;
  در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  خلاصه درس دوم تاریخ یازدهم انسانی

  1 بازدید

  خلاصه درس دوم تاریخ یازدهم انسانی را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  جزوه تاریخ یازدهم

  جزوه تاریخ یازدهم

  در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از تاریخ یازدهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. تاریخ یازدهم که 16 درس می باشد در کنکور 5 سوال از آن طرح می شود. کتاب های تاریخ انسانی از آن دسته کتاب هایی هستند که حجم بیشتری داشته و بیشتر دانش آموزان نمی توانند آن را کامل مطالعه کنند. بنابراین برای کسب درصد خوب شما باید منابع مناسب داشته باشید که مطالب را خلاصه و جمع بندی کرده باشد. با دانلود جزوه تاریخ یازدهم می توانید این درس را در قالب سوال های مهم و کلیدی جمع بندی کنید.

  جزوه تاریخ یازدهم یک جزوه جمع بندی سوال محور می باشد که در آن برای هر درس به صورت جدا تعدادی سوال با پاسخ تشریحی طرح شده است. این سوالات مطالب هر درس را برای شما جمع بندی میکند. شما با دانلود جزوه تاریخ یازدهم بدون این که با حجم بیشتری از مطالب رو به رو بشوید می توانید به یک جمع بندی مناسب برسید. از این جزوه همچنین می توانید برای امتحانات خرداد ماه نیز استفاده کنید.

  مطالعه دروس های سنگینی مثل تاریخ در قالب سوال خیلی می تواند موثر باشد و مطالعه به این شیوه ؛ نکات مهم و کلیدی را برای شما روشن تر می کند و می توانید روی این مطالب تمرکز کنید.  آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما تهیه می کند. شما به صورت رایگان می توانید از آن ها استفاده کنید. در ادامه همین پست می توانید دانلود جزوه تاریخ یازدهم را انجام بدهید.

  منبع مطلب : dourkhiz.com

  مدیر محترم سایت dourkhiz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  خلاصه درس یک تا چهار تاریخ یازدهم

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  خلاصه درس دو

  hasti 7 ماه قبل
  0

  روش پژوهش در تاریخ

  موسوی 7 ماه قبل
  -2

  عالی هست

  موسوی 7 ماه قبل
  -1

  عالی بود

  زهرا 7 ماه قبل
  0

  خلاصه گنفرانس درس دوم تاریخ یازدهم انسانی

  زهرا 7 ماه قبل
  -1

  خلاصه گنفرانس درس دوم تاریخ یازدهم انسانی

  زهرا 7 ماه قبل
  0

  خلاصه کنفرانس تاریخ یازدهم انسانی

  برای ارسال نظر کلیک کنید