این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  تعبیر خواب ادرار از نظر حضرت یوسف

  تعبیر خواب ادرار 🌒 تعبیر خواب ادرار زن / تعبیر خواب ادرار از نظر امام صادق

  تعبیر خواب ادرار 🌒 تعبیر خواب ادرار زن / تعبیر خواب ادرار از نظر امام صادق

  تعبیر خواب ادرار 🌒 تعبیر خواب ادرار زن / تعبیر خواب ادرار از نظر امام صادق / تعبیر خواب ادرار سگ

  از دید برخی معبران تعبیر ادرار، مال حرام می‌باشد.

  تعبیر خواب خوردن ادرار

  اگر ببینی ادرار خورده‌ای، یـعـنـی از مال حرام مصرف می‌کنی .

  علاوه بر این، دیدن ادرار حیوان در خواب نمادی از بارداری است.

  تعبیر خواب ادرار دیگران

  بنابر تفسیر برخی از معبرین دیدن ادرار دیگران در خواب، علامت آن است که در اثر بیماری، دوستان از شما دور می‌شوند.

  دیدن ادرار دیگران در خواب نیز نشان می دهد که شما در شرایطی که فردی تلاش می کند تا به شما کمک کند، به فردی غیرقابل کنترل تبدیل می شوید.

  تعبیر خواب ادرار کردن در توالت

  اگر در خواب خود را در توالت در حال ادرار کردن ببینید، تعبیر آن است که شما باید به پاکسازی احساسی و عاطفی در زندگی واقعی خود بپردازید. بطور کلی ادرار کردن در خواب نشان دهنده آن است که زندگی شما به نوعی از کنترل تان خارج شده است. ادرار در خواب تعبیری ناخوشایند ندارد و این خواب به یکی از جنبه های مثبت زندگی واقعی شما اشاره می کند.

  دیدن توالتی پر از ادرار در خواب نیز نشان می دهد که سودی غیرمنتظره به شما خواهد رسید. این سود می تواند با پول بسیار زیادی که به شما می رسد در ارتباط باشد.

  اگر در خواب خود را ببینید که در توالت ادرار می کنید، این خواب نمادی از احساساتی است که اخیرا آن ها را انکار کرده و نادیده گرفته اید. بعلاوه این خواب خبر می دهد که شما زندگی خود را بطور کامل تحت کنترل خود قرار می دهید. این وضعیت اگرچه خوب و پسندیده است اما می تواند مانع از لمس زیبایی نهفته در اتفاقات و ماجراهای اتفاقی و خودبخودی باشد. شما به خودتان اجازه نمی دهید که خودِ واقعی تان را ابراز کنید و به این ترتیب این تصور را برای دیگران به وجود می آورید که چهره واقعی خود را پشت نقابی پنهان کرده اید و خودتان نیز بر این باور هستید که این نقاب از شما در برابر نیات و مقاصد پلید و شوم دیگران محافظت می کند. شما تلاش می کنید تا تمامی قلمروهای خود را در هر جنبه ای از زندگی تان مشخص کنید. با این وجود، به زودی با مشکلاتی در زندگی شخصی خود روبرو می شوید. یک نفر به شما ثابت می کند که شما نمی توانید همیشه آنچه می خواهید را به دست آورید.

  تعبیر خواب ادرار زن

  اگر شما زنی هستید که در خواب ادرار خود را می بینید، در فرهنگ تعبیر خواب فارسی این خواب از کودکی که در راه دارید خبر می دهد. به رفتارها و اعمال خود در زندگی فکر کنید. این خواب تعبیر مهم تری هم دارد و به شما این پیام را می دهد که به ویژگی های اخلاقی خود فکر کنید زیرا شما می توانید در دنیای درونی و بیرونی خود به فردی بهتر از آنکه هستید تبدیل شوید. در فرهنگ یونان باستان، ادرار در خواب نمادی از ثروت عظیم و منافع مالی قابل توجه است. این خواب همچنین می تواند نمادی از رفتارهای غیر اجتماعی شما نیز باشد. دیدن ادرار در خواب نشان دهنده آن است که شما باید به این درک برسید که شاید احساس می کنید در زندگی عقب مانده اید و احتمالا نمی دانید چه کاری انجام دهید.

  اگر خواب بیننده مردی باشد و در خواب زنی را در حال ادرار کردن ببیند، طبق نظریات فروید این مرد به ناامیدی و یاس جنسی مبتلا شده است. علاوه بر این، دیدن زنی در حال ادرار در خواب به این مفهوم است که شما باید روی جنبه حساس زنانه خود کار کنید. این خواب همچنین نمادی از اضطراب و نگرانی است. اگر شما خودتان زنی هستید و در خواب زن دیگری را در حال ادرار کردن ببینید، این خواب سراسر با احساسات و عواطف شما در ارتباط است. این خواب می تواند نمادی از شکست و عدم موفقیت در رابطه دوستی باشد. اگر در خواب شما هر گونه احساس خجالت و شرمندگی به دلیل ادرار کردن زنی وجود داشته باشد، تعبیر آن است که شما به حریم شخصی بیشتری در زندگی نیاز دارید.

  تعبیر خواب انتظار برای ادرار کردن

  اگر در خواب ببینید که منتظر هستید تا ادرار کنید، تعبیر آن است که شما باید بجای آنکه مراقب دیگران باشید، بر زندگی خودتان تمرکز کنید- کاری که مدت هاست دنیای درون شما در انتظار آن به سر می برد.اگرچه دیدن ادرار در خواب دربردارنده پیام های بسیار زیادی است اما تا به اینجا مروری کلی از چنین خوابی را با هم خواندیم. در بسیاری از متون معنوی دیدن ادرار در خواب پیامی است که به شما می گوید افکار و ادراک شما در طول مسیر زندگی تان شکل گرفته است و اکنون باید آن ها را رها کنید. این خواب در اصل به این مفهوم است که ما قادر هستیم هرچیزی را در زندگی کنترل کنیم اما نیاز داریم که برخی رویدادها و موقعیت ها را به دست فراموشی بسپاریم. حقیقت این است که همه ما در دوره هایی از زندگی از احساسات سرکوب شده خود رنج می بریم و درد آن ها ما را آزار می دهد.

  تعبیر خواب تماشای فردی در حال ادرار

  تعبیر خواب تماشا کردن فردی در حال ادرار: اگر در خواب خود را در حال تماشا کردن فردی ببینید که در حال ادرار کردن است، تعبیر آن است که اکنون زمان برقراری ارتباط و تعامل بهتر با دیگران فرا رسیده است. آیا تعامل برقرار کردن با دیگران به اندازه ای ارزش دارد که بخشی از زمان خود را به این کار اختصاص دهید؟ بهرحال گوش ندادن به دیگران همواره خطراتی را برای شما به همراه دارد و نتیجه چنین خوابی از دست دادن کنترل شما خواهد بود. خبر خوب آنکه در تعبیر خواب هایی که از سال های ۱۹۳۰ موجود است، دیدن ادرار در خواب می تواند با منافع مالی هم در ارتباط باشد.

  اگر در خواب ادراری را ببینید که متعلق به کسی غیر از شما است، تعبیر آن است که شما در زندگی کاری خود رقیب و دشمنی دارید. اگر در خواب ببینید که ادرار روی زمین پاشیده می شود، تعبیر آن است که ترس از دست دادن مسئولیت مالی شما را آزار می دهد و در آینده نگرانی هایی را در رابطه با پول و سرمایه تجربه خواهید کرد. این خواب با احساسی ناخوشایند نسبت به دیگران در ارتباط است و نشان می دهد که شما در تلاش هستید تا خود را از موقعیتی منفی و ناخوشایند در زندگی روزمره خود رها کنید. همچنین این خواب به شما می گوید که باید خود را در آینده از نگرانی ها و ترس هایتان خلاص کنید.

  اگر کسی روی شما ادرار کرد

  این خواب تجربه ای خوشایند و دوست داشتنی به شمار نمی رود و تعبیر آن است که شما هیچ کنترلی در زندگی خود ندارید. اگر به یکی از مشکلاتی که در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می کنید نگاه کنید، متوجه می شوید که شما قادر هستید راه حلی برای هر چیزی پیدا کنید. اگر در خواب ببینید که فرد دیگری روی شما ادرار می کند، این خواب نمادی از مشکلات است. شما کنترل تان را بر زندگی خود از دست داده اید و این وضعیت تاثیری منفی بر اعتماد به نفس شما داشته است. اگر در خواب احساس شرمندگی و خجالت را تجربه کنید، این احساس نماد یک نیروی نهفته در زندگی شما است.

  تعبیر خواب ادرار کردن در خیابان

  اگر در خواب خود را ببینید که در خیابان در حال ادرار کردن هستید و نمی توانید صبر کنید تا به توالت برسید، این خواب با چگونگی درک دیگران از شما در ارتباط است و نشان می دهد که شما باید در زندگی بیش از پیش از حریم خصوصی خود مراقبت کنید.

  تعبیر خواب ادرار سگ و توله سگ

  اگر در خواب سگی را در حال ادرار کردن مشاهده کنید، تعبیر آن است که بهترین دوست شما یا یکی از افراد خانواده تان در آینده ای نزدیک به شما نزدیک می شود تا با شما وقت بگذراند. اکنون فرصت خوبی برای گفتگو کردن پیرامون هر موضوعی است.

  تعبیر خواب خیس کردن لباس با ادرار

  اگر در خواب ببینید که ادرار کرده و خودتان را خیس می کنید، این خواب با پول در ارتباط است. راهی پیدا کنید تا بعد از این پول هایتان را پس انداز کنید. اگر در خواب ببینید که خودتان را خیس می کنید، یعنی لباس های خود یا لباس های دیگری را با ادرار خیس می کنید، تعبیر آن است که مشکلات اجتماعی سر راه شما ظاهر می شوند. سعی کنید از چالش و درگیری با دوستان و آشنایان تان فاصله بگیرید. اگر در خواب ببینید که رختخواب خود را با ادرار خیس می کنید، تعبیر آن است که در این بازه زمانی دوران سختی را به دلیل مشکلات مالی پشت سر می گذارید. خبر خوب این که شما این توانایی را دارید که با دیگران تعاملی قدرتمندانه داشته باشید اما خیس کردن رختخواب در خواب می تواند به این مفهوم باشد که شما باید بیشتر به رفتار خود و رویکردتان در تعامل با دیگران بویژه همکاران و دوستانتان فکر کنید. اگر در خواب ببینید که فردی غیر از شما خودش را با ادرار خیس می کند، تعبیر آن است که پولی سر راه شما قرار می گیرد.

  تعبیر خواب خوردن ادرار

  نوشیدن ادرار اگرچه کاری چندش آور است اما این کار از نظر معنوی فواید بسیاری برای سلامت انسان دارد. دیدن نوشیدن ادرار در خواب نمادی از مالکیت و پول و ثروت بسیار زیاد است. این خواب همچنین نشان دهنده صحت و سلامت کامل در زندگی واقعی است.اگر در خواب ببینید که به هنگام ادرار کردن دردی در مثانه خود احساس می کنید، تعبیر آن است که شما در تعامل با دوستان نزدیک یا افراد خانواده خود گشاده رو نیستید یا پذیرش بالایی ندارید.

  تعبیر خواب ادرار در مکان های نامتعارف

  اگر در خواب ببینید که در جاهایی عجیب و غریب ادرار می کنید، تعبیر آن است که شما در جایی با مشکلی روبرو می شوید که باید در آن شرایط از توانایی غریزی خود استفاده کنید. اگر در خواب ببینید که در پارکی ادرار می کنید، تعبیر آن است که شما در حین انجام تعهدات و مسئولیت های خود به پتانسیل ها و ویژگی های زیبای درونی خود دست خواهید یافت و آن ها را کشف خواهید کرد. اگر در خواب خودتان را ببینید که ناگهان شلوار خود را درآورده و در جایی عجیب و غریب ادرار می کنید، تعبیر آن است که شما باید لایه های متفاوتی از شخصیت خود را ابراز کنید تا قلمرو خود را در زندگی مشخص کنید. اگر در خواب ببینید که داخل خانه یا در محل کار یا اداره ادرار می کنید، تعبیر آن است که شما باید بهتر با دیگران ارتباط برقرار کنید.

  تعبیر خواب ادرار کودک

  تعبیر خواب دیدن کودکی در حال ادرار: شاید باور نکنید اما دیدن کودکی در حال ادرار کردن در خواب دربردارنده تعبیری معنوی است. این خواب با رها کردن احساسات به منظور یافتن تولدی دوباره در ارتباط است. همچنین این خواب به شما اعلام می کند که باید احساسات منفی و ناخوشایند خود را برطرف کنید. خواب شما پیامی واضح و آشکار است و به شما نوید می دهد که قادر هستید بر هر چیزی فائق آیید. دیدن کودکی در حال ادرار در خواب نمادی از تولد دوباره و شروعی جدید است. اغلب زمانی این خواب را می بینیم که احساس می کنیم قادر نیستیم به چیزی دست یابیم. این خواب می تواند در نتیجه تصویر ذهنی منفی ما رخ دهد.اگر در خواب کودکی را ببینید که در هوا ادرار می کند، تعبیر آن است که شما در آینده ای نزدیک آرامش و خوشحالی را تجربه خواهید کرد. دیدن کودک نوپا و نوزاد در حال ادرار کردن در خواب نمادی از شروع جدید، خلوص و پاکسازی کارمای شما است.

  تعبیر خواب خون در ادرار

  دیدن ادرار خونی یا قرمز رنگ در خواب نشان دهنده از دست دادن شور و شوق در زندگی است. دیدن خون در ادرار در بیداری علامت سنگ کلیه یا کم خونی است. اگر در خواب ببینید که خون ادرار می کنید، تعبیر آن است که لحظه ای دردناک در انتظار شما خواهد بود اما شما از طریق این تجربه بهترین راه برای رسیدن به اهداف خود را پیدا می کنید.

  تعبیر خواب ادرار کردن روی زمین

  اگر در خواب ببینید که روی زمین ادرار می کنید، تعبیر آن است که افرادی در زندگی شما وجود دارند که می خواهند زمین خوردن و سقوط شما را ببینند و به همین دلیل شما هم کنترل زندگی خود را از دست می دهید. از منظر معنوی شما خودتان این افراد را می شناسید و می دانید آن ها چه کسانی هستند. به ندای درون و شهود خودتان گوش فرا دهید. علاوه بر این، دیدن زمینی آغشته به ادرار در خواب نشان دهنده آن است که دیگران خواستار دریافت راهنمایی ها و پیشنهادات شما هستند.

  تعبیر خواب ادرار کردن در جمع

  اگر در خواب ببینید که در ملأ عام ادرار می کنید، این خواب بی مسئولیتی و محروم بودن از یک زندگی محرمانه و خصوصی را نشان می دهد. یکی از نزدیکان شما مشتاق است که مورد تعریف و تمجید دیگران قرار بگیرد و به همین دلیل در مرکز توجه قرار گرفته است. بطور کلی این خواب نمادی از حفظ حریم در زندگی خصوصی تان است و نشان می دهد که شما مدت هاست احتیاط و محافظه کاری را فراموش کرده اید. اگر در خواب ببینید که شما در ملأ عام ادرار می کنید و دیگران هم شما را تماشا می کنند، این تعابیر بسیار جدی تر می شوند و این خواب به شما هشدار می دهد که مراقب حریم خصوصی تان در زندگی شخصی خود باشید.

  تعبیر خواب خیس کردن رخت خواب

  اگر در خواب ببینید که در رختخواب خود ادرار کرده و آن را خیس کرده اید، این خواب نمادی از یک تجربه دردآور و ناخوشایند که هنوز هم شما را آزار می دهد. برخی اوقات هم دیدن ادرار کردن در خواب واقعا به این معناست که شما باید هر چه زودتر در بیداری به دستشویی بروید.

  تعبیر خواب بوی ادرار

  ادرار مشمئزکننده و بدبو در خواب به این مفهوم است که شما در زندگی واقعی آب بدن خود را از دست داده اید. بوییدن بوی تند و تیز ادرار در خواب پیامی از بدن شما به شما است که می گوید آب بیشتری بنوشید. راه رفتن در میان توالت های بد بو در خواب نشان دهنده آن است که شما باید موقعیتی را و به ویژه یک موقعیت کاری را کنترل کنید. از منظر معنوی نیز بوی ادرار در خواب نمادی از حس ششم و شهود و بینش قوی شما است.

  تعبیر خواب پیدا نکردن مکانی برای ادرار

  اگر در خواب ببینید که قادر نیستید مکانی برای ادرار کردن در خواب پیدا کنید، این خواب از یک آزادی و رهایی عاطفی خبر می دهد. شما دوست دارید که احساسات سرکوب شده خود را آشکار کنید و احساس واقعی خود را به دیگران نشان دهید اما اعتماد به نفس پایین شما مانع از این کار می شود. همین وضعیت شما را از رسیدن به اهدافتان باز می دارد. اگر در خواب خود را ببینید که به دنبال پیدا کردن جایی برای ادرار کردن می گردید، این خواب نشان دهنده آن است که همین حالا در زندگی واقعی نیاز دارید که به دستشویی بروید. این خواب می تواند پیامی از جانب مغز شما باشد که به شما هشدار می دهد:” بیدار شو! من باید به دستشویی بروم”.

  محمد ابن سیرین گوید :

  اگر کسی بیند که ادرار کند، به جایگاهیکه موضع آن نباشد، اگر صاحب خواب غمگین و وام دار بود،
  دلیل کند که از غم فرج یابد و وامش گذارده گردد و اگر توانگر بیند، دلیل کند که مالش نقصان آید، بر مقدار ادرار.

  امام جعفر صادق میفرمایند :

  تعبیر خواب ادرار کردن بر ۶ وجه است : ثروتمندی به شرط آنکه فقیر باشد، آزادی برای زندانی، شفا برای بیمار، بازگشتن مسافر از سفر، عزل شدن قاضی و عامل، ضرر و زیان برای بازرگان

  جابر مغربی گوید :

  اگر کسی در خواب ببیند که لباس او به ادرار آلوده شد ، نشانه آنست که تمام ثروتش را برای فرزندش هزینه کند .
  تعبیر خواب ادرار به روایت ابراهیم کرمانی
  اگر کسی در خواب ببیند که مردم با ادرار او وضو میگرفتند نشانه آنست که صاحب فرزندی عالم و دانا میشود که مردم از او پیروی کنند.
  اگر کسی در خواب ببیند که ادرار می کرد ، نشانه آنست که صاحب فرزندی صالح خواهد شد
  اگر کسی در خواب ببیند که در چاهی ادرار کرد ، نشانه آنست که از کسی مال حلال بدست آورد .
  اگر کسی در خواب ببیند که مقداری از ادرارش ریخت و مابقی را نگهداشت ، نشانه آنست که مقداری از مال او از دست برود و مقداری غم و اندوه هم از او دور شود

  منوچهر مطیعی گوید :

  دیدن ادرار در خواب نیکوست چه خودتان ادرار کنید چه دیگری .
  اگر کسی در خواب ببیند که در مسجد ادرار می کرد ، نشانه آن است که مالش را از دست خواهد داد .
  اگر دیدید که خودتان ادرار می کنید از غم فارغ می شوید و ناراحتی هایی که دارید از بین می رود . این با مقدار ادراری که می کنید بستگی مستقیم دارد . هر چه بیشتر ادرار کنید فراغت شما از غم و غصه بیشتر است .
  اگر خواب ببینید که ادرار می کنید و ادرار شما به لباس و پا و کفشتان می ریزد بسیار نیکوست .
  اگر در خواب شاهد ادرار دیگری بودید خرمی و صفا است هم برای بیننده خواب و هم برای کسی که در خواب دیده اید ادرار می کند .
  اگر در خواب دیدید دیگری ادرار می کند و ادرار او لباس شما را آلوده کرده نشانه آنست که از جانب او مختصر آزردگی خاطر پیدا می کنید که رفع می شود .
  تعبیر خواب ادرار به روایت اسماعیل بن اشعث
  اگر بیند که در خانه خویش به موضعش ادرار می‌کرد، دلیل کند که مال و ثروت و دارایی خویش بر عیال خویش هزینه و خرج کند، لیکن عوض آن جبران شده بازآید.

  دانیال نبی (ع) میفرمایند :

  تعبیر خواب خوردن ادرار ، نشانه مال حرام است .
  اگر کسی در خواب ببیند که به جای ادرار خون میامد ، نشانه به دنیا آمدن فرزند اوست
  اگر کسی در خواب ببیند که به جای ادرار چرک و خون میامد نشانه آنست که او صاحب فرزند معلولی خواهد شد .

  کارل گوستاو یونگ میگوید :

  دیدن خواب ادرار نشانه احساساتی است که سرکوب کرده اید.
  بسته به محتوای خوابتان، دیدن خواب ادرار نمادی از این است که روی زندگی تان، کنترل اولیه را دارید یا ندارید.
  دیدن خواب ادرار کردن به خودتان بیانگر این است که روی زندگی خود کنترل ندارید. شما نگرانی های زیادی دارید.
  خواب دیدن اینکه ادرار می کنید نمادی از تمیز کردن و رها کردن احساسات منفی یا سرکوب شده است.
  اگر خواب ببینید که تصادفا خودتان را خیس می کنید(در شلوارتان ادرار می کنید)، بیانگر این است که در آستانه ی طغیان و انفجار احساسی هستید.
  خواب دیدن اینکه شما جلوی جمع ادرار می کنید نمادی از نبود حریم خصوصی در مورد یک مساله ی شخصی است.
  تعبیر دیگر این است که خواب به این معنی است که تلاش می کنید محدوده تان را ایجاد کنید و قلمروتان را مشخص کنید
  خواب دیدن اینکه دیگری روی شما ادرار می کند به این معنی است که شما، بار عاطفی این فرد را روی دوشتان حس می کنید. ( خواب نمادی ازاین است که حس ارزشمند بودن ندارید. )

  آنلی بیتون میگوید :

  اگر در خواب دیدید که در حال ادرار کردن هستید ، معنایش آن است که در راه رسیدن به محبوب ، دشواری‌هایی خواهید داشت .
  دیدن ادرار کردن دیگری در خواب ، علامت آن است که در اثر بیماری ، دوستان از شما دور می‌شوند .

  لیلا برایت میگوید :

  اگر در خواب خود را در حال خوردن ادرار بینید ، نشانه‌ی آن است که از مریضی نجات پیدا خواهید کرد .

  تعبیر خواب ادرار در کتاب سرزمین رویاها

  خواب ادرار نشانه آنست که مورد تحقییر قرار میگیرید .
  تعبیر خواب یک ظرف مخصوص ادرار نشانه آنست که آینده شما روشن و خوش خواهد بود .
  اگر در خواب دیدی که در تخت خود ادرار میکنید نشانه آنست که منفعتهای عالی در کار به دست خواهید آورد.
  اگر در خواب دیدید که به دیوار ادرار میکنید نشانه آنست که یک معامله یا قرارداد مربوط به کار شکل میگیرد .
  اگر در خواب دیدید که دیگران به دیوار ادرار میکنند نشانه رضایت کامل از کارهائی که در پیش دارید .
  اگر در خواب دیدی که بچه ها ادرار میکنند علامت سلامتی است

  منبع مطلب : www.wiki-view.com

  مدیر محترم سایت www.wiki-view.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فرانو 4 روز قبل
  1

  سلام خواب دیدم بچه ام دوباره ادرار کرد روی فرش خواهر شوهرم

  طوبی عبداللهی 16 روز قبل
  0

  سلام خسته نباشید خواب دیدم یه سگ روی فرشمون ادرار کرد تعبیرش چیه ؟

  فریاد 28 روز قبل
  0

  ج تعبیر خوابم را بدین

  فریاد 28 روز قبل
  1

  پنج ماهه شوهرم مرده خواب دیدم زنده‌ شده ودراز کشیده تو دستشویی ادرار میکنه اونم کم ن خیلی خیلی زیاد.تعبیرش چیه.صبح پنجشنبه هم خواب دیدم

  الهه احمدی 2 ماه قبل
  0

  دیشب خواب دیدم که برادرم وقتی من خواب بودم روی من ادرار کرد چون بهش گفته بودند که اگر روی من ادرار کنند مشکل زندگیش حل میشه و من از این کارش ناراحت و عصبی بودم و بعدش برادر کوچکم هم همین کارو کرد

  سمیرا 3 ماه قبل
  -1

  من در خواب دیدم ادرارم در آخر مثل شیر بود

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  سلام خواب دیدم مرده ای زنده شده و هراسان به خانه میآید وگریه می کردومیگفت ادرار کرده ام و لباسم خیس است وبا من حرف میزد

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  سلام خواب دیدم مرده ای زنده شده و هراسان به خانه میآید وگریه می کردومیگفت ادرار کرده ام و لباسم خیس است وبا من حرف میزد

  رویا 9 ماه قبل
  0

  من خواب دیدم سگی رو پاهام ادرار کرد میشع بگین تعبیرش چیه

  نازنین زهرا 9 ماه قبل
  0

  سلام خواب دیدم دراتاق کارم به سطل خالی ادرارکردم رنگ ادرارم تیره بود.تعبیرش چیست؟؟؟

  احپاکیان 10 ماه قبل
  0

  سلام من خواب دیدم زن مسنی که قبلا میشناختمش وسالهاست که فوت نموده روبروم نشست وسه بارادرار کرد تعبیرش چیه

  ناشناس 10 ماه قبل
  1

  سلام من خواب دیدم در دستشویی خانه در حال ادرار کردن هستم ودوتا از دوستانم هم نگاهم میکنن .

  0
  فرناز 8 ماه قبل

  با دوستات به مشکل پیدا میکنی

  نازنین 10 ماه قبل
  0

  تنهام۱

  -1
  چرا تنهایی 10 ماه قبل

  چرا تنهایی

  ناشناس 12 ماه قبل
  2

  سلام خواب دیدم دختر بچه ایی غریبه اومد جلوم ویکدفعه رو لباسم ادرار کرد منم رفتم حمام خودم رو شستم

  لطفا تعبیرش چیه

  لیلا 1 سال قبل
  1

  سلام من خواب دیدم مادرم که فوت کرده به زور ادرار کرد وگریه می‌کرد که این بلا را برادرم سرش آورده و ادرار را روی صورت خود می‌پاشد

  من 1 سال قبل
  -1

  سلام من خواب دیدم ب همراه ادرارم خون بیرون میاد

  0
  من 1 سال قبل

  خواب دیدم ب همراه ادرارم خون است

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  من خواب دیدم دختر 6ساله ام درحال خواب روی فرش ولباسهای مادربزرگ باباش ادرارکرده

  مرضیه 1 سال قبل
  0

  سلام من پسر ۱۱ماه دارم توی خواب رفتم توی حیاط بعد حیاط پر از ادارار کرد توری که فکر می کردی باران امده کل حیاط خیس شده بود

  معصومع 1 سال قبل
  2

  ادرار کردن نوزادپسر روی زن

  هلیا۶۰ 1 سال قبل
  -1

  من خواب دیدم کلی رختخواب روی هم گذاشته ولاب لای آنها ادرار میکنم ،

  👣 1 سال قبل
  1

  خواب دیدم بچه خرگوش سفیدی داشتم ادرار کرد از,ادرارش ب دامن من برخورد کرد.بعد بچه خرگوش بردم و اون شستم و حتی گاهی میزدمش بعد خرگوش سردش شد من واسش نارحت شدم و در یک حوله پیچوندمش و سعی کردم بهش یاد بدم ک در جایی ک براش تعیین کردم ادرار کنه.

  👣 1 سال قبل
  2

  خواب دیدم بچه خرگوش سفیدی داشتم ادرار کرد از,ادرارش ب دامن من برخورد کرد.بعد بچه خرگوش بردم و اون شستم و حتی گاهی میزدمش بعد خرگوش سردش شد من واسش نارحت شدم و در یک حوله پیچوندمش و سعی کردم بهش یاد بدم ک در جایی ک براش تایین کردم ادرار کنه

  الهام 1 سال قبل
  0

  سلام تعبیر خواب دیدن صاحب نوزاد پسر شده ام و نوزاد در حال ادرار است

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  سلام

  من خواب دیدم که سگی برخلاف میل من دردهان من ادرار کرد ومن از ادار آن سگ حالم بدشد

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  من درخواب دیدم داییم امدتوی جاده شاش گرد. تمام

  1
  ناشناس 2 سال قبل

  من درخواب دیدم که داییم امدتوخیابون شاش گرد

  عسل 2 سال قبل
  0

  من در خواب دیدم که در خانه پدریم هستم اما روی رختخوابی که الان تو خونه خودم روی اون میخابم ،خوابیدم وادرار میکنم وساعت رو نگاه کردم وبه مدت پنج دقیقه من ادرار میکردم ووقتی دختر برادرم که اون رو هم تو سن بچگیش میدیدم اومد کنارم صحبت کنه ومن گفتم بزار تشکم رو بندازم تو بالکن خشک بشه .

  کیمیا 2 سال قبل
  -2

  در مورد خواب دیدن ادرار کردن در حمام بصورت نشسته مثل سرویس بهداشتی که بلافاصله با ادرار کردن خودم سریع از خواب بیدار شدم تعبیرش چیه ممنون

  کیمیا 2 سال قبل
  1

  در موردخواب دیدن ادرا ر کردن در حمام می خواستم تعبیرشو بدونم که در خواب دیدم که در حمام نشسته مثل سرویس بهداشتی و ادرار می کردم وبلافاصله از خواب بیدار شدم

  مهدی 2 سال قبل
  4

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای پاسخ کلیک کنید