این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی سال 1400

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی سال 1400 را از این سایت دریافت کنید.

  قرارداد بیمه تکمیلی سازمان تامین اجتماعیبیمه آتیه سازان حافظ

  قرارداد بیمه تکمیلی سازمان تامین اجتماعی

  EN

  ۰۸ : ۱۷ : ۱۷     جمعه 31 تير 1401

  رویدادها

  جذب نمایندگی فعال در استان البرز

  قرارداد بیمه تکمیلی سازمان تامین اجتماعی

  قراردادها -قرارداد بیمه تکمیلی سازمان تامین اجتماعی -

  قرارداد کانون بازنشسته و مستمری بگیران تأمین اجتماعی 1400-1401

  مهلت تحويل مدارك هزينه هاي درماني بيمه شدگان در طي مدت قرارداد و حداكثر ده ماه بعد از اتمام قرارداد خواهد بود.

  برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا فایلهای ذیل را دانلود نمایید:

  خلاصه تعهدات درمانی

  دستورالعمل اسناد پزشکی

  قوانین بیمه گری رویت و چاپ کارت مشاهده هزینه ها

  ارسال دیدگاه در مورد قرارداد

  قراردادها سازمان بهزیستی کشور

  صندوق بازنشستگی کشوری

  پرسنل فروشگاههای زنجیره ای رفاه

  سازمان بهزیستی کشور وزارت آموزش و پرورش

  سازمان تامین اجتماعی

  به اشتراک بگذارید Share Email WhatsApp Telegram Gmail LinkedIn پرینت خبرنامه

  در خبرنامه ما عضو شوید تا به روز بمانید

  برچسب ها تامین اجتماعی سایر پیوندها دستورالعمل ها دانستنی ها و مقالات نظرسنجی سایت فرمها و مدارک لازم

  درخواست ثبت طرح اکمل

  © بیمه آتیه سازان حافظ 1401

  بزرگترین خانواده کشور

  منبع : atiyehsazan.ir

  اعلام تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی

  رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی جزییات تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی را اعلام کرد و گفت: در بستری عمومی تعهدات ۸۵ درصد افزایش داشته است.

  جامعه

  رفاه و خدمات اجتماعی

  ۶ آذر ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۵۲

  مهر گزارش می دهد؛

  اعلام تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی

  رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی جزییات تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی را اعلام کرد و گفت: در بستری عمومی تعهدات ۸۵ درصد افزایش داشته است.

  ‌به گزارش خبرنگار مهر، قرار داد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اول آذرماه منعقد شد و مبلغ بیمه تکمیلی در قرار داد جدید به ازای هر نفر ۹۱ هزار تومان است در این قرار داد سقف تعهدات خدمات درمانی در مقایسه با سال گذشته افزایش داشته است بطوری که در خدمات بستری فوق‌تخصصی، درمان جراحی سرطان، جراحی مغز، اعصاب و نخاع، قلب، پیوند ریه، مغز و استخوان، تمامی جراحی‌های لگن، مفصل، تنگی کانال نخاع، دیسک و ستون فقرات، تأمین هزینه‌های شیمی درمانی و … تعهدات نسبت به سال قبل ۱۲ و نیم درصد افزایش داشته و به سقف ۴۵ میلیون تومان رسیده است.

  علی اصغر بیات رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در این خصوص گفت: همچنین در خصوص بستری عمومی هزینه‌های درمانی بیمارستانی و اعمال جراحی به شرط بستری در بیمارستان و مراکز جراحی محدود، آنژیوگرافی قلب، چشم و … تعهدات درمانی با افزایش ۸۵ درصدی به سقف ۲۲ میلیون تومان رسیده است. همچنین خدمات پاراکلینیکی و تشخیصی درمانی سرپایی مانند آنژیو، انواع اسکن، نوارنگاری و … نیز به دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است.

  رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: اعمال مجاز سرپایی مانند بخیه، کرایوتراپی، ختنه و … به یک میلیون تومان برای بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی رسیده که ۴۴ درصد افزایش داشته است. همچنین در ازای انجام هزینه آزمایش و پاتولوژی یک میلیون تومان به بازنشستگان پرداخت می‌شود و هزینه لیزیک یک چشم سه میلیون تومان و دو چشم شش میلیون تومان افزایش یافته است.

  بیات افزود: برای بیماران خاص و صعب‌العلاج نیز در زمینه درمان جراحی‌های سرطان، تأمین هزینه‌های شیمی‌درمانی، رادیوتراپی و … تعهدات به ۱۵ میلیون تومان رسیده است.

  جدول ۱: تعهدات بیمه درمان تکمیلی (سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰)ردیف تعهدات عنوان سقف (ریال) فرانشیز۱ بستری فوق تخصصی درمان جراحی سرطان (تومورهای بدخیم)،اعمال جراحی مغز و اعصاب و نخاع، قلب، آنژیوپلاستی قلب و آنژیوپلاستی، عروق محیطی (کرونر و کاروتیدوآئورت و…)،پیوند ریه، پیوند قلب، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان و کبد و کلیه اعمال جراحی لگن،فمور و مفصل زانو، تنگی کانال نخاع، دیسک و ستون فقرات و جبران هزینه‌های پروتز اعمال مذکور، درمان سرطان (بیماران خاص) گامانایف (مرتبط با جراحی تومورهای بدخیم) تأمین هزینه‌های شیمی درمانی (اعم از بستری و سرپایی)، انواع رادیوتراپی، تأمین هزینه داروهای اختصاصی درمان و داروهای جانبی و داروهای عوارض ناشی از درمان بیماری‌های سرطان، تالاسمی ماژور،، هموفیلی، دیالیزی و بیماران پره لوسمی،MS،بیماری‌های ضعف عصب و عضله ( ازجمله MLS،ALS، پولی میوزیت و دوشن و…) و داروهای درمان پیوند کلیه و کبد و پیوند مغز استخوان-پارکینسون-آرتیت روماتوئید-لوپوس پمفیگوس-بیماری‌های پوستی-پسوریازیس -نوروپاتی-پری لوسمی-توبروس اسکلروزیس، پری کانسر،تزریق IVIG،BCG کلیه خدمات بیماری کرونا و کلیه آزمایشات رادیولوژی و یزیت و سایر خدمات سرپایی مرتبط با بیماری‌های خاص و صعب العلاج ۴۵۰.۰۰۰.۰۰۰

  ریال کسر سهم بیمه پایه و در صورت عدم تعهد بیمه پایه ۳۰% فرانشیز از هزینه‌های مورد تأیید و تعهد بیمه گر

  ۲ بستری عمومی هزینه‌های درمانی بیمارستانی و اعمال جراحی به شرط بستری شدن در بیمارستان و مراکز جراحی محدود Day Care (با بیشتر از ۶ ساعت بستری در بخش غیر اورژانس)، آنژیوگرافی قلب، چشم (پیوند قرنیه، ویترکتومی ودکولمان رتین و …، به غیر از رفع عیوب انکساری)، لاپاراسکوپی، پت اسکن، گامانایف (تورمورهای خوش خیم)، انواع سنگ شکن، کورتاژ (تشخیصی، درمانی و تخلیه‌ای)، دارو و تزریق ماده فارماکولوژیک داخل هر دو چشم مانند ( آواستین ،لوسنتیس،ایلا و سایر موارد مشابه) لیزر تراپی هر دو چشم ،ERCP به تنهایی یا توأم با استنت گذاری، بلوکاژ اعصاب منطقه‌ای، انواع آندوسونوگرافی، سی تی آنژیوگرافی عروق کرونر ، تصویربرداری تحت گاید، انواع آندوسکوپی و کولونوسکوپی و سیستوسکوپی و سایر موارد مشابه

  تبصره: (موارد آندوسکوپی، کولونوسکوپی و آندوسونوگرافی که توسط پزشکان متخصص دارای مجوز در مطب انجام می‌پذیرد باید پرداخت شود) ۲۲۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال از محل تعهدات فوق تخصصی قرارداد کسر سهم بیمه پایه و در صورت عدم تعهد بیمه پایه ۳۰% فرانشیز از هزینه‌های مورد تأیید و تعهد بیمه گر

  ۳ خدمات پاراکلینیکی وخدمات تشخیصی، درمانی سرپایی انواع آنژیو گرافی و سی تی آنژیوگرافی ، انواع اسکن (ازجمله اسکن سه بعدی دندان ، BTو …)، انواع سی تی اسکن، دانسیتومتری، انواع ماموگرافی، انواع رادیولوژی، انواع ام آر ای، انواع اکوکاردیوگرافی، استرس اکو، پزشکی هسته‌ای، FNA (تیرویید و سینه)، آن دو آنال سونوگرافی، و اسکن کف پا، رینوسکوپی، رکتوسکوپی ، RF نقاط مختلف بدن، انواع سونوگرافی، طب سوزنی ، خدمات کایروپراکتیک، اوزون تراپی، مگنت تراپی، فیزیوتراپی، لیزر فیزیوتراپی و تست ورزش، نوارنگاری (مانند: نوارعضله، نوارعصب، نوارمغز، نوارقلب، نوار چشم و نوار مثانه)، تست V.E.P ، هولترمونیتورینگ قلب، پریمتری چشم (اندازه گیری میدان بینایی)، تست‌های تنفسی (اسپیرومتری، بادی باکس، DELCO، متاکولین و …)، پلتیسموگرافی، آب درمانی، تست آلرژی، تست اورودینامیک، الکترومیوگرافی مثانه، ادیومتری، تمپانومتری، ارگواسپیرومتری، بینایی‌سنجی، بررسی عصب شنوایی، بررسی عصب بینایی، Brain Mapping ، توپوگرافی چشم، ORB SCAN ، ICG، IOLMASTER، OCT، GDX، ERG، مانومتری، پنتاکم، HRT و سایر موارد مشابه ۲۳.۰۰۰.۰۰۰

  ریال

  پرداخت هزینه‌ها طبق فاکتور تا سقف تعهدات پس از

  منبع : www.mehrnews.com

  قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی اعلام شد/ آغاز ارائه خدمات به بازنشستگان از فردا

  قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان با شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ امضا و خدمات مد نظر از فردا به بازنشستگان ارائه خواهد شد.

  قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی اعلام شد/ آغاز ارائه خدمات به بازنشستگان از فردا

  ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲اخبار اجتماعیاخبار تهران

  قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان با شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ امضا و خدمات مد نظر از فردا به بازنشستگان ارائه خواهد شد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ؛ با اتمام قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان (آبان 99 تا آبان 1400) کانون عالی بازنشستگان رایزنی‌ها را با شرکت‌های بیمه تکمیلی برای عقد قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی آغاز کرد و در نهایت قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی به امضا رسید و بازنشستگان از روز دوشنبه اول آذرماه از آن استفاده خواهند کرد.

  همچنین در قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تلاش شده است که با کمترین هزینه و عددی معقول خدمات مناسب و مطلوب بازنشستگان و مستمری‌بگیران فراهم شود.

  بنا بر پیگیری‌های انجام شده مبلغ بیمه تکمیلی در قرارداد جدید به ازای هر فرد 91 هزار تومان محاسبه شده است که این مبلغ با احتساب مشارکت سازمان تامین اجتماعی در تقبل بخشی از این هزینه توسط این سازمان خواهد بود که به‌زودی رقم در نظر گرفته شده با مصوبه هیئت مدیره اعلام خواهد شد.

  در قرارداد جدید بیمه تکمیلی سقف تعهدات با افزایش روبرو بوده به عنوان مثال تعهدات مربوط به بستری فوق‌ تخصص شامل درمان جراحی سرطان، تومورهای بدخیم، اعمال جراحی مغز و اعصاب و نخاع، قلب، آنژیوپلاستی، عروق محیطی، پیوند ریه، پیوند قلب، پیوند کلیه، پیوند مغز استخوان، کبد و ... با افزایش 12.5 درصدی از مبلغ 40000000 ریال به 450000000 ریال افزایش یافته است.

  همچنین تعهدات بستری عمومی شامل هزینه‌های درمانی بیمارستانی و اعمال جراحی به شرط بستری شدن در بیمارستان و مراکز جراحی آنژیوگرافی، قلب، چشم با افزایش 85 درصدی همراه شده است. علاوه بر اینکه تعهدات پاراکلینیکی و خدمات تشخیصی درمان و سرپایی شامل انواع آنژیوگرافی، سی‌تی آنژیوگرافی، انواع اسکن، اسکن سه‌بعدی، انواع سی‌تی اسکن و ... 35 درصد افزایش یافته است.

  همچنین تعهدات مربوط به اعمال مجاز سرپایی 44 درصد، آزمایشگاه پاتولوژی 55 درصد، لیزیک 300 درصد، بیماران خاص و صعب‌العلاج 50 درصد و همچنین هزینه‌های مربوط به آمبولانس نیز 50 درصد افزایش یافته است.

  بر اساس قرارداد منعقد شده فی ما بین کانون بازنشستگان تامین اجتماعی با شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ حدود 9 هزار مرکز درمانی طرف قرارداد این شرکت آماده خدمت‌دهی به بازنشستگان و مستمری‌بگیران خواهند بود. علاوه بر اینکه بسیاری از خدمات از جمله دسترسی به مراکز درمانی و دریافت خدمات به صورت آنلاین و برخط خواهد بود.

  گفتنی است با توجه به آغاز قرارداد جدید از ابتدای آذرماه افراد تحت پوشش که تاکنون از این خدمات بهره‌مند بودند مشخصات آنها به صورت خودکار در سامانه تمدید خواهد شد و نیازی به مراجعه حضوری به کانون‌ها نخواهند داشت و همچنین افرادی که تاکنون تحت پوشش بیمه تکمیلی نبوده‌اند سه ماه فرصت خواهند داشت با مراجه به دفاتر کانون نسبت به ثبت مشخصات خود و افراد تحت تکفلشان اقدام کنند. علاوه بر اینکه مهلت سه ماهه برای افرادی که درخواست لغو عضویت در بیمه تکمیلی دارند در نظر گرفته شده است و در صورتی که حق بیمه ای از مستمری آنها کسر شود این رقم به آنها بازخواهد گشت.

  بیشتر بخوانیدآخرین وضعیت بیمه تکمیلی بازنشستگان/ ابهام در پرداخت سهم سازمان تأمین اجتماعی ارائه خدمات بیمه‌ای به زوج‌های نابارور تا پایان سال 1400

  انتهای پیام/ R1491/P/S2,25/CT1

  منبع : www.tasnimnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید