

  طاق بستان دارای چند طاق است؟

  درکجا واقع شده است؟

  آیا از کتیبه های طاق بستان دیدن کردید؟؟

  نقاشی های حک شده بر دل صخره ها چگونه بودند؟

  سازمان دهی پرسش ها

  طاق بستان کجا واقع شده است؟

  طاق بستان دارای چند طاق است؟

  آیا از کتیبه های طاق بستان دیدن کردید؟

  نقاشی های حک شده بر دل صخره ها چگونه بودند؟؟

  گزارش

  به اتفاق تنی چند از دوستان به کرمانشاه رفتیم این شهر دارای مکان های تاریخی و گردشگرب زیبا و زیادی است که اگر بخواهم درمورد آنها صحبت کنم باید یک کتاب بنویسم یکی از اماکن دیدنی کرمانشاه طاق بستان است دارای سه طاق است که یکی ازاین طاق ها از دو طاق دیگر بزرگ است در داخل طاق تماثیل خسروپرویز سوار بر اسب معروفش شبریز بر دل صخره حکاکی شده که میگویند صحنه تاج گذاری است در داخل طاق های دیگر نیز مراسم تاج گذاری دیگر پادشاهان ساسانی مانند اردشیر دوم و شاپور دوم و سوم نیز حکاکی شده است که باتوجه به امکانات و افزارهای آن زمان انسان متعجب میشود و سازندگانش را تحسین میکند. همچنین سنگ نوشته های زیادی نیز به خط پهلوی کتیبه ای حک شده است در روبه روی این طاق ها دریاچه ای زیبا وجود دارد که آب آن از دل کوه بیرون می آید و سپس از سرریز شدن دریاچه آب آن به صورت رودخانه هایی به جریان افتاده که مناطق گردشگری بسیار زیبایی را ایجاد کرده است به شما پیشنهاد میکنم اگر به غرب سفر کردید حتما از طاق بستان دیدن کنید.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : پرسش های عینی : ۱. ایا این اردو پایان خوشی دارد؟ ۲. ایا این اردو برای من و دوستانم خوب است؟ ۳. آیا مدیر و ناظم مدرسه از ما راضی هستند؟ ۴. آیا بچه ها باهم مهربان و صمیمی هستند؟

  گزینش و ساماندهی پرسش : روز شنبه بود و از طرف مدرسه قرار بود به اردو برویم. به مدرسه ک رفتم دیدم همه ی بچه ها در حیاط جمع شده اند و از هرکس ک رد میشدم او را با وسایل موردنیاز همراه خود آورده است. همه خوشحال و گرم صحبت با یکدیگر بودند. مدیر و ناظم از بچه ها خواستند ک صف بگیرند. همه در صف برسرجاهای خود قرار گرفتیم و یکی یکی سوار اتوبوس شدیم، سعی می کردیم هرکدام با دوست صمیمی خود باشیم. همین ک همه سوار شدند اتوبوس به راه افتاد. بسیار خوشحال بودیم و در کل مسیر می گفتیم و میخندیدیم، پس از اینکه رسیدیم از اتوبوس مدرسه پیاده شدیم و زیر اندازهاب خود رو پهن کردیم. گروه گروه روی زیرانداز ها نشسته و وسایلی ک همراه خود اورده بودیم را از داخل کیف اوردیم. هرکه هرچه داشت در سفره گذاشت بقیه هم با او شریک شوند از ساندویچ و سالاد گرفته تا کباب و تنقلات و … خیلی روز خوبی بود آفتاب با ملایمت می تابید. هوا نه سرد بود نه گرم. گزارش : بعد از صرف ناهار، همه شروع به صحبت کردن با یکدیگر شدن. گرم صحبت با دوستانمان بودیم ک تا اینکه مدیرمدرسه ب یکی از بچه ها گفت برو توپ هارا بیاور. توپ ها رو ک اوردند همه مشغول بازی شدند و از خوشحالی زیاد میخندیدند. هرکدام از خستگی یه طرف نشسته بودند حاضرشدند ک برای بازگشت به مدرسه آماده شوند. کم کم وسایل خود را جمع کردیم و به سمت مدرسه را افتادیم.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟

  بله خیر ناشناس 5 ماه قبل 0 خوب بود مهشید ❤ 6 ماه قبل -1 خوب بود 1 ناشناس 6 ماه قبل درسته نویسنده 6 ماه قبل 0

  گزینش و سازماندهی پرسش رو میخام چن تا سوال

  کرم 6 ماه قبل 10

  ممنون فقط یکم سطح انشا رو بالا ببرید😊

  0 ناشناس 6 ماه قبل بله درسته 2 ناشناس 6 ماه قبل ⁦👌🏻⁩⁦ فاطمه 6 ماه قبل 6 خوب بود 3 ناشناس 6 ماه قبل درسته 0 پژنیینبنن 6 ماه قبل پیمیمخمبم یاس 6 ماه قبل 5 عالی مبینا اصغری 6 ماه قبل 7 ممنون بابت انشات نویسنده 6 ماه قبل 3 متن خوبی بود ناشناس 6 ماه قبل 2 Great نویسنده 6 ماه قبل 8

  سطح انشارو یکم بالا ببرید خیلی بچه گونست ولی بازم ممنونMhd3

  علی 6 ماه قبل 7 عالی بود۲۰ گرفتم نویسنده 6 ماه قبل 2 عالی پزشکان آینده 6 ماه قبل 2

  عالییییی بسیار عالی🌷🌷🌷🌷

  -1 ناشناس 6 ماه قبل عالی 👌🌹🌸🍂 سوزان 6 ماه قبل 6

  خوبه ولی چطور می تونم بقیه انشاهارو پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  فرحناز 6 ماه قبل 0 عالی ناشناس 6 ماه قبل 6 چی رو نمیدونم ناشناس 6 ماه قبل 5 عالی بتای 6 ماه قبل 1 عالی بود . متشکرم 2 ... 6 ماه قبل نوالا نویسنده 6 ماه قبل 0

  ان روز به من و دوستانم خیلی خوش گذشت و من از مدیر مدرسه خیلی خیلی تشکر میکنم

  نویسنده 6 ماه قبل 0 7 فاطمه سعیدی 6 ماه قبل 1

  عالی بود من مرحله اول پرسش های عینی ومرحله دوم گزینش وسازماندهی پرسش رامیخوام اگر میشه بگین ممنون میشم

  فاطمه سعیدی شمس ابادی

  6 ماه قبل 1

  عالی بود من مرحله اول پرسش های عینی ومرحله دوم گزینش وسازماندهی پرسش رامیخوام اگر میشه بگین ممنون میشم

  نویسنده 6 ماه قبل 3 عالی بود 😎Gol nesa

  منبع : nexload.ir

  انشا گزارش اردوی دانش آموزی پرسش و پاسخ کتاب نگارش 1 دهم صفحه 66 و 67

  انشا درباره ی گزارش اردوی دانش آموزی پرسش و پاسخ همراه با نتیجه گزارش کتاب نگارش ۱ پایه و کلاس دهم صفحه ۶۶ و ۶۷ از ایرانفراز بصورت مستقیم میبینید.

  انشای گزارش گونه در مورد اردوی دانش آموزی

  امروز میخواهیم در این پست برای شما دوستان و دانش آموزان یک انشا درباره ی اردوی دانش آموزی به صورت پرسش ها و پاسخ ها و نتیجه گزارش که در صفحه ۶۶ و ۶۷ کتاب نگارش ۱ نگارش دهم پایه و کلاس دهم برای رشته های تجربی ریاضی انسانی فنی حرفه ای تمرین داده شده است را جواب بدهیم. متاسفانه تاکنون نتوانستیم جواب این بخش ها را برای شما عزیزان پیدا کنیم ولی به زودی آنها را در این پست قرار خواهیم داد پس از چند روز به این پست سر بزنید تا گزارش اردوی دانش آموزی را برای شما دوستان گذاشته شده باشم.

  انشا با موضوع گزارش اردوی دانش آموزی پرسش و پاسخ

  مرحله اول : پرسش های عینی

  ۱.ایا این اردو پایان خوشی دارد؟

  ۲.ایا این اردو برای من و دوستانم خوب است؟

  ۳.آیا مدیر و ناظم مدرسه از ما راضی هستند؟

  ۴.آیا بچه ها باهم مهربان و صمیمی هستند؟

  مرحله دوم : گزینش و ساماندهی پرسش

  روز شنبه بود و از طرف مدرسه قرار بود به اردو برویم .ب مدرسه ک رفتم دیدم همه ی بچه ها در حیاط جمع شده اند و از هرکس ک رد میشدم او را با وسایل موردنیاز همراه خود آورده است. همه خوشحال و گرم صحبت با یکدیگر بودند.مدیر و ناظم از بچه ها خواستند ک صف بگیرند .همه در صف برسرجاهای خود قرار گرفتیم و یکی یکی سوار اتوبوس شدیم، سعی می کردیم هرکدام با دوست صمیمی خود باشیم.همین ک همه سوار شدند اتوبوس به راه افتاد .بسیار خوشحال بودیم و در کل مسیر می گفتیم و میخندیدیم، پس از اینکه رسیدیم از اتوبوس مدرسه پیاده شدیم و زیر اندازهاب خود رو پهن کردیم.گروه گروه روی زیرانداز ها نشسته و وسایلی ک همراه خود اورده بودیم را از داخل کیف اوردیم . هرکه هرچه داشت در سفره گذاشت بقیه هم با او شریک شوند از ساندویچ و سالاد گرفته تا کباب و تنقلات و … خیلی روز خوبی بود آفتاب با ملایمت می تابید. هوا نه سرد بود نه گرم.

  گزارش

  بعد از صرف ناهار ، همه شروع ب صحبت کردن با یکدیگر شدن .گرم صحبت با دوستانمان بودیم ک تا اینکه مدیرمدرسه ب یکی از بچه ها گفت برو توپ هارا بیاور .توپ ها رو ک اوردند همه مشغول بازی شدند و از خوشحالی زیاد میخندیدند.هرکدام از خستگی یه طرف نشسته بودند حاضرشدند ک برای بازگشت ب مدرسه آماده شوند . کم کم وسایل خود را جمع کردیم و به سمت مدرسه را افتادیم.

  منبع:نکس لود

  گرداوری شده : ایران فراز

  منبع : iranfaraze.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید