در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود اهنگ تیرو تفنگه رگبار فشنگه

  1 بازدید

  دانلود اهنگ تیرو تفنگه رگبار فشنگه را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  دانلود اهنگ افغانی در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه رگبار فشنگه

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  دانلود اهنگ افغانی در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه رگبار فشنگه را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  دانلود آهنگ افغانی در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه ( نسخه کامل ) - موزیکدل

  دانلود آهنگ افغانی در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه

  همین حالا دانلود کنید و لذت ببرید با دانلود آهنگ زیبا و جذاب با صدای در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه، با قسمتی از متن ترانه “در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه” به همراه تکست و با بهترین کیفیت در رسانه موزیکدل

  دانلود اهنگ در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه توسط آهنگساز معروف ایرانی تنظیم و سبک این موزیک شاد میباشد

  Download Song, (Ahang) BY : dar keshvare ma jange hame tiro tofange “dar keshvare ma jange hame tiro tofange” / And lyrics

  آهنگ در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه

  کلیپ تصویری برای این آهنگ را ببنید

  در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه

  اهنگ در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه رگبار فشنگه

  اهنگ در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه رگبار فشنگه را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  موسیقی افغانی بسیار زیبا در مورد جنگ و مشکلات افغانستان

  دانلود آهنگ افغانی جدید

  در طول دهه 1990 ، جنگ داخلی افغانستان باعث شد بسیاری از نوازندگان فرار کنند ، و متعاقباً دولت طالبان موسیقی ساز و موسیقی بسیار عمومی را ممنوع کرد. [11] مجازات طالبان برای گرفتن موسیقی و یا گرفتار شدن با کاست از مصادره و اخطار تا ضرب و شتم شدید و حبس بود. بسیاری از مردم همچنان به طور مخفیانه سازهای خود را نواختند. نوازندگان تبعید شده از ولسوالی معروف خرابات کابل ، محل کار تجاری را در پیشاور ، پختونخوا راه اندازی کردند. جایی که آنها فعالیتهای موسیقی خود را ادامه دادند. بخش اعظم صنعت موسیقی افغانستان از طریق گردش در پیشاور حفظ شد و برگزاری کنسرت برای نوازندگان افغان در آنجا به زنده ماندن این صنعت کمک کرد. [12]
  از زمان مداخله سال 2001 آمریكا در افغانستان و حذف طالبان ، صحنه موسیقی دوباره ظهور كرده است. برخی از گروه ها ، مانند گروه کابل ، شهرت بین المللی کسب کرده اند. [11] علاوه بر این ، طبق گفته سخنگوی برجسته وزارت داخله افغانستان ، لوتف الله ماشال ، موسیقی سنتی پشتون (به ویژه در جنوب شرقی کشور) وارد دوره “سالهای طلایی” شده است. [13]
  موسیقی راک به آرامی در این کشور جای جای خود را می گیرد و کابل رویاها یکی از معدود گروه های راک افغانستان است. آنها ادعا می کنند اولین نفر در سال 2008 تشکیل شده اند. [14] علاوه بر این ، آواز خواندن سریال های تلویزیونی از قبیل “ستاره افغان” در سالهای اخیر رواج پیدا کرده است ، و خوانندگان مسابقه آواز می خوانند ، از جمله آنهایی که قبلاً ممنوع بودند.

  در افغانستان یک سنت واحد وجود ندارد ، اما بسیاری از سنت ها و سبک های موسیقی در افغانستان وجود دارد. این سنت ها و سبک های مختلف طی قرن ها در چارچوب جامعه ای با تمایزهای قومی ، زبانی ، منطقه ای ، مذهبی و طبقاتی بسیار متنوع شکل گرفت. موسیقی افغانستان از چند طریق قابل طبقه بندی است. اگرچه معمولاً طبقه بندی موسیقی افغانی در امتداد خطوط زبانی و منطقه ای (یعنی پشتو ، فارسی ، لوگاری ، شومالی و غیره) طبقه بندی شده است ، اما طبقه بندی فنی تر مناسب تر این است که اشکال مختلف موسیقی افغانستان را صرفاً با سبک موسیقی آنها تشخیص دهد. بنابراین ، موسیقی افغانستان را می توان به طور عمده به چهار دسته تقسیم کرد: کلاسیک هندی ، محالی (سبک های محلی و محلی) ، غربی و سبکی دیگر که منحصر به فرد برای افغانستان (عمدتا توسط نوازندگان فارسی زبان) است که به سادگی موسیقی افغان خوانده می شود.
  دانلود آهنگ افغانی شاد با صدای زن
  سنت کلاسیک هند یک فشار بسیار مؤثر بود. اکثریت قریب به اتفاق هنرمندان نخبه در افغانستان تا دهه 1980 در سنت کلاسیک هند آموزش دیده بودند. اوستاد سراهنگ ، رحیم بخشی ، اوستاد نشناس و بسیاری از خوانندگان دیگر طرفداران برجسته این سبک بودند. این سبک بر آهنگسازی به سبک راگا هند و آواز غزل ها در ملودی هایی بسیار شبیه موسیقی کلاسیک و دربار هندی تأکید داشت. شکل موسیقی کلاسیک افغانستان “کلاسیک” نامیده می شود ، که شامل رگاهای رقص ساز و آواز و شکم ، و همچنین تارنا و غزل است. [5] بسیاری از اوستادها یا موسیقی دانان حرفه ای ، موسیقی کلاسیک شمال هند را در هند فراگرفته اند ، و برخی از آنها نوادگان هندی بودند که از دهه 1860 از هند به دربار سلطنتی در کابل نقل مکان کردند. [3] آنها روابط فرهنگی و شخصی با هند را حفظ می كنند – از طریق شاگرد یا ازدواج ، و از نظریه ها و اصطلاحات موسیقی هندوستان استفاده می كنند ، مثلاً راگا (فرم ملودیك) و تالا (چرخه ریتمیك). خوانندگان کلاسیک افغانستان شامل مرحوم اوستاد محمد حسین سراهنگ (1924-1983) است که یکی از خواننده های استاد پاتیلا غارانا در موسیقی کلاسیک شمال هند است و همچنین در سراسر هندوستان به عنوان معاصر اوستاد بد غلام علی خان معروف است. ترکیب او “پای اشک” در آهنگ تم فیلم هندی مرا سایا استفاده شده است. عبیدالله جان قندهارایی به عنوان پادشاه موسیقی پشتو در منطقه جنوبی افغانستان شناخته می شود. وی در دهه 1980 درگذشت اما موسیقی وی هنوز هم توسط پشتون ها در سراسر جهان ، عمدتاً توسط پشتون ها در مناطق قندهار-کویته مورد استقبال قرار می گیرد. دیگر خوانندگان کلاسیک اوستاد قاسم ، اوستاد رحیم بخشی و اوستاد ناتو هستند.

  دانلود آهنگ تاجیکی شاد با صدای زن
  گروه دوم ، موسیقی محالی (عامیانه) متنوع تر بود. این شامل سبک های مختلف فولکلور و منطقه ای است که بومی و بدون نفوذ بیرونی تکامل یافته است. این سبک ها شامل قاتقانی ، لوگاری ، قرساک و غیره است که مختص یک منطقه و یک گروه زبانی در افغانستان است. برخی از هنرمندان برجسته این گروه عبارتند از: Hamahang ، Beltoon و غیره. بسیاری از خوانندگان دیگر ، هرچند که متعلق به این ژانر نیستند ، در ضبط آهنگ ها در سبک های قطقانی ، لوگاری ، قارسک و غیره دست به دامان مسابقه شده اند. هر یک از این اشکال مقیاس خاص خود را داشتند (آنها از مقیاس کلاسیک raga هند استفاده نکردند ، و از مقیاس اصلی / جزئی غربی نیز استفاده نکردند) و عمدتاً از آهنگهای شناخته شده ای تشکیل شده بودند که ترکیب و اشعار آنها قرنها به طور ارگانیک تکامل یافته بود. این اشعار ، گرچه عمیق بودند ، اما غالباً ساده بودند و فاقد ظرافت شاعرانه ی سنت های بزرگ شعر فارسی و پشتو بودند.
  دانلود آهنگ شاد تاجیکی زن

  محبوب ترین سنت های موسیقی در افغانستان عبارت است از پشتو (که متعلق به سنت کلاسیک قومی و هندی به طور همزمان) و سبک موسیقی خالص افغانستان. سبک موسیقی خالص افغان توسط خواننده افغان احمد ظاهر ظاهر شد. این سبک در درجه اول نزد مخاطبان فارسی زبان / دری صحبت می شود ، گرچه از موانع منطقه ای و طبقاتی فراتر می رود. این سبک از بسیاری از سنتهای موسیقی دیگر مانند سنت های هندی ، ایرانی ، خاورمیانه و فرهنگ عامیانه افغانستان استقراض می شود ، اما این سبک ها را به صدایی متصل می کند که مختص افغانستان است و متناسب با سلیقه های ترانه ، شاعرانه ، ریتمیک و ارکسترال افغان است. مخاطبان فارسی زبان و زبان فارسی. اکثریت قریب به اتفاق خوانندگان فارسی زبان از دهه 1970 متعلق به این ژانر هستند. جدا از احمد ظاهر ، موفق ترین حامی معاصر این سبک فرهاد دریا. با این حال ، نوکر این سنت موسیقی یکی دیگر از خوانندگان افغان به نام عبدالرحیم ساربان بود. ترانه های ساربان ، الگوی موسیقی بی نظیر فارسی زبان فارسی است که محبوب ترین ژانر موسیقی امروز افغانستان را نشان می دهد. ساربان شعرهایی را از شاعران بزرگ کلاسیک فارسی / دری برگزید و آنها را به تركیباتی تركیب كرد كه عناصری از جاز غربی و خواندن مجانی را با سنت های محالی (منطقه ای) افغانستان در هم آمیخته است. تا آن زمان ، افغانستان عمدتاً وام گیرنده سبک از ایران ، هند و سایر کشورها بود. با ورودSarban ، موسیقی افغانستان به چنان اوج رسید که هنرمندان مشهور مراکز مهم فرهنگی مانند ایران ترانه های او را قرض گرفتند و آنها را برای مخاطبان خود پوشاند (برای مثال
  http://nexone.ir/hindi-female-singer/

  دانلود آهنگ های افغانی شاد جدید برای عروسی و رقص (گلچین mp3) | گیتار موزیک

  دانلود گلچین آهنگ افغانی شاد برای عروسی و رقص فرمت صوتی mp3 با کیفیت عالی و پخش آنلاین آپدیت جدید ۲۰۲۰ از وب سایت گیتار موزیک.

  موسیقی افغانستان

  موسیقی افغانستان نقطه عطف زیبایی‌های تنوع قومی و زبانی در افغانستان است و فارسی، پشتو و ترکی زبان‌های اصلی متن ترانه‌ها را تشکیل می‌دهند. در این کشور سبک‌ها و شیوه‌های گوناگون موسیقی، از غزل فارسی گرفته تا راگ هندی رواج دارد.

  گام‌های موسیقی عمدتاً دیاتونیک (بدون میکروتون) بوده و تا همین اواخر چندصدایی و هارمونی به شکل غربی آن در موسیقی افغانستان تأثیر چندانی نداشت.

  موسیقی افغانستان تا حد زیادی به صورت ترانه است، با اینحال رپرتوار قابل توجهی از موسیقی بدون کلام نیز وجود دارد. شعر جایگاه ویژه‌ای در فرهنگ موسیقی این کشور دارد.

  میراث شعر فارسی، که مشترکات فراوانی نیز با ایران دارد، اهمیت بسیاری در بین مردم داشته و همچنین شعر پشتو نیز دارای ریشه‌های تاریخی است.

  متن ترانه‌ها متشکل از موضوعات معدودی است. آهنگ‌های عاشقانه با تِم‌هایی از عشق نافرجام و اشارۀ مکرر به داستان لیلی و مجنون، بیشتر موضوعات ترانه‌ها را تشکیل می‌دهند و به وقایع جاری و تجربۀ شخصی کمتر پرداخته می‌شود(ویکی پدیا).

  آهنگ افغانی شاد جدید

  آهنگ افغانی mp3 زیم زیم زیم

  آهنگ افغانی شاد صوتی دلبر بلا

  ترانه افغانی شاد برای رقص فرهاد شمس ابروهای کمند قدک بلندشه

  موزیک افغانی شاد بیس دار بشیر همدرد قندولک

  آهنگ افغانی محلی جمشید پروانی-لیلا

  آهنگ افغانی جاوید شریف-یه قدم پیش یه قدم پس

  آهنگ افغانی رقص جدید خداداد

  موزیک افغانی مهدی فرخ-دختر شغنان

  شعر افغانی شاد مهدی فرخ-نرمک نرمک

  آهنگ افغانی شاد عروسی

  ترانه محلی افغانی نوید هاشمی-لیلو

  آهنگ افغانی برای عروسی عثمان صحاب-دو چشمان سیاه

  آهنگ شاد افغانی قطغنی

  ریمیکس افغانی شاد

  ترانه افغانی شاد قطغنی-صبور تابش

  موزیک ازبکی افغانی شاد زوبی زوبی

  شادترین موزیک افغانی ولی حجازی-دختر افغان

  آهنگ افغانی خیلی شاد ولی سازش-عزیز دلم

  آهنگ افغانستانی شاد رامین آتش-عروسی

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  دانلود آهنگ افغانی در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه (غمگین)

  دانلود آهنگ افغانی در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه (غمگین)

  دانلود آهنگ افغانی در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه (غمگین)

  متن آهنگ غمگین به زبان افغان

  بلبلی پر بسته یک جانه فشانم

  بی جا و مکانم هر سوی روانم*

  قسمت به سرم گشته که بی خانه بمانم

  هرجا که توانم هرجا بتوانم*

  دانلود آهنگ قدیمی دهه ی هفتاد

  «دانلود آهنگ افغانی در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه (غمگین)»

  در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه

  رگبار فشنگه*

  به ایران آمدیم بر سر ما آتش سنگه

  دلها همه سنگه دلها همه سنگه*

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  دانلود آهنگ کامل افغانیه در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه

  دانلود آهنگ کامل افغانیه در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه

  دانلود آهنگ کامل افغانیه در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه را در مجله نازی ببینید

  یلبلی پر بسته ام یک جانه فشانم
  … بی جا و مکانم هر سویی روانم

  … قسمت بر سرم گشته که بی خانه بمانم

  … هر جا که توانم هر جا بتوانم

  در کشور ما جنگه همه تیرو تفنگه …رگبار فشنگه

  بر ایران امدیم بر سر ما آتشو سنگ است … دلها همه سنگ است

  دانلود آهنگ با کیفیت عالی (320)

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Amir 1 سال قبل
  0

  Dhuebevjidhbvdhdud

  ابوذر 2 سال قبل
  -1

  ای که کیرتوکون خودتون بااین مطلب ناتمامتون

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید