این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تست استعداد یابی نوجوانان

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تست استعداد یابی نوجوانان را از این سایت دریافت کنید.

  آزمون و تست روانشناسی استعداد یابی و شخصیت شناسی برای کودکان و نوجوانان و دانش آموزان

  تست و آزمون روانشناسی شخصیت شناسی و استعداد یابی برای کودکان و نوجوانان - تست شخصیت شناسی MBTI و استعدادیابی برای کودکان نوجوانان و دانش آموزان

  Skip to content

  تست استعدادیابی کودکان و نوجوانان

  گام اول

  آزمون سبک یادگیری

  این آزمون استعدادیابی برای شناخت سبک یادگیری کودکان و نوجوانان است که شامل ۱۲ سوال می باشد. این آزمون نشان می دهد کودکان و نوجوانان چگونه بهتر و با لذت بیشتر یاد می گیرند. از سری تست های روانشناسی برای نوجوانان

  شروع آزمون

  گام دوم

  آزمون هوش چندگانه

  این آزمون برای استعدادیابی کودکان و نوجوانان است که کاربر می بایست به سوالات آن پاسخ دهد و در انتها با توجه به نتیجه آگاه شود که در کدام نوع هوش بهتر از بقیه است. از سری تست های روانشناسی برای نوجوانان

  شروع آزمون

  گام سوم

  آزمون هوش هیجانی

  این آزمون دارای سوالاتی است که برای استعدادیابی نوجوانان و کودکان بسیار اهمیت دارد و در انتها با توجه به نتیجه و سطح هوش هیجانی نوجوانان، راهکارهایی برای ارتقا و بهبود هوش هیجانی به دانش آموزان ارایه می شود. از سری تست های روانشناسی برای نوجوانان

  شروع آزمون

  گام چهارم

  آزمون و تست شخصیت شناسی MBTI برای نوجوانان

  تست شخصیت شناسی MBTI برای نوجوانان بدون شک استاندارد ترین آزمون سخصیت شناسی است. ما برای اولین بار تست MBTI را برای نوجوانان استاندارد سازی کرده ایم و نتایج آن را مختص دانش آموزان ارایه می دهیم. در پایان این آزمون، دانش آموزان با نوع شخصیت، ویژگی ها نقاط قوت و ضعف و مشاغل مناسب خود آشنا می شوند. این آزمون دارای سوالات دو گزینه ای است. از سری تست های روانشناسی برای نوجوانان

  شروع آزمون

  گام پنجم

  آزمون نقش در تیم بلبین

  این آزمون دارای 7 سوال می باشد که برای هر سوال شما باید 10 امتیاز را بین 9 گزینه تقسیم کنید. این آزمون در استعدادیابی نوجوانان برای ورود به تیم های کاری، ورزشی و … بسیار کارآمد است. بلبین جدید ترین و کارآمد ترین تست شخصیت شناسی نوجوانان برای نقش آنها در کار تیمی است. از سری تست های روانشناسی برای نوجوانان

  شروع آزمون

  گام پنجم

  کتاب شخصی استعداد یابی برای نوجوانان و دانش آموزان

  پس از گذراندن آزمون های استعدادیابی بالا می توانید برای شناخت دقیق خود یک کتاب استعدادیابی برای خودتان با نام خود داشته باشید که در آن سه بخش وجود دارد. در بخش اول نوع شخصیت و استعدادهای تو نوشته شده. در بخش دوم چگونگی رفتار والدین با تو و در بخش سوم راهکارهایی برای معلمان که تو بهتر یاد بگیری. این کتاب رو می تونی بعد از تکمیل آزمون ها سفارش بدی. از سری تست های روانشناسی برای نوجوانان

  سفارش کتاب

  تست شخصیت شناسی و استعداد یابی و آزمون روانشناسی برای کودکان و نوجوانان

  دریابید که چه ویژگی های شخصیتی دارید، دوست دارید چه کاری انجام دهید و چه چیزی شما را از تست های هوش هیجانی ، تست های شغلی و تست های شخصیتی خوشحال می کند. کلیه آزمون های warli به شما نوجوانان عزیز کمک می کنند تا پاسخ های دقیق به سؤالات خود در مورد هوش های چندگانه، هوش هیجانی، شخصیت یا ارزیابی شغلی پیدا کنید.

  تست ها استاندارد شده شخصیت شناسی و استعداد یابی کودک و نوجوانان وارلی، معتبر و قابل اتکا است. وارلی برای نخستین بار تمامی تست های شخصیت شناسی و استعدادیابی کودک و نوجوان را برای فارسی زبانان استاندارد نموده است.

  اگرچه انجام این آزمایشات برای نوجوانان همیشه سرگرم کننده است، اما آنها بسیار بیشتر از سرگرمی کاربرد دارند. ما بر ارائه نتایج معتبر علمی و روان سنجی قابل اعتماد برای سنجش ترجیحات شخصی، خصوصیات ذهنی ، توانایی ها و فرآیندهای خود تلاش فراوان می کنیم.

  آینده تحصیلی و شغلی شما نوجوانان عزیز و در نتیجه رضایت شما از زندگی و موفقیت برای ما بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل خودشناسی و دقت در تحلیل نتایج آزمون های شما را با دقت کامل انجام می دهیم.

  تست شخصیت شناسی برای کودک و نوجوانان

  آزمون شخصیت شناسی و استعداد یابی برای کودکان و نوجوانان ما را انجام دهید و در مورد شخصیت و نقاط قوت خود بیشتر بدانید. این اطلاعات با ارزش برای انتخاب شغل و چگونگی پیشرفت خود برای رشد شخصی است. ابعاد شخصیت اصلی در یک گزارش کامل متنی و گرافیکی با دقت فراوان بررسی و استاندارد سازی شده است.

  در نتیجه نوع اصلی یا شخصیت (های) اصلی خود و نحوه تعامل با زندگی ، شغل و موفقیت های شخصی خود را پیدا خواهید کرد. بیاموزید که چه چیزی را دنبال کنید ، از چه چیزی جلوگیری کنید و چگونه رفتار شما با رفتار دیگران متفاوت است.

  این تست شخصیتی ویژگیهای شخصیتی شما را بسیار با اطمینان می سنجد. نظریه های شخصیت بکار رفته در آزمون های وارلی تا حد زیادی علمی ترین و قابل اعتمادترین مدل روانی برای سنجش شخصیت است. همین حالا تست شخصیت را بصورت آنلاین انجام دهید.

  شخصیت من چیست؟

  درباره خودتان و نقاط قوت خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

  تست استعداد یابی شغلی نوجوانان

  چه مشاغلی را دوست دارم؟

  شغلی را در آینده انتخاب کنید که با ترجیحات شما مطابقت داشته باشد.

  کدام شغل به بهترین وجه متناسب با شخصیت شما است؟

  این آزمون حرفه ای به شما خودشناسی می دهد و شما را از شخصیت خود به عنوان یک نوجوان آگاه می‌کند. بر اساس توصیف شخصیت خود از نظر انواع شخصیت، شما می آموزید که چه نوع محیط های کاری برای شما مناسب تر است.

  منبع : www.warlischool.com

  تست استعداد یابی هالند (تست رایگان + تحلیل دقیق + آموزش)

  تست استعداد یابی هالند رایگان، تحلیل رغبت سنج شغلی ، برای چه شغلی ساخته شده ام، شخصیت شناسی رایگان، تست برای انتخاب رشته رایگان

  تست استعدادیابی هالند

  قبل از هر چیزی می‌خواهم به شمایی که در حال مطالعه این مقاله هستید تبریک بگویم. چرا که قطعاً با مطالعه این مقاله و انجام تست استعداد یابی شغلی هالند ، گام بلندی در راستای رسیدن به موفقیت و اهدافتان بر خواهید داشت و اتفاقات بی نظیری را برای خود رقم خواهید زد. بسیاری از افراد حتی درباره استعدادیابی اطلاعات چندانی هم ندارند اما شما قرار است با انجام تست استعداد یابی هالند و کشف استعداد خود، پله های موفقیت را یکی یکی طی کنید. پس حالا که در این مسیر قدم برداشتید، تا پایان با ما همراه باشید تا ما هم بتوانیم در کشف استعداد و علایق واقعی شما سهیم باشیم. شما در این مقاله با هر آنچه که لازم است از رغبت سنج شغلی هالند بدانید و با استفاده از شناخت و انجام تست آن بتوانید رغبت سنج شغلی خود را انجام داده و شغل مورد علاقه خود را پیدا کنید را برایتان شرح داده ایم.

  پیش از این که شروع به انجام تست استعدادیابی هالند کنید، پیشنهاد می کنم ابتدا کمی درباره استعداد بیشتر بدانید و به طور کامل متوجه شوید که به دنبال چه چیزی هستید، و سپس به سراغ کشف آن بروید. کلیپ زیر به طور دقیق درباره معنای استعداد صحبت کرده که می تواند در این رابطه خیلی به شما کمک کند و همچنین مطالعه مقاله استعداد چیست نیز می تواند گام بلندی در راستای فهم دقیق استعداد شما باشد. پس حتماً حداقل یکی از این دو مورد را ابتدا انجام دهید و سپس تست حرفه ای هالند را شروع کنید.

  در حال بارگذاری...

  آنچه در این مقاله می خوانید

  1) معرفی تست هالند

  2) تست استعدادیابی هالند برای چه کسانی مناسب است؟

  3) تست هالند رایگان

  4) طبقه بندی تیپ های آزمون رغبت سنجی شغلی هالند

  5) کدهای تست استعداد یابی هالند

  6) اطلاعات تکمیلی درباره تست استعدادیابی شغلی هالند

  7) جان هالند کیست؟

  8) کشف استعداد شغلی با تست هالند

  9) آیا تست استعداد یابی بزرگسالان نیاز است؟

  10) چرا باید تست استعداد شغلی هالند را انجام دهیم؟

  11) نکته مهم درباره تست استعداد یابی هالند

  12) برخی سوالات متداول درباره تست هالند

  معرفی تست هالند

  تست استعداد یابی هالند یا رغبت سنج هالند که به آزمون هالند Holland یا کد های هالند Holland Codes هم مشهور است، مثل تست شخصیت شناسی mbti به ‌منظور کشف اشتیاق ذاتی افراد به انواع مشاغل طراحی شده است.

  تست هالند یکی از محبوب‌ترین تست‌های تیپ‌شناسی برای انتخاب ‌رشته تحصیلی و شغل آینده محسوب می‌شود و بدلیل سادگی و کاربردی بودن، برای طیف وسیعی از افراد و سنین مختلف قابل اجراست. ما با انجام تست هالند، با تیپ شغلی خود آشنا شده و متوجه می‌شویم که با حضور در چه مشاغل و محیط‌های کاری، احساس خوشایندتری داریم و با انتخاب آن‌ها موفق‌تر خواهیم بود.

  با توجه به این‌که تست هالند افراد را در تیپ‌های مختلف دسته‌بندی می‌کند، آن را یک تست تیپ‌شناسی می‌نامند. این تست که هم به جنبه‌های روان‌شناختی (پیش بینی رفتارها) و هم جامعه‌شناختی (ویژگی‌های محیط) توجه دارد.

  این آزمون توسط روانشناس مطرح آمریکایی، جان هالند است که برگرفته از تئوری انتخاب شغل بر مبنای تیپ ‌های شخصیتی افراد، ارائه ‌شده. با انجام آن می‌توان تیپ شخصیتی فرد و شغل و حرفه متناسب با آن را شناسایی کرد. آقای هالند معتقد است که مردم بهترین عملکرد خود را در محیط ‌های کاری‌ای نشان می‌دهند که با ترجیحات و علاقه ‌مندی‌ هایشان مطابقت دارد و جدا از شغل یا حرفه فرد، کارهایی هستند که فرد از انجام آن‌ها لذت می‌برد.

  تست استعدادیابی هالند برای چه کسانی مناسب است؟

  کلید یافتن شغلی رضایت ‌بخش این است که علاقه‌ مندی‌های اساسی خود را با مشاغل موردنظر مطابقت دهید. به ‌عنوان‌ مثال، اگر یک شخص اجتماعی تمام روز را تنها در یک دفتر کار کند، دیوانه می‌شود. یا اگر فردی شخصیت هنری داشته باشد، احتمالاً از وجود قواعد سخت ‌گیرانه در کار متنفر خواهد بود. به همین دلیل است که آزمون‌های رغبت سنج شغلی می‌تواند بسیار مفید باشد. آزمون رغبت ‌سنج شغلی هالند مادر بسیاری از آزمون ‌های شغلی است.

  تست رغبت ‌سنج شغلی هالند برای گروه‌های سنی 12 سال به بالا مناسب بوده و طیف وسیعی از کاربران شامل دانش آموزان دبیرستان، دانشجویان و کارجویان عام را پوشش می‌دهد. البته در تست‌های تخصصی استعدادیابی تحصیلی و شغلی، با توجه به گروه سنی افراد، از نسخه ویژه نوجوانان تست هالند در تست‌های هدایت تحصیلی و انتخاب رشته کنکور، و از نسخه ویژه بزرگسالان در تست‌های استعدادیابی شغلی استفاده شده است.

  پس از انجام تست، هر فرد در هر یک از این تیپ‌ها امتیازی کسب می‌کند. برای تحلیل تست، سه تیپ شخصیتی که بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داده است، ملاک قرار می‌گیرد. مشاوران در بسیاری از کشورها از جمله ایران برای انتخاب‌های تاثیرگذار رشته تحصیلی و شغلی، از این تست استفاده می‌کنند.

  روانشناسان معروفی هستند که در گزارشی عنوان کرده‌اند که دسته‌بندی‌ها، نتایج و تفسیر تست هالند از اعتبار کافی برخوردار بوده و به دیگر مشاوران توصیه کرده‌اند که از این تست برای هدایت دانش‌آموزان، دانشجویان و کارجویان استفاده نمایند.

  تست هالند و کنکوری‌ها و دانش‌آموزان متوسطه دوم

  در رده دانش آموزان و دبیرستانی‌ها، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های دوران تحصیل، انتخاب رشته و مسیر تحصیلات دانشگاهی است. دوره پیش دانشگاهی و متوسطه دوم به جهت فشار درسی، فرصت مناسبی برای شناخت مشاغل نیست و دانش آموزان در هنگام انتخاب رشته از عدم شناخت مشاغل و رشته‌هایی که از طریق آن‌ها به شغل مورد نظر خود می‌رسند، رنج می‌برند. از سوی دیگر شناخت صحیحی از تمایلات ذاتی و شخصیت خود و مشاغل سازگار با خود ندارند.

  منبع : mostafaee.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید