این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه

  تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه

  برای اینکه ببینین برای قبولی تو رشته و دانشگاه مد نظرتون حدودا باید چه رتبه ای رو کسب کنین ، این نرم افزار می تونه راهنمای مناسبی برای شما باشه .

  نرم افزار رتبه قبولی بر اساس رشته و دانشگاه تحصیلیکو به راحتی این امکان رو فراهم کرده که بتونین خیلی راحت با وارد کردن گروه آزمایشتون ، رشته و دانشگاه مد نظرتون ، ببینین به چه حدود رتبه ای تو کنکور 99 احتیاج دارین . 

   برای اینکه با توجه به رتبتون بتونین انتخاب رشته ای دقیق و بی نقص با شانس قبولی بالا انجام بدین پیشنهاد می کنیم از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری تحصیلیکو استفاده کنین . 

  نرم افزار تخمین رشته قبولی با رتبه

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  در انتخاب رشته کنکور سراسری به داوطلبان توصیه می شود که انتخاب های خود را در سه دسته خوش بینانه ، منطقی و بد بینانه دسته بندی نمایند تا شانس قبولی شان بیشتر شود . سایت مشاوره تحصیلی هیوا برای آنکه داوطلبان بتوانند به راحتی به کارنامه و رتبه های قبولی کنکور سال گذشته دسترسی داشته و بتوانند  بر اساس آن انتخاب های خود را دسته بندی کنند نرم افزار تخمین رشته قبولی با رتبه را طراحی کرده است .

  در این نرم افزار داوطلب با انتخاب گروه امتحانی از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان و سهمیه کنکور سراسری خود از بین سهمیه منطقه یک ، منطقه دو ، منطقه سه ، سهمیه ایثارگران پنج درصدی و یا سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصدی و وارد کردن رتبه در سهمیه می تواند متوجه شود با چه رتبه ای در چه رشته ای و چه دانشگاهی شانس قبولی داشته و این اطلاعات را در سه دسته خوشبینانه ، منطقی و بد بینانه مشاهده نماید. همچنین داوطبای کنکور سراسری می توانند از نرم افزارهای انتخاب رشته مجازی هیوا و تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه هیوا نیز استفاده نمایند . 

   برای استفاده از نرم افزار تخمین رشته قبولی با رتبه 99 هیوا ، کادرهای زیر را تکمیل کنید.

  نرم افزار تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  داوطلبان کنکور سراسری 99 برای انتخاب رشته خود نیاز به بررسی دقیق رتبه لازم برای قبولی در رشته و دانشگاه های مختلف کشور دارند تا بتوانند بر اساس آن دسته بندی مناسب انتخاب های خود در انتخاب رشته کنکور سراسری 99 داشته باشند . 

  نرم افزار تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه به داوطلبان کنکور سراسری این امکان را می دهد که با انتخاب گروه آزمایشی از بین 5 گروه ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان و همچنین انتخاب رشته و دانشگاه دلخواه اطلاعات رتبه لازم برای قبولی را در سهمیه های مختلف منطقه یک ، منطقه دو ، منطقه سه ، سهمیه ایثارگران پنج درصدی و بیست و پنج درصدی مشاهده نمایند . همچنین توجه داشته باشید که نرم افزار تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه فقط مختص زمان انتخاب رشته کنکور سراسری نیست و داوطلبان برای برنامه ریزی کنکور سراسری و هدف گذاری برای کسب رتبه لازم برای رشته و دانشگاه دلخواه نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

  همچنین داوطبان کنکور سراسری میتوانند از نرم افزارهای انتخاب رشته مجازی هیوا و تخمین رشته قبولی با رتبه هیوا نیز استفاده نمایند . 

  برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه بر اساس رشته و دانشگاه 99 هیوا ، کادرهای زیر را تکمیل کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ابص 1 ماه قبل
  0

  سلام

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای پاسخ کلیک کنید