این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تمدید کارت هوشمند با گوشی

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تمدید کارت هوشمند با گوشی را از این سایت دریافت کنید.

  تمدید كارت هوشمند راننده

  اوراكل , آموزش اپکس , آموزش اوراکل , اوراكل اپكس ,smart card , استعلام كارت هوشمند، كارت ، كارت هوشمند ، سازمان راهداري ، سازمان ، rmto، smartcard ,smartcard,نپاکو , نگار پردازان البرز

  کاربر مهمان خوش آمدید

  منبع : smartcard.rmto.ir

  تمدید کارت هوشمند راننده کامیون

  تمدید کارت هوشمند راننده کامیون از لازمه های رانندگان باربری است که امروزه به صورت اینترنتی انجام می شود. زمان تمدید کارت های هوشمند به صورت سالانه انجام می شود.

  بارسی > باربری > تمدید کارت هوشمند راننده کامیون | تمدید آنلاین کارت هوشمند ناوگان باربری

  تمدید کارت هوشمند راننده کامیون | تمدید آنلاین کارت هوشمند ناوگان باربری

  در صورتی که فردی بخواهد به عنوان راننده ی حرفه ای در سطح کشور مشغول به فعالیت شود لازم است تا کارتی در اختیار داشته باشد که تحت عنوان کارت هوشمند رانندگان شناخته می شود. کلیه ی راننده هایی که در زمینه ی حمل و نقل حال می خواهد مسافر باشد یا کالا در سطح جاده ای مشغول به فعالیت هستند می بایست چنین کارتی در اختیار داشته باشند تا بتوانند بارنامه را دریافت کنند. تمدید کارت هوشمند راننده کامیون هم زمانی می بایست انجام شود که اعتبار این کارت به پایان رسیده باشد. ما در سایت سامانه هوشمند حمل و نقل بارسی قصد داریم تا به نحوه ی تمدید کارت هوشمند راننده کامیون و خصوصا نحوه ی تمدید غیرحضوری کارت هوشمند راننده بپردازیم. پس اگر شما هم راننده ای هستید که اعتبار کارت هوشمند تان رو به پایان است و می خواهید برای تمدید اعتبار کارت هوشمند راننده خود اقدام کنید این مطلب را از دست ندهید.

  محتوا پنهان

  ۱. کارت هوشمند راننده چیست و چه اطلاعاتی در بر دارد؟

  ۲. شرایط دریافت کارت هوشمند راننده چیست؟

  ۲.۱. سایر شرایطی که برای دریافت کارت هوشمند رانندگان لازم است کدام است؟

  ۳. تمدید کارت هوشمند راننده کاميون در چه صورت انجام می شود؟

  ۴. شرایط تمدید کارت هوشمند راننده کامیون چیست؟

  ۵. برای تمدید کارت هوشمند راننده کامیون چه مدارکی مورد نیاز است؟

  ۶. نحوه ی تمدید غیرحضوری کارت هوشمند راننده

  ۶.۱. خلاصه مطالب در مورد تمدید کارت هوشمند راننده کامیون

  کارت هوشمند راننده چیست و چه اطلاعاتی در بر دارد؟

  کارت هوشمند رانندگان کارتی است که شامل اطلاعاتی در مورد راننده ی مورد نظر است و از نظر امنیتی بسیار قوی و ایمن می باشد. در این کارت امکان ذخیره سازی انواع مختلف اطلاعات در مورد راننده ی دارنده ی کارت وجود دارد که در بسیاری از مواقع می تواند مفید واقع شود. از جمله مزیت ها و کاربردهایی که چنین کارتی در اختیار راننده ها می گذارد می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

  قابلیت شناسایی با دقت بالای راننده ی مربوطه

  قابلیت مشخص کردن راننده هایی که در کار خود فعال هستند در مقابل رانندگانی که فعالیت زیادی نداشته و یا عملا غیر فعال هستند

  پیشگیری از صادر کردن کارت های راننده ای که ممکن است جعلی و یا گاها حتی تکراری باشند

  به وجود آوردن گردش کار و در عین حال قابلیت به ثبت رساندن کلیه ی خلاف هایی که راننده ی دارنده ی کارت مرتکب آن شده است.

  راننده ای که از کارت هوشمند رانندگان و خدمات آن بهره می برد به وسیله ی بیمه نیز پوشش داده می شوند و تقریبا نیمی از مخارجی که بیمه نسبت به پرداخت آنها اقدام می کند را دولت متقبل می شود. در ادامه پیش از آنکه به تمدید کارت هوشمند راننده کامیون بپردازیم و نحوه ی تمدید غیرحضوری کارت هوشمند راننده را بیان می کنیم ابتدا شرایط دریافت این کارت را بیان می کنیم. با ما همراه باشید.

  بیشتر بخوانید: اپلیکیشن حمل بار آنلاین بارسی در باربری مشهد

  شرایط دریافت کارت هوشمند راننده چیست؟

  قبل از این که بخواهیم در مورد تمدید کارت هوشمند راننده کامیون به صحبت بپردازیم لازم است در گام نخست بدانیم برای دریافت این کارت چه مدارکی نیاز است. این مدارک مورد نیاز برای دریافت کارت هوشمند راننده به شرح زیر هستند:

  در صورتی که راننده ی کامیون دارای گواهینامه ی پایه ۲ باشد می بایست دست کم بیست و سه سال سن داشته و می توانند برای کار کردن با کامیونی با ماکزیمم وزن (همراه با تناژ بار حمل شده) شش تن اقدام کنند. اما افرادی که گواهینامه ی پایه ی ۱ دارند این شرط سنی برای آنها دست کم بیست و پنج سال است. همچنین ماکزیمم سن برای همه ی راننده ها پنجاه و پنج سال است که رانندگان مشغول به کار در قسمت حمل و نقل روستایی شامل این بند نمی شوند.

  در اختیار داشتن گواهینامه ای که دارای اعتبار بوده و با وسیله ی نقلیه ای که فرد قصد استفاده از آن را دارد هماهنگی داشته باشد

  برای رانندگان بیرون شهری و جاده ای مدرک تحصیلی دست کم سوم راهنمایی و یا معادل آن و برای رانندگان مشغول به کار در حمل و نقل روستایی مدرک دست کم اتمام ابتدایی و یا نهضت سواد آموزی نیاز است.

  دریافت برگه ی سلامت که نشان دهنده ی برخورداری فرد از سلامت کامل چه جسمی و چه روحی است. این مدرک می بایست از مرکزهایی دریافت شده باشد که به تایید سازمان حمل و نقل رسیده باشند.

  سایر شرایطی که برای دریافت کارت هوشمند رانندگان لازم است کدام است؟

  سایر این شرایط به شرح زیر هستند:

  در اختیار داشتن تابعیت کشور ایران

  طی کردن کلیه ی دوره های آموزشی که به وسیلهی سازمان مربوطه و براساس دستورالعمل های آن برگزار می شود. این آموزش ها هم عمومی و هم به صورت تخصصی ارائه می شوند

  عدم در اختیار داشتن سوابق محکومیت کیفری که به صورت قطعی باشد و منجر به محروم شدن این فرد از کلیه ی حق و حقوق های اجتماعی وی گشته باشد

  عدم وجود هیچ گونه منع قانونی برای فرد مورد نظر برای رانندگی با وسیله ی نقلیه ی مورد درخواست

  عدم اشتغال به کار به صورت تمام وقت در دستگاه های دولتی نظیر سه قوه، نهادهای انقلابی، نیروهای مسلح، موسسه های عمومی از نوع غیر دولتی. همچنین این فرد نباید در حرفه هایی هم که در قانون نظام صنفی آورده شده اند مشغول به کار تمام وقت باشد.

  تمدید کارت هوشمند راننده کاميون در چه صورت انجام می شود؟

  هنگامی که اننده ای نسبت به دریافت این کارت هوشمند اقدام نمود می بایست به اعتبار آن توجه داشته باشد و در صورت به اتمام رسیدن این اعتبار نسبت به تمدید کارت هوشمند راننده کامیون خود اقدام کند. فرد راننده ای که ین کارت را دارد می بایست دست کم یک ماه قبل از آنکه اعتبار کارت هشمد وی و برگ فعالیت آن رو به اتمام باشد برای این کا یعنی تمدید اعتبار کارت هوشمند راننده اقدام کند. تمدید کارت هوشمند راننده کامیون عموما به وسیله ی همان مرجعی که نسبت به صدور کارت اقدام کرده است انجام می شود.

  منبع : bar30.co

  نحوه تمدید غیرحضوری کارت هوشمند رانندگان ناوگان جاده ای

  تمدید غیر حضوری از طریق گوشی تلفن همراه انجام می‌شود و افرادی که گوشی همراه هوشمند نداشته باشند هم می‌توانند با مراجعه به انجمن ها نسبت به تمدید کارت هوشمند خود اقدام کنند.

  ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ ۱۳:۲۹:۱۹ | کد خبر: 222932 |

  ◄ نحوه تمدید غیرحضوری کارت هوشمند رانندگان ناوگان جاده ای

  تمدید غیر حضوری از طریق گوشی تلفن همراه انجام می‌شود و افرادی که گوشی همراه هوشمند نداشته باشند هم می‌توانند با مراجعه به انجمن ها نسبت به تمدید کارت هوشمند خود اقدام کنند.

  تین نیوز

  با توجه به شیوع کرونا و اجرای محدودیت های ضد کرونایی مقرر شده است اعتبار کارت هوشمند رانندگان حمل و نقل عمومی (باری و مسافری) به صورت غیر حضوری (از طریق گوشی تلفن همراه) تمدید شود اما برخی رانندگان با ابهاماتی در مورد چگونگی انجام تمدید غیر حضوری کارت هوشمند مواجه هستند.

  به گزارش تین نیوز، برای رفع این ابهام یک عضو کانون سراسری انجمن‌های صنفی رانندگان مسافری کشور به خبرنگار ما گفت:  همچنان که اطلاع رسانی شد مقرر شده است کارت هوشمند رانندگان بخش حمل و نقل عمومی به طور غیر حضوری تمدید شود.

  مختار داوودی افزود: تمدید غیر حضوری از طریق گوشی تلفن همراه انجام می‌شود و افرادی که  گوشی همراه هوشمند نداشته باشند هم می‌توانند با مراجعه به انجمن ها نسبت به تمدید کارت هوشمند خود اقدام کنند.

  تمدید اعتبار کارت هوشمند رانندگان غیر حضوری شد+ فیلم

  وی افزود: بر این اساس کارت هوشمند افرادی که کارکرد آنها به حد مورد نظر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای  نرسیده باشد به مدت 2 ماه بدون مراجعه به مراکز  طب کار و مراکز تمدید کارت هوشمند توسط گوشی همراه تمدید خواهد شد.

  این فعال صنفی عنوان کرد: در عین حال کارت هوشمند رانندگانی که مدارک مثبته کارکرد، سند حمل و پیمایش مسافت و نامه تامین اجتماعی داشته باشند بدون نیاز به تمدید طب کار به مدت یکسال ازطریق گوشی همراه و بدون نیاز به مراجعه به مراکز صدور کارت هوشمند، یک سال تمدید خواهد شد.

  وی در مورد کارکرد مورد نیاز برای تمدید یک ساله کارت هوشمند گفت: کارکرد مورد نیاز برای تمدید یک ساله کارت هوشمند برای بخش مسافر رانندگان اتوبوس ۳۵فقره صورت وضعیت با ۱۵۰۰۰کیلومتر پیمایش مسافت، برای مینی بوس ۳۵ فقره صورت وضعیت با۳۰۰۰ کیلومتر پیمایش و برای سواری کرایه ۳۵فقره صورت وضعیت با ۴۵۰۰کیلومتر پیمایش و در بخش بار ۱۸ فقره بارنامه و۷۵۰۰کیلومتر پیمایش یا ۵ فقره راهنامه  CMR رانندگان بین المللی است.

  به گفته وی رانندگانی که با استفاده از گوشی تلفن همراه (گوشی هوشمند) برای تمدید کارت هوشمند خود اقدام می‌کنند می‌توانند با وارد کردن اطلاعات مورد نظر، پس از واریز 10 هزار تومان به حساب شبا سازمان راهداری و با کدرهگیری کارت خود را تمدید نمایند.

  آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

  کارت هوشمند رانندگان رانندگان کامیون رانندگان سواری کرایه مختار داوودی رانندگان اتوبوس مسافربری کارت هوشمند رانندگی مختار داوودی عضو هیئت مدیره کانون رانندگان مسافری مختار داودی تمدید غیر حضوری کارت هوشمند رانندگان

  اخبار مرتبط

  پاسخ به چند ابهام در مورد وب کیوسک‌های پایانه‌های مسافربری

  تمدید اعتبار کارت هوشمند رانندگان غیر حضوری شد+ فیلم

  بلیت اتوبوس به افراد با تست مثبت کرونا فروخته نمی‌شود

  قانون کار و فراموشی مهمانداران اتوبوس

  خواندنی ها

  جرون، گامبرون یا بندر عباس

  ۵ شهر خنک ایران برای سفر در تابستان

  کتاب پژوهشهای باستان شناسی خان آباد الیگودرز لرستان

  معرفی مدیران عامل شهر فرودگاهی امام خمینی، از تاسیس تا به امروز

  ارسال نظر

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

  راننده 1 0 دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

  باسلام مدیرعامل تامین اجتمای گفتن کسانی که پاره وقت کارمی کنند می توانند سنوات خود راکامل کنند چرا راننده گان سنوات سال 72تا80خودرانمی توانند کامل کنند راننده گان هم برایشان پاره وقت رد شده هرماه چند روز د رجریان هم نبوده اندآقای داوودی وخبرنگار محترم شما آیا این موضوع را ازمدیرعامل تامین اجتماعی پبگری می کنند آیا سنوات راننده گان کامل می شود باتشکر از پیگری شما

  محمد ماروسی 15 2 پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹

  باعرض سلام خسته نباشید یکم بیشتر درموردتمدیدغیر حضوری کارت هوشمند باگوشی توضیح بدید فقط گفتین تمدید باگوشی هوشمند

  سمیردهواری 7 1 پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹

  تاریح اعتبار هوشمند

  قربان 4 1 جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹

  تمدید کارت هوشمند

  وحیدسیدی 9 3 شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

  باسلام خداقوت..اگرامکانش هست بیشترتوضیح بدین درموردتمدید غیرحضوری.تاییدیه بیمه روبایدچکارکرد؟تشکر

  ابراهیم 1 1 یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹

  عالی

  ناشناس 4 0 دوشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۰

  فقط نوشته اصلا فرمی ندارن که اقدام بشه آخه چه جوری باید اقدام بکنیم

  محمد زاده 6 2 سه‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰

  اقا خواهشا با گوشی تمدید نکنین...

  من برج ۸ امسال کارت هوشمند با گوشی فعال کردم،۱۰تومن هم از حسابم کسر شد.چون برگه تمدید هوشمند باید میبردم اداره بیمه،رفتم کافی نت اونجا برگه تمدید پرینت گرفتم،رفتم بیمه ثبت بکنم اما رئیس بیمه امضا نکرد!!!میگفت چرا مهر امضا اصل نیست و ما دستور نداریم!!!دوباره رفتم کلی مکافات و دوندگی کشیدم۶۰،۷۰تومن خرج کردم تا تونستم دوباره تو مرکز تمدید کارت هوشمند اعتبار بزنم.

  این دستور کلا یه چیز مزخرف هست که مسئولین همینطوری یه حرفی انداختن،واصلا فکر کنم ابلاغیه ندادن به ادارات زیربط!!!فقط یه پول بیخودی میریزین به حساب پایانه واخرم باید کلی دوندگی بکنین تا بتونیین دوباره تمدید بکنین.همون دفتر تمدید برین به دردسر کمتری میوفتین.

  محمدجواد 6 2 جمعه ۲۲ مرداد ۱۴۰۰

  آقا لطفا حرف الکی نزنید من دو ساله اینجوری تمدید کردم و هیچ مشکلی هم ندارم

  صمد 2 1 یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰

  ممنونم از تین نیوز که واقعا حرف دل مارا به مسعولین میرسانید خواهشی هم داشتم ایا رانندگان بعد از بازنشتگی بااین حقوق چجوری زندگی کنن اگر بشه حق بیمه را خودمان انتخاب کنیم خیلی بهتر میشه بینهایت متشکرم

  منبع : www.tinn.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید