این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  به ابرو یا لبی باریک میگویند

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  به ابرو یا لبی باریک میگویند را از این سایت دریافت کنید.

  شما چه نوع لب هایی دارید ؟

  دکتر عباس خیرخواه، جراح و متخصص پوست، مو، لیزرو زیبایی. ارائه خدمات تخصصی هایفوتراپی HIFU، لیفتینگ با نخ، لیزر موهای زائد، کاشت مو، بوتاکس.

  شما چه نوع لب هایی دارید ؟

  هر فرد لبهایی با شکل و رنگ متفاوتی دارد برخی لبهای قطورتر و برخی دیگر لبهای باریکی دارند در صورتی که نوع لب خود را بدانید بهتر از آنها مراقبت کرده و می توانید از نظر زیبایی نمای بهتریدر آنها ایجاد کنید .

  در زیر به انواع لب ها اشاره می کنیم :

  لب هایی قطورتر

  این لبها لبهایی هستند که امروزه بسیاری از خانم ها آرزوی داشتن آنرا دارند لذا برای داشتن این لبها بسیاری از خانم ها از روشهای برجسته سازی لب یا Lip augmentation بهره می برند این لب ها  اغلب زیبا بوده وحاشیه و کناره خارجی زیبایی داشته و در هنگام استفاده از برق لب نمایی درخشان و ویژه دارند .

  لب های باریک

  این لب ها برای مشخص کردن های حاشیه خارجی لب نیاز به استفاده از مداد لب دارند .

  برای برجسته سازی لب از محصولات برجسته کننده لب و یا سایر درمانها چون برجسته سازی از طریق ژل لب می توان بهره برد .

  لب های غیر قرینه

  لب ها گاه می توانند غیر قرینه باشند لبه خارجی لب بالا ممکن است بالاتر از زاویه  کناری لب باشد و طرف دیگر پایین تر از زاویه کناری لب در این موارد می توان با یک خط لب این عیب را برطرف نمود .

  افتادگی لب

  زاویه های کناری لب دچار افتادگی شده اند این نوع لب از نظر برخی جذاب بوده و در آرزوی آن هستند .

  لب های صاف

  بهترین فرم لب هستند که نمایی یکسان و یکنواخت داشته و در لمس نرم و صاف هستند این فرم لب ها تحت عنوان لب های بوسیدنی خوانده می شوند .

  لب های جذاب

  بهترین حالت برای آرایش این لب ها استفاده از خط لب دقیقا به شکل فرم خط خارجی لب و استفاده از رژ لب به همان رنگ یا کمی کمرنگ تر یا پررنگتر از آن است.

  لب های خشک

  این نوع لب ها به سرعت خشک شده و پوسته پوسته می شوند خصوصا اگر هوا سرد باشد .

  بهترین کار این است که به طور مرتب یا در صورت نیاز از بوم لب استفاده شود .

  قبل از استفاده از هر محصول می توانید وازلین را امتحان کنید زیر لب هایتان را مرطوب نگاه می دارد .

  مراقبت از لبها ی خشک بسیار مهم است خصوصا بافت مرده سطحی باید حداقل 1 بار درهفته جدا شود برای این کار می توانید از یک مسواک نرم استفاده کنید لب های خشک را می توان با استفاده از کره نارگیل یا کره های دانه های روغنی بهبود داد .

  اگر از کره تازه استفاده کنید لب شما به خوبی نرم می شود.

  نکته مهم این است  لب های خود را با استفاده از مصرف مایعات و مر طوب کننده های لب مرطوب نگاه دارید .

  انواع شکل لب

  1. لب هایی با فرم پر

  لب های پر اغلب مورد تحسین همگان است و برخی از ستاره ها  چنین لب هایی دارند .

  لب های پر ممکن است قرینه نباشند ولی با ارایش می توان نقص را بهبود بخشید .

  اغلب این لب ها منحنی و زیبا هستند و مورد علاقه افراد بسیاری هستند .

  بهترین توصیه به این افراد استفاده از  مرطوب کننده های لب برای مرطوب ساختن آنها و استفاده از رژ لب های بی رنگ و کمرنگ بدون استفاده از خط لب است .

  2. لب های گرد

  این لب ها شبیه به یک دکمه برجسته به نظر می رسند این لب ها جذاب بوده و چهره ای جذاب و زیبا  به شما می دهند .

  در مورد این لب ها استفاده از بوم لب براق توصیه می شود از خط لب برای شکل دادن به این لب ها می توان استفاده کرد .

  3. لب های بی شکل

  این لب ها شکل خاصی ندارند و حاشیه خارجی خیلی واضح نیست .

  و نیاز به ایجاد حاشیه با استفاده از خط لب است  می توانید بهترین رنگها را ر وی لب خود تست کنید و مناسب ترین انها را انتخاب کنید .

  می توانید مداد همرنگ رژ لب خود را استفاده نموده و به لبهای خود طراوت و شکل دهید .

  4. لب های نازک

  در صورتی که از آرایش مناسب برای این لب هااستفاده کنید می توانید آنها را جذاب تر و زیباتر نشان دهید .

  5. لب های پهن

  برخی از ستاره ها نیز چنین لب هایی دارند این لبها بزرگ و وسیع بوده و کشسانی زیادی دارند .

  برای جذاب کردن این لبها خط لب را در حاشیه داخلی خط لب بکشید و زوایای لب را خالی بگذارید روزها از بوم لب و شبها و در مراسم از رژلب تیره و مات استفاده کنید .

  6. لب های بدون شکل

  همه لبها یکسان نیستند ممکن است برخی از لب ها غیر یکنواخت باشند نگران نباشید می توانید با آرایشی درست این مشکل را برطرف کنید .

  برای این کارخط لب خوشرنگ را انتخاب کرده و حاشیه های غیر یکسان لب را به خوبی پر کنید خط لب در نواحی غیر قرینه می تواند پهن تر کشیده شود سپس با رژ لب مناسب داخل خط لب یا همان بافت لب را پوشش دهید .

  منبع : www.drkheirkhah.com

  لیفت ابرو بدون جراحی چیست ؟ هزینه، روش ها و مزایای هر کدام

  فهرست مطالب مشاهده فهرست 1 لیفت ابرو چیست ؟ 2 لیفت ابرو با تزریق بوتاکس 2.1 لیفت ابرو با نخ 2.2 لیفت ابرو با استفاده از لیزر 2.3 لیفت ابرو به روش هایفوتراپی 2.3.1 لیفت ابرو به روش اولتراپی 2.3.2 لیفت ابرو با آندوسکوپی 2.3.3 لیفت ابرو با جراحی کلاسیک 2.4 لیفت ابرو با استفاده …

  جستجوی هوشمند سایت تغییر پوسته منو جراحی زیبایی

  لیفت ابرو بدون جراحی چیست ؟ هزینه، روش ها و مزایای هر کدام

  خانه سفید19 فروردین 1401آخرین به روز رسانی: 19 فروردین 14012

  275,647 خواندن این مطلب 11 دقیقه زمان میبرد

  فهرست مطالب مشاهده فهرست

  ()

  با بالا رفتن سن تغییرات زیادی در چهره انسان ایجاد می شود. انسان همواره علاقه به زیبایی و زیبا دیده شدن دارد. پیشرفت تکنولوژی و روش های نوین پزشکی در حوزه جراحی زیبایی، بسیاری از دغدغه های انسان را در زمینه زیبایی حل کرده است. لیفت ابرو یکی از روش های جدید برای زیباتر شدن چهره است که طرفداران زیادی دارد. لیفت ابرو یعنی بالا کشیدن ابرو که تغییرات زیادی در صورت و چهره ایجاد می کند. بالاکشیدن ابرو ها سبب خوش فرم شدن ابروها، باز شدن چهره، برطرف شدن چین و چروک های زیر ابرو و درشت تر شدن چشم می شود. روش های مختلفی برای بالا کشیدن ابرو وجود دارد. ما در این نوشتار شما را با انواع روش های لیفت ابرو آشنا می کنیم.

  در صورتی که مدتی است به فکر انجام لیفت ابرو در چهره خود هستید، با ما همراه باشید و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. آگاهی شما نسبت به روش های مختلف لیفت ابرو، در انتخاب روش مناسب لیفت ابرو به شما و پزشک کمک می کند.

  لیفت ابرو چیست ؟

  تغییر حالت ابروها جهت ایجاد تعادل در صورت، تغییر حالت چهره و ایجاد نمای متفاوت در چشم ها مانند بازتر نشان دادن آن ها یا درشت تر جلوه دادن آن می شود. در اکثر موارد برای تغییر حالت ابروهای زنان و شکل دادن به آن ها، آرایشگران اقدام به انجام برخی کارها مانند تتو و میکرونیدلینگ ابرو می کنند.

  در سال های اخیر، مطابق با روند تغییرات زیبایی، مردان نیز در ابروهای خود تغییراتی ایجاد می کنند. البته هر کس که به زیبایی ظاهر خود اهمیت می دهد، می تواند در صورت خود تغییراتی اعمال کند، هرچند توصیه می شود که این تغییرات توسط پزشک متخصص و با روش های مناسب انجام شود.

  با گذشت زمان عضلات پیشانی در اثر سن و گرانش زمین شروع به ضعیف و شل شدن می کنند و در نتیجه باعث افتادگی ابرو می شوند. این وضعیت، چهره افراد را دائما به صورت خسته و بی حال نشان می دهد. از طرف دیگر،سایه ابروها روی چشم، باعث ایجاد تصویری خشمگین از فرد می شود. بنابراین، برای از بین بردن این سایه و ایجاد چهره ای جوان و روشن از لیفت ابرو استفاده می شود.

  لیفت ابرو با توجه به سن، برای از بین بردن خطوط پیشانی و خطوط عمیق بین دو ابرو انجام می شود. چون این تغییرات باعث شل شدن بافت پیشانی و افتادگی ابروها می شود، با لیفت ابرو هم ابروها فرم یکسان و جدید می گیرند و هم چروک پیشانی حذف شده و باعث جوان تر شدن صورت می شود.

  چه افرادی نیاز به لیفت ابرو دارند ؟

  افرادی که ابروهای افتاده دارند،

  کسانی که خطوط عمیق در پیشانی دارند،

  کسانی که خطوط عمیق بین دو ابرو دارند،

  افراد جوان و میانسال نیز می توانند لیفت ابرو انجام دهند.

  لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

  انجام لیفت ابرو با تزریق بوتاکس یک روش برای بالا بردن ابرو بدون استفاده از جراحی است. در این روش برای تزریق بوتاکس بخش هایی مشخص می شوند. سپس با استفاده از کرم های بی حس کننده موضعی، محل های مشخص شده بی حس می شوند. سپس بوتاکس از قسمت های بی حس شده تزریق می شود. تزریق پرکننده در عضلات، سبب فلج شدن آن ها و برطرف شدن چین و چروک ها در این محل می شود.

  زمان لازم برای لیفت ابرو با تزریق بوتاکس، چند دقیقه است و  به مدت ۳ الی ۵ ماه ماندگاری دارد. فرد بعد تزریق بوتاکس نیاز به استراحت ندارد و این امکان را دارد که به فعالیت های روزانه خود بپردازد.

  پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات بیشتر :

  لیفت یا درمان غبغب با روش های بدون جراحی

  4 اردیبهشت 1400

  ماموپلاستی | مزایا، ماندگاری، مراحل و هزینه

  1 اردیبهشت 1401

  لیفت گونه چیست | روش ها، مزایا، عوارض و هزینه

  2 هفته پیش

  جراحی گوش برجسته یا لیفت گوش چیست ؟

  4 روز پیش

  در برخی مواقع، این روش با دیگر روش های لیفت ابرو ترکیب می شوند و نتیجه بهتری حاصل می شود. لازم به ذکر است که در لیفت ابرو با استفاده از تزریق بوتاکس، کبودی و زخم در چهره مشاهده می شود که این عوارض نیز موقتی هستند و پس از مدت کوتاهی از بین می روند.

  بنابراین لیفت ابرو با تزریق بوتاکس، یک روش بی دردسر و کم هزینه است که نقش قابل توجهی در افزایش شادابی و جوان سازی پوست و چهره دارد. تزریق بوتاکس به منظور لیفت ابرو در کلینیک های مختلف با هزینه های متفاوت انجام می شود. بهتر است که فرد قبل از اقدام به انجام بوتاکس در رابطه با هزینه آن سؤال کند و سپس عمل را انجام  دهد؛ اما در در کل روش گران قیمتی نیست و نیازی نیست بیماران نگران هزینه انجام این عمل باشند.

  لیفت ابرو با نخ

  یکی دیگر از انواع روش های لیفت ابرو، لیفت ابرو با استفاده از نخ است. در این روش، برش هایی به قطر ۳ الی ۴ میلی متر در داخل ابرو ایجاد می شود. استفاده از روش لیفت با نخ برای افزایش زیبایی حدودا از  دهه ۱۹۹۰ شروع شده است؛ اما به مرور روش انجام و تجهیزات مورد استفاده در آن تغییراتی داشته اند. افرادی که در سنین ۳۰ الی ۵۰ سالگی هستند و عوارض پیری در آن ها چندان زیاد نیست، بهترین کاندیدای لیفت ابرو با استفاده از نخ هستند.

  در این روش با استفاده از سوزن های ظریف، برش های نازکی در داخل ابرو ایجاد می شود و نخ هایی از طریق این شکاف ها وارد می شود. این نخ ها، سبب محو شدن افتادگی پوست می شوند.

  از روش لیفت با نخ در سایر قسمت های صورت از قبیل دور لب، گردن، غبغب  و لپ ها نیز استفاده می شود.

  ایجاد بخیه و وارد شدن نخ ها به زیر پوست باعث ایجاد عکس العمل در بدن شما می شود. عکس العمل بدن شما تولید بیشتر کلاژن است. در واقع با تحریک پوست، کلاژن سازی در آن شروع می شود. کلاژن تولید شده، چروک ها و فضاهای خالی پوست در پوست شل و افتاده را پر می کند و  باعث کشیدگی پوست و برطرف شدن چروک ها و جوان سازی پوست می شود.

  منبع : whcl.ir

  کامل ترین راهنمای انتخاب رنگ رژ لب بر اساس رنگ پوست، مو، چشم و لباس

  انتخاب رنگ رژ لب اصول و قواعدی دارد که رعایت کردن آن به زیباتر شدن شما کمک بسیاری میکند. برای آشنایی با راز و رمزهای انتخاب رژلب با ما همراه باشید

  نوشته شده توسط الهام علیزاده در تاریخ 14 خرداد 1400

  راهنمای انتخاب رنگ رژ لب بر اساس رنگ پوست، مو، چشم و لباس

  ارسال به دیگران:

  صفحه اصلی > خود آرایی > راهنمای انتخاب رنگ رژ لب بر اساس رنگ پوست، مو، چشم و لباس

  فهرست مقاله

  رژ لب چیست؟

  بهترین رنگ رژ لب دخترانه

  چه رنگ رژی مد است؟

  نکاتی برای انتخاب رنگ رژ لب

  اشتباهات رایج در استفاده از رژ لب

  رنگ رژ لب‌ مناسب برای آنکه جوان‌تر به نظر برسید

  رنگ لباس و ست کردن آن با رنگ رژ لب

  رژ لب پایه ثابت کیف آرایش هر خانمی است. شاید به نظر نرسد، اما این جادوی کوچک می تواند چهره شما را در یک چشم بهم زدن زیر و رو کند. مطمئنا شما هم اولین آرایش عمر خود را با این لوازم آرایش شروع کرده اید و تا کنون انواع رنگ های آن را امتحان کرده اید.

  اما آیا به نظر شما همه رنگ های رژلب به چهره و پوست شما می آید؟ کدام رنگ را بیشتر می پسندید و بیشتر مواقع استفاده می کنید؟ آیا اصول خاصی را برای انتخاب رنگ رژ خود رعایت می کنید؟

  با وجود بسیاری از محصولات آرایشی لب، یافتن مارک و رنگ رژلب مناسب برای برخی از افراد یک چالش محسوب می‌شود. به همین منظور ما در این مقاله راهنمای شما هستیم و به شما کمک می‌کنیم تا رنگ رژ لب مناسب خود را پیدا کنید.

  رژ لب چیست؟

  رژ لب یک محصول آرایشی و زیبایی است که در هر دو حالت مایع و جامد در بازار و فروشگاه‌های آرایشی و بهداشتی و گاها در داروخانه‌ها وجود دارد. آن‌ها از مواد مختلفی ساخته می‌شوند و اکثرا از سه ماده اساسی شامل موم، روغن و رنگدانه تشکیل شده‌اند.

  در مورد این سه ماده اصلی باید بگوییم که رنگدانه همان رنگ رژ است. موم‌ها نیز شکل و بافت قابل پخش دارند و روغن‌ها شامل نفت، لانولین، کره کاکائو، روغن جوجوبا، روغن کرچک و مواد معدنی هستند.

  جالب است بدانید که لب‌های برخی از افراد دارای رنگدانه‌های کمرنگ هستند، بنابراین شخص بدون اینکه نیاز به آرایش فراوانی داشته باشد می‌تواند با استفاده از رنگ‌های طبیعی، جیغ یا جذاب به صورت خود جلوه‌ای شاداب و سرحال بدهد.

  این محصولات زیبایی در انواع و مدل‌های مختلفی وجود دارند از قبیل، براق یا مات، پالت، مرطوب کننده، چرب کننده، ۲۴ ساعته، رنگ لب، رژ مدادی، حجم دهنده، بالم لب و… .

  بهترین رنگ رژ لب دخترانه

  دختران معمولا از سن ۱۵ سالگی شروع به استفاده از لوازم آرایش به خصوص رژلب می‌کنند. اما از آنجایی که آرایش دخترانه اصول و قواعد خود را دارد،

  بهتر از دختران نوجوان از رنگ های ملایم تر و نزدیک به رنگ طبیعی لب استفاده کنند، مانند صورتی کمرنگ، رنگ رژ لب هلویی، و نود. در ادامه درباره رنگ های دخترانه بیشتر صحبت کرده ایم.

  ۱. رژ لب‌های براق ملایم (اصطلاحا شاین)

  رنگ رژ شاین یکی از محبوب‌ترین رنگ‌هایی است که با براقیت خود زیبایی و جذابیت زیادی به صورت شما خواهد بخشید.

  ۲. بالم لب رنگی

  بالم لب حس لطافت به لب‌های دختران می‌دهد و یک نرم کننده خوب محسوب می‌شود. با استفاده از این محصول آرایشی و مراقبتی به هیچ گونه برق لب نیاز نخواهید داشت، زیرا دارای درخشندگی زیبایی است که باعث درخشش طبیعی لب‌های شما و نوجوانان می‌شود. برخی از بالم لب ها دارای رنگ ملایم و دخترانه ای هستند و می توانند به راحتی به جای رژ مورد استفاده قرار بگیرند.

  ۳. ترکیب قرمز و صورتی مات

  این رنگ مات یا نیمه مات است. اگرچه در دوران نوجوانی، لب‌ها به خودی خود قرمز مایل به صورتی هستند، اما اضافه کردن این رنگ بر روی آن‌ها جلوه زیباتری به لب خواهد داد.

  ۴. صورتی کمرنگ یا پررنگ

  این رنگ هم نیاز به تعریف ندارد. زیرا محبوب و مناسب دختران است و چهره آن‌ها را شاداب و عروسکی می‌کند.

  ۵. بنفش کمرنگ (یاسی)

  بنفش کمرنگ در عین حال که شاداب و جذاب است یک رنگ دخترانه نیز  محسوب می‌شود.

  ۶. کرم (گوشتی)

  شیک‌ترین و محبوب‌ترین رنگ رژ دخترانه که حتی در بین بانوان مسن نیز طرفدار دارد، رنگ رژ لب کالباسی، گوشتی و کرمی است. از این رنگ ها می توان همیشه و همه جا استفاده کرد.

  ۷. انواع قرمز

  قرمز همیشه رنگ مورد علاقه دختران، نوجوانان و حتی افراد مسن بوده است. زیرا چهره را جوان و شاداب نشان می‌دهد. نوجوانان می‌توانند از رنگ‌های مات قرمز نیز بهره ببرند که هم متناسب با سن آن‌ها باشد و هم شیک و جذاب به نظر برسند.

  چه رنگ رژی مد است؟

  وقتی می‌خواهید بیرون بروید شک نکنید که داشتن ظاهر خوب و به روز بودن همیشه باعث افزایش روحیه شما خواهد شد و لبخند را بر لبانتان می‌نشاند.

  اخیرا در سال ۲۰۲۱ چند رنگ رژ بسیار زیبا مد شده است که مطمئنا توجه شما را به خود جلب خواهند کرد و با انواع لباس‌های شما ست می‌شوند. با مطالعه ادامه این مطلب با انواع رنگ رژ لب ۲۰۲۱ آشنا شوید.

  منبع : rosesorkh.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 27 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید