این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دانلود فرم رزومه کاری pdf

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دانلود فرم رزومه کاری pdf را از این سایت دریافت کنید.

  5 نمونه رزومه【دانلود نمونه فرم خام رزومه کاری pdf⭐️word رایگان】

  5 نمونه رزومه【دانلود نمونه فرم خام رزومه کاری pdf⭐️word رایگان】 در چند فرمت مختلف تنها در 3 دقیقه رزومه کاری خود را بسازید.

  ناوبری

  ایجاد آگهی  ورود عضویت

  5 نمونه رزومه【دانلود نمونه فرم خام رزومه کاری pdf⭐️word رایگان】

  محمدی 2022-07-01

  مشاهده فهرست [نمایش]

  دانلود رایگان فرم خام pdf و  word + نمونه فرم رزومه کاری تکمیل شده

  معمولاً همه ما قبل از تصمیم‌گیری در زمینه‌های مختلف از خرید یک کفش گرفته تا انتخاب همسر آینده، اقدام به تحقیق و جمع‌آوری اطلاعات درباره موضوع مربوطه می‌نماییم.

  به همین شکل هم کارفرمایان برای انتخاب کارکنان آینده خود به اطلاعاتی در مورد هویت، تحصیلات، سوابق کاری و … فرد نیاز دارند و بهترین راه برای کسب اطلاعات مذکور، از طریق رزومه متقاضیان است.

  در مقاله دیگری با عنوان « رزومه چیست » تلاش کردیم تا آن‌چه را که یک کارجو بایستی در رابطه با تنظیم یک رزومه کاری بداند، به‌طور کامل بیان کنیم.

  با این حال نوشتن یک رزومه قوی به‌ویژه برای افرادی که برای نخستین بار به این کار دست می‌زنند، چندان آسان نیست و یک راهنما یا قالب آماده می‎تواند کمک بزرگی برای افراد تازه‌کار باشد.

  از سوی دیگر مطالبی که در رابطه با نگارش یک رزومه بیان کردیم، شامل نکات کلی برای تمامی شغل‌ها است، در‌حالی‌که تهیه رزومه برای مشاغل مختلف دارای تفاوت‌هایی، هر چند اندک، است که کارجویان بایستی به آن‌ها توجه داشته باشند.

  با توجه به مواردی که بیان شد، در ادامه نمونه‌های رزومه خام برای رشته‌های مختلف ارائه شده‌اند که به‌صورت رایگان قابل دسترسی هستند. در عین حال، نکاتی وجود دارند که با توجه به آن‌ها می‌توانید طرح کلی مناسب برای رزومه خود را انتخاب و به شکل حرفه‌ای اطلاعات لازم را در آن وارد نمایید که توضیحاتی در رابطه با آن ارائه خواهیم کرد، پس با همراه باشید.

  دانلود فرم نمونه رزومه فارسی قابل ویرایش :

  دانلود فایل 1 خام رزومه کاری فارسی wordدانلود فایل 1 خام رزومه کاری فارسی pdf

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  دانلود فایل 2 خام رزومه کاری فارسی wordدانلود فایل 2 خام رزومه کاری فارسی pdf

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  دانلود فایل 3 خام رزومه کاری فارسی wordدانلود فایل 3 خام رزومه کاری فارسی pdf

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  دانلود فایل 4 خام رزومه کاری فارسی wordدانلود فایل 4 خام رزومه کاری فارسی pdf

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  دانلود فایل نمونه رزومه کاری پر شده فارسی wordدانلود فایل نمونه رزومه کاری پر شده فارسی pdf

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  رزومه کاری و اجزای آن

  رزومه کاری خلاصه‌ای از مهارت‌ها و تجربیات کارجو در یک یا دو صفحه است که عموماً از اجزای زیر تشکیل شده است:

  مشخصات فردی (مندرجات کارت ملی، آدرس‌ پست الکترونیکی، محل سکونت و شماره تماس)

  سوابق تحصیلی (عنوان رشته تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل و سال اخذ مدرک)

  سوابق شغلی (سوابق کاری مستند)

  مهارت‌ها اهداف

  افتخارات (در صورت باقیماندن فضا در رزومه و ارتباط با شغل موردنظر)

  این موارد در اغلب رزومه‌ها درج می‌شوند ولی شیوه‌های متفاوتی برای وارد کردن آن‌ها وجود دارد.

  رزومه کاری docx

  رزومه کاری docx انواع شیوه‌های رزومه‌نویسی

  فارغ از نوع شغل، شیوه نوشتن رزومه‌های کاری را می‌توان به هفت دسته کلی طبقه‌بندی کرد.

  رزومه زمانی معکوس یا Chronological

  در رزومه زمانی معکوس که متداول‌ترین روش نوشتن رزومه است، درج سوابق شغلی به‌ترتیب زمانی نزولی می‌باشد، یعنی از آخرین شغل آغاز و با اولین شغل کارجو خاتمه می‌یابند. این شیوه برای افرادی مناسب است که دارای سابقه کار زیاد و مرتبط می‌باشند.

  رزومه عملکردی یا Functional

  رزومه عملکردی یا مهارتی به‌جای سوابق شغلی بر مهارت‌ها، قابلیت‌ها و دستاوردهای کارجو تمرکز دارد و ترتیب زمانی در آن اهمیتی ندارد. این نوع رزومه برای افرادی که به‌تازگی فارغ‌التحصیل شده‌اند یا سابقه کاری مرتبط ندارند، مفید است.

  رزومه ترکیبی یا Combination

  این نوع رزومه، ترکیبی از رزومه زمانی معکوس با رزومه عملکردی است. در این حالت، مهارت‌ها در بخش بالای رزومه قرار گرفته و به‌دنبال آن سوابق شغلی به ترتیب زمانی نزولی درج می‌شوند.

  این شیوه به افرادی توصیه می‌شود که سابقه کار متوسطی داشته و احتمال می‌دهند که مهارت‌هایشان در مقایسه با سوابق کاریشان تأثیر بیشتری بر کارفرما دارد.

  رزومه همراه با خلاصه یا Profile

  رزومه کاری همراه با پروفایل، رزومه‌ای است که خلاصه‌ای از مهارت‌ها، توانایی‌ها و تجربیات مرتبط با شغل مورد‌نظر در حداکثر 2 تا 3 جمله است که پس از قسمت مشخصات فردی در رزومه درج می‌شود.

  این خلاصه رزومه بهترین روش برای نمایش مهم‌ترین و با‌ارزش‌ترین‌ موارد رزومه کاری فرد متقاضی به کارفرما در یک نگاه اجمالی است.

  رزومه هدفمند یا Targeted

  رزومه هدفمند، رزومه‌ای می‌باشد که مهارت‌ها، دستاورد‌ها و سوابق شغلی فرد به‌صورت کاملاً سفارشی و بر‌اساس اهمیت برای یک فرصت شغل خاص در رزومه چیده می‌شوند. تنظیم رزومه هدفمند مستلزم صرف زمان زیادی است، ولی به دلیل تمرکز بر جایگاه شغلی موردنظر، تأثیر بیشتری بر استخدام کننده دارد.

  رزومه کوچک یا Mini

  مینی رزومه، خلاصه‌ای از یک رزومه با همان فرمت است، با این تفاوت که تنها مهم‌ترین اطلاعات در آن درج می‌شود. از آنجایی که مینی رزومه در ابعاد یک کارت ویزیت می‌باشد، برای ارائه در مکان‌هایی مانند نمایشگاه‌ها، سمینارها و غیره به افراد مختلفی که ممکن است کارفرمای بالقوه باشند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  رزومه خلاقانه

  منبع : estekhdam.in

  دانلود رایگان فرم خام رزومه کاری برای استخدام

  دانلود رایگان فرم رزومه به همراه نمونه رزومه کاری فارسی و نمونه رزومه انگلیسی در قالب های فرم رزومه ورد و فرم رزمه پی دی اف در بهترین رزومه ساز

  دانلود رایگان فرم خام رزومه کاری برای استخدام

   آنچه در این صفحه خواهید یافت:1. ساخت آنلاین رزومه در کم تر از 10 دقیقه 2. فرم خام رزومه کاری فارسی( Word)3. نمونه رزومه کاری فارسی (PDF)4. فرم خام  رزومه کاری انگلیسی( Word)5. نمونه رزومه کاری انگلیسی (PDF)

  زمانی که می خواهیم دنبال کار بگردیم و در یک شرکت استخدام شویم، باید یک نمونه رزومه کاری آماده کنیم. اما نیازی نیست برای رزومه نویسی دوباره چرخ را اختراع کنیم و از صفر شروع به طراحی فرم رزومه در یک فایل word کنیم. در این صفحه فرم خام رزومه کاری فارسی و انگلیسی در فرمت های Word وPDF برای کارجویان و متقاضیان استخدام در شرکت های ایرانی و خارجی فراهم شده است. برای مشاهده و دانلود فایل خام رزومه مورد نظر خود کافی است به بخش مربوط به آن فرمت رزومه مراجعه کرده و فرم خام رزومه را دانلود و سپس ویرایش کنید و برای شرکت هایی که آگهی استخدامی منتشر کرده اند، ارسال نمایید.

  دانلود فرم خام رزومه کاری فارسی + دانلود رزومه کاری پرشده فارسی در فرمت Word

  اگر می خواهید یک رزومه کاری کاملاً قابل ویرایش داشته باشید و تمامی بخش های آن را به سلیقه ی خود و به هر میزان که می خواهید بنویسید، می توانید از فایل خام رزومه کاری فارسی Word با پسوند doc و docx که در این بخش قرار داده شده است استفاده کنید.

  جدول فرم خام و پرشده رزومه در فرمت word

  # عنوان فایل لینک دانلود

  1 فایل خام رزومه کاری فارسی (ورد) دانلود فایل

  2 نمونه رزومه کاری پر شده فارسی (ورد) دانلود فایل

  مشاهده قالب فارسی مشاهده قالب فارسی مشاهده قالب فارسی

  دانلود فایل نمونه رزومه کاری فارسی در فرمت PDF

  البته اگر وقت کافی برای ویرایش و نوشتن رزومه کاری ندارید و می خواهید یک نمونه رزومه کاری می توانید از نرم افزار رزومه نویسی سایت cvbuilder.me استفاده کنید و نمونه رزومه کاری خود را بر طبق آن و در مدت زمانی کوتاه آماده کنید. می توانید از فایل PDF پرشده رزومه برای الگو گرفتن و آموزش نحوه نوشتن رزومه خود کمک بگیرید. در جدول زیر می توانید به صورت فرم آماده رزومه در قالب پی دی اف را دانلود نمایید و بر اساس آن رزومه کاری خود را ساخته و برای شرکت های استخدام کننده ایمیل نمایید.

  جدول فایل رزومه کاری فارسی در فرمت PDF

  # عنوان فایل لینک دانلود

  1 فایل آماده رزومه کاری فارسی (پی دی اف) دانلود فایل

  2 نمونه رزومه کاری پر شده فارسی (پی دی اف) دانلود فایل

   موفقیت در استخدام

  حتماً که توانمند بودن و حرفه ای بودن کارجو در استخدام او موثر است. اما آیا تصویر کارفرما از کارجو با تصویری که او از خود دارد یکی ست؟ پس برای این که مدیر شرکت یک تصویر درست از شما داشته باشد باید خودتان را به خوبی معرفی کنید؛ اما چگونه این کار را انجام دهیم؟

  چگونه در رزومه کاری خود را به خوبی معرفی کنیم؟

  چگونه در مصاحبه کاری (مصاحبه تلفنی - مصاحبه حضوری) موفق شویم؟

  دانلود فرم خام رزومه کاری انگلیسی + دانلود رزومه کاری پرشده انگلیسی در فرمت Word

  نحوه نوشتن رزومه کاری دو نکته ی مهم دارد. اول اصول کلی نوشتن رزومه و دوم قوانین کار و رزومه نویسی هر کشور است. اگر می خواهید یک رزومه کاری یا تحصیلی انگلیسی بنویسید و کشور مقصدتان قوانین خاصی درباره رزومه دارد می توانید فایل خام قابل ویرایش را از جدول رزومه زیر دانلود کنید و فرم رزومه مخصوص به خود را آماده کنید.

  جدول فرم خام و پرشده رزومه در فرمت word

  # عنوان فایل لینک دانلود

  1 فایل خام رزومه کاری انگلیسی (ورد) دانلود فایل

  2 نمونه رزومه کاری پر شده انگلیسی (ورد) دانلود فایل

  دانلود فایل نمونه رزومه کاری انگلیسی در فرمت PDF

  اگر رزومه تان نیاز به سفارشی سازی نداشته باشد، می توانید در رزومه ساز انگلیسی cvbuilder.me یک رزومه کاری استاندارد و حرفه ای و البته جذاب برای خود بسازید. در قسمت زیر چند نمونه رزومه پرشده و آماده شده توسط رزومه ساز انگلیسی سی وی بیلدر را برای شما قرار داده ایم. رزومه ای که در رزومه ساز بسازید به صورت PDF قابل دانلود می باشد و رزومه شما کاملاً قابل پرینت در صفحه A4 بوده و چینش اطلاعات رزومه پس از پرینت کاملاً منظم بوده و چینش اطلاعات دقیقاً مطابق فایلی است که در برنامه رزومه ساز مشاهده کرده اید.

  جدول فایل رزومه کاری انگلیسی در فرمت PDF

  # عنوان فایل لینک دانلود

  1 فایل آماده رزومه کاری انگلیسی (پی دی اف) دانلود فایل

  2 نمونه رزومه کاری پر شده انگلیسی (پی دی اف) دانلود فایل

   چگونه در فرم رزومه کاری، خود را به خوبی معرفی کنیم؟

  خب حالا که فایل رزومه را دانلود کرده ایم باید بدانیم که چطور یک رزومه خوب در فرمت word بنویسیم. اگر اصول نوشتن رزومه کاری حرفه ای را رعایت نکنید، هر قدر که توانایی و تخصص داشته باشید بی ارزش خواهد بود و کمکی به استخدام شما نخواهد کرد.

  پس قبل از ارسال فایل رزومه برای شرکت ها، باید یاد بگیریم که چطور رزومه بنویسیم و فرم خام رزومه را بر اساس آن پرکنیم و یک رزومه حرفه ای آماده کنیم. اولین اصل در نوشتن یک رزومه کاری، اصل خلاصه نویسی است.

  کارفرما فایل رزومه شما در قالب word.docx را در 6 ثانیه بررسی می کند و بیش ازاین برای فرم رزومه شما در فرمت ورد وقت نخواهد گذاشت. پس زمانی که کارفرما فایل رزومه شما را دانلود کند، 6 ثانیه فرصت دارید تا او را قانع کنید که رزومه کاری شما را برای مصاحبه کاری انتخاب کند.

  در ضمن در فرم رزومه خود باید اطلاعات مرتبط با آن آگهی استخدامی و فرصت شغلی را بنویسید؛ یعنی مهارت ها، سوابق شغلی و توانایی هایی که برای کارفرمای آینده تان اهمیت دارد را در فرم رزومه ای که از سایت cvbuilder.me دانلود کرده اید، بنویسید.

  در ضمن رزومه کاری فرم اداری نیست، بلکه آگهی تبلیغاتی است که می خواهد برای شما مصاحبه کاری به بار آورد؛ پس بهتر است ظاهر آن مثل یک برگه ی آگهی تبلیغاتی، جذاب و چشم گیر باشد. توصیه می کنیم قبل از دانلود فایل خام رزومه کاری فارسی موجود در این صفحه، حتماً فایل رزومه کاری فارسی آماده در صفحه نمونه رزومه تکمیل شده یا در صفحه نمونه رزومه را دانلود و بررسی نمایید.

  منبع : cvbuilder.me

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید