این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  جدول افزایش حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح در سال 1401

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  جدول افزایش حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح در سال 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  جزییات افزایش حقوق کارکنان دولت در سال ۱۴۰۱/پاداش ۴۴۵ میلیونی برای پایان خدمت کارکنان

  بنابر بودجه ۱۴۰۱، حداقل حقوق پایه به چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد. همچنین پاداش پایان خدمت کارکنان دولت ۴۴۵ میلیون تومان اعلام شد. مدیران دولتی و اساتید دانشگاه نیز حداکثر می‌توانند تا سقف ۳۷ میلیون تومان حقوق دریافت کنند.

  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲

  بودجه ۱۴۰۱؛

  جزییات افزایش حقوق کارکنان دولت در سال ۱۴۰۱/پاداش ۴۴۵ میلیونی برای پایان خدمت کارکنان

  بنابر بودجه ۱۴۰۱، حداقل حقوق پایه به چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد. همچنین پاداش پایان خدمت کارکنان دولت ۴۴۵ میلیون تومان اعلام شد. مدیران دولتی و اساتید دانشگاه نیز حداکثر می‌توانند تا سقف ۳۷ میلیون تومان حقوق دریافت کنند.

  به گزارش خبرنگار ایمنا، بنا بر بودجه ۱۴۰۱، حداقل حقوق پایه چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد. همچنین پاداش پایان خدمت کارکنان دولت ۴۴۵ میلیون تومان اعلام شد. مدیران دولتی و اساتید دانشگاه نیز حداکثر می‌توانند تا سقف ۳۷ میلیون تومان حقوق دریافت کنند. تغییرات در حقوق و دستمزد کارکنان دولت در بودجه ۱۴۰۱ به شرح زیر است:

  ۱. رشد حقوق، مزایا و فوق‌العاده‌های کارکنان تابع قانون کار که در وزارتخانه‌ها و شرکت‌های دولتی مشغول به کار هستند نمی‌تواند از سه درصد (۳%) مجموع مبلغ مندرج در آخرین حکم کارگزینی سال ۱۴۰۰ به علاوه پنج میلیون و سیصد و سی و هشت هزار (۵،۳۳۸،۰۰۰) ریال بیشتر باشد.

  ۲. حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوقهای بازنشستگی کشوری و لشکری و سایر صندوقهای بازنشستگی وابسته به دستگاه‌های اجرایی، به طور متوسط به میزان ده درصد (۱۰ %) به شرح زیر به گونه‌ای افزایش می‌یابد تا طبقات پایین‌تر از درصد افزایش بیشتری برخوردار شوند. در حکم حقوق سال ۱۴۰۱، مبلغ پنج میلیون و ۳۳۸ هزار (۵،۳۳۸،۰۰۰) ریال به علاوه سه درصد (۳%) آخرین حکم حقوق سال ۱۴۰۰، اضافه می‌گردد. پس از اعمال افزایشات مذکور، حکم حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوقهای بازنشستگی، متناسب با سنوات خدمت قابل قبول، نباید از چهل و پنج میلیون (۴۵،۰۰۰،۰۰۰) ریال کمتر باشد.

  ۳. در سال ۱۴۰۱ در کلیه دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده (۲۹) قانون برنامه ششم توسعه و همچنین نیروهای مسلح، وزارت اطلاعات و سازمان انرژی اتمی (به استثنای مشمولان قانون کار جمهوری اسلامی ایران)، حداقل حقوق و مزایای مستمر شاغلان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و حداقل حقوق سایر حقوق بگیران، حداقل حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران مشمول صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح و سایر صندوقهای وابسته به دستگاه‌های اجرایی و مستمری‌ها و سایر حمایت‌های متناسب با آنها، به میزان ۱۰ درصد (۱۰ %) افزایش می‌یابد.

  ۴. پاداش پایان خدمت موضوع قانون پرداخت پاداش پایان خدمت و بخشی از هزینه‌های ضروری به کارکنان دولت مصوب ۲۶/‏۰۲/‏۱۳۷۵‬ با اصلاحات و الحاقات بعدی، پاداش پایان خدمت کارکنان مشمول ماده (۱۰۷) قانون مدیریت خدمات کشوری با احتساب فوق‌العاده بند (۱۰) ماده (۶۸) قانون مذکور به مقامات، رؤسا، مدیران و کارکنان کلیه دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده (۲۹) قانون برنامه ششم توسعه و همچنین وزارت اطلاعات، نیروهای مسلح و سازمان انرژی اتمی در ازای هر سال خدمت حداکثر تا ۳۰ سال و تا سقف چهار میلیارد و ۴۵۰ میلیون (۴,۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰) ریال خواهد بود.

  ۵. سقف ناخالص پرداختی ماهانه از محل حقوق و مزایای مستمر و غیر مستمر و سایر پرداخت‌ها از هر محل و تحت هر عنوان در سال ۱۴۰۱ به گروه‌های مختلف حقوق بگیر در دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده (۲۹) قانون برنامه ششم توسعه و همچنین نیروهای مسلح، وزارت اطلاعات و سازمان انرژی اتمی از قبیل کارکنان کشوری و لشکری، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی و قضات در کلیه مناطق کشور، سیصد و هفتاد میلیون (۳۷۰,۰۰۰,۰۰۰) ریال است. پرداخت مازاد بر سیصد و هفتاد میلیون (۳۷۰,۰۰۰,۰۰۰) ریال در هر ماه تحت هر عنوان و از محل هر نوع اعتبار به کارکنان کشوری و لشکری اعم از کارمندان، اعضای هیأت علمی، قضات و بازنشستگان در وزارتخانه‌ها و شرکت‌های دولتی و همچنین شرکت‌ها و موسساتی که مدیران آن به هر طریق توسط دولت و یا نهادهای عمومی منصوب می‌شوند، ممنوع است. کارانه گروه پزشکی و عیدی پایان سال از حکم این جز مستثنی است.

  کد خبر 541523

  برچسب‌ها

  افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت

  افزایش حقوق

  افزایش حقوق بازنشستگان

  افزایش حقوق کارمندان

  جدول افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

  افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

  افزایش حقوق در سال 1401

  حقوق ها در سال 1401 افزایش حقوق ۱۴۰۱

  افزایش حقوق 1401 چقدر است

  افزایش حقوق کارمندان لشکری

  افزایش حقوق بازنشستگان 1401

  جدول افزایش حقوق کارمندان

  خبر فوری افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

  افزایش حقوق ناجا بودجه 1401 لایحه بودجه 1401

  منبع : www.imna.ir

  متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری در سال 1401 ادامه می‌یابد

  سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: منابع موردنیاز به‌منظور استمرار متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری با شاغلین در بودجه سال 1401 پیش‌بینی شده است.

  مرد غارنشین شمالی درگذشت/ روایت تسنیم از ۶۰ سال غارنشینی "عزیز"

  متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری در سال ۱۴۰۱ ادامه می‌یابد

  ۰۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰ اخبار سیاسی اخبار مجلس و دولت ایران

  سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: منابع موردنیاز به‌منظور استمرار متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری با شاغلین در بودجه سال ۱۴۰۱ پیش‌بینی شده است.

  به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، سید نظام‌الدین موسوی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز (دوشنبه 9 اسفند) قوه مقننه و  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به‌منظور اجرای مفاد ماده 30 قانون برنامه ششم توسعه، منابع مورد نیاز به‌منظور استمرار متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری با شاغلین در بودجه سال 1401 پیش‌بینی شده است و با اختصاص بودجه مناسب، بخشی از مشکلات بازنشستگان عزیز حل می‌شود.

  وی با تأکید بر اهتمام، همکاری و هماهنگی کامل بین قوای کشور در این خصوص، خاطرنشان کرد: امیدواریم با تخصیص بودجه مصوب در قانون بودجه 1401، متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری به‌طور کامل اجرا شود و استمرار یابد.

  همچنین علی نیکزاد نایب‌رئیس مجلس در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه 1401 بیان کرد: برای همسان‌سازی و متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری در لایحه بودجه دولت، 219 هزار میلیارد تومان پیش‌بینی شده بود، مجلس نیز (از محل بند الحاقی 1 تبصره 2 لایحه) 104 هزار میلیارد تومان از محل واگذاری سهام به صندوق بازنشستگان تأمین اجتماعی، لشگری و کشوری تخصیص داد و در مجموع 323 هزار میلیارد تومان برای این امر در سال آتی در نظر گرفته شده است.

  وی گفت: مجلس از آنچه دولت برای همسان‌سازی بازنشستگان در نظر گرفته بود رقم بالاتری را پیش‌بینی کرده است.

  انتهای پیام/+

  واژه های کاربردی مرتبط

  مجلس بیشتر بخوانید...

  مصوبه مجلس درباره کمک هزینه مسکن کارکنان نیروهای مسلح

  نظرات

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری تسنیم در وب منتشر خواهد شد.

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

  پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  منبع : www.tasnimnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید