این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بیانیه گام دوم انقلاب pdf

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بیانیه گام دوم انقلاب pdf را از این سایت دریافت کنید.

  بیانیه «گام دوم انقلاب»

  the-site-description

  @=h۲[email protected] بیانیه «گام دوم انقلاب» #=h۲=#

  @=h۲[email protected] بیانیه «گام دوم انقلاب» #=h۲=#

  بیانیه گام دوم انقلاب

  @=h۲[email protected]بیانیه «گام دوم انقلاب»#=h۲=#

  دانلود فایل pdf بیانیه گام دوم انقلاب

  @=h۳[email protected]  @=h۳[email protected]

  @=h۳[email protected] بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران@=h۳[email protected]

  انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ی پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان مستکبرش گمان‌های باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش‌ها و به دست آوردن پیشرفت‌های خیره‌کننده، همواره سربلند دیده‌اند.

  در چنین نقطه‌ی عطفی، رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌ی این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند.

  بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد.

  این گام دوم، انقلاب را «به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمیٰ (ارواحنافداه) هست» نزدیک خواهد کرد.

  متن کامل این بیانیه به شرح زیر است.

  بسم الله الرّحمن الرّحیم

  الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا محمّد و آله‌ الطّاهرین و صحبه المنتجبین و من تبعهم باحسان الی یوم الدّین.

   ورود انقلاب اسلامی به دومین مرحله‌‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی (۱)

  از میان همه‌ی ملّتهای زیر ستم، کمتر ملّتی به انقلاب همّت میگمارد؛ و در میان ملّتهایی که به‌پاخاسته و انقلاب کرده‌اند، کمتر دیده شده که توانسته باشند کار را به نهایت رسانده و به‌جز تغییر حکومتها، آرمانهای انقلابی را حفظ کرده باشند. امّا انقلاب پُرشکوه ملّت ایران که بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید است، تنها انقلابی است که یک چلّه‌ی پُرافتخار را بدون خیانت به آرمانهایش پشت سر نهاده و در برابر همه‌ی وسوسه‌هایی که غیر قابل مقاومت به نظر میرسیدند، از کرامت خود و اصالت شعارهایش صیانت کرده و اینک وارد دوّمین مرحله‌ی خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌سازی شده ‌است. درودی از اعماق دل بر این ملّت؛ بر نسلی که آغاز کرد و ادامه داد و بر نسلی که اینک وارد فرایند بزرگ و جهانیِ چهل سال دوّم میشود.

   پیروزی انقلاب اسلامی؛ آغازگر عصر جدید عالم

  آن روز که جهان میان شرق و غرب مادّی تقسیم شده بود و کسی گمان یک نهضت بزرگ دینی را نمیبُرد، انقلاب اسلامی ایران، با قدرت و شکوه پا به میدان نهاد؛ چهارچوب‌ها را شکست؛ کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید؛ دین و دنیا را در کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را اعلام نمود. طبیعی بود که سردمداران گمراهی و ستم واکنش نشان دهند، امّا این واکنش ناکام ماند. چپ و راستِ مدرنیته، از تظاهر به نشنیدن این صدای جدید و متفاوت، تا تلاش گسترده و گونه‌گون برای خفه کردن آن، هرچه کردند به اجلِ محتوم خود نزدیک‌تر شدند. اکنون با گذشت چهل جشن سالانه‌ی انقلاب و چهل دهه‌ی فجر، یکی از آن دو کانون دشمنی نابود شده و دیگری با مشکلاتی که خبر از نزدیکی احتضار میدهند، دست‌وپنجه نرم میکند! و انقلاب اسلامی با حفظ و پایبندی به شعارهای خود همچنان به پیش میرود.

   شعارهای جهانی، فطری، درخشان و همیشه‌زنده‌ی انقلاب اسلامی

  برای همه‌چیز میتوان طول عمر مفید و تاریخ مصرف فرض کرد، امّا شعارهای جهانی این انقلاب دینی از این قاعده مستثنا است؛ آنها هرگز بی‌مصرف و بی‌فایده نخواهند شد، زیرا فطرت بشر در همه‌ی عصرها با آن سرشته است. آزادی، اخلاق، معنویّت، عدالت، استقلال، عزّت، عقلانیّت، برادری، هیچ یک به یک نسل و یک جامعه مربوط نیست تا در دوره‌ای بدرخشد و در دوره‌ای دیگر افول کند. هرگز نمیتوان مردمی را تصوّر کرد که از این چشم‌اندازهای مبارک دل‌زده شوند. هرگاه دل‌زدگی پیش آمده، از روی‌گردانی مسئولان از این ارزشهای دینی بوده است و نه از پایبندی به آنها و کوشش برای تحقّق آنها.

   دفاع ابدی از نظریه‌ی نظام انقلابی

  انقلاب اسلامی همچون پدیده‌ای زنده و بااراده، همواره دارای انعطاف و آماده‌ی تصحیح خطاهای خویش است، امّا تجدیدنظرپذیر و اهل انفعال نیست. به نقدها حسّاسیّت مثبت نشان میدهد و آن را نعمت خدا و هشدار به صاحبان حرفهای بی‌عمل میشمارد، امّا به هیچ بهانه‌ای از ارزشهایش که بحمدالله با ایمان دینی مردم آمیخته است، فاصله نمیگیرد. انقلاب اسلامی پس از نظام‌سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود و میان جوشش انقلابی و نظم سیاسی و اجتماعی تضاد و ناسازگاری نمیبیند، بلکه از نظریّه‌ی نظام انقلابی تا ابد دفاع میکند.

   جمهوری اسلامی و فاصله‌ی میان بایدها و واقعیتها

  جمهوری اسلامی، متحجّر و در برابر پدیده‌ها و موقعیّتهای نو به نو، فاقد احساس و ادراک نیست، امّا به اصول خود بشدّت پایبند و به مرزبندی‌های خود با رقیبان و دشمنان بشدّت حسّاس است. با خطوط اصلی خود هرگز بی‌مبالاتی نمیکند و برایش مهم است که چرا بماند و چگونه بماند. بی‌شک فاصله‌ی میان بایدها و واقعیّتها، همواره وجدانهای آرمان‌خواه را عذاب داده و میدهد، امّا این، فاصله‌ای طی‌شدنی است و در چهل سال گذشته در مواردی بارها طی شده است و بی‌شک در آینده، با حضور نسل جوان مؤمن و دانا و پُرانگیزه، با قدرت بیشتر طی خواهد شد.

   انقلاب اسلامی؛ مایه‌ی سربلندی ایران و ایرانی

  انقلاب اسلامی ملّت ایران، قدرتمند امّا مهربان و باگذشت و حتّی مظلوم بوده است. مرتکب افراط‌ها و چپ‌روی‌هایی که مایه‌ی ننگ بسیاری از قیامها و جنبشها است، نشده است. در هیچ معرکه‌ای حتّی با آمریکا و صدّام، گلوله‌ی اوّل را شلّیک نکرده و در همه‌ی موارد، پس ‌از حمله‌ی دشمن از خود دفاع کرده و البتّه ضربت متقابل را محکم فرود آورده است. این انقلاب از آغاز تا امروز نه بی‌رحم و خون‌ریز بوده و نه منفعل و مردّد. با صراحت و شجاعت در برابر زورگویان و گردنکشان ایستاده و از مظلومان و مستضعفان دفاع کرده است. این جوانمردی و مروّت انقلابی، این صداقت و صراحت و اقتدار، این دامنه‌ی عمل جهانی و منطقه‌ای در کنار مظلومان جهان، مایه‌ی سربلندی ایران و ایرانی است، و همواره چنین باد.

   برای برداشتن گامهای استوار در آینده، باید گذشته را درست شناخت

  منبع : araku.ac.ir

  نسخه PDF بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به ملّت ایران به ویژه جوانان

  دریافت فایل pdf

  فيلم > فيلم و صوت ۲۴ ۳

  نسخه PDF بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به ملّت ایران به ویژه جوانان

  چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۸

  کد مطلب: 671852

  دریافت فایل pdf Facebook Email Telegram Share

  برچسب ها: بیانیه گام دوم انقلاب

  ۸ ۱ ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۰۹:۳۵

  خدا قوت: فایل پی دی اف خراب هست. باید اصلاح بشه

  Sa ۴ ۴ ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۶:۰۶ عالی بود حسن بشکار ۰ ۰ ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ ۱۷:۰۲ ....

  منبع : www.jahannews.com

  دانلود و خرید رایگان PDF کتاب گام دوم انقلاب خطاب به ملت ایران

  گام دوم انقلاب خطاب به ملت ایران سخنان رهبر انقلاب اسلامی درباره گام دوم انقلاب، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب را در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب صادر فرمودند...

  طاقچه منابع و مراجع اطلاعات عمومی

  کتاب گام دوم انقلاب خطاب به ملت ایران

  با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.

  دانلود و خرید کتاب گام دوم انقلاب خطاب به ملت ایران

  دانلود و خرید کتاب گام دوم انقلاب خطاب به ملت ایران به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صادر شد

  نویسنده: سید‌علی خامنه‌ای

  انتشارات انقلاب اسلامی

  ۴٫۶ از ۱۷۱ نظر

  برای خرید و دانلود  کتاب گام دوم انقلاب خطاب به ملت ایران  نوشته  سید‌علی خامنه‌ای  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

  دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

  دیگران دریافت کرده‌اند

  اِما جین آستن

  مائو؛ داستان ناشناخته

  بیژن اشتری رابینسون کروزوئه دانیل دفو

  آتش بدون دود؛ جلد سوم

  نادر ابراهیمی دختری با هفت اسم هیئون سئو لی

  پیرپرنیان اندیش؛ جلد دوم

  میلاد عظیمی هرگز رهایم مکن کازوئو ایشی گورو همه چیز فرو می‌پاشد چینوا آچه‌به

  خورشید همچنان می‌دمد

  ارنست همینگوی سگ خانواده باسکرویل قاسم صنعوی مرگ ایوان ایلیچ لئو تولستوی نظام اشیا ژان بودریار

  هنر ظریف رهایی از دغدغه‌ها

  مارک منسون

  از روزگار رفته: چهره به چهره با ابراهیم گلستان

  حسن فیاد

  ۵۰ باید و نباید در زندگی زناشویی

  فرهنگ هلاکویی مادر ماکسیم گورکی جزیره‌ی گنج

  رابرت‌لوئیس استیونسون

  هزاران فرسنگ تا آزادی

  شیرین سپهراد قلعه‌ی حیوانات جورج اورول من پیش از تو جوجو مویز

  معرفی کتاب گام دوم انقلاب خطاب به ملت ایران

  گام دوم انقلاب خطاب به ملت ایران سخنان رهبر انقلاب اسلامی درباره گام دوم انقلاب، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب را در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب صادر فرمودند. بیانیه‌ی گام دوم انقلاب تجدید مطلعی است باملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی هستند و فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی را رقم می‌زنند.

  این گام دوم، انقلاب را به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت امام زمان (عج) است نزدیک خواهد کرد.

  جملاتی از بیانیه گام دوم انقلاب

  سم الله الرّحمن الرّحیم

  الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا محمّد و آله الطّاهرین و صحبه المنتجبین و من تبعهم باحسان الی یوم الدّین.

  ورود انقلاب اسلامی به دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی

  از میان همه‌ی ملّت‌های زیر ستم، کمتر ملّتی به انقلاب همّت می‌گمارد؛ و در میان ملّت‌هایی که به‌پاخاسته و انقلاب کرده‌اند، کمتر دیده شده که توانسته باشند کار را به نهایت رسانده و به‌جز تغییر حکومت‌ها، آرمان‌های انقلابی را حفظ کرده باشند. امّا انقلاب پُرشکوه ملّت ایران که بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید است، تنها انقلابی است که یک چلّه‌ی پُرافتخار را بدون خیانت به آرمان‌هایش پشت سر نهاده و در برابر همه‌ی وسوسه‌هایی که غیر قابل مقاومت به نظر می‌رسیدند، از کرامت خود و اصالت شعارهایش صیانت کرده و اینک وارد دوّمین مرحله‌ی خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌سازی شده است. درودی از اعماق دل بر این ملّت؛ بر نسلی که آغاز کرد و ادامه داد و بر نسلی که اینک وارد فرایند بزرگ و جهانیِ چهل سال دوّم می‌شود.

  سایر کتاب‌های سید‌علی خامنه‌ای

  مشاهده همه

  طرح کلی اندیشه‎ ی اسلامی در قرآن

  سید‌علی خامنه‌ای جهاد تبیین سید‌علی خامنه‌ای همرزمان حسین (ع) سید‌علی خامنه‌ای من و کتاب سید‌علی خامنه‌ای

  دو امام مجاهد؛ امام حسن (ع) و امام حسین (ع)

  سید‌علی خامنه‌ای

  زن و بازیابی هویت حقیقی

  سید‌علی خامنه‌ای خون دلی که لعل شد سید‌علی خامنه‌ای غناء و موسیقی سید‌علی خامنه‌ای

  اجوبه الاستفتائات (پاسخ به پرسش های شرعی)

  سید‌علی خامنه‌ای

  سایر کتاب‌های انتشارات انقلاب اسلامی

  مشاهده همه جهاد تبیین سید‌علی خامنه‌ای همرزمان حسین (ع) سید‌علی خامنه‌ای

  دو امام مجاهد؛ امام حسن (ع) و امام حسین (ع)

  سید‌علی خامنه‌ای فتنه‌‌ی تغلّب مصطفی غفاری

  زن و بازیابی هویت حقیقی

  سید‌علی خامنه‌ای روایت رهبری سید یاسر جبرائیلی خون دلی که لعل شد سید‌علی خامنه‌ای غناء و موسیقی سید‌علی خامنه‌ای

  اجوبه الاستفتائات (پاسخ به پرسش های شرعی)

  سید‌علی خامنه‌ای

  نظرات کاربران

  (۴۱) haji ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ عالی Hamid Rezai ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ عالیه تبسم جوان ۱۳۹۸/۱۱/۲۲

  طاقچه جان همیشه توی مناسبت ها هدیه میدی، مناسبت از دهه فجر بزرگتر داریم؟ ۲۲ بهمنه ها ...روز پیروزی انقلاب... بابا یه کتاب رایگانی، یه گردونه شانسی...

  روح الله ۱۳۹۸/۱۰/۱۸

  اکنون با گذشت چهل جشن سالانه انقلاب و چهل دهه فجر یکی از آن دو کانون دشمنی نابود شده و دیگری با مشکلاتی که خبر از احتضار می دهند، دست و پنجه نرم می کند.و انقلاب اسلامی با حفظ و

  - بیشتر محمدحسین پرتو ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ خیلی خوب و مفید بود amir ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ عالیه revolutionist ۱۳۹۸/۱۰/۱۰

  سلام. ممنون از اینکه این بیانیه ی ارزشمند و دقیق رو گذاشتید.تک تک نخبه های ایرانی باید بخوانند. جامعه و مردم عادی که درگیر معیشت اند، حق دارند که تحلیل این کتاب به سمع و نظرشان برسد. تحلیل های صوتی

  - بیشتر امیر محمد ۱۳۹۹/۰۵/۳۱

  هر ایرانی به نظرم باید این بیانه رو مطالعه بکنه ادامه راه با جوان هاست با وجود تمام سختی ها این ما هستیم که باید انتخاب بکنیم ایا ایرانی سربلند میخواهیم یا ایرانی سرافکنده! برای به دست اوردن خواسته ها باید جنگید

  - بیشتر

  منبع : taaghche.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید