این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تحقیق در مورد روش های متفاوت پشتیبان گیری در اینترنت

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تحقیق در مورد روش های متفاوت پشتیبان گیری در اینترنت را از این سایت دریافت کنید.

  در مورد روش های مختلف پشتیبان گیری در اینترنت تحقیق کنید.

  صفحه اصلي ارتباط با ما

  دسته بندی موضوعات سا

  راهنمای سایت

  سایت اقدام پژوهی -  گزارش تخصصی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان1 -با اطمینان خرید کنید ، پشتیبان سایت همیشه در خدمت شما می باشد .فایل ها بعد از خرید بصورت ورد و قابل ویرایش به دست شما خواهد رسید. پشتیبانی : بااسمس و واتساپ: 09159886819  -  صارمی2- شما با هر کارت بانکی عضو شتاب (همه کارت های عضو شتاب ) و داشتن رمز دوم کارت خود و cvv2  و تاریخ انقاضاکارت ، می توانید بصورت آنلاین از سامانه پرداخت بانکی  (که کاملا مطمئن و محافظت شده می باشد ) خرید نمائید .3 - درهنگام خرید اگر ایمیل ندارید ، در قسمت ایمیل ، ایمیل   را بنویسید.لیست گزارش تخصصی   لیست اقدام پژوهی     لیست کلیه طرح درس ها

  پشتیبانی سایت

  در صورت هر گونه مشکل در دریافت فایل بعد از خرید به شماره 09159886819 در شاد ، تلگرام و یا نرم افزار ایتا یا سروش پیام بدهید

  آیدی ما در نرم افزار شاد : @asemankafinet

  در مورد روش های مختلف پشتیبان گیری در اینترنت تحقیق کنید.

  بازديد: 15273

  دسته بندي: جواب سوالات کتاب,جواب سوالات هشتم,

  سوال : در مورد روش های مختلف پشتیبان گیری در اینترنت تحقیق کنید.پاسخ :Backup: گیری به معنای تهیه کپی هایی است که از اطلاعات گرفته می شود. این نسخه کپی ها برای بازگرداندن اطلاعات هنگام آسیب دیدن و یا مفقود شدن اطلاعات اصلی به کار می روند.۱-پیشتیبان گیری کامل ۲-پشتیبان گیری انتخابی ۳- پشتیبان گیری افتراقی ۴-پشتیبان گیری آنلاین ۵-پشتیبان گیری آفلاین.بکاپِ افزایشی معمولا از داده هایی پشتیبان می گیرد که از زمان آخرین بکاپِ گرفته شده (هر نوعی از بکاپ که باشد)، تغییری روی آنها صورت گرفته باشد. گرفتن یک بکاپِ کاملِ اولیه از پیش شرط های ایجادِ بکاپِ افزایشی است. و بسته به سیاست های ذخیره سازیِ بکاپ، پس از یک دوره زمانی معین به یک full backup جدید برای تکرار این سیکل نیاز است.برخی از این نوع بکاپ ها، بکاپ های file-based هستند به این معنا که از همه فایلهایی که نسبت به آخرین زمان بکاپ تغییر کرده باشند، بکاپ تهیه می شود. در حالی که ما به روش های مختلف می کوشیم تا تاثیر I/O ناشی از بکاپها بر روی سرور (به خصوص به هنگام پشتیبان گیری از VM ها) را کاهش دهیم، در این شیوه پشتیبان گیری با چالشی در این مورد مواجه خواهیم شد. چرا که پشتیبان گیری از یک فایل ۱۰GB که تنها ۱ MB از آن تغییر کرده است، چندان کارآمد نیست.

  توجه

  همچنین می توانید جواب پاسخ های کتاب های پایه های مختلف را از لینک های زیر ببینید.بر روی هرپایه و کلاس کلیک کنید :جواب سوالات و فعالیت های کتاب های  کلاس دوم ابتداییجواب سوالات و فعالیت های کتاب های  کلاس سوم ابتداییجواب سوالات و فعالیت های کتاب های  کلاس چهارم  ابتداییجواب سوالات و فعالیت های کتاب های  کلاس پنجم ابتداییجواب سوالات و فعالیت های کتاب های  کلاس ششم ابتداییجواب سوالات و فعالیت های کتاب های  کلاس هفتمجواب سوالات و فعالیت های کتاب های  کلاس هشتمجواب سوالات و فعالیت های کتاب های  کلاس نهمجواب سوالات و فعالیت های کتاب های  کلاس دهمجواب سوالات و فعالیت های کتاب های  کلاس یازدهمجواب سوالات و فعالیت های کتاب های  دبیرستانبیش از ده هزار تحقیقات دانش آموزی و دانشجوییبیش از سیصد طرح جابر برای شرکت در مسابقات طرح جابرمقالات مخصوص برای دانش آموزان و معلمان  در مورد  پاسخ به پرسش مهر رئیس جمهوری در مورد مهارت آموزیپروژه های آماری آماده برای دانش آموزانهمچنین برای حمایت از سایت ما و گذاشتن تحقیقات بیشتر در سایت بر روی لینک های زیر کلیک کنید تا مانیز برای شما با اشتیاق فراوان تری تحقیق رایگان در سایت بگذاریم .  اقدام پژوهیگزارش تخصصیدرس پژوهیتجربیات ارتقای شغلی دبیران و معلمان

  منبع : سايت علمی و پژوهشي آسمان -- صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

  منتظر نظرات خوب شما در زیر این مطلب هستیم

  براي ديدن ساير اقدام پژوهي هاوگزارش تخصصي ها وتحقيقات ديگر برروي لينک هاي زيرکليک کنيد

  برای سفارش تحقیق درخواستی کلیک کنید

  ليست دسته بندي شده بيش از 450 اقدام پژوهي مناسب

  بيش از 250 گزارش تخصصي ارزشيابي فرهنگيان

  تجربیات ارتقای شغلی عالی و خبره فرهنگیان

  معلم سایت - طرح درس - اقدام پژوهی - گزارش تخصصی

  اینستاگرام ما را دنبال کنید

  مي پسندم 2 نمي پسندم 0

  اين مطلب در تاريخ: پنجشنبه 10 بهمن 1398 ساعت: 4:49 منتشر شده است

  برچسب ها : جواب فعالیت های درس پنج کار و فناوری پایه هشتم,پاسخ فعالیت های درس پنج کار و فناوری پایه هشتم,

  نويسنده:مدیریت سایت نظرات(0)

  مطالب مرتبط

  درسنامه آموزشی و پاسخ فعالیت های فارسی چهارم درس 13سیزدهم لطف حق درسنامه آموزشی و پاسخ فعالیت های فارسی چهارم درس 12دوازدهم اتّفاق ساده درسنامه آموزشی و پاسخ فعالیت های فارسی چهارم درس 11یازدهم فرماند‌هٔ دل‌ها درسنامه آموزشی و پاسخ فعالیت های فارسی چهارم درس 10دهم باغچه‌ی اطفال درسنامه آموزشی و پاسخ فعالیت های فارسی چهارم درس هفتم مهمان شهر ما درسنامه آموزشی و پاسخ فعالیت های درس ششم فارسی چهارم آرش کمانگیر درسنامه آموزشی و پاسخ فعالیتهای فارسی چهارم درس پنجم رهایی از قفس درسنامه آموزشی و پاسخ فعالیت های درس چهارم فارسی چهارم ارزش علم درسنامه و پاسخ فعالیت های درس 3 دوم فارسی چهارم راز نشانه‌ها درسنامه و پاسخ فعالیت های درس 2 دوم فارسی چهارم کوچ پرستوها درسنامه و پاسخ فعالیت های درس 1 اول فارسی چهارم آفریدگار زیبایی درسنامه و پاسخ فعالیت های درس 19 هدیه های آسمانی چهارم خدا جون از تو ممنونم

  منبع مطلب : www.asemankafinet.ir

  انواع پشتیبان گیری

  معرفی و بررسی رایج ترین انواع پشتیبان گیری: پشتیبان گیری کامل ، پشتیبان گیری اینکریمنتال ، پشتیبان گیری دیفرنشیال .پشتیبان گیری های دیگری مثل پشتیبان گیری کامل مصنوعی، Reverse ، محافظت از داده های افزایش یافته و ... .

  اخبار و مقالات, مقالات

  انواع پشتیبان گیری

  ارسال شده در تاریخ 10 مرداد 1397 توسط پویه گام

  پشتیبان گیری و انواع آن چیست ؟

  پشتیبان گیری و انواع آن چیست ؟ معرفی و بررسی انواع روش های پشتیبان گیری

  امروز به معرفی و بررسی انواع پشتیبان‌گیری می‌پردازیم.

  البته قبل از اینکه به بررسی رایج‌ترین انواع پشتیبان‌گیری بپردازیم اول به مفهوم پشتیبان‌گیری می‌پردازیم.

  مراقبت داده‌ها در برابر دستکاری، از بین رفتن، فاجعه‌های طبیعی یا انسانی و بازیابی از حادثه و مشکل‌های دیگه یکی از مهمترین اولویت در شرکت‌های IT است.

  در مفهوم، ایده‌ها ساده است، در حالی که عملیات پشتیبان‌گیری که کار آمد باشد و مفید واقع شود، سخت است.

  پشتیبان‌گیری چیست؟

  عبارت پشتیبان‌گیری  (Backup and Restore)در این چند دهه اخیر هم معنی با محافظت اطلاعات درآمده است و از طریق چندین شیوه به دست می‌آید.

  برنامه‌های پشتیبان‌گیری ایجاد شده‌اند تا اعمال عملیات پشتیبان‌گیری و بازگردانی کاهش یابد.

  پشتیبان‌گیری از داده‌ها فقط یکی از راه محافظت داده‌ها است، و شاید در صورتی که با دقت طراحی و تست نشود سطح دلخواه در بازگردانی داده‌ها و فاجعه‌ها یکسان نباشد .

  هدف از پشتیبان‌گیری برای این است که کپی از داده‌ها داشته باشیم تا در صورتی که داده‌ها مشکلی برایشان پیش آمد بتوان آنها را بازگردانی کرد.

  هر چند پشتیبان‌گیری یک هدف نیست، بلکه یکی از اهداف مراقبت از داده‌ها است. تست کردن پشتیبان‌گیری به اندازه بازگردانی داده‌ها اهمیت دارد.

  بدون تست گارانتی دادن غیر ممکن است.

  حالا بریم سراغ انواع پشتیبان‌گیری!

  انواع پشتیبان‌گیری

  انواع پشتیبان‌گیری  

  پشتیبان‌گیری داده‌ها گاهی با داده‌های آرشیو شده اشتباه گرفته می‌شود. در صورتی که این ۲ با هم متفاوت هستند.

  پشتیبان‌گیری کپی دوم از داده است برای محافظت از داده‌ها. برعکس آرشیو، داده اولیه است که به یک جایی که ارزان‌تر است (برای نگهداری) برای مدت طولانی نگهداری می‌شود.

  برنامه‌های پشتیبان‌گیری خیلی وقت است که مدل‌های مختلفی را ارائه می‌دهند.

  رایج ترین راه های پشتیبان گیری عبارتند از پشتیبان گیری کامل ، پشتیبان گیری اینکریمنتال ، پشتیبان گیری دیفرنشیال .پشتیبان گیری های دیگری مثل پشتیبان گیری کامل مصنوعی، Reverse ، محافظت از داده های افزایش یافته و … .

  پشتیبان‌گیری کامل Full Backup :

  ساده‌ترین و کامل‌ترین انواع پشتیبان‌گیری، پشتیبان‌گیری کامل است.

  همانند اسمی که دارد این نوع ، از کل داده‌ها کپی می‌گیرد و در یک مدیا دیگر نگهداری می‌شود. مثل CD  DVD ، نوار و … .

  مزیت اصلی پشتیبان‌گیری کامل این است که تمام کپی‌ها از داده در مجموعه‌ای از مدیاها جمع می‌شود.

  بازده این کار کمترین زمان بازگشت داده را دارد.

  یکی از عیب‌های این نوع پشتیبان‌گیری این است که وقت بیشتری نسبت به بقیه می‌گیرد تا یک بار پشتیبان‌گیری کند و نیاز به حجم بیشتر است.

  پشتیبان‌گیری اینکریمنتال Incremental Backup :

  یکی دیگر از انواع پشتیبان‌گیری، پشتیبان‌گیری اینکریمنتال است. این نوع داده‌هایی را کپی می‌کند که از اخرین پشتیبان‌گیری تا الان تغییر کرده است.

  این کار را به راحتی توسط تاریخ تغییر داده‌ها یا تاریخ تمبر اصلاح شده از زمان اخرین پشتیبان‌گیری انجام می‌دهد.

  برنامه‌های پشتیبان‌گیری از زمان و تاریخ استفاده می‌کنند، تا فایل‌ها را دنبال کنند و تغییرات را ثبت کنند .

  به دلیل اینکه اینکریمنتال از کپی قبلی به بعد، کپی می‌گیرد و می‌تواند هر چند وقت یکبار ران شود، و آخرین تغییرات را ثبت کند.این روش حجم کمتری دارد و سریع‌تر بازگردانی می‌شود و تعداد مدیا کمتری برای ذخیره می‌خواهد .

  پشتیبان‌گیری دیفرنشیال Differential Backup :

  این مدل پشتیبان‌گیری همانند اینکریمنتال است. فقط فرقش این است که هر بار از آخرین full backup به بعد پشتیبان‌گیری می‌کند. همچنین داده و زمان بیشتری نسبت به اینکریمنتال ذخیره می‌کند، در حالی که نسبت به  full backup زمان و حجم کمتری نیاز دارد .

  روز ها Full Backup Incremental Differential Backup

  روز اول Full Full Full

  روز دوم Full   تغییرات نسبت به روز اول تغییرات نسبت به روز اول

  روز سوم Full   تغییرات نسبت به روز دوم تغییرات نسبت به روز اول

  روز چهارم Full تغییرات نسبت به روز سوم  تغییرات نسبت به روز اول

  انواع پشتیبان‌گیری اینکریمنتال:

  پشتیبان‌گیری اینکریمنتال Forever forward

  این مدل پشتیبان‌گیری زیر مجموعۀ اینکریمنتال است که هر روز نسبت به تغییرات روز قبل backup  می‌گیرد.

  یکی از معایب این مدل این است که اگر داده یا بک آپی  corrupt شود کل پکیج غیرقابل استفاده می‌شود و بازگردانی امکان‌پذیر نیست.

  پشتیبان‌گیری forever forward در بازه ۷ روزه

  پشتیبان‌گیری اینکریمنتال Forward

  همانند forever forward است. فقط هر چند روز یکبار با توجه به نیاز یک full backup می‌گیریم تا در صورتی که داده‌ای corrupt شد کل بکاپ نپرد و بتوان عمل restore را انجام داد. سرعتش نسبت به قبلی کمتر است اما امن‌تر و قابل اعتمادتر است.

  پشتیبان گیری forward در بازه ۷ روزه

  پشتیبان‌گیری اینکریمنتال Reverse

  این مدل یکی از بهترین مدل‌های پشتیبان‌گیری است. این مدل برعکس قبلی است و هر بار که backup می‌گیرد به full backup  اتچ می‌شود و داده‌ها با هم جمع می‌شوند. این حالت سرعتش نسبت به دومی بیشتر است اما نسبت به اولی کندتر است.

  پشتیبان گیری reverseدر بازه ۷ روزه

  ۲ مدل از انواع پشتیبان‌گیری فرعی 

  منبع مطلب : pooyeco.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید