این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تعیین مقام معظم رهبری بعد از رحلت امام خمینی نشات گرفته از کدام یک از فرهنگ های دین میباشد

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تعیین مقام معظم رهبری بعد از رحلت امام خمینی نشات گرفته از کدام یک از فرهنگ های دین میباشد را از این سایت دریافت کنید.

  انتخاب مقام معظم رهبری بعد از رحلت امام، اقدام انقلابی مجلس خبرگان بود

  گروه سیاسی: خطیب جمعه خلیل‌آباد با اشاره به سالروز آغاز رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفت: انتخاب مقام معظم رهبری بعد از رحلت امام خمینی(ره) اقدام انقلابی مجلس خبرگان بود.

  انتخاب مقام معظم رهبری بعد از رحلت امام، اقدام انقلابی مجلس خبرگان بود

  انتخاب مقام معظم رهبری بعد از رحلت امام، اقدام انقلابی مجلس خبرگان بود گروه سیاسی: خطیب جمعه خلیل‌آباد با اشاره به سالروز آغاز رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفت: انتخاب مقام معظم رهبری بعد از رحلت امام خمینی(ره) اقدام انقلابی مجلس خبرگان بود.

  به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی ناهیدی، امام‌جمعه خلیل‌آباد، ظهر امروز ۱۴ خردادماه در خطبه‌های عبادی ـ سیاسی نماز جمعه این شهر با بیان اینکه مصداق بارز انسانیت و باتقوا بودن را باید در امام راحل جستجو کرد، افزود: امام از علمای ربانی بودند که جایگاه و قلم ایشان بر خون شهیدان برتری دارد.

  وی با بیان اینکه حضرت امام خمینی(ره)بع د از پیامبر گرامی اسلام و ائمه معصوم(ع) اولین انسانی بود که برای اسلام قیام کرد و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند، اظهار کرد: امام راحل از مصادیق علمای دینی بعد از رحلت پیامبر بودند که فرمودند تا کفر و شرکت است، مبارزه نیز هست.

  ناهیدی با بیان اینکه امام بعد از پیامبر اولین کسی بود که اسلام را به صحنه آورد، ادامه راه امام را عاملی برای سعادت ملت ایران دانست و عنوان کرد: در ۱۴ خرداد ۶۸ و در اوج اندوه و ماتم ملت ایران، مجلس خبرگان رهبری در یک اقدام انقلابی، رهبری ایران اسلامی را تعیین کردند.

  وی انتخاب رهبر توسط مجلس خبرگان رهبری را مرهمی بر دل‌های ملت عزادار ایران اسلامی که در مرز بحران بعد از رحلت امام(ره) قرار داشت، دانست و گفت: خبرگان رهبری با این اقدام آرزوی منافقین و دشمنان ایران را برای سوء استفاده از نبود امام(ره) به باد دادند.

  اقدامات مقام معظم رهبری در یک یادداشت و کتاب نمی‌گنجد

  خطیب جمعه خلیل‌آباد با اشاره به اینکه کارنامه اقدامات مقام معظم رهبری در طی سال‌های بعد از رحلت امام در یک یادداشت، کتاب و مقاله نمی‌گنجد، افزود: استکبارستیزی، شناخت دشمن، رصد کردن حرکات دشمن، خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن، بصیرت دهی و راهنمایی ملت ایران و… از وظایف رهبری بود که مقام معظم رهبری آن‌ها را به خوبی انجام دادند.

  وی با اعلام اینکه مقام معظم رهبری خدمات بسیار زیادی در راستای حفظ و ترویج اندیشه‌های امام انجام داده‌اند، تصریح کرد: امیدواریم که خداوند این نایب برحق ولی‌عصر(عج)، را تا ظهور امام زمان(عج)، نگه دارد و ما باید شکر این نعمت بزرگ الهی را به‌جا بیاوریم.

  حجت‌الاسلام ناهیدی  شجاعت، بلند همتی و خستگی ناپذیری را از ویژگی‌های مقام معظم رهبری دانست و تاکید کرد: یکی از ویژگی‌های بارز و مهم مقام معظم رهبری بی حاشیه بودن اطرافیان و فرزندان ایشان است.

  وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری مسئولیت‌پذیر و در مقابل وظایف پاسخگو هستند، تصریح کرد: تلاش برای حل مشکلات مردم، عبور از بحران‌ها و فتنه‌های سال‌های ۷۸ و ۸۸ و  مجلس ششم و… و بحران‌هایی که به دنبال برهم زدن آرامش ایران بود و همچنین افزایش نفوذ ایران در منطقه از جمله در عراق، سوریه، لبنان و یمن از برکات درایت رهبری بود.

  وحشت عربستان از تأثیر ایران در حج

  خطیب جمعه خلیل‌آباد در ادامه به کارشکنی‌های عربستان در مسئله حج امسال اشاره کرد و گفت: عربستان سعودی این وحشت را دارد که ایران با برگزاری برنامه‌هایی نظیر دعای کمیل و برائت از مشرکان و… وضعیت آن‌ها را به خطر اندازد چراکه ایران تأثیر خوبی بر مردم مسلمان جهان می‌گذارد.

  وی انگشت‌نگاری از مسئولین حج و زیارت در عربستان را بی‌حرمتی به مسئولان ایرانی دانست و ابراز کرد: عزت ملت ایران اجازه نمی‌دهد که با این شرایط وارد حج شوند و ملت ایران باید بدانند که مقصر اصلی عربستان سعودی است و آن‌ها باید این موانع را برطرف می‌کردند.

  وی عنوان کرد: مردم ایران اسلامی از این فیض الهی محروم شده‌اند و عربستان به دنبال این است که در حج برعلیه ایران اسلامی و تشیع تبلیغات کند و مسئولان کشور باید تلاش و آگاهی لازم را در جهت آگاه‌سازی مردم داشته باشند.

  ماه رمضان ماه خودسازی و مغفرت است

  حجت‌الاسلام علی ناهیدی در ادامه ماه رمضان را ماه خودسازی و مغفرت الهی دانست و اظهار کرد: ملت ایران اسلامی باید عزم و اراده جدی و لازم را برای برگزاری برنامه‌های ماه مبارک رمضان داشته باشند.

  وی تاکید کرد: مردم به برنامه‌های معنوی، مراسم و مجالسی که در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود توجه ویژه‌ای داشته باشند.

  منبع : khorasan.iqna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 27 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید