این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تعطیلی مدارس مشهد شنبه

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تعطیلی مدارس مشهد شنبه را از این سایت دریافت کنید.

  اخبار تعطیلی مدارس مشهد فردا

  در این مقاله آخرین اخبار و دلایل تعطیلی مدارس شهر مشهد و سایر شهرستان های استان خراسان رضوی ارائه و توصیه هایی به دانش آموزان در زمان تعطیلی مدارس شده است.

  اخبار تعطیلی مدارس مشهد

  دلایلی مانند وجود کارخانجات و ترافیک های سنگین و هم چنین اتفاقاتی مانند سیل ،زلزله ،آتش سوزی و دلایل دیگر در شهر مشهد، ممکن است باعث رخداد حوادث جبران ناپذیری شوند که در این مواقع اداره کل آموزش و پرورش، اقدام به تعطیلی مدارس مشهد می نمایند.

  برای مشاوره تعطیلی مدارس مشهد

  برای مشاوره تعطیلی مدارس مشهد

  تعطیلی مدارس استان مشهد معمولا از طرف مدیر کل آموزش و پرورش و یا مدیریت بحران استان خراسان رضوی اعلام می شود که با بررسی میزان بحران در کل مناطق استان خراسان رضوی، مشهد و یا شهرستان های دیگر استان ممکن است کلیه مقاطع تحصیلی در هر دو نوبت صبح و عصر  و یا برخی از مقاطع در یک شیفت تعطیل شوند که در هر دو صورت اطلاع رسانی ها از طریق سایت آموزش و پرورش و شبکه های استانی خراسان انجام می شود.

  دلایلی مانند آلودگی هوا و شیوع بیماری های واگیر دار ، برودت هوا و غیره در شهر مشهد ممکن است منجر به ایجاد بحران شوند که همگی این دلایل امکان انتشار اخبار تعطیلی مدارس مشهد را در پی دارد. در ادامه این مقاله به شرح اخبار تعطیلی مدارس مشهد، دلایل مختلف ایجاد تعطیلی مدارس و توصیه هایی به دانش آموزان مشهدی در ایام تعطیلی مدارس می پردازیم.

  اخبار تعطیلی مدارس مشهد فردا

  علاوه بر تعطیلات رسمی کشور مانند عید نوروز و ... که هر ساله در تقویم ذکر شده اند و دولت و همچنین آموزش و پرورش برای آن آمادگی لازم و برنامه ریزی دارند، تعطیلاتی به دلیل آلودگی هوا و سرما شدید و ... رخ می دهند که معمولا از شب قبل از طریق رسانه به عموم مردم اطلاع رسانی می گردد که در این مقاله به بررسی این عوامل و همچنین آخرین اخبار تعطیلی مدارس شهر مشهد و شهر های حومه پرداخته شده است.

  در جدول ذیل اخبار تعطیلی مدارس استان خراسان رضوی در همه مناطق شهر مشهد و شهرستان های استان خراسان رضوی به محض انتشار به روز رسانی شده و اطلاع رسانی خواهد شد.

  استان شهر روز تعطیلی مقاطع علت تعطیلی

  خراسان رضوی --- --- --- ---

  همچنین در مقاله معرفی شده در ذیل به بررسی اخبار تعطیلی سایر استان ها پرداخته شده است که دانش آموزان می توانند برای اطلاع از تعطیلی مدارس سایر استان ها به آن مراجعه نمایند.

  بیشتر بخوانید اخبار تعطیلی مدارس کشور

  دلایل تعطیلی مدارس مشهد

  در صورت بروز بحران در استان خراسان رضوی و به ویژه شهر مشهد، امکان اینکه مردم این شهر تحت الشعاع بحران قرار بگیرند بسیار زیاد است به همین دلیل مسئولان یکی از بزرگترین اقشار آسیب پذیر جامعه که دانش آموزان می باشند را از طریق رسانه های جمعی و سایت وزارت آموزش پرورش medu.ir تعطیل اعلام می کنند که در ادامه به بررسی عوامل تعطیلی مدارس مشهد پرداخته شده است.

  یکی از عوامل مهم در تعطیلی مدارس مشهد شیوع بیماری های واگیر دار از جمله آنفولانزا، کرونا و ... می باشد برای مثال از سال 1399 با شیوع بیماری کرونا مدارس اکثر کشورها از جمله ایران به دلیل جلوگیری از روند افزایشی تعداد بیماران درگیر با این بیماری تعطیل و فرآیند آموزش به سمت آموزش غیر حضوری سوق داده شد.

  دومین دلیل مهم برای تعطیلی مدارس کلان شهر های ایران از جله مشهد، افزایش غلظت آلاینده ها در اثر وجود ترافیک های سنگین و کارخانه های صنعتی می باشد که این آلاینده های مختلف به دلیل سنگینی هوا در فصول سرد سال در سطح های پایین تر زمین باقی مانده و باعث بروز مشکلات تنفسی برای مردم به ویژه گروه های حساس می شوند.

  در طول پاییز و زمستان سامانه های بارشی به استان خراسان رضوی و شهر مشهد وارد شده و تردد و عبور و مرور در سطح شهرها را دشوار می کنند و معمولا آموزش و پرورش و دولت از طریق رسانه ملی خبر تعطیلی مدارس و دانشگاه ها را اعلام می نمایند.

  در طول سال گاهی اتفاقاتی ناگهانی مانند مسائل سیاسی و امنیتی باعث اختلال در نظم عمومی شده و باعث تعطیلی مدارس به دلیل حفظ امنیت دانش آموزان می شود که این مسائل بسیار نادر می باشد و ممکن است سالی یک بار باشد و یا اصلا روی ندهد.

  بیشتر بخوانید: اخبار تعطیلی مدارس اصفهان

  توصیه هایی به دانش آموزان مشهدی در ایام تعطیلی مدارس

  تعطیلی مدارس در سطح کشور باعث اخلال در آموزش و همچنین کاهش آموخته های دانش آموزان می شود و هرچقدر دوره دوری دانش آموزان از مدارس طولانی تر شود احتمال بازگشت آنها به روند آموزشی و همچنین علاقه مندی به مدارس کمتر خواهد بود که برای رفع این مشکل ارائه روش های جایگزین دوره های حضوری، برای یادگیری کودکان و نوجوانان و ایجاد یک ساز و کار منظم برای آن ها از مهم ترین وظایف آموزش و پرورش و والدین می باشد.

  در این راستا آموزش و پرورش پس از شیوع ویروس کرونا برنامه‌هایی برای آموزش به دانش آموزان تمام مقاطع تحصیلی مانند سامانه اینترنتی دانش آموزی شاد و برنامه‌های آموزشی تلویزیونی را طراحی و معرفی نمود. همچنین توصیه ما به دانش آموزان برای جلوگیری از عواقب زیان باری که در صورت تعطیلی مدارس استان خراسان رضوی و مشهد رخ می دهد این است که دروس هفتگی خود را با کمک والدین و یا کتاب ها و فیلم های کمک آموزشی پیش خوانی نمایند که در زمان امتحانات دچار تشویش ذهنی و بروز اضطراب نشوند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مشهد فوری

  مثبت بودن تست کرونا چند دانش‌آموز در مشهد باعث تعطیلی مدارس شد

  مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: چند مدرسه در مشهد به‌خاطر مثبت بودن تست کرونا تعدادی از دانش‌آموزان تعطیل شده است.

  فردا مدارس ابتدایی مشهد در 2 نوبت صبح و عصر تعطیل است

  مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: به دلیل آلودگی هوا و با هدف تامین سلامت دانش‌آموزان، آموزش حضوری در مدارس ابتدایی مشهد روز سه‌شنبه، نهم آذرماه، در ۲ نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام شد.

  مدارس تا آخر این هفته تعطیل است

  سخنگوی دولت از تعطیلی مدارس تا آخر هفته خبرداد

  تعطیلی مدارس مشهد در نوبت عصر

  اطلاعیه آموزش وپرورش در رابطه با تعطیلی مدارس مشهد و برخی شهرستان های خراسان رضوی در نوبت عصر صادر شد

  اطلاعیه تعطیلی مدارس خراسان‌رضوی

  اطلاعیه تعطیلی یا تاخیر در آغاز به کار مدارس در برخی مناطق استان خراسان رضوی صادر شد

  تعطیلی مدارس مشهد در هاله ای از ابهام

  سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت:تاکنون تصمیمی برای تعطیلی مدارس مشهد در روز سه شنبه از سوی کارگروه اضطرار آلودگی هواگرفته نشده است.

  مدارس مشهد فردا هم تعطیل شدند

  کلیه مدارس ابتدایی دوره اول و دوم و مراکز پیش دبستانی و همچنین مدارس استثنائی نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان و همچنین مناطق احمدآباد و رضویه ، فردا تعطیل شدند.

  دانش آموزان دوره متوسطه، بعد از امتحانات، اجباری برای حضور در مدرسه ندارند

  مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی: دانش آموزان نباید بعد از برگزاری امتحانات خرداد ماه در مدرسه بمانند.

  مدارس خراسان‌رضوی شنبه ۳۱ فروردین تعطیل نيست

  مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان در گفتگو با اخبارمشهد: آموزش و پرورش تصمیمی براى تعطیلی مدارس در روز شنبه [۳۱ فروردین] ندارد.

  مدارس و دانشگاه‌های کرمانشاه فردا تعطیل شد

  تمام مدارس و دانشگاه‌های سطح استان کرمانشاه فردا پنجم آذرماه تعطیل است.

  مدارس ١٠ شهر خوزستان فردا تعطیل است

  مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان از تعطیلی مدارس ١٠ شهر استان در مقطع ابتدایی در نوبت صبح در روز شنبه خبر داد.

  تکلیف تعطیلی مدارس در روز شنبه مشخص شد

  معاون رسانه‌ای مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس کشور روز شنبه 21 آبان ماه دایر بوده و به فعالیت‌های آموزشی خود ادامه می‌دهند.

  مدارس مشهد برای سومین روز متوالی تعطیل شد

  مدارس نواحی هفتگانه مشهد در نوبت صبح فردا ۱۰بهمن ماه تعطیل شد.

  1 2 3 4 5 6 بعدی

  منبع مطلب : www.mashhadfori.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید