این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  حقوق بهمن ماه مستمری بگیران تامین اجتماعی کی واریز میشود

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  حقوق بهمن ماه مستمری بگیران تامین اجتماعی کی واریز میشود را از این سایت دریافت کنید.

  اعلام زمان پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره پرداخت عیدی بازنشستگان گفت: سعی می کنیم عیدی بازنشستگان را پیش از پرداخت عیدی کارمندان خودمان بپردازیم.

  جامعه /

  رفاه و آسیب های اجتماعی

  ۱۱:۲۱ ۱۴۰۱-۱۱-۱۷ ۵۸ ۲

  اعلام زمان پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره پرداخت عیدی بازنشستگان گفت: سعی می کنیم عیدی بازنشستگان را پیش از پرداخت عیدی کارمندان خودمان بپردازیم.

  به گزارش خبرنگار گروه رفاه اجتماعی خبرگزاری فارس، میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی امروز در نشست خبری با رسانه‌ها که به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار شد، اظهار کرد: ۴۴ سال از انقلاب اسلامی گذشته و ما امروز افتخار داریم که خدمتگزار این انقلاب در عرصه حکمرانی و بیمه‌های تأمین اجتماعی و ..‌ باشیم.

  وی افزود: ما باید مفتخر باشیم به این اتفاقاتی که در ۴۴ سال از انقلاب و در حوزه بیمه‌های اجتماعی گذشته است‌. در پیش از انقلاب حدود ۲۰ درصد از جامعه ۳۵ میلیونی تحت پوشش بیمه‌های اجتماعی بودند اما امروز امروز بیش از ۷۰ درصد از جامعه ما تحت پوشش بیمه‌های اجتماعی قرار دارند.

  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ادامه داد: در حوزه درمان با روی کار آمدن دولت سیزدهم تقریبا ۱۰۰ درصد آحاد جامعه تحت پوشش بیمه اجتماعی و سلامت بوده و ۵۴ درصد در حوزه تأمین اجتماعی قرار دارند، این با پیش از انقلاب قابل قیاس نیست و دستاورد بزرگی است که در راستای تحقق عدالت اجتماعی صورت گرفته است.

  13هزار نفر خدمات بستری دریافت می کنند

  وی ادامه داد: در حوزه درمان نیز اتفاقات خوبی رخ داده است. امروز ما ۴۰۰ مرکز درمانی، بیمارستانی و تخصصی و فوق تخصصی داریم و توانسته‌ایم با بیش از ۵۰ هزار طرف قرارداد همکاری داشته باشیم. از طرفی دیگر به یک میلیون نفر روزانه خدمات سرپایی ارائه می‌دهیم و ۱۳ هزار نفر نیز از ما خدمات بستری دریافت می‌کنند.

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره پرداخت عیدی بازنشستگان گفت: سعی می کنیم عیدی بازنشستگان را پیش از پرداخت عیدی کارمندان خودمان بپردازیم.

  وی افزود: زمان پرداخت عیدی فعلا مشخص نیست اما به زودی اعلام خواهیم کرد.

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به میزان نفوذ بیمه ای تأمین اجتماعی اعلام کرد: این میزان پیش از انقلاب اسلامی ۱۹.۵ درصد بوده است و از ۹ میلیون شاغل، ۱.۷ میلیون نفر تحت پوشش تامین اجتماعی بوده است اما امروز ۶۵ درصد ضریب نفوذ بیمه‌ای در تامین اجتماعی داریم و از ۲۳ میلیون شاغل کشور نیز ۱۵ میلیون شاغل تحت پوشش ما قرار دارند.

  وی ادامه داد: ما حدود ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار بازنشسته داریم که ضریب پشتیبانی ۴.۲ است و پس از انقلاب نیز برای بیمه های خاص کمک هایی بوده که دولت توانسته است انجام دهد.

  وی با اشاره به اینکه بالغ بر یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در قالب کارگاه‌های زیر پنج نفر کمک‌های حمایتی دولت را دریافت می‌کنند، گفت: ما ۷۶۰ هزار راننده تحت پوشش داریم که دولت ۵۰ درصد از حق بیمه آن‌ها را پرداخت می کند و ۲۷۰ هزار قالی باف نیز در قالب اقشار خاص حمایت می شوند.

  موسوی در بخش دیگری از این نشست، با بیان اینکه بیمه همگانی از اهداف کلان و اساسی است، عنوان کرد: درسال گذشته ما یک میلیون بیمه شده جدید تحت پوشش داشتیم که تحت پوشش بیمه فراگیر خانواده ایرانی قرار گرفتند و تاکنون نیز ۷۸۰ هزار بیمه شده جدید به جمعیت ما اضافه شده است.

  وی همچنین به اصلاح ماده ۵ قانون بیمه کارگران ساختمانی نیز اشاره و تصریح کرد: ایراد شورای نگهبان اصلاح و ابلاغ خواهد شد، ما برآورد می کنیم که ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار نفر پشت نوبتی داشته شاید و بدون محدودیت پس از ابلاغ قانون تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرد: ۱۹درصد از بازنشستگان ما در سال ۱۳۹۱ پیش از موعد بودند که این رقم امروز به بیش از ۵۰ درصد رسیده است. متوسط سن زندگی و دریافت مستمری بعد از بازنشستگی‌ در کشورهای دیگر ۱۰ تا ۱۲ سال است در حالی که در کشور ما ۲۴ سال است. سن امید به زندگی افزایش یافته، اما سن بازنشستگی اصلاح نشده است.

  موسوی افزود: تعهدات ما در بخش بیمه تکمیلی بازنشستگان قابل توجه بوده‌است و به ازای هر نفر ۱۰۲ هزار و ۵۰۰ تومان از مبلغ حق بیمه تکمیلی را می‌پردازیم. در ایام دهه فجر دو بیمارستان هدایت و لنگرودی را افتتاح خواهیم کرد و ۲۵۶ تخت به تخت های بیمارستانی و ۶۴ تخت ویژه به تخت‌های ویژه ما اضافه می‌شود. همچنین چند درمانگاه در مناطق محروم افتتاح می‌شوند.

  وی به توسعه پوشش بیمه‌ای در این دولت اشاره کرد و گفت: دولت طرحی در دست دارد و خبرهای خوبی در حوزه درمان در آینده نزدیک خواهیم داشت. پوشش بیمه ناباروری و بیماری‌های خاص چون اوتیسم در سال جاری محقق شد و ۲۴۳ قلم دارو در قالب طرح دارویار تحت پوشش قرار گرفت.

  وی ادامه داد: اعزام بازنشستگان به مشهد مقدس بکی از برنامه های سازمان تأمین اجتماعی بوده است و تاکنون ۳۰ هزار نفر به صورت رایگان اعزام شده اند و بنا داریم تا این عدد را به ۵۰ هزار نفر در سال جاری برسانیم.

  مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: یکی از اهداف هوشمندسازی خدمات توسط سازمان تامین اجتماعی است و باید به سمتی برویم که مداخلات انسانی را کاهش بدهیم و در این دوره 30 خدمت غیرحضوری به 42 خدمت رسیده است و ان‌شاءالله این تعداد در آینده نزدیک به 52 خدمت خواهد رسید.

  موسوی افزود: در بحث نسخه الکترونیک در دولت قبل حدود 60 درصد پیشرفت بود که هم اکنون این آمار به 90 درصد رسیده است و ما توانستیم پیشرفت خوبی را در اجرای نسخه الکترونیکی داشته باشیم.

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به آخرین وضعیت مناسب سازی حقوق بازنشستگان، اظهار کرد: یکی از دغدغه های ما، معیشت بازنشستگان است، ۷۰ درصد بازنشستگان ما حداقل بگیر هستند. افزایش ۵۷ درصدی و ۳۸ درصدی برای دو گروه درآمدی ما یک افزایش بی سابقه در سال جاری بوده و ما به قانون عمل کردیم. متناسب سازی ۲۵ درصد حقوق بازنشستگان در سال های ۹۹ و ۱۴۰۰ رقم خورده و آن ۲۵ درصد باقی مانده برای سایر سطوح است که ۹۰۰ هزار نفر هستند و در کل حقوقشان ۵ درصد اثر دارد.

  وی تاکید کرد: در خردادماه سال جاری قبل از اعمال افزایش ۳۸ درصدی گفتیم ظرفیت ۲۵ درصدی را داریم و اعمال می‌کنیم اما وقتی افزایش ۳۸ درصدی به علاوه ۵۱۵ هزار تومان اعمال شد، در متنی که به موجب قانون ابلاغ شده بود، گفته شد سقف پرداختی به موجب ماده ۹۶ خارج از این ۳۸ درصد نباید باشد و فرصت قانونی اعمال ۲۵ درصد را نداریم. اگر ظرفیت قانونی ایجاد شود آن را در راستای ارتقای معیشت بازنشستگان به کار می بندیم.

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  خبر فوری برای بازنشستگان تامین اجتماعی/ عیدی با حقوق بهمن بازنشستگان واریز می‌شود ؟ + رقم جدید عیدی

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره پرداخت عیدی بازنشستگان گفت: سعی می کنیم عیدی بازنشستگان را پیش از پرداخت عیدی کارمندان خودمان بپردازیم.

  خبر فوری برای بازنشستگان تامین اجتماعی/ عیدی با حقوق بهمن بازنشستگان واریز می‌شود ؟ + رقم جدید عیدی

  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۹

  کد خبر: 1203291

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره پرداخت عیدی بازنشستگان گفت: سعی می کنیم عیدی بازنشستگان را پیش از پرداخت عیدی کارمندان خودمان بپردازیم.

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در ارتباط با میزان و زمان واریز عیدی به حساب بازنشستگان تامین اجتماعی توضیح داد.

  سهام عدالتی ها امشب غافلگیر شدند | واریز 10 میلیون و484 تومان به جیب دارندگان سهام عدالت

  میرهاشمی موسوی؛ مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی امروز در نشست خبری ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر، اظهار کرد: 44 سال تجربه داریم که در این سال‌ها تلاش‌های بسیاری شده است و امروز ما خدمتگزار بخشی از جامعه در حوزه تامین اجتماعی و بیمه‌ هستیم.

  برترین‌ها

  واریزی جدید ماهانه 1 میلیون و 720 هزار تومانی دولت برای این افراد | مستمری ماهانه جدید برای این دهک ها

  خبر خوش|وام فوری قرض الحسنه بدون کارمزد برای همه|اسامی بانک های عامل 1402

  فوری|واردات خودرو دست دوم آزاد شد؛میزان کارکرد خودروهای کهنه برای ورود

  خبر خوش برای ثبت نام کنندگان ایران خودرو|زمان قرعه کشی جلو افتاد

  جعبه دمنوش‌های لاکچری + ارسال رایگان

  فوری|آغاز فروش مزایده‌ای ایران خودرو|شرایط متفاوت خرید خودرو

  واریزی جدید رئیسی بحساب همه مردم | هدیه 3 میلیونی پرداخت شد

  آنچه دیگران می خوانند:

  سایپا آتش زد به مالش؛ حراج جدید سایپا از ۲۰ بهمن | فروش اقساطی سایپا با شرایط رویایی و جدید

  سورپرایز یارانه ای امروز 20 بهمن برای همه مردم | واریز یارانه نقدی بهمن؛ امشب | مبلغ یارانه نقدی بهمن 800 هزارتومان شد ؟

  واریز یارانه معیشتی امشب در حساب خانوار / یارانه معیشتی یک میلیون و ۷۲۰ هزار تومانی برای کدام خانوار واریز می شود

  پیش فروش سایپا ویژه بهمن بدون قرعه کشی/ با پرداخت ۱۱۲ میلیون خودرو کوئیک سوار شوید

  خبر داغ برای یارانه بگیران / یارانه نقدی بهمن امشب در حساب سرپرستان خانوار / یارانه 500 هزار تومانی به چه کسانی واریز می شود؟

  امشب؛ شارژ حساب یارانه بهمن سرپرست خانوار | یارانه نقدی بهمن 1 میلیون و 590 هزارتومان شد + جدول قیمت کالابرگ ها

  وی افزود: قبل از انقلاب حدود 20 درصد جامعه 35 میلیون نفری تحت پوشش بیمه‌های اجتماعی بودند و امروز بیش از 70 درصد جامعه ما تحت پوشش بیمه‌های اجتماعی قرار دارند.

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در ارتباط با میزان رقم پرداخت عیدی به بازنشستگان تامین اجتماعی و زمان‌ آن گفت: هر آنچه که مجری قانون به ما ابلاغ کند پرداخت خواهیم کرد؛ یک میلیون و 800 هزار تومان به عنوان عیدی برای بازنشستگان تامین اجتماعی واریز خواهیم کرد. سعی خواهیم کرد قبل از اینکه عیدی کارمندان و زیرمجموعه‌های سازمان تامین اجتماعی را پرداخت کنیم، عیدی بازنشستگان را پرداخت کنیم.

  پیشنهاد ما

  قیمت طلا همچنان در اوج ماند | قیمت طلا در بازار امروز 21 بهمن ماه

  واریزی جدید برای حقوق کارگران | حقوق کارگران در این ماه 3 برابر شد

  وام 50 میلیون تومانی بدون ضامن تحویل 3 روزه | شرایط دریافت وام فوری با اقساط 1 میلیون تومانی

  واریزی جدید ماهانه 1 میلیون و 720 هزار تومانی دولت برای این افراد | مستمری ماهانه جدید برای این دهک ها

  مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به این پرسش که آیا عیدی بازنشستگان با حقوق بهمن و اسفند پرداخت می‌شود تصریح کرد: در این زمینه اطلاع‌رسانی خواهد شد./ تسنیم

  متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان امسال اجرا می شود؟

  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی زمان واریز عیدی بازنشستگان این سازمان را اعلام کرد.

  میر هاشم موسوی در نشست خبری در خصوص زمان واریز عیدی برای بازنشستگان تأمین اجتماعی اظهار کرد: هر آنچه که به موجب قانون به ما ابلاغ شود به همان نسبت واریز را خواهیم داشت و سعی بر این است تا پیش از واریز عیدی کارمندان، بزودی عیدی بازنشستگان پرداخت شود.

  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در ادامه گفت: با دولت و مجلس در حال پیگیری هستیم تا در سال آینده مسیر تادیه بدهی را در سال ۱۴۰۲ داشته باشیم.

  وی گفت: مولدسازی ارتباطی با بانک رفاه کارگران ندارد و مساله واگذاری این بانک در راستای اصل ۴۴ و تکالیف قانونی است؛ البته در تلاش هستیم که این واگذاری در قالب خانواده بزرگ تأمین اجتماعی باشد را دنبال می‌کنیم تا این واگذاری به غیر نباشد.

  موسوی تصریح کرد: در خصوص مطالبات داروخانه‌ها از محل طرح دارویار تا انتهای آذرماه پرداخت شده است و خیلی فاصله‌ای نداریم.

  منبع مطلب : www.fardanews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  میکائیل لطفی 1 ماه قبل
  0

  سلام عیدی ندادند 😭🥳

  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید