این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  جایی که پول و اشیای گرانبها را در آن نگهداری می کنند

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  جایی که پول و اشیای گرانبها را در آن نگهداری می کنند را از این سایت دریافت کنید.

  مکان امن برای نگهداری از اشیا قیمتی کجاست ؟

  نگهداری از اشیا قیمتی :گاو صندوق ها را می توان به عنوان یکی از امن ترین مکان ها برای قرار دادن وسایل قیمتی نام برد. البته حتی امن ترین گاو صندوق ها نیز گاهی از شر دزدان رهایی ندارند.

  اشتراک گذاری با دوستان از طریق :

  واتساپ پیامک تلگرام ایمیل

  مکان امن برای نگهداری از اشیا قیمتی کجاست ؟

  ۰۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ بازدید: 1261 چکیده:

  گاو صندوق ها را می توان به عنوان یکی از امن ترین مکان ها برای قرار دادن وسایل قیمتی نام برد. البته حتی امن ترین گاو صندوق ها نیز گاهی از شر دزدان رهایی ندارند.

  مکان امن برای نگهداری از اشیا قیمتی کجاست ؟

  گاو صندوق ها را می توان به عنوان یکی از امن ترین مکان ها برای قرار دادن وسایل قیمتی نام برد. البته حتی امن ترین گاو صندوق ها نیز گاهی از شر دزدان رهایی ندارند.درها و راهروهای مخفی، می توانند جزیی از جذاب ترین تجهیزات هر خانه و اداره باشند که سبب می شوند کنجکاوی هر کسی نتواند به فاش شدن اسرار شما منتهی شود.

  این طرح ها، نه تنها محل زندگی شما را اسرار آمیز می کنند، بلکه باعث حفظ حریم شخصی شما نیز می شوند.در اینجا مکان هایی امن برای نگهداری جواهران و اشیای قیمتی در خانه معرفی می کنیم لذا پیشنهادات زیر تنها برای زمان های خیلی خاص است و توصیه می شود هرگز اشیا و وسایل گران قیمت را در خانه پنهان نکنید و برای این کار به صندوق امانات بانک رجوع کنید.

  1- ترفند استفاده از کتاب های توخالی قدیمی

  همه ما کتاب تو خالی دیده ایم, فضای خالی زیادی در آن وجود ندارد. این محل می تواند جای ایمنی برای مخفی کردن شی باشد. شما می توانید از چند کتاب تو خالی که در درون یک جعبه است نیز استفاده کنید. اگر دو طرف کتاب قابل مشاهده است آن را به سمت جلد رویی درون کتابخانه قرار دهید.

  2- قرار دادن درون فضای خالی

  حتما نباید یک جاروبرقی کهنه داشته باشید. وسایل معمولی خانه که دارای حفره است نیز کارامد خواهد بود. پرینتر های قدیمی؛ کیس کامپیوتر و اسباب بازی های کودکان از جمله این وسایل هستند. اگر شیئی را درون یکی از این وسایل مخفی کردید به بقیه اعضای خانواده تان اطلاع دهید تا مواظب باشند آن را بیرون نیندازند. برای دسترسی آسان و راحت تر شدن کارتان وسیله ای را انتخاب کنید که راحت باز شود مانند کیسه جارو برقی. بهتر است وسیله ای را انتخاب کنید که با یک پیچ باز و بسته شود.

  3- پله ساختگی یا کاذب

  برای انجام این کار باید کمی تلاش کنید. قطعا می توانید فضایی کاذب زیرپله درست کنید. این یک مکان نامرئی و یک جای خوب برای ذخیره کردن اشیای با ارزش است. با انجام این کار اطمینان داشته باشید که وسایل با ارزش خانه شما سرقت نخواهد شد.

  4- درون خاک پنهان کنید

  پول نقد خود را درون جعبه دارو یا هر بطری دیگری قرار دهید و آن را در یک گلدان خاک کنید برای دسترسی سریع تر به آن و برای جلوگیری از رفتن خاک زیر ناخن ها آن محل را بیشتر از سنگ و مخروط کاج پر کنید. سارقان گلدان گیاهان تان را حفاری نخواهند کرد.

  5- کشوی کاذب

  ابتدا یکی از کشوهای دراورتان را که عمق بیشتری دارد انتخاب کنید. یک تخته سه لا را برش دهید. بطوری که طول آن کمتر از طول کشو باشد. سپس تخته را با چسب حرارتی به دیواره های کشو بچسبانید. از یک دستگیره برای بلند کردن و گذاشتن تخته استفاده کنید. این یکی ازمکان های سری و امنیتی خانه می باشد.

  6- اتاق کودک

  سارق هرگز تصور نمی کند که وسای قیمتی شما در اتاق کودک تان باشد. اتاقی که به نظر پر از وسایل کم ارزش است. برای پنهان کردن شئ مورد نظر جایی را انتخاب کنید که حتی کودک تان هم نتواند آن را پیدا کند.

  7- حفره پنهان کابینت

  ما بین دو کابینت شکاف و فاصله کوچکی وجود دارد در این شکاف می توان یک پاکت قرار داد. شما می توانید پول نقد خود را به گیره کاغذ بزرگی وصل کنید و درون شکاف قرار دهید.

  8- ضربه گیر پا

  یک جای بزرگ در زیر تمام کابینت ها وجود دارد. چند کار نجاری کوچک باید انجام دهید. ضربه گیر را به جلو هل دهید. یک تخته سه لا در ابعاد مورد نظر ببرید. دو طرف تخته را قلاب و حلقه وصل کنید و آن را به کابینت متصل کنید. سپس ضربه گیر را سر جایش قرار دهید شما می توانید مقدار زیادی پول وجواهر را در این محل قرار دهید .

  9- درب گاراژ

  شما می توانید پاسپورت و مقدار زیادی پول را در زیر پوشش درب گاراژ پنهان کنید.

  10- ظروف تقلبی

  امروزه ظروف یکبار مصرف بسیاری با برنده های مختلف در دسترس است شما به راحتی می توانید یک نسخه دست ساز بسازید مثلا شیشه مایونز را با اسپری کرمی رنگ کنید و از آن برای مخفی کردن شئ مورد نظر استفاده کنید.

  11- لوازم خانگی برقی

  یخچال فریزر و ماشین ظرف شویی دارای یک پنجره مشبک هستند. فضای زیادی برای ذخیره سازی زیر این شبکه وجود دارد. به این فکر کنید که چند درصد از سارقان به این مکان فکر می کنند. قبل از اینکه وسیله با ارزش خود را در محل قرار دهید توجه کنید ک کویل یخچال در کجا قرار گرفته است زیرا ممکن است شئ باعث مسدود کردن فضای جریان هوا شود و به یخچال اسیب برساند.

  12- جیب لباس

  چند درصد از سارقان جیب تمام لباس های شما را می گردند. پول خود را درون جیب یکی از شلوار ها و کت های قدیمی وکهنه خود قرار دهید. حواس تان باشد لباس تان را به کسی ندهید.

  13- قوطی رنگ

  از یک قوطی رنگ خالی استفاده کنید و اشیای گران قیمت خود را درون ان بگذارید سپس آن را در قفسه کنار دیگر قوطی های رنگ قرار دهید.

  14- لوله تو خالی

  لوله تو خالی تقلبی درون زیر زمین خود را با یک درب بپوشانید ولی پیچ آن را محکم نکنید. درون لوله چیز های با ارزشی می توان قرار داد.

  15- مخفی کردن در دیوار یا کف زمین

  با نصب یک دیوار کاذب یا یک قطعه استوانه ای در کف زمین می توان مکان مناسبی برای پنهان کردن اشیای با ارزش یا گاو صندوق درست کرد. بهتر است این مکان در یک گوشه یا در یک فضای قابل دسترس قرار بگیرد. اگر یک دیوار روی دیوار اصلی سوار کردید روی آن را با پوششی مثل قاب عکس پر کنید.

  16- ساختن مخفیگاه

  هنگامی که شما می خواهید وسایل چوبی منزل بسازید, یک نقطه مخفیگاه نیز برای آن بسازید. برای مثال در قسمت بالایی کمد با تخته سه لا یک مخفیگاه بسازید و آن را با لولا متصل کنید. حالا شما یک نقطه برای مخفی کردن اقلام گرانبها دارید.

  منبع : payju.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید