این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  خواندن ابلاغیه با گوشی

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  خواندن ابلاغیه با گوشی را از این سایت دریافت کنید.

  مشاهده ابلاغیه با موبایل

  در اینجا به بررسی چگونگی مشاهده ابلاغیه با موبایل و دانلود برنامه مشاهده ابلاغیه با موبایل می پردازیم و با روشهای رویت سامانه ابلاغ با گوشی موبایل ios آیفون و اندروید آشنا می شویم.

  مشاهده ابلاغیه با موبایل

  اگر در مورد مشاهده ابلاغیه با موبایل سوالی دارید

  اگر در مورد مشاهده ابلاغیه با موبایل سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  مشاهده ابلاغیه با موبایل

  دانلود برنامه مشاهده ابلاغیه با موبایل

  مشاهده ابلاغیه با موبایل عدل ایران

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  برای مشاهده ابلاغیه با موبایل می توان از راه های مختلفی استفاد کرد. دانلود برنامه مشاهده ابلاغیه با موبایل یکی از این راه هاست. اما اگر به دنبال مشاهده ابلاغیه با موبایل عدالت همراه نیستید و قصد نصب اپلیکیشن جدید را در گوشی موبایل تان ندارید می توانید از مشاهده ابلاغیه با موبایل عدل ایران استفاده کنید. در این نوشتار قصد داریم مشاهده ابلاغیه با تلفن همراه را بررسی کنیم و با توجه به مشکلاتی که کاربران در مشاهده ابلاغیه با موبایل ایفون iOS داشتند این موضوع را نیز به صورت جداگانه بررسی خواهیم کرد.

  مشاهده ابلاغیه با موبایل

  در گذشته ابلاغیه های قوه قضاییه به صورت حضوری به درب منزل افراد ارسال می شد. این روش معایب خاص خودش را داشت و گاهی منجر به گم شدن ابلاغیه ها می شد. بعضی از مواقع این ابلاغیه ها هم بسیار مهم بودند و وقتی مفقود می شدند، مشکلات زیادی را برای فرد دریافت کننده ابلاغیه ایجاد می کردند؛ اما کم کم روش های دیگری برای دریافت ابلاغیه های قوه قضاییه روی کار آمد. یکی از روش ها برای مشاهده ابلاغیه ها و پیگیری پرونده های قضایی ، استفاده از سامانه ثنا قوه قضاییه می باشد. این سامانه از زمان راه اندازی به تدریج گسترش یافته و امکانات زیادی آن اضافه شده است. برنامه ها و اپلیکیشن های مختلفی هم که زیر مجموعه این سامانه هستند برای سهولت در استفاده از آن به وجود آمده اند. با توجه به اینکه یکی از نیازهای همیشگی کاربران در این روزها استفاده از سامانه های اینترنتی در گوشی موبایل است امکان دسترسی به سامانه ابلاغ با موبایل و مشاهده ابلاغیه با گوشی موبایل هم ازسوی قوه قضاییه برقرار شده و کاربران به راحتی می توانند با دانلود برنامه مشاهده ابلاغیه با موبایل و نصب آن بر روی گوشی های خود به راحتی از امکانات آن استفاده نمایند. مشاهده سامانه ابلاغ با موبایل iOS آیفون و اندروید امکان پذیر است بنابراین برای آشنایی بیشتر با دسترسی به سامانه ابلاغ با گوشی و برنامه های مشاهده ابلاغیه با موبایل iOS آیفون و اندروید با ادامه مقاله امروز همراه باشید.

  در این مطلب ابتدا مشاهده ابلاغیه با موبایل اندروید و آیفون را بررسی خواهیم کرد و سپس با دانلود برنامه های مشاهده ابلاغیه با موبایل آیفون و اندروید آشنا خواهیم شد. نحوه دسترسی به سامانه ابلاغ با گوشی موبایل از طریق این برنامه ها را آموزش می هیم. در پایان نیز نکاتی را برای استفاده از برنامه های مشاهده ابلاغیه با موبایل ذکر خواهیم کرد.

  مشاهده ابلاغیه با موبایل

  مشاهده ابلاغیه با موبایل با روش های گوناگونی امکان پذیر است. برای مشاهده ابلاغیه با موبایل هم می توانید از طریق برنامه عدالت همراه اقدام کنید و هم از طریق سایت عدل ایران . در این بخش از مقاله مشاهده ابلاغیه با موبایل عدالت همراه را در گوشی های اندروید و آیفون iOS بررسی خواهیم کرد و در بخش های بعدی نحوه مشاهده ابلاغیه با موبایل عدل ایران را نیز توضیح خواهیم داد.

  مشاهده ابلاغیه با موبایل اندروید

  روش مشاهده ابلاغیه در گوشی اندروید و گوشی های آیفون با یکدیگر مشابه می باشد؛ اما به منظور آموزش هرچه بهتر به تفکیک روش مشاهده ابلاغیه در موبایل اندروید و در موبایل های آیفون را توضیح می دهیم.

  برای مشاهده ابلاغیه با گوشی اندروید و دسترسی به سامانه ابلاغ با گوشی اندروید ، شما باید از طریق درگاه ملی قوه قضاییه یا برنامه بازار، برنامه عدالت همراه را دانلود نمایید. سپس، برنامه مشاهده ابلاغیه با گوشی را بر روی گوشی خود نصب نمایید.

  ۱اپلیکیشن عدالت همراه را روی گوشی خود باز کنید.

  ۲شما ابتدا باید به اپلیکیشن عدالت همراه وارد شوید. برای ورود به سامانه نیاز است که در فیلد اول شماره ملی و در فیلد دوم رمز عبور سامانه ثنا خود را وارد کنید و بر روی گزینه مرحله بعد کلیک نمایید. در صورت فراموشی رمز مقاله بازیابی رمز ورود ثنا را بخوانید.

  ۳در مرحله بعدی، به شماره تلفن همراهی که در سامانه ثنا یا سامانه ابلاغ ثبت شده است یک پیامک مبنی بر کد فعال سازی موقت ارسال می شود. رمز موقت را در مرحله بعدی وارد کنید و بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

  ۴زمانی که شما به سامانه عدالت همراه وارد می شوید، صفحه ای همانند تصویر زیر را مشاهده می کنید. برای مشاهده ابلاغیه در موبایل اندروید ی خود کافیست بر روی گزینه ابلاغ الکترونیک بزنید.

  ۵ پس از ورود به قسمت ابلاغیه های الکترونیک، اگر شما ابلاغیه جدیدی داشته باشید در کنار نوشته ابلاغیه جدید عدد خاصی را مشاهده می کنید. به هر حال برای مشاهده ابلاغیه در موبایل ، کافیست بر روی گزینه ابلاغیه جدید کلیک کنید.

  مشاهده ابلاغیه با موبایل ایفون iOS

  برای مشاهده ابلاغیه با آیفون ، کافیست برنامه عدالت همراه در نسخه iOS را از طریق یکی از برنامه های سیب آپ و یا برنامه آی اپس دانلود کنید و آن را روی گوشی خود نصب نمایید.

  ۱پس از نصب برنامه عدالت همراه را در گوشی خود باز کنید.

  ۲بعد از باز کردن برنامه عدالت همراه، شما باید از طریق شماره ملی و رمز عبور سامانه ثنا خود وارد سامانه عدالت همراه شوید. برای این کار در قسمت اول شماره ملی و در قسمت دوم رمز عبور سامانه ثنا خود را وارد کنید و بر روی گزینه مرحله بعدی کلیک کنید.

  ۳در مرحله بعدی، رمز موقت سامانه ثنا به تلفن همراه شما ارسال می شود. کافیست آن را وارد نمایید و بر روی گزینه ورود کلیک کنید.

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  مشاهده ابلاغیه با موبایل

  در این مقاله سامانه ابلاغ با گوشی، دانلود برنامه های مشاهده ابلاغیه با موبایل، گرفتن ابلاغیه با موبایل اندروید و سامانه ابلاغ با موبایل ios آیفون توضیح داده شده است.

  مشاهده ابلاغیه با موبایل

  مشاهده ابلاغیه با موبایل از طریق برنامه های مشاهده ابلاغیه با موبایل که از سوی قوه قضاییه ارائه گردیده و به عنوان برنامه عدالت همراه شناخته شده، امکان پذیر می باشد. پس از دانلود برنامه مشاهده ابلاغیه با موبایل، برای نصب و ورود به برنامه، باید کد ملی و رمز شخصی را وارد نمود و سپس با وارد شدن به سامانه ابلاغ با گوشی، از قسمت ابلاغ های الکترونیکی، اقدام به مشاهده ابلاغیه با موبایل آنلاین نمود.

  برای مشاوره مشاهده ابلاغیه با موبایل

  برای مشاوره مشاهده ابلاغیه با موبایل

  از زمان راه اندازی سامانه ثنا از سال 1395 تا کنون، این سامانه تغییرات گسترده ای را تجربه نموده و امکانات متعددی هم چون نوبت دهی قضایی، دریافت گواهی عدم سو پیشینه و اخیرا برگزاری دادگاه های آنلاین به این سامانه اضافه شده است.

  یکی از امکانات کاربردی سامانه ثنا، برنامه مشاهده ابلاغیه با موبایل یا همان برنامه عدالت همراه می باشد. از آنجا که بسیاری از افراد ممکن است دسترسی به کامپیوتر و لپ تاپ نداشته و از سوی دیگر در جهت کاهش مراجعات حضوری افراد به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی به ویژه در شرایط بیماری کرونا، قوه قضاییه اقدام به طراحی برنامه مشاهده ابلاغیه با موبایل نموده تا عموم افراد جامعه بتوانند با نصب این برنامه بر روی گوشی موبایل خود، از امکانات این برنامه به ویژه مشاهده ابلاغیه با موبایل استفاده نمایند.

  از آنجا که مشاهده و گرفتن ابلاغیه با موبایل و  دسترسی به سامانه ابلاغ با گوشی، مستلزم آشنایی کامل با این برنامه می باشد، در این مقاله به معرفی کامل برنامه مشاهده ابلاغیه با موبایل پرداخته، در مورد دانلود برنامه های مشاهده ابلاغیه با موبایل آنلاین، راهنمای نصب و مشاهده ابلاغیه با موبایل اندروید و سامانه ابلاغ با موبایل ios آیفون توضیح خواهیم داد.

  دانلود برنامه های مشاهده ابلاغیه با موبایل

  پس از راه اندازی سامانه ثنا و افزایش خدمات قضایی ارائه شده در این سامانه و با توجه به استقبال چشم گیری که از سوی اقشار مختلف جامعه از این سامانه صورت گرفت، قوه قضاییه در صدد برآمد تا در جهت تسهیل دسترسی افراد جامعه به سامانه ابلاغ، امکان رویت ابلاغیه در سامانه ثنا با موبایل را نیز برای افراد جامعه فراهم آورد.

  در این راستا، قوه قضاییه در آذر ماه 1399 اقدام به رونمایی از اپلیکیشن جدید سامانه ثنا با عنوان برنامه عدالت همراه نمود، برنامه ای که طیف گسترده ای از خدمات حقوقی از جمله سامانه مشاهده ابلاغ الکترونیک دعاوی، دسترسی به سامانه نوبت دهی، دسترسی به سامانه گواهی عدم سو پیشینه، دسترسی به نظرسنجی، دسترسی به سامانه اطلاع رسانی پرونده و امکان دریافت نوتیفیکیشن را برای کاربران خود فراهم نموده است.

  برای دانلود برنامه های مشاهده ابلاغیه با موبایل آنلاین یا همان برنامه عدالت همراه قوه قضاییه و گرفتن ابلاغیه سامانه ابلاغ با گوشی، کافی است که ابتدا وارد سایت درگاه ملی قوه قضاییه eadl.ir شده و در قسمت خدمات الکترونیک قضایی، گزینه عدالت همراه را انتخاب کرده و در صفحه جدید، برنامه های مشاهده ابلاغیه با موبایل متناسب با سیستم عامل گوشی موبایل خود را دانلود نمایید.

  برای دانلود مستقیم برنامه مشاهده ابلاغیه با موبایل بر روی دکمه دانلود برنامه در کادر زیر کلیک نمایید.

  دانلود برنامه مشاهده ابلاغیه با موبایل

  نویسنده: سایت حقوقی دینا

  حجم:7MB

  منبع:درگاه ملی قوه قضاییه

  دانلود فایل

  حتما بخوانید: دانلود اپلیکیشن عدالت همراه

  راهنمای نصب برنامه مشاهده ابلاغیه با گوشی

  پس از دانلود برنامه های مشاهده ابلاغیه با موبایل، که در بخش قبل توضیح داده شد، اکنون به توضیح مراحل نصب برنامه مشاهده ابلاغیه با گوشی مطابق راهنمای تصویری زیر می پردازیم:

  ۱

  مطابق تصویر زیر، بر روی آیکون برنامه مشاهده ابلاغیه با موبایل آنلاین ( عدالت همراه ) در گوشی موبایل خود کلیک نمایید.

  ۲

  برای ورود به برنامه مشاهده ابلاغیه با گوشی، کد ملی و رمز شخصی خود یا همان کد ثنا را در کادرهای مربوطه وارد نمایید و دکمه مرحله بعد را بزنید تا یک رمز موقت به موبایل شما ارسال شود.

  ۳

  رمز موقت ارسال شده را در کادر مربوطه وارد کرده و دکمه ورود را بزنید.

  بیشتر بخوانید: سامانه ثنا sana.adliran.ir

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید