این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ثبت نام پتروشیمی تبریز

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ثبت نام پتروشیمی تبریز را از این سایت دریافت کنید.

  استخدام شرکت پتروشیمی تبریز در سال 1401 (استخدام جدید)

  آگهی استخدام شرکت پتروشیمی تبریز شرایط آگهی استخدام آگهی 17 آذر 1401: استخدام شرکت پتروشیمی تبریز با استعانت از خداوند متعال شرکت پتروشیمی تبریز در نظر د...

  بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ 3k نظر «نمایش»

  استخدام شرکت پتروشیمی تبریز

  دانلود نمونه سوالات استخدامی پتروشیمی ها

  آگهی استخدام شرایط آزمون زمان آزمون کارت آزمون نتایج آزمون منابع و راهنما

  آگهی استخدام شرکت پتروشیمی تبریز

  فهرست مطالب مهم

  جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

  شرایط آگهی استخدام ثبت نام منابع مطالعه سوالات متداول

  شرایط آگهی استخدام

  آگهی 17 آذر 1401: استخدام شرکت پتروشیمی تبریز

  با استعانت از خداوند متعال شرکت پتروشیمی تبریز در نظر دارد بمنظور پیشبرد اهداف طرحهای توسعه ای، کمبود نیروی انسانی مورد نیاز خود در سمتهای بهره برداری، نگهداری و تعمیرات، خدمات فنی و مهندسی، مدیریت مالی و بازرگانی و... را از بین متقاضیان واجد شرایط مرد/زن در مقاطع تحصیلی کاردانی،کارشناسی طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی و روانشناختی، مصاحبه عمومی، فنی و معاینات طب صنعتی و گزینش) و با انعقاد قرارداد مدت موقت طبق قانون کار/ تامین اجتماعی و بصورت مقیم و شاغل تمام وقت جذب نماید.

  مهلت ثبت نام تا 30 آذر 1401 می باشد.

  جدول نیازمندیهای نیروی انسانی

  شرایط عمومی و اختصاصی

  1- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.

  2- تدین به یکی از ادیان رسمی کشور و التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران.

  3- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا کارت معافیت دائم.

  تبصره 2: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ آزمون کتبی باشد.

  تبصره 3: در صورت پذیرفته شدن متقاضیان در آزمون کتبی و روانشناختی، مصاحبه عمومی، فنی، پذیرش نهایی منوط به معاینات طب صنعتی و گزینش می باشد.

  4- برخورداری از تندرستی وتوانایی کامل جسمانی و روانشناختی با تائید طب صنعتی شرکت پتروشیمی تبریز.

  ۵- عدم تعهد خدمت در دیگر دستگاهها و سازمانهای دولتی وغیردولتی.

  ۶- داوطلبان نباید به صورت رسمی یا پیمانی دراستخدام واحدهای تابعه صنعت نفت باشند.

  7- نداشتن سوءپیشینه کیفری با تائید مراجع ذیصلاح وعدم اشتهار به فساد اخلاقی واعتیاد به مواد مخدر.

  8- داشتن مدرک تحصیلی متناسب با جدول نیازمندیهای نیروی انسانی در مقاطع مختلف تحصیلی،.

  تبصره 4- دارندگان مدارک تحصیلی دکتری مجاز به شرکت در مقاطع تحصیلی پائین نیستند. همچنین دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مجاز به شرکت در مقاطع تحصیلی پائین تر(کاردانی) نیستند. در غیر اینصورت و با مشخص شدن کتمان موضوع در هر مرحله از فرآیند جذب از ادامه مراحل جذب متقاضی ممانعت به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

  9- حداقل معدل برای کلیه داوطلبان مقاطع کارشناسی ارشد 15 ،کارشناسی 14 و کاردانی 13می باشد.

  تبصره 5- برای دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاههای دولتی یک نمره تقلیل در حداقل معدل کل مورد قبول منظور خواهد شد.

  10- دارا بودن حداکثر 34 سال سن برای تمامی دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ،32 سال سن برای تمامی دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و 30 سال سن برای مدارک تحصیلی کاردانی تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی ضروری می باشد.

  تبصره 6- مدت سابقه خدمت مرتبط با ارائه گواهی معتبر(بیمه و گواهی از محل کار قبلی) تا سقف حداکثر دو سال و به ازای هر سال سابقه کار مفید و مرتبط یک سال به حداکثر سن اعلام شده اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است سوابق کاری قبلی اعم از مرتبط و غیر مرتبط تاثیری در تخصیص سمت سازمانی و تعیین حقوق و مزایای متقاضی نخواهد داشت.

  تبصره 7- برای کارکنان پیمانکاری شاغل در شرکت پتروشیمی تبریز که بمنظور تبدیل وضعیت در فرآیندآزمون جذب نیرو شرکت می نمایند محدودیت سنی وجود ندارد.

  11- مدرک تحصیلی افرادی قابل قبول برای شرکت در آزمون استخدامی می باشد که مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری قرارگرفته باشد. لازم به توضیح است مدارک معادل شامل مورد فوق نمی باشد.

  تبصره 8- فقط مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی مورد نیاز شرکت بوده و چنانچه افراد پذیرفته شده، در حین خدمت موفق به اخذ مدرک تحصیلی بالاتر گردند، شرکت هیچ گونه تعهدی در رابطه با تعدیل مدرک مأخوذه و یا ارتقاء در سمت جدید نخواهد داشت.

  12- به نمره مکتسبه در آزمون کتبی، جهت شرکت کنندگان خانواده های معظم شهداء،و جانبازان 25درصد و بالاتر و فرزندان کارکنان(شاغل و بازنشسته) در شرکت پتروشیمی تبریز(10%) اضافه خواهد شد.

  تبصره 9- در صورت دارا بودن بیش از یک مورد از امتیازات فوق، تنها یکی از آنها تعلق می گیرد.

  13- متقاضیان از تمام استانهای کشور می توانند در آزمون شرکت نمایند.

  14-تعداد جذب متقاضیان واجد شرایط بومی حداقل(60%) خواهد بود و در صورت عدم امکان تامین بر اساس امتیازات مکتسبه و یا عدم شرکت داوطلبین در بعضی از رشته ها، از بین پذیرفته شدگان سایر مناطق جغرافیایی که امتیاز بالاتری کسب نموده باشند تامین خواهد شد.

  تبصره 10- ملاک تشخیص بومی بودن، محل تولد و یا محل صدور شناسنامه و یا محل اخذ دیپلم و یا چهار سال متوالی ساکن استان آذربایجان شرقی می باشد. لازم به توضیح است ارائه مدارک مستدل نظیر استشهاد محلی و سپس تائید شورای محل/بخش/ شهر و...برای احراز شرایط بومی داوطلبان با چهار سال متوالی ساکن استان آذربایجان شرقی ضروری است.

  دانلود نمونه سوالات استخدام شرکت های پتروشیمی

  دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام شرکت نفت

  سفارش پستی کتاب‌های آمادگی برای آزمون‌های استخدامی

  مدارک مورد نیاز و مراحل ثبت نام

  1- مراجعه به وب سایت شرکت پتروشیمی تبریز و تکمیل فرم الکترونیکی تقاضای ثبت نام.

  2- ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و در قسمت مربوطه بارگذاری نمایند.

  3- داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط لازم می توانند روز پنج شنبه مورخ 1401/09/17 لغایت ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 1401/09/30 جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی شرکت پتروشیمی تبریز مراجعه و پس از ارائه اطلاعات درخواستی و واریز آنلاین مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال (1،500،000) ریال به عنوان هزینه ثبت نام نسبت به اخذ كد رهگیری خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است ثبت نام بعد از تاریخ 1401/09/30 مقدور نخواهد بود.

  منبع مطلب : iranestekhdam.ir

  استخدام شرکت پتروشیمی تبریز در سال 1401

  برای مشاهده کلیه اخبار و اطلاعیه های استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز در سال 1401 به همراه اصل سوالات عمومی و تخصصی رایگان آزمونهای گذشته کلیک نمایید.

  استخدام شرکت پتروشیمی تبریز

  اخبار و استخدام‌های شرکت پتروشیمی تبریز به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های شرکت پتروشیمی تبریز ، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام شرکت پتروشیمی تبریز و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

  برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی‌های استخدام بانک‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

  فهرست مطالب مهم

  جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

  استخدام شرکت پتروشیمی تبریز  در سال ۱۴۰۱

  شرایط عمومی و اختصاصی آزمون

  زمان آزمون استخدام دریافت کارت آزمون اعلام نتایج آزمون منابع و سوالات مفید

  منابع و سوالات مفید استخدام پتروشیمی ها

  صفحات استخدامی پتروشیمی ها

  آرشیو مطالب پیشین

  مشاهده نظرات کاربران

  خبر ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - استخدام شرکت پتروشیمی تبریز  در سال ۱۴۰۱

  با استعانت از خداوند متعال شرکت پتروشیمی تبریز در نظر دارد بمنظور پیشبرد اهداف طرحهای توسعه ای، کمبود نیروی انسانی مورد نیاز خود در سمتهای بهره برداری، نگهداری و تعمیرات، خدمات فنی و مهندسی، مدیریت مالی و بازرگانی و... را از بین متقاضیان واجد شرایط مرد/زن در مقاطع تحصیلی کاردانی،کارشناسی طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی و روانشناختی، مصاحبه عمومی، فنی و معاینات طب صنعتی و گزینش) و با انعقاد قرارداد مدت موقت طبق قانون کار/ تامین اجتماعی و بصورت مقیم و شاغل تمام وقت جذب نماید.

  برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک کنید

  لینک‌ها و صفحات مرتبط

  تاریخ چاپ کارت آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز سال ۱۴۰۱ روز ۵ الی ۸ دی است. با مراجعه به بخش کارت آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز آخرین اطلاعیه‌های مرتبط را بخوانید.

  برای آمادگی شرکت در جلسه آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز می‌توانید از منابع و سوالات مفید موجود در این صفحه استفاده کنید.

  شرایط عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز

  شرایط عمومی

  آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز در سال ۱۴۰۱ دارای شرایط عمومی زیر است:

  ۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.

  ۲- تدین به یکی از ادیان رسمی کشور و التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران.

  ۳- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا کارت معافیت دائم.

  ۴- برخورداری از تندرستی وتوانایی کامل جسمانی و روانشناختی با تائید طب صنعتی شرکت پتروشیمی تبریز.

  ۵- عدم تعهد خدمت در دیگر دستگاهها و سازمانهای دولتی وغیردولتی.

  ۶- داوطلبان نباید به صورت رسمی یا پیمانی دراستخدام واحدهای تابعه صنعت نفت باشند.

  ۷- نداشتن سوءپیشینه کیفری با تائید مراجع ذیصلاح وعدم اشتهار به فساد اخلاقی واعتیاد به مواد مخدر.

  ۸- داشتن مدرک تحصیلی متناسب با جدول نیازمندیهای نیروی انسانی در مقاطع مختلف تحصیلی

  برای مطالعه تمام جزئیات شرایط استخدام آزمون شرکت پتروشیمی تبریز شرایط استخدام آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز را مشاهده نمایید.

  شرایط اختصاصی

  ۹- حداقل معدل برای کلیه داوطلبان مقاطع کارشناسی ارشد ۱۵ ،کارشناسی ۱۴ و کاردانی ۱۳می باشد.

  ۱۰- دارا بودن حداکثر ۳۴ سال سن برای تمامی دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ،۳۲ سال سن برای تمامی دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و ۳۰ سال سن برای مدارک تحصیلی کاردانی تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی ضروری می باشد.

  ۱۱- مدرک تحصیلی افرادی قابل قبول برای شرکت در آزمون استخدامی می باشد که مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری قرارگرفته باشد. لازم به توضیح است مدارک معادل شامل مورد فوق نمی باشد.

  ۱۲- به نمره مکتسبه در آزمون کتبی، جهت شرکت کنندگان خانواده های معظم شهداء،و جانبازان ۲۵درصد و بالاتر و فرزندان کارکنان(شاغل و بازنشسته) در شرکت پتروشیمی تبریز(۱۰%) اضافه خواهد شد.

  ۱۳- متقاضیان از تمام استانهای کشور می توانند در آزمون شرکت نمایند.

  ۱۴-تعداد جذب متقاضیان واجد شرایط بومی حداقل(۶۰%) خواهد بود و در صورت عدم امکان تامین بر اساس امتیازات مکتسبه و یا عدم شرکت داوطلبین در بعضی از رشته ها، از بین پذیرفته شدگان سایر مناطق جغرافیایی که امتیاز بالاتری کسب نموده باشند تامین خواهد شد.

  برای مطالعه تمام جزئیات شرایط استخدام آزمون شرکت پتروشیمی تبریز شرایط استخدام آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز را مشاهده نمایید.

  ثبت نام آزمون

  متقاضیان محترم جهت ثبت‌نام ، روی کلید زیر کلیک کنید.

  ثبت نام آزمون استخدام

  مشاهده شرایط استخدام

  جهت دریافت و مطالعه شرایط ثبت نام آزمون روی کلید زیر کلیک کنید.

  شرایط استخدام آزمون

  زمان آزمون استخدام شرکت پتروشیمی تبریز

  زمان آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز به شرح زیر است:

  زمان ثبت نام آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز تا ۳۰ آذر ۱۴۰۱ بوده است.

  زمان دریافت کارت آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز از ۵ الی ۸ دی ۱۴۰۱خواهد بود.

  زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت پتروشیمی تبریز هنوز اعلام نشده است.

  دریافت کارت آزمون استخدام شرکت پتروشیمی تبریز

  متقاضیان محترم آزمون استخدام شرکت پتروشیمی تبریز می‌توانید از طریق کلید زیر کارت ورود به جلسه را دریافت نمایید.

  زمان صدور کارت ورود به جلسه: ۵ الی ۸ دی ۱۴۰۱

  زمان برگزاری آزمون: ۸ الی ۹ دی ۱۴۰۱

  اطلاعیه مربوطه و ملاحظات مربوط به جلسه آزمون نیز پس از اطلاع‌رسانی از سوی متولیان آزمون، در این صفحه قرار خواهد گرفت.

  اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت پتروشیمی تبریز

  متقاضیان محترم آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز در تاریخ ۸ الی ۹ دی ۱۴۰۱برگزار می‌شود و نتایج آن متعاقبا طی اطلاعیه‌هایی در همین صفحه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  منابع و سوالات مفید

  کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات استخدامی

  کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی،گزینش عقیدتی و سیاسی

  اصل سوالات عمومی دفترچه آزمون های استخدامی سنجش وب سایت «ای استخدام»

  منابع و سوالات مفید استخدام پتروشیمی ها

  دارا بودن منابع مطالعاتی متناسب با رشته شغلی در آزمون استخدامی یکی از نیازهای تمام شرکت کنندگان آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز است. به همین منظور متقاضیان محترم می‌توانند با مراجعه به صفحه منابع مطالعاتی ، نسبت به مشاهده منابع مطالعاتی پیشنهادی پرتکرار برای این آزمون اقدام نمایید.

  منبع مطلب : www.e-estekhdam.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید