این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  درباره ی زندگی یک فرد موفق ایرانی تحقیق کنید و راز موفقیت او را در کلاس برای دوستانتان بیان کنید

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  درباره ی زندگی یک فرد موفق ایرانی تحقیق کنید و راز موفقیت او را در کلاس برای دوستانتان بیان کنید را از این سایت دریافت کنید.

  درباره ی زندگی یک فرد موفق تحقیق کنید و راز موفقیت او را در کلاس برای دوستانتان بیان کنید صفحه 83 کتاب هدیه های آسمانی ششم

  درباره ی زندگی یک فرد موفق تحقیق کنید و راز موفقیت او را در کلاس برای دوستانتان بیان کنید صفحه 83 کتاب هدیه های آسمانی ششم را از این سایت دریافت کنید.

  درباره ی زندگی یک فرد موفق تحقیق کنید و راز موفقیت او را در کلاس برای دوستانتان بیان کنید صفحه 83 کتاب هدیه های آسمانی ششم

  دسته بندی : نکس لود مطالب سایت

  یکتا

  همیشه توکل داشتن کار ساز نیست اینو هم در نظر بگیر،خودت باید تلاش کنی نه اینکه بشینی دعا کنی خدا کمکت کنه

  نویسنده

  آلبرت انیشتین با تلاش های بسیارش به موفقیت رسید ماهم باید تلاش و کوشش کنیم وازشکست نترسیم صبوری کنیم تابه خواسته آرزوهای خودبرسیم

  نویسنده

  ما باید روحیهرقابت طلبی داشته باشیم وهیچ وقت این روحیه را از دست ندهیم

  نویسنده

  بایدبرای موفق شدن الگوی موفقی هم داشته باشی

  نویسنده

  بیل گیتس یک ادم موفق بود

  جواب تحقیق کنید صفحه ۸۳ کتاب هدیه های آسمانی ششم درباره ی زندگی یک فرد موفق تحقیق کنید و راز موفقیت او را در کلاس برای دوستانتان بیان کنید از سایت نکس لود دریافت کنید.

  تحقیق درباره بیل گیتس و راز موفقیت او

  بسیاری از افراد جهان ویلیام هنری گیتس سوم مشهور به بیل گیتس رئیس و موسس شرکت مایکروسافت را می شناسند. در حال حاضر شرکت مایکروسافت با بیش از ۴۰ هزار کارمند در ۶۰ کشور مختلف جهان با درآمد خالص ۲۵ میلیارد دلار در پایان سال در سال ۲۰۰۱ یکی از موفق ترین شرکت های ایالات متحده آمریکا شد.

  بیل گیتس در سال 1955 در یک خانواده متوسط در شهر سیاتل امریکا متولد شد پدر وکیل دادگستری و یکی از افراد سرشناس شهر بود و مادر او آموزگار مدرسه بود که در امور خیریه نیز فعالیت داشت. بیل گیتس در این خانواده در کنار دو خواهر خود رشد کرد بیشتر وقت خود را در کنار مادربزرگ خود گذراند و از او بسیار تاثیر گرفت از همان دوران کودکی خود روحیه رقابت طلبی خود را نشان داد و سعی می‌کرد تا در هر زمینه ای از دوستان خود پیشی بگیرد.

  گیت در دانشگاه تحصیلات ابتدایی خود را گذراند و در آنجا بود که با کامپیوتر آشنا شد اولین نرم افزار خود را در ۱۳ سالگی ساخت که یک بازی بسیار ساده بود همراه با دوست خود پل آلن که دو سال از او بزرگتر بود در زمینه ساخت سخت افزار کامپیوتر هم مهارت داشت و بیشتر خود را به برنامه نویسی در اتاق کامپیوتر می گذراند.

  بیل گیتس در سال ۱۹۷۵ به همراه دوست دوران کودکی خود پل آلن شرکت کوچکی به نام مایکروسافت با شعار در هر خانه کامپیوتر ایجاد کرد زبانهای برنامه سازی را برای کامپیوترهای مختلف تولید می‌کرد آن زمان فقط کارمند داشت و فروش آنها فقط ۲۱۴ میلیون دلار در سال بود.

  دلایل موفقیت بیل گیتس پشتکار او بود که هیچ وقت روحیه رقابت طلبی خود را از دست نداد و همیشه رو به جلو و در تفکر این بود که ایده های جدید و خلاقانه را وارد و زمینه های کامپیوتری کند معروف شد ولی پس از دانشگاه افراد معروفی که در دانشگاه های معروف فارغ التحصیل شده بودند اکنون کارمندان بیل گیتس هستند شرکت مایکروسافت افراد خود را بیشتر و بیشتر کرد و اکنون دومین شرکت بزرگ از نظر درآمد مالی در جهان می باشد آی بی ام شرکت ای بود که به مایکروسافت کمک کرد تا رشد کند آی بی ام بر روی شرکت کوچک مایکروسافت سرمایه گذاری کرده و تصمیم گرفتند پیسی را وارد روانه بازار کنند که همان کامپیوتر هایی است که در خانه های همه ما وجود دارد. بیل گیتس اکثر درآمد خود را به خیریه واگذار کرده است و اکنون دومین مرد ثروتمند جهان میباشد یکی از افراد با پشتکار و با تلاش و دقت و نظم بالا دانست که از دوران کودکی خود وارد دنیای کار شده بود و تاکنون نیز به کار خود ادامه داده است و اکنون می‌بینیم که اکثر کامپیوترها و ویندوز هایی که استفاده میکنیم از شرکت مایکروسافت تهیه شده است.

  ما باید از انسان هایی مثل بیل گیتس الگو بگیریم و همیشه در زندگی تلاش و پشتکار و نظم را سرلوحه کارهای خودمان انجام دهیم و نباید فراموش کنیم که خدا در زندگی ما باید نقش پررنگی داشته باشد تا سریع تر به نتیجه برسیم و همه کارهایی که انجام بدهیم برای خداوند باشد و برای رضای او و برای کمک امام زمان خود اهدافمان را پیش ببریم.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  m.s : وارن بافت، پولدار ترین مرد جهان، 74 سالگی تولد خودش را جشن گرفت. او امسال ثروتمند ترین و بزرگترین سرمایه گذار جهان معرفی شد. اولین شغل او در 13 سالگی با روزنامه فروشی آغاز شد و توانست در مدت کوتاهی مزرعه کوچکی برای خود خریداری کند و تا به الان دارایی های خالص خود را به 52 میلیارد دلار برساند. در ذیل رموز موفقیت او ذکر شده است. بافت بزرگترین سهام دار شرکت اوماها و مدیر عامل و بزرگترین سهام دار بریشایر هات اوی نیز می باشد. او در سال 2006 توانست 83 در صد از دارایی های خود را به ملیندا بنبار و بیل گیتس که تقریبا 30 میلیارد دلار بود اهدا کرد. او به فردی اقتصادی و فروتن در جهان شناخته شده است به طوری که هنوز در خانه ای زندگی می کند که در سال 1985 خریداری کرده و قیمت آن به 31 هزار دلار نمی رسد! او اولین سهام خود را در سن 11 سالگی خریداری کرد و از این که دیر اقدام کرده بسیار ناراحت است! او می گوید:{ پول انسان را نمی سازد بلکه انسان پول را ساخته. تا جایی که می توانید ساده زندگی کنید. پول خود را به خاطر چیز های بیهوده خرج نکنید بلکه برای چیز هایی خرج کنید که واقعا به آنها نیاز دارید. }نویسنده : راستش راز صلی کسانی که در کارشان موفق می شوند چیست.این سوال برای همه ماها اتفاق افتاده است.نویسنده : به نضر من موفقیت را با بلند پروازی باید بدست آورد

  و باید برای بدست آوردن موفقیت تا حد امکان تلاش کرد

  واینکه موفقیت خریدنی نیست بلکه کسب کردنی است.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟

  بله خیر ناشناس 2 ماه قبل -1 کمه ناشناس 3 ماه قبل 0 خیلی مزخرف هس ناشناس 4 ماه قبل 0 ریم من شاههه ها ناشناس 4 ماه قبل 1 کجا بحنبحبتب ناشناس 4 ماه قبل 1

  من خوشم اومد اما اگه خانمم خوشش نیاد از چش خودتون ببینید پس بیشتر تلاش کنید

  هلیا محبی 5 ماه قبل 2

  تحقیق درباری یک فرد موفق ایرانی و راز موفقیت اون رو به کلاس بیاورید هدیه صفحهی ۸۹

  ناشناش 6 ماه قبل 1 این دیگه چیه 🙏 ناشناس

  منبع : nexload.ir

  درباره‌ی زندگی یک فرد موفّق تحقیق کنید و راز موفّقیت او را در کلاس برای دوستانتان بیان کنید.

  درباره‌ی زندگی یک فرد موفّق تحقیق کنید و راز موفّقیت او را در کلاس برای دوستانتان بیان کنید./علت موفقیت دکتر غریب، علت موفقیت دکتر حسابی....

  درباره‌ی زندگی یک فرد موفّق تحقیق کنید و راز موفّقیت او را در کلاس برای دوستانتان بیان کنید.

  دسته بندی: تحقیق فارسی, مقالات

  بازدید

  درباره‌ی زندگی یک فرد موفّق تحقیق کنید و راز موفّقیت او را در کلاس برای دوستانتان بیان کنید.

  موفقیت واقعی چیست؟

  کوشیدن، جستن، یافتن و هرگز تسلیم نشردادن راز موفقیت واقعی است؛ که اگر به آن دست یابیم با تمام وجود احساس رضایت خواهیم کرد.

  مهمترین اصول موفقیت چیست؟

  1- خود را برای شکست های بزرگ بارها و بارها آماده کنید.

  2- با افراد موفق نشست و برخواست کنید

  3- از تجربه افرادی که قبل از شما این مسیر را طی کرده اند استفاده کنید

  4- در مورد کار خود و مسیری که طی می کنید بسیار بیاموزید

  5- با کارهای کوچک شروع کنید تا ریسک شکستهای اقتصادی کم شود

  6- به تنهایی وارد مسیر موفقیت نشوید و از کمک دوستانتان استفاده کنید

  7- ریسک موفقیت و هزینه آنرا محاسبه کنید و برای پرداخت آن کاملا آماده باشید

  8- گاهی دست از تلاش بردارید و ابزار خود را تیز کنید

  9- از کمک مشاوران موفقیت استفاده کنید

  10- اهداف خود را یادداشت کنید

  11- برنامه زمانی دقیق برای رسیدن به هدف داشته باشید

  12- لوازم مورد نیاز مسیر را کسب کنبد

  13- بر روی روشهای اشتباه نمانید و در صورت لزوم مسیر و یا روشها را عوض کنید

  تحقیق کنید ویک فرد را که با تلاش بسیار در زندگی موفق شده و به بشریت خدمت کرده است در کلاس معرفی کنید” لویی پاستور”

  تعریف شخصیت

  شخصیت هر فرد، کل خصایص بدنی و ذهنی و عاطفی واجتماعی و اخلاقی – اعم از موروثی و اکتسابی – هستند، که او را به طور آشکار ازدیگران مشخص می کند»

  شخصیت انسان، که بر اساس استعدادهای جسمی و روانی او استوار می گردد، خصایصی را به وجود می آورد، که این خصایص روابط انسان را با خویشتن، با خدای خویشتن و با دیگران، استحکام ممتاز و فوق العاده ای می بخشد.

  راز موفقیت امام خمینی (ره):

  روحانی و مجتهد و بنیان گذارجمهوری اسلامی ایران

  وقت شناسی و نظم

  وقت شناسی و نظم در امورامام علی (ع) می فرمایند:«أفضَلُ الأدَب أن یقف الإنسان عندَ حَدِّهِ ولا یتعدّی قدره»؛ برترین ادب آن است که انسان بر حدّ خویش بایستد و از اندازه خود فراتر نرود.

  امام خمینی (س) ساعات شبانه روز خود را تقسیم بندی کرده بودند و ساعت عبادت، استراحت، مطالعه، رفت و آمد و … ایشان مشخص بود

  حسن صورت باطنی

  امام (س) نیز این حسن صورت باطنی را به خوبی با الگوگیری از ائمه معصومین (ع)، کسب کرده و با تمام اشتغالات ذهنی و فکری که داشتند، هم اهل مزاح و شوخی بودند و هم از خلق و خویی بالا برخوردار بودند.

  چند نمونه از حسن خلق امام :

  سبقت در سلام کردن زهد و ساده زیستی امام در زندگی خود با الگوگیری از بانوی بزرگ اسلام، همواره ساده زیستی را؛ برای خود، مردم و مسئولین، مورد تأکید قرار داده و ترجیح می دادند در اتاقشان، به جای فرش، موکت پهن باشد و اغلب با مخالفت اطرافیان (به جز افراد خانواده) روبرو می شدند.

  درباره‌ی زندگی یک فرد موفّق تحقیق کنید و راز موفّقیت او را در کلاس برای دوستانتان بیان کنید.

  ورزش

  امام علی(ع) می فرمایند:«آفة النجح، الکسل»؛ آفت پیروزی و موفقیت، تنبلی است.

  امام خمینی (س) به بسیاری از رشته های ورزشی علاقمند بودند

  ورزشهایی که حضرت امام، خود بیشتر به آن اشتغال داشتند، می توان به کوهنوردی، فوتبال در سنین نوجوانی، شنا، ژیمناستیک، پرش طول و ارتفاع و ورزشهای باستانی و کشتی در سنین جوانی اشاره کرد.

  بهداشت آراستگی ظاهر آرامش خاطر شجاعت هنرمندی هنرپروری

  امام (س)هنرهایی مانند: سخنوری، نویسندگی، خط و.. تسلط داشتند

  راز موفقیت دکتر محمود حسابی:

  فیزیکدان برجسته ایرانی

  ایشان طبعی مهربان و پشتکاری فوق العاده در ادامه تحصیلات و هوشی فوق العاده در پیشبرد کارهای علمی و عملی داشتند.

  او در مباحثات همواره به آيات قرآن و روايات به عنوان شواهد و دلايل محكم استناد مي‌كرد.

  استاد اعتقاد داشت كه طبيعت تحت آهنگ موزون و عرفاني خود درحال نيايش است

  ایشان قرآن و دیوان حافظ را از حفظ می‌دانست.

  او همچنین بر کتب بوستان سعدی، گلستان سعدی، شاهنامه فردوسی، مثنوی مولوی و منشآت قائم مقام فراهانی اشراف کامل داشت.

  حسابی با شعر و موسیقی سنتی ایران و موسیقی کلاسیک غرب به خوبی آشنا بود.

  سلمان فارسی :

  یکی از یاران باوفای پیامبر

  سلمان سه خصلت مهم داشت:

  1 – او خواسته ها و رضایت امیرالمؤمنین (ع) را بر هوای نفس و خواسته های خودمقدم می داشت.

  2 – سلمان، تهیدستان و نیازمندان را دوستان می داشت، و آنان را بر اهل ثروت وافراد نفوذدار و قبیله دار مقدم می داشت.

  3 – سلمان، به علم و دانشمندان، محبت و عشق می ورزید.

  درباره‌ی زندگی یک فرد موفّق تحقیق کنید و راز موفّقیت او را در کلاس برای دوستانتان بیان کنید.

  راز موفقیت دکتر محمد قریب:

  محمد قریب (۱۴ تیر ۱۲۸۸، تهران – ۱ بهمن ۱۳۵۳) از نخستین پزشکان متخصص طب اطفال

  دکتر قریب، «خدمت به خلق برای رضای خالق» را در تمام عمر سرلوحه زندگی خود قرار داده بود و به آن عمل می کرد.

  محمد قریب پزشک متعهد و اخلاق مدار ایرانی است که با علم خویش، خدمات ارزنده ای را در زمینه طب کودک ارائه کرد؛ استادی فرهیخته که دانش او، پس از گذر سال ها هنوز هم مرهمی بر دردهای کودکان این مرز و بوم محسوب می شود.

  محمد قریب برای ماندگاری درس و آموزش های خود در ذهن شاگردانش، از طنز در کلام خود بهره می برد .

  وی صدای دلنشینی داشت و هنوز هم طنین صدای او در گوش بسیاری از دانشجویانش باقی مانده است.

  این استاد فرهیخته در آموزش های خویش از آخرین یافته های روز بهره می گرفت و این گونه بر دانش شاگردانش می افزود.

  علاقه محمد قریب به علم آموزی به گونه ای بود که در روزهای پایانی زندگی خویش نیز آخرین مجله های علمی را مورد مطالعه قرار می داد.

  علم بی شمار او سبب شد تا از محمد قریب برای حضور در کنگره های خارج از کشور دعوت به عمل آید و این چنین نام ایران را در طب کودکان و نوزادان زنده نگاه می داشت.

  منبع : kelasedarsi.ir

  درباره زندگی یک فرد موفق ایرانی تحقیق کنید ؟ و راز موفقیت ش چیست

  درباره زندگی یک فرد موفق ایرانی تحقیق کنید ؟ و راز موفقیت ش چیست,راز موفقیت یک فرد را بنویسید,تحقیق درباره راز موفقیت یک انسان ایرانی

  هدیه های اسمانی ششم

  درباره زندگی یک فرد موفق ایرانی تحقیق کنید ؟ و راز موفقیت ش چیست

  درباره زندگی یک فرد موفق ایرانی تحقیق کنید ؟ و راز موفقیت ش چیست درباره زندگی یک فرد موفق ایرانی تحقیق کنید ؟ و راز موفقیت ش چیست

  مسعود خادمی اردهفروردین 12, 14000 زمان تقریبی مطالعه 3 دقیقه

  درباره زندگی یک فرد موفق ایرانی تحقیق کنید ؟ و راز موفقیت ش چیست

  دکتر حسابی

  پدر و مادرش از مردم تفرش بودند. خانوادهء او به کارهای دولتی و سیاسی اشتغال داشتند و آثار خدمات آبادانی مانند قنات و مسجد از جد ایشان در تهران موجود است.محمود چهار ساله بود که پدربزرگش سفیر ایران در عراق شد و همراه خانواده اش به بغداد رفت. پس از دو سال توقف در آن شهر با خانواده به دمشق رفتند و سال بعد به بیروت منتقل شدند. تحصیلات ابتدایی را در هفت سالگی در مدرسه فرانسوی بیروت آغاز کرد و در آن جا با زبان فرانسه آشنا شد. تحصیلات متوسطه خود را در کالج امریکایی بیروت گذراند و در سال 1299 شمسی ایسانس ادبیات و علوم خود را از دانشگاه امریکایی بیروت گرفت. در 19 سالگی درجه ی مهندسی راه و ساختمان را از دانشکده ی مهندسی بیروت دریافت کرد و بخشی از برنامه آموزشی پزشکی دانشگاه بیروت را نیز گذراند

  دکتر حسابی در سال 1310 انجمن فیزیک ایران را تشکیل داد و از همان زمان به عضویت انجمن فیزیک اروپا، امریکا فرانسه و آکادمی علوم نیویورک درآمد. در سال 1314 عضو پیوسته ی فرهنگستان ایران شد. در 1313 عضو شورای دانشگاه بود. علاوه بر این عضو شورای عالی فرهنگ، عضو انجمن اصطلاحات علمی، رئیس پژوهش فضای ایران در هنگام تشکیل آن و رئیس انجمن ژئوفیزیک ایران به هنگام تشکیل آن بود. در بسیاری از کنفرانس های علمی شرکت داشت و با بسیاری از نامداران جهان علم در ارتباط بود.

  دکتر حسابی علاوه بر فعالیتهای علمی و کارهای تحقیقاتی در امور سیاسی و اداری و قانونگذاری کشور نیر مؤثر بود. ایشان عضو هیأتی بود که از شرکت نفت انگلیس خلع ید کرد و نخستین رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت ملی نفت ایرانشد. در سال 1330 به وزارت فرهنگ ایران در دولت مصدق منصوب شد. پس از آن به مجلس سنا راه یافت و تا سال 1342 در این سمت باقی ماند. او با طرح قرار داد ننگین کنسرسیوم و کاپیتولاسیون و نیز با عضویت دولت ایران در قرارداد سنتو در مجلس مخالفت کرد.

  بیل گیتس

  بسیاری از افراد جهان ویلیام هنری گیتس سوم مشهور به بیل گیتس رئیس و موسس شرکت مایکروسافت را می شناسند. در حال حاضر شرکت مایکروسافت با بیش از ۴۰ هزار کارمند در ۶۰ کشور مختلف جهان با درآمد خالص ۲۵ میلیارد دلار در پایان سال در سال ۲۰۰۱ یکی از موفق ترین شرکت های ایالات متحده آمریکا شد.

  بیل گیتس در سال 1955 در یک خانواده متوسط در شهر سیاتل امریکا متولد شد پدر وکیل دادگستری و یکی از افراد سرشناس شهر بود و مادر او آموزگار مدرسه بود که در امور خیریه نیز فعالیت داشت. بیل گیتس در این خانواده در کنار دو خواهر خود رشد کرد بیشتر وقت خود را در کنار مادربزرگ خود گذراند و از او بسیار تاثیر گرفت از همان دوران کودکی خود روحیه رقابت طلبی خود را نشان داد و سعی می‌کرد تا در هر زمینه ای از دوستان خود پیشی بگیرد.

  گیت در دانشگاه تحصیلات ابتدایی خود را گذراند و در آنجا بود که با کامپیوتر آشنا شد اولین نرم افزار خود را در ۱۳ سالگی ساخت که یک بازی بسیار ساده بود همراه با دوست خود پل آلن که دو سال از او بزرگتر بود در زمینه ساخت سخت افزار کامپیوتر هم مهارت داشت و بیشتر خود را به برنامه نویسی در اتاق کامپیوتر می گذراند.

  دلایل موفقیت بیل گیتس پشتکار او بود که هیچ وقت روحیه رقابت طلبی خود را از دست نداد و همیشه رو به جلو و در تفکر این بود که ایده های جدید و خلاقانه را وارد و زمینه های کامپیوتری کند معروف شد ولی پس از دانشگاه افراد معروفی که در دانشگاه های معروف فارغ التحصیل شده بودند اکنون کارمندان بیل گیتس هستند شرکت مایکروسافت افراد خود را بیشتر و بیشتر کرد و اکنون دومین شرکت بزرگ از نظر درآمد مالی در جهان می باشد آی بی ام شرکت ای بود که به مایکروسافت کمک کرد تا رشد کند آی بی ام بر روی شرکت کوچک مایکروسافت سرمایه گذاری کرده و تصمیم گرفتند

  درباره زندگی یک فرد موفق ایرانی تحقیق کنید ؟ و راز موفقیت ش چیست

  منبع: سایت انشاء باز

  تحقیق درباره راز موفقیت یک انسان ایرانی

  خلاصه زندگی یک فرد موفق ایرانی

  داستان زندگی یک فرد موفق ایرانی

  درباره زندگی یک فرد موفق ایرانی تحقیق کنید ؟ و راز موفقیت ش چیست

  درباره زندگی یک فرد موفق ایرانی ورازموفقیت او

  راز زندگی یک فرد موفق ایرانی

  راز موفقیت یک فرد را بنویسید

  زندگی نامه یک فرد موفق ایرانی

  زندگی نامه یک فرد موفق ایرانی به طور خلاصه

  زندگی یک فرد موفق ایرانی

  زندگی یک فرد موفق ایرانی تحقیق کنید ورازموفقیت او را در کلاس برای دوستانتان بیان کنید

  زندگی یک فرد موفق ایرانی و راز موفقیت آن

  زندگی یک فرد موفق ایرانی و راز موفقیت او

  مشاهده بیشتر

  منبع : enshabaz.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید