;
  در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  به خواسته ها و آرزوهایی که ما قصد داریم در زمان معینی به آنها برسیم چه می گویند

  1 بازدید

  به خواسته ها و آرزوهایی که ما قصد داریم در زمان معینی به آنها برسیم چه می گویند را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  چگونه به آرزوها و خواسته‌های زندگی برسیم؟ سه راه رسیدن به آرزوها

  با آرزوها و خواسته‌های خودتان چه کار می‌کنید؟ اگر همین الان غول چراغ جادو در مقابل چشمان شما ظاهر می‌شد و به شما می‌گفت فقط چند ثانیه زمان دارید تا بزرگترین آرزوی خود را بگویید و در لحظه برآورده می‌شود، چه پاسخی به او می‌دادید؟ آیا اینقدر حضور ذهن دارید که آرزوی بزرگ زندگی‌تان چیست؟ رسیدن به آرزو چقدر برایتان مهم است؟

  متاسفانه بسیاری از ما دقیقا نمی‌دانیم از زندگی چه می‌خواهیم؟ چه آرزویی داریم؟ خواسته واقعی ما چیست؟ همین الان تصور کنید چند ثانیه زمان دارید، روی کاغذ سریع به این سوال پاسخ بدهید:

  می‌توانید از دوستان و آشنایان هم این سوال را بپرسید. به آنها بگویید مثلا سه ثانیه زمان دارند تا سوال شما را پاسخ بدهند. به جرات به شما می‌گویم تعداد افراد کمی هستند که بتوانند به این سرعت به سوالی که مطرح کردید پاسخ دقیق و روشنی بدهند. برخی افراد اصلا در مورد آرزوها و خواسته‌های خود فکر نمی‌کنند.

  وقتی دقیقا نمی‌دانیم از زندگی چه چیزی می‌خواهیم، خب طبیعتا به وضعیت روشنی هم نمی‌رسیم و اکثر مواقع کار به خوبی هم پیش نمی‌رود و آرزوهایمان در حد خیال و تصور ذهنی باقی می‌مانند.

  در این مقاله قصد داریم سه راه رسیدن به آرزوها و خواسته‌ها را مورد بررسی قرار دهیم. دستیابی به آرزوها و خواسته‌ها بسیار اهمیت دارد.

  مطالعه بیشتر: آیا همواره آرزو می‌کنید که جای فرد دیگری بودید؟

  مطالعه بیشتر: قانون جذب راهی ساده و مطمئن جهت دستیابی به اهداف و آرزوهایتان

  قدم اول: بزرگترین آرزوی زندگی خودتان را بشناسید

  در قدم اول باید آرزو و خواسته خودتان را بشناسید. دقیقا بدانید از زندگی چه می‌‌خواهید. وقتی نمی‌دانیم به دنبال چه چیزی هستیم، به نتیجه‌ی درستی هم نمی‌رسیم.

  افرد بسیاری را در اطراف خودمان می‌بینیم که دقیقا نمی‌دانند چه خواسته و آرزویی دارند. گاهی اوقات خیلی کلی و غیر مشخص در مورد آرزوهای خودشان صحبت می‌کنند. اگر خواسته و آرزوی شما واقعی است، مگر می‌شود حضور ذهنی در مورد آن نداشته باشید.

  تصور کنید فردی به بیماری مهلک دچار شده است و پزشکان او را جواب کرده‌اند. بزرگترین آرزوی خودش و خانواده‌اش، شفای بیمار است. وقتی از آنها سوال شود، چه آرزویی دارید، قطعا پاسخ، شفای بیماری خواهد بود.  یعنی فرد نسبت به خواسته و آرزوی خودش حضور ذهنی کاملا دقیق و روشن دارد.

  همین وضعیت در مورد آرزوها و خواسته‌های دیگر هم صدق می‌کند. مثلا فردی که بدهی بالایی دارد و ورشکست شده است، بزرگترین آرزویش شاید این باشد که از وضعیت مالی خراب خلاص شود. این خواسته کاملا با شرایط او مطابقت دارد.

  پس در قدم اول باید آرزوی خود را بشناسید و بدانید دقیقا دنبال چه چیزی هستید. آرزوهای تصنعی و ساختگی که واقعا مربوط به خودتان نیست را کنار بگذارید. در اینجا در مورد آرزوهای واقعی خودمان صحبت می‌کنیم و نه آرزوهای تلقینی.

  آرزو و خواسته‌های بزرگ داشته باشید

  برخی افراد به کم قانع می‌شوند. آرزوها و خواسته‌های کوچکی دارند. آرزوهای بزرگی را در زندگی دنبال کنید. بزرگ فکر کنید. خود را برای رسیدن به افق‌های بزرگی در زندگی آماده کنید.

  افکار بزرگی را در سر بپرورانید. افکار بزرگ و نقشه‌های بزرگ، جایگاه شما را در زندگی تغیبر می‌دهند. برخی افراد آنقدر درگیر مسایل و مشکلات زندگی می‌شوند که دیگر به آرزوها و افکار بزرگ، خواسته‌ها و رویاهای بزرگ فکر هم نمی‌کنند.

  فردی را می‌شناختم که روی درب اتاقش بزرگ نوشته بود:

  هر بار می‌خواست از اتاقش خارج شود، سه بار این جمله را با خود تکرار می‌کرد: بزرگ فکر کن. بزرگ فکر کن. بزرگ فکر کن.

  همین تمرین باعث شده بود، در مدت زمانی که از اتاق خارج می‌شود تا زمانی که باز می‌گردد، بزرگ فکر کند.

  با آرزوی بزرگ زندگی‌تان زندگی کنید

  زندگی کردن با آرزوها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. وقتی آرزوی شما واقعی و حقیقی باشد، قطعا شبانه‌ روز به آن فکر می‌کنید. با آن زندگی می‌کنید. با آرزوی خود نفس می‌کشید و با آرزوی بزرگ خود، لحظه به لحظه می‌گذرانید.

  شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چطور می‌توان با آرزوی بزرگ زندگی، به‌صورت واقعی زندگی کرد؟ زندگی کردن با آرزوی بزرگ زندگی بدین معنی است که وقتی صبح چشمان خود را باز می‌کنید، اولین موضوعی که به ذهنتان می‌آید، آرزوی بزرگ زندگی شما است. اصلا صبح به عشق همان خواسته از خواب بیدار می‌شوید.

  در طی روز و در اکثر ساعات مشغول آن موضوع هستید و تمام انرژی و توان خود را در جهت محقق شدن همان خواسته می‌گذارید. حتی شب که به بستر می‌روید نیز وضعیت به همین منوال است و با تصویری از آن خواسته چشمان خود را می‌بندید و به خواب می‌روید.

  شاید حتی وقتی در خواب هم هستید، رویای آن خواسته را می‌بینید. در واقع از صبح تا شب و حتی در زمان خواب هم فکر آن خواسته را در سر دارید و دایما در حال نقشه کشیدن هستید.

  هر نفسی که می‌کشید، هر غذایی که می‌خورید و هر دقیقه و ساعتی که از عمر شما می‌گذرد، در فکر همان خواسته هستید. گفتگوی شما با دوستان و اقوام حول مشورت گرفتن در مورد راهکارها و راه حل‌های رسیدن به آن موضوع است.

  در واقع با خواسته‌ی خود زندگی می‌کنید و هر لحظه از آن لذت می‌برید. فکر و ذهن شما تماما حول همان موضوع می‌چرخد و بیشترین انرژی و زمان شما صرف آن می‌شود.

  می‌توانید زندگی افراد موفق را مطالعه کنید تا درس‌هایی از زندگی آنها بیاموزید. بسته آموزشی «زندگی افراد موفق» می‌‌تواند بسیار مفید باشد.

  قدم دوم: بزرگترین آرزو را تبدیل به هدف کنید

  وقتی بزرگترین آرزو و خواسته خودتان را مشخص کردید، باید آن را تبدیل به هدفی دست یافتنی کنید. مشخص کنید در عرض چند سال می‌خواهید به این آرزو برسید؟ چه قدم‌هایی را باید طی کنید تا به آرزوی خود دست پیدا کنید؟ چه نقشه‌ای را باید قدم به قدم جلو بروید؟

  برای هر قدم به قدم رسیدن به آرزوی بزرگ خود بایدبرنامه ریزی داشته باشید و آن برنامه را قدم به قدم جلو ببرید. داشتن برنامه و هدف از موضوعات مهمی است که باید حتما مورد توجه قرار گیرد.

  به شما توصیه می‌کنم مقاله‌های آکادمی بازار را در مورد تعیین هدف و هدفگذاری مطالعه کنید. راهکار های طلایی هدف گذاری برای دستیابی به موفقیت وجود دارد که می‌‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

  برای مشخص کردن هدف زندگی‌تان باید وقت صرف کنید و با دقت و حوصله پیش بروید. با این چند نکته ساده هدف واقعی تان را در زندگی پیدا کنید.

  اهداف خود را مکتوب کنید

  به یاد داشته باشید که نوشتن و مکتوب کردن اهمیت بسیار زیادی دارد. اهداف و آرزوهای شما باید مکتوب و نوشته شود. وقتی تصویر ذهنی با تصویر نوشتاری ترکیب شود، نیروی ذهنی، شما را به هدف‌تان نزدیک‌تر می‌کند.

  ذهن انسان قوانین و فرمول‌های خاص خودش را دارد. سعی کنید فرمول‌ها و قوانین ذهن را یاد بگیرید و با کمک آن زندگی خودتان را بسازید. یکی از فرمول‌هایی که می‌تواند مفید و موثر باشد، نوشتن و مکتوب کردن است. آرزوها، اهداف و خواسته‌های خودتان را بنویسید.

  برنامه‌ها و طرح‌های خودتان را مکتوب کنید. این نوشتن به ذهن شما نظم می‌دهد و همچنین به محقق شدن اهداف‌تان کمک می‌کند.

  اهداف بزرگ را به هدف‌های کوچک‌تر تبدیل کنید

  برخی افراد اهدافی بسیار بزرگ تعیین می‌کنند و بعد نمی‌دانند برای رسیدن به این اهداف بزرگ چه کاری باید انجام بدهند. داشتن اهداف بزرگ خیلی خوب است ولی باید بتوانید اهداف بلند مدت را به اهداف میان مدت و کوتاه مدت تبدیل کنید.

  اگر نمی‌توانید برای ده سال آینده‌ی خودتان برنامه ریزی کنید، برای سال جاری و شش ماه آینده و چند هفته‌ی بعد ا دوره برنامه ریزی کنید. اهداف بزرگ را به هدف‌های کوچک‌تر تبدیل کرده و برای آن برنامه ریزی کنید.

  افکار منفی را از خودتان دور کنید

  یکی از موضوعات مهمی که باید بدان توجه داشته باشید آن است که افکار منفی را از خودتان دور کنید. مدیریت مناسبی روی افکارتان داشته باشید. هر زمان افکار منفی به سراغتان آمد، یادتان باشد که در مسیر اشتباه قرار گرفته‌اید باید بتوانید کنترل مناسبی روی ذهن خود داشته باشید.

  می‌توانید چند استراتژی شگفت انگیز برای خودداری از افکار منفی را مطالعه کنید. همچنین راهکارهایی برای غلبه بر افکار منفی وجود دارد. در مقاله‌ی دیگری ۶ راهکار برای غلبه بر افکار منفی و داشتن ذهنیت مثبت توضیح داده شده است که می‌تواند مفید باشد.

  یادتان باشد که احساسات منفی دشمن درجه یک موفقیت و کمال هستند. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چگونه در موقعیت‌های منفی فکر مثبت داشته باشیم؟ برای همه‌‌ی این سوالات پاسخی وجود دارد. اگر می‌خواهید در این مسیر حرکت کنید، دست از مطالعه برندارید و با قدرت به پیش بروید.

  قدم سوم: سپاسگزاری و قدرشناسی را فراموش نکنید

  در هر لحظه‌ای از مسیر برای رسیدن موفقیت، شکرگزاری را فراموش نکنید. باید در هر گامی که طی می‌کنید قدرشناسی و سپاسگزاری را حتما مد نظر بگیرید و فراموش نکنید.

  گاهی اوقات شرایط زندگی به گونه‌آی پیش می‌رود که دچار وضعیت‌های قدرنشناسی و ناسپاسی می‌شویم. در واقع در چنین مواقعی نعمت‌ها و فرصت‌های زندگی را نمی‌بینیم و روی داشته‌ها و دارایی‌ها تمرکز و توجهی نداریم. سخنرانی جان کانفیلد با موضوع شش عادت شکرگزاری برای جذب کردن فراوانی را حتما مطالعه کنید.

  بارها و بارها افرادی را دیده‌ایم که تعمت‌های بسیاری در زندگی دراختیار دارند ولی هیچ کدام از نعمات الهی را نمی‌بینند و به شکلی برخورد می‌کنند که گویی بدبخت‌ترین و ناتوان‌ترین فرد روی کره‌ی زمین هستند.

  غافل از آنکه اگر کاغذ و قلمی برداریم و تمامی داشته‌ها و دارایی‌های معنوی و مادی خودمان را فهرست کنیم، شاید شامل فهرستی شود که هیچ وقت تمامی نداشته باشد. غافل از آنکه بسیاری از مواقع داشته‌ها را نمی‌بینیم و قدر آن را نمی‌دانیم.

  همیشه به یاد داشته باشید که شکرگزاری، راهکاری برای پایان همه رنج ها است. می‌توانید مقاله‌ی مربوط به سخنرانی دارن هاردی -فواید شکر گزاری از داشته ها را بخوانید و بیشتر با فواید شکرگزاری آشنا شوید. معجزه شکر گزاری را فراموش نکنید.

  باور کنید که می‌توانید به خواسته‌های خود برسید

  رسیدن به آرزوها و محقق شدن خواسته‌ها، موضوع مهمی در زندگی تک تک ما است. در کنار همه‌ی تلاش‌هایی که در طی روز برای رسیدن به آرزوها انجام می‌دهیم باید روی باورهای ذهنی خودمان کار کنیم. وقتی از نظر ذهنی باور داشته باشیم که به خواسته‌های خودمان می‌رسیم، از نیروی ذهن برای رسیدن به خواسته کمک می‌گیریم.

  باورهای ما نقش مهمی در زندگی ما بازی می‌‌کنند. کسی را می‌شناختم که از صبح تا شب به گفته‌ی خودش در مسیر اهداف و آرزوهای خود تلاش می‌کرد ولی هرچقدر بیشتر تلاش می‌کرد، کمتر به هدف نزدیک می‌شد. یک بار در مورد این موضوع صحبت می‌کردیم و خودش در لابه‌لای صحبت‌ها، متوجه شد که درونا، قلبا و با تمام وجود باور ندارد که می‌‌تواند به اهدافش برسد.

  در واقع او تلاش می‌کرد ولی با ذهنیت‌های محدودی که داشت، باعث می‌شد، هر روز از خواسته‌اش دورتر هم بشود. او درونا باور نداشت می‌تواند مسیر موفقیت را طی کند و به موفقیت‌‌های خوبی برسد.

  بسیاری از ما وقتی با خودمان رو راست می‌شویم، همین وضعیت را داریم و باور نمی‌کنیم که می‌توانیم در مسیر موفقیت حرکت کنیم. باور نداریم مستحق اتفاقات خوب هستیم. باور نداریم که می‌توانیم به اهداف خودمان برسیم و همین باور در زندگی ما عینیت پیدا می‌کند.

  در نظر داشته باشید که تغییر افکار منجر به تغییر زندگی‌تان می شود. درنظر داشته باشید که باور و اعتقاد به خود تاثیر بسیار مهمی در رسیدن به موفقیت دارد. پس فراموش نکنید که باور، کلید دستیابی به همه خواسته هایتان است.

  اگر می‌خواهید در مسیر محقق شدن خواسته‌هایتان رسید، فقط کافیست به خودتان باور داشته باشید.

  منبع مطلب : bazaracademy.ir

  مدیر محترم سایت bazaracademy.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن [راز رسیدن به اهداف] - مدیر افکار

  رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن [راز رسیدن به اهداف] - مدیر افکار

  یکی از راه های رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن می باشد که در این مطلب به صورت جامع و کامل قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور می توانید از طریق نوشتن به خواسته ها به اهدافتان برسید , شما اگر اهداف به خواسته هایی را که دارید بنویسید مطمئن باشید به خواسته ها به اهدافتان خواهید رسید .

  طبق بررسی‌های انجام شده افرادی که اهدافشان را می نویسند نسبت به افرادی که این کار را نمی کنند موفقیت بیشتری را در مورد رسیدن به خواسته ها و اهدافشان کسب می کنند .

  بهترین راه برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن می باشد که ما در این مطلب به صورت کامل راجع به رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن صحبت کردیم و به شما میگین که چطور این کار را باید انجام دهید.

  رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن

  با نوشتن خواسته ها و اهدافی که دارید میتوانید ارسال شد ۸۰ قوی به کائنات ارسال کنیم شما باید آنقدر خواسته هایتان را بنویسید تا احساس کنید راه های زیادی برای رسیدن به اهدافتان وجود دارد اما نوشتن خواست یکی از پر قدرت مند ترین راه ها می باشد .

  شما با نوشتن خواسته ها به کائنات درخواست هدفتان را می دهید و نشانه اینکه این کار را دارید درست انجام می دهید احساستان است, اگر احساستون خوب باشد نشانه این است که ارتعاش خواسته تان را درست به کائنات ارسال می‌کنید , اگر احساس هنگام نوشتن بد باشد نشانه این است که شما درخواست آن را به کائنات اشتباه میفرستید .

  پس به این نکته مهم در هنگام نوشتن خواسته هایتان دقت کنید که برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید احساس خوب باشد که در ادامه به صورت کامل در مورد رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن توضیح داده ایم .

  برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید چکار کنیم ؟

  برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید چکار کنیم ؟

  برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید یکسری اصول را رعایت کنید از جمله اینکه باید احساستان خوب باشد که به صورت کامل در این باره صحبت کرده‌ایم .

  1_حستان را در هنگام نوشتن خوب کنید :

  اولین قدم هنگام نوشتن خواسته ها و اهداف احساستان است من این مورد را خیلی تاکید می‌کنم که در هنگام نوشتن خواسته هایتان باید احساس تان را خوب نگه دارید. برای خوب کردن احساستان باید آن خواسته به اهدافی را که دارید  می‌نویسید در زندگی خود حس کنید , احساس کردن خواسته ای که دارید می‌تواند حستان را خوب کند .

  2_هنگام نوشتن مطمئن باشید که میرسید :

  دومین قدم برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان مطمئن بودن به رسیدن به خواسته هایتان می باشد. شما هنگامی که خواسته های تان را با جزئیات کامل می نویسید باید مطمئن باشید که با آنها می رسید.

  مطمئن بودن به رسیدن به اهداف و خواسته های تان باعث میشود کائنات جواب ارتعاشتان را بدهند. نوشتن خواسته ها یکی از راههای درخواست از کائنات می باشد .

  پیشنهاد میکنم این مطلب را مطالعه کنید : چگونه از کائنات درخواست کنیم

  چگونه از طریق نوشتن به خواسته هایمان میرسیم ؟

  چگونه از طریق نوشتن به خواسته هایمان میرسیم ؟

  نوشتن اهداف و خواسته ها موجب می شود بر روی خواسته هایمان تمرکز و توجه کنیم به همین دلیل است که بیشتر افرادی که اهداف و خواسته هایشان را می نویسند نتیجه بهتری از افرادی که خواسته هایشان را نمی نویسند دارند .

   یکی از مشکلات این است که همه افراد فکر می‌کنند برای خود هدف و خواسته ای دارند , اما در واقع این امید و آرزو می باشد که به آن فکر می‌کنند .

  هیچگاه تصور نکنید که خواسته ها به اهدافتان همان آرزوهای  شما می باشند . آرزو هدفی که بدون انرژی و انگیزه است و امید یک راه حل نیست اما هدف خواست چنین نیست .

  اهدافی که نوشته نشود و بر روی کاغذ قرار نگیرد مثل فشنگ بدون باروت می باشد ,  افرادی که خواسته هایشان را ننویسند هرگز مهارت اصلی برای رسیدن به آن خواسته را پیدا  نخواهند کرد , یعنی برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود باید پشتکار و تلاش داشته باشیدو آنها را با جزئیات کامل  بنویسید.

  مشخص کردن هدف,  یک برنامه ریزی برای رسیدن به آرزوها و  اهدافتان می باشد , البته علاوه بر برنامه ریزی  نوشتن خواسته باعث می‌شود که شما ارتعاشات آن را به کائنات ارسال  کنید, اگر می‌خواهید بدانید که کائنات چی هستند توصیه می کنم حتما مطلب زیر را مطالعه کنید .

  پیشنهاد میکنیم از این مطلب دیدن کنید : کائنات چیست ؟

  مشخص کردن اهداف و خواسته ها و نوشتن آنها احتمال رسیدن به خواسته هایتان را چندین برابر افزایش می دهد البته این را بدانید که نوشتن خواسته ها تضمین به رسیدن هدف تان نیست و بلکه احتمال موفقیت در جهت رسیدن به خواسته اهدافتان را افزایش می دهد.

  نوشتن اهداف خود باعث میشود که شما در مسیر هدف و خواسته های تان قرار بگیرید و به آن برسید

  چرا نوشتن خواسته ها و اهداف مهم است ؟ 

  اولین قدم برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان نوشتن خواسته های تان است که باعث می شود راه رسیدن به خواسته و اهداف تان را پیدا کنید .

  اولین دلیل برای نوشتن خواسته به اهدافتان این است که باعث می‌شود شما خواسته هایتان را تجسم کنید.

  دومین دلیل باعث فرستادن ارتعاش خواسته تان می‌شود شما وقتی بخواهید به خواسته و هدفی که دارید برسید باید ارتعاش آن را به جهان هستی و کائنات ارسال کنید این کار باعث می شود کائنات راه رسیدن به اهدافتان را به ساده ترین شکل ممکن پیش روی شما قرار بدهند.

  سومین دلیل عمل نوشتن خواسته و اهدافتان باعث می‌شود یک تعهد جهت رسیدن به خواسته های شما ایجاد بشود , فقط عده بسیار کمی از جمعیت جهان برای نوشتن خواسته اهدافشان زمان می گذارند .

  به همین دلیل است که تعداد کمی از افراد خیلی ساده و در زمان بسیار کمی به خواسته ها و اهدافشان خواهند رسید .

  نکات مهم در جهت رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن :

  نکات مهم در جهت رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن :

   برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید یک سری از نکات و اصول را بدانید , که این نکات را اگر رعایت کنید درصد رسیدن به اهدافتان چندین و چند برابر خواهد شد.

  1_مثبت اندیشی و مثبت نوشتن :

  برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید همیشه مثبت فکر کنید و اهدافتان را مثبت بنویسید . این را بدانید که همیشه در جهت رسیدن به اهداف و خواسته های تان باید مثبت فکر کنید .

  اهدافتان را فقط یادداشت نکنید بلکه با روند فکری به آن جهت بدهید و در راه رسیدن به آنها حرکت کنید , سعی کنید که در نوشتن اهدافتان , اهدافتان را به ضمیر ناخودآگاه ذهنتان منتقل کنید.

  ذهن شما یک ابزار بسیار قدرتمند و کارآمد در جهت رسیدن به خواسته ها به اهدافتان است که ناخوداگاه خوب و بد را از هم تشخیص نمی‌دهد و قضاوت نمی‌کند , تنها کاری که انجام می دهد دستورالعمل ها و برنامه هایش است , هر چه دستورالعمل‌های شما مثبت تر باشد نتایج مثبت تری را در زندگیتان خواهید گرفت.

  مثبت اندیشی و مثبت فکر کردن در زندگی روزمره تان به شما کمک بزرگی خواهد کرد.

  2_پرهیز از کلی گویی :

  دومین نکته برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن این است که هرگز کلی گو نباشید به عنوان مثال اگر می خواهید یک ماشین داشته باشید تمام جزئیات ماشین مورد علاقه تان را مو به مو بنویسید به عنوان مثال:

  اسم ماشین, مدل ماشین , رنگ ماشین , میزان مصرف پایین سوخت , سقف متحرک , مدل صندلی و…

  این کار باعث می شود که عملکرد دقیق تری به ذهنتان در ضمیر ناخودآگاهتان ارسال کنید , هرچه واضح تر و دقیق تر بنویسید نتیجه بهتری خواهید گرفت .

  شما هنگام نوشتن می توانید چشمانتان را ببندید و خواسته های تان را به صورت کامل تجسم کنید مثلا سوار ماشین خود شوید و بر روی صندلی های چرم دست بکشید و با تمام وجود آنها را احساس کنید هرچه هستم بهتر شود و بیشتر تجسم کنید قطعا نتیجه بهتری خواهید گرفت .

  3_اهدافتان را به زمان حال بیان کنید :

  در جهت رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن , خواسته ها و اهداف تان را به زمان حال بنویسید , نوشتن اهداف به زمان حال تاثیر بیشتری بر روی ضمیر ناخودآگاه تان خواهد گذاشت.

  ضمیر ناخودآگاه تان نسبت به زمان حال تان هرگز مقاومت نخواهد کرد به عنوان مثال اگر بنویسید در آینده پولدار خواهم شد ذهن ناخودآگاهتان باور می کند که شما در آینده پولدار میشوید و زمان رسیدن به خواسته های تان به تاخیر خواهد افتاد, پس اهدافتان را به زمان حال بنویسید طوری که انگار واقعاً آن خواسته و هدف را دارید.

  4_بارها بنویسید و تکرار کنید :

  برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن بارها بنویسید و تکرار کنید. هر چه بیشتر بنویسید تاثیر بیشتری خواهد داشت پس بجای یک بار نوشتن هدفتان , اهدافتان را چندین و چند بار بنویسید و ویژگی و صفات بیشتری به آن اضافه کنید.

  نوشتن خواسته ها اولین گام برای رسیدن به اهدافتان می باشد , بعضی مواقع وقتی چیزی را به صورت نوشته داشته باشید اهمیت بیشتری به آن خواهید داد و برنامه ریزی برای آن ساده تر می شود.

  در نوشتن اهداف و خواسته های تان محدودیت در نظر نگیرید , پس از همین کالا یک سرسید و یا دفتر جدا برای خودتان تهیه کنید اهداف تان را به صورت واضح و دقیق با توجه به نکاتی که در بالا گفتم بنویسید.

  منبع مطلب : modireafkar.ir

  مدیر محترم سایت modireafkar.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  اسماربیعی 5 ماه قبل
  0

  به خواسته هاوارزوهایی که قصد دایم درزمان معینی به ان برسیم چه میگویند

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  محمد

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  به خواسته ها و آرزوهایی که ما قصد داریم در زمان معینی به آنها برسیم هدف میگویند

  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید