این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  جویدن ادامس در کدام کشور ممنوع است

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  جویدن ادامس در کدام کشور ممنوع است را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  ممنوعیت جویدن آدامس در سنگاپور

  ممنوعیت جویدن آدامس در سنگاپور در سال ۱۹۹۲ تصویب شد و در ۲۰۰۴ و ۲۰۱۰ مورد تجدیدنظر قرار گرفت. این قانون واردات و فروش آدامس در سنگاپور را ممنوع می‌کند.[۱] از سال ۲۰۰۴، پس از موافقت‌نامهٔ تجارت آزاد ایالات متحدهٔ آمریکا و سنگاپور واردات آدامس به سنگاپور فقط با مقصود درمانی مجاز است.
  دلیل ایجاد این قانون این بود که مردم با چسباندن آدامس بر روی صندلی‌ها، میزها، آسانسورها و قطارهای زیرزمینی موجب آلودگی محیط و ایجاد اختلال در عملکرد آن وسایل می‌شدند. بر اساس «قوانین واردات و صادرات (آدامس جویدنی)» جویدن آدامس در سنگاپور ممنوع است. به‌جز برای آدامس جویدنیِ دارای ارزش درمانی، «واردات» آدامس جویدنی به سنگاپور، مانند آوردن آن در مقادیر انبوه، مطلقاً ممنوع است.

  تصویب قانون ممنوعیت جویدن آدامس موجب رواج یافتن قاچاق این کالا به سنگاپور شده‌است.[۲]

  پانویس[ویرایش]

  منابع[ویرایش]

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  مدیر محترم سایت fa.wikipedia.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آدامس جویدن در این کشور ممنوع است

  آدامس جویدن در این کشور ممنوع است

  قوانین و رسوم عجیب کشورهای مختلف دنیابه گزارش خبرنگار حوزه اخبارداغ گروه فضای مجازیباشگاه خبرنگاران جوان؛ در هر کشوری قوانین خاصی حاکم است. این قوانین برای مردمی که آنجا زندگی میکنند خیلی عادی و پیش پا افتاده است ولی برای گردشگران می تواند کمی عجیب باشد که با سرپیچی از آنها مشکلاتی فراهم می شود. این قانون Lawشکنی در بهترین حالت می‌تواند باعث شرمندگی و در بدترین حالت اعمال جرم Crimeشناخته می شود. در این مطلب می‌خواهیم شما را با تعدادی از این قوانین عجیب آشنا کنیم.

  باربادوس: پوشیدن لباس استتار نظامی ممنوع!

  برای جلوگیری از باند‌های جعل هویت سربازان و سرقت Stealingاز مردم این قانون تصویب شده است و فقط افراد نظامی اجازه پوشیدن لباس‌های استتار نظامی را دارند.

  نیویورک، سنتا مونیکا، پاریس: استفاده از سایت Airbnb ممنوع!

  سایت Airbnb، محلی است که مردم هر شهری خانه یا اتاق‌های اجاره‌ای خود را در آن به نمایش می‌گذارند و مسافران می توانند محل اقامت مناسب و ارزانی برای خود مهیا کنند. ولی در برخی از شهرها استفاده از آن ممنوع است.

  پاریس، مادرید: دورانداختن بلیط ممنوع!

  توجه داشته باشید که در این دو شهر هیچگاه بلیط خود را دور نیاندازید، چرا که هنگام خروج، ثابت می کند شما در حین ورود به مترو بلیط تهیه کرده‌اید. در صورت نداشتن بلیط پلیس Policeمترو شما را دستگیر می کند و تا مبلغ تعیین شده به عنوان جریمه را پرداخت نکنید اجازه خروج از ایستگاه را نخواهید داشت.

  کشورهای جنوب شرقی آسیا: مواد مخدر Drugsممنوع!

  به دلیل نزدیکی این شهر ها با مرزهای تایلند، لائوس و میانمار که به عنوان بزرگترین تولید کنندگان مواد روان گردان دنیا شناخته می شوند، حمل این مواد منجر به عواقب بدی می شود. پس مراقب باشید در سفربه کشورهایی همچون بالی، مالزی، سنگاپور و فیلیپین مورد سوء استفاده قاچاقچیان قرار نگرفته و ناخواسته حامل مواد مخدر نباشید.

  هند: شرط‌بندی ممنوع!

  برای بازی با کارت همراه با پول در کشور هند مجازات های سنگینی مثل جریمه مالی یا سه ماه محکومیت در زندان Prisonدر نظر گرفته شده است.

  مالدیو: آوردن نشان‌های مذهبی سایر ادیان ممنوع!

  باید بگوییم که آوردن کتاب‌های سایر ادیان به مالدیو غیرقانونی نیست و فقط علامت‌های سایر ادیان همچون مجسمه‌ها توسط گمرک ضبط می شود.

  سنگاپور: آدامس ممنوع!

  دولت سنگاپور اعلام کرده که قبل از تصویب این قانون سالانه حدود ۱۰۶۰۰۰ دلار برای تمیزکردن آشغال‌های آدامس و خرابی‌های آن هزینه می کرده است و به همین دلیل با واردکنندگان و فروشندگان آدامس برخورد می‌کند. امروزه نیز فقط آدامس های درمانی مثل نیکوتین‌دار و بدون قند مجازند.

  ونیز: غذادادن به کبوتران ممنوع!

  شاید این کار به نظر شما بی ضرر باشد اما باید بدانید در میدان سن مارکو شهر ونیز این کار جریمه ای در پی دارد. به دلیل زیاد شدن پرندگان و تخریب مجسمه‌ها غذا دادن به آنها در ونیز ممنوع شده است.

  منبع مطلب : www.rokna.net

  مدیر محترم سایت www.rokna.net لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای پاسخ کلیک کنید