این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  خلاصه درس دوم تاریخ یازدهم انسانی

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  خلاصه درس دوم تاریخ یازدهم انسانی را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  جزوه تاریخ یازدهم

  جزوه تاریخ یازدهم

  در این پست از وبسایت دورخیز یک جزوه عالی از تاریخ یازدهم برای دانش آموزان انسانی آماده کرده ایم. تاریخ یازدهم که 16 درس می باشد در کنکور 5 سوال از آن طرح می شود. کتاب های تاریخ انسانی از آن دسته کتاب هایی هستند که حجم بیشتری داشته و بیشتر دانش آموزان نمی توانند آن را کامل مطالعه کنند. بنابراین برای کسب درصد خوب شما باید منابع مناسب داشته باشید که مطالب را خلاصه و جمع بندی کرده باشد. با دانلود جزوه تاریخ یازدهم می توانید این درس را در قالب سوال های مهم و کلیدی جمع بندی کنید.

  جزوه تاریخ یازدهم یک جزوه جمع بندی سوال محور می باشد که در آن برای هر درس به صورت جدا تعدادی سوال با پاسخ تشریحی طرح شده است. این سوالات مطالب هر درس را برای شما جمع بندی میکند. شما با دانلود جزوه تاریخ یازدهم بدون این که با حجم بیشتری از مطالب رو به رو بشوید می توانید به یک جمع بندی مناسب برسید. از این جزوه همچنین می توانید برای امتحانات خرداد ماه نیز استفاده کنید.

  مطالعه دروس های سنگینی مثل تاریخ در قالب سوال خیلی می تواند موثر باشد و مطالعه به این شیوه ؛ نکات مهم و کلیدی را برای شما روشن تر می کند و می توانید روی این مطالب تمرکز کنید.  آکادمی کنکور دورخیز بهترین جزوه ها را برای شما تهیه می کند. شما به صورت رایگان می توانید از آن ها استفاده کنید. در ادامه همین پست می توانید دانلود جزوه تاریخ یازدهم را انجام بدهید.

  منبع مطلب : dourkhiz.com

  مدیر محترم سایت dourkhiz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  خلاصه درس یک تا چهار تاریخ یازدهم

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 5 ماه قبل
  -1

  در گذشته مورخان برای تشخیص شواهد مدارک یا یک رویداد تاریخی از برخی روش ها استفاده میکردند و برخی از این روش ها تا ب امروز مورد استفاده قرار میگیرد

  ناشناس 6 ماه قبل
  -1

  خلاصه درس دوم تاریخ یازدهم

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  خلاصه درس دو

  hasti 1 سال قبل
  0

  روش پژوهش در تاریخ

  موسوی 1 سال قبل
  -2

  عالی بود

  زهرا 1 سال قبل
  -1

  خلاصه گنفرانس درس دوم تاریخ یازدهم انسانی

  زهرا 1 سال قبل
  0

  خلاصه کنفرانس تاریخ یازدهم انسانی

  برای پاسخ کلیک کنید