این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه بزار بگن نمیتونی بگی تا زمانی که بگم صبح ها سر سفره هستم

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه بزار بگن نمیتونی بگی تا زمانی که بگم صبح ها سر سفره هستم را از این سایت دریافت کنید.

  داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه بزار بگم نمیتونی بگی تا

  داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه بزار بگم نمیتونی بگی تا - داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه بزار بگم نمیتونی بگی تا زمانی که بگم ص

  داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه بزار بگم نمیتونی بگی تا

  امتیاز دهید ☆☆☆★★ رتبه 2 از 5

  تعداد نظرات 0 دیدگاه تعداد لایک 4 پسندیدن تاریخ انتشار

  جمعه ۱۹ فروردین ۱۴۰۱

  بازدید 876 نفر

  داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه بزار بگم نمیتونی بگی تا زمانی که بگم صبح ها سر سفره هستم

  جواب: شکر پاش

  شکرپاش. [ش َ ک َ ] ( نف مرکب ) آنکه شکر افشاند. شکرافشان. ( فرهنگ فارسی معین ). سخت شیرین. شیرین حرکات :

  در مجلس عشرت ز ظریفی و لطیفی

  خورشید شکرپاش و مه مشک فشان اوست.

  ارائه شده توسط : حسین ایزدی

  در وب سایت : پرشین جم

  ثبت دیدگاه برای این مطلب

  نظرات شما عزیزان

  هیچ نظری برای این پست ارسال نشده است

  منبع مطلب : persiangem.ir

  داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه بزار بگم نمیتونی بگی تا زمانی که بگم صبح ها سر سفره هستم جدول

  داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه بزار بگم نمیتونی بگی تا زمانی که بگم صبح ها سر سفره هستم جدول

  داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه بزار بگم نمیتونی بگی تا زمانی که بگم صبح ها سر سفره هستم جدول داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه بزار بگم نمیتونی بگی تا زمانی که بگم صبح ها سر سفره هستم جدول

  داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه بزار بگم نمیتونی بگی تا زمانی که بگم صبح ها سر سفره هستم جدول

  جواب داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه صبح ها سر سفره هستم در حل جدول کلمات ❤️ اون چیه که داخلش شیرینه و بیرون بی مزه در بازی خواستگاری و شهربانو

  داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه صبح ها سر سفره هستم در جدول

  داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه صبح ها سر سفره هستم در جدول جواب معما داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه صبح ها سر سفره هستم در حل کلمات و بازی

  جواب داخل من شیرین است ولی بیرون من بی مزه صبح ها سر سفره هستم در جدول و بازی، جواب سوال را در معما ماگرتا می خوانیم.

  جواب این معما 👈 « شکرپاش » 👉 می باشد.

  معماهای پیشنهادی :مناطق مسکونی در حاشیه های بیرونی یک شهر را چه میگویندویک پادشاه و ملکه در قدیم در این محل زندگی می کردند

  ⭕️ اگر به پاسخ معمای دیگری نیاز داشتید حتما آن را از بخش دیدگاه از ما بپرسید، کارشناسان ما و یا سایر کاربران پاسخگوی شما خواهند بود.

  تاثیر عشق قدیمی روی ازدواج شما چیست؟

  عشق حالت هیجانی نیرومندی است و اگر کامیاب نشود و معشوق به دست نیاید یکی از غم انگیزترین حادثه ها و اندوهگین ترین تجربه های زندگی به وقوع می پیوندد.

  حتی شاید سایه این ناکامی بعد از ازدواج شما با فردی دیگر، همچنان روی سرتان بماند و دلتان را هوایی گذشته ای کند که دیگر از دست رفته است.

  به گزارش آلامتو به نقل از تبیان؛ قبل از هر چیز باید بدانید که ازدواج با فردی دیگر، پاسخ خوبی به شکست عاطفی ای که قبلا داشته اید نیست.

  شما نباید برای فراموش کردن یک شکست عشقی یا بهم خوردن نامزدی قبلی تان، فوری به یک رابطه جدید و ازدواج با فردی جایگزین روی بیاورید.

  جایگزین پیدا کردن برای تسکین یک احساس، نه تنها دل شما را آرم و قرار نمی دهد، بلکه در کلاف سردرگمی گیر می افتید و زمانی چشم باز می کنید که می بینید نه از زندگی امروزیتان راضی هستید و نه توانسته اید ردپای عشق قبلی را از قلبتان پاک کنید.

  اگر در حال حاضر ازدواج کرده اید یا نامزد دارید اما مزه تلخ عشق ناکام قبلی خود را همچنان در زندگی خود حس می کنید، بهتر است تا دیر نشده دنبال راهکاری باشید. شما امروز زندگی جدیدی دارید و عشق قدیمی در این زندگی جایی نخواهد داشت.

  پس اجازه ندهید گوشه ای از روح شما هم توسط هیجانات ابراز نشده این عشق تسخیر شود.

  بدانید همه چیز را نمی توان فراموش کرد

  نباید انتظار داشت که بتوان همه چیز را فراموش کرد. بسیار پیش می آید که نمی توانیم خیلی از چیزها را فراموش کنیم به خصوص اگر خاطرات خوبی با آن فرد داشته باشید. به هر صورت، بخشی از آن خاطرات همیشه همراه ما خواهد بود.

  برای رها شدن از گذشته باید یاد بگیرید که ذهن را مدیریت کنید و هر لحظه نسبت به خودتان آگاه باشیدو نگذارید ذهن هرگاه که خواست به گذشته سفر کند. اگر دقت کرده باشید بیشتر اوقات ذهن یا در گذشته سیر می کند یا در آینده و کمتر پیش می آید که ذهن به زمان حال فکر کند.

  بدانید که هرگز عشق کافی نیست

  در طول زندگی مشترک کنونی خود شاید بارها به خاطر مسائل و مشکلات گوناگون به خود و دیگران گفته اید که اگر میان من و همسر کنونی ام عشق وجود داشت، چنین مشکلاتی به وجود نمی آمد.

  شاید هم به دختران و پسران جوان توصیه کرده اید که عشق و دوست داشتن برای یک زندگی مشترک کافی است اما گرچه عشق یکی از ارکان اصلی زندگی مشترک است اما برای اداره و ادامه دادن رابطه کافی نیست.

  هر چقدر که زندگی جلوتر می رود و ساز و کارهای زندگی پیچیده تر می شود، خودتان به مرور می فهمید که زندگی به چیزهای دیگری نیز نیاز دارد.

  همچنین بخوانید: چگونه عشق یک طرفه را فراموش کنیم

  از مرور خاطرات دست بردارید

  بسیار برایتان پیش آمده که وقتی تنها هستید به مرور خاطرات بپرادزید، یکی از کارهایی که می توانید در این مواقع انجام دهید، دادن دستور ایست دهید؛ این روش بسیار ساده و کارساز است، یعنی لازم است خیلی محکم و مقتدر به ذهن تان ایست بدهید تا نتواند به هر کجا خواست برود.

  در حقیقت اگر آگاه نباشید و نبینید که ذهن تان در حال سفر به گذشته است نمی توانید جلوی آن را بگیرید اما اگر حواستان باشد به محض اینکه ذهن بخواهد به گذشته سفر کند به آن یک ایست محکم می دهید و از پیشروی آن جلوگیری می کنید.

  به جای آنکه دائما به چیزهایی فکر کنید که همسرتان ندارد اما معشوق قبلی تان آنها را داشت، بر روی آن چیزهایی که باعث تمایز همسر کنونی تان می شود، تمرکز کنید

  می توانید به خود بگویید: «ساکت، دیگر نمی خواهم بیشتر فکر کنم! یا هیس» یا در ذهن مان روی این فکرها ضربدر بزنیم و جلوی آنها را بگیریم.

  از مقایسه کردن دوری کنید

  مقایسه کردن شاید مهمترین ابزار برای شما باشد که احساس ناکامی و حسرت را تقویت کند. بسیاری از افراد که عشق ناکام را تجربه کرده اند، بعد از ازدواج دائما به مقایسه محبوب سابق خود با همسر فعلی شان می پردازند و بر اساس جهت گیری ذهنی مبنی بر ضعیف تر بودن همسر فعلی شان، دچار حس سرخوردگی می شوند اما این را باید بدانید هر فردی متفاوت است.

  نامزد یا همسر فعلی ود را از هیچ لحاظ (شکل، قیافه، وزن، استعداد و غیره) با همسر یا نامزد قبلی مقایسه نکنید، چون هر چه این کار را بیشتر انجام بدهید، بیشتر احساس حسرت می کنید. واقعیت دیگر این است که به علت بالا بودن هیجانات در شما، احساستان به معشوق قبلی مانند یک بت ستودنی و بدونه نقص است، پس مقایسه شما شاید اساس واقعی نداشته باشد.

  ویژگی های منحصر به فرد همسرتان را ببینید

  به جای آنکه دائما به چیزهایی فکر کنید که همسرتان ندارد اما معشوق قبلی تان آنها را داشت، بر روی آن چیزهایی که باعث تمایز همسر کنونی تان می شود، تمرکز کنید.

  بدانید که همه انسان ها ویژگی هایی برای دوست داشته شدن دارند؛ برای مثال از خود بپرسید همسرم چه ویژگی های استثنایی دارد؟ چه کاری می تواند انجام دهد که دیگران از آن عاجزند؟ با پاسخ گفتن به این سوالات خواهید توانست خصیصه هایی که باعث عشق ورزیدن شما نسبت به او می شود را دریافته و آنها را همیشه مورد تحسین قرار دهید.

  همسر خود را به صورت مثبت به دوستان و اقوام خود معرفی کنید

  منبع مطلب : www.pasokhkadeh.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید