در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  درباره ی کارهایی که در تعطیلات آخر هفته انجام داده اید فکر کنید و یک بند روایتی بنویسید

  1 بازدید

  درباره ی کارهایی که در تعطیلات آخر هفته انجام داده اید فکر کنید و یک بند روایتی بنویسید را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  تعطیلات آخر هفته افراد موفق

  تعطیلات آخر هفته افراد موفق

  تعطیلات آخر هفته نقش بسیار مهمی در بازدهی ما در طول هفته دارد. اما اگر تمام تعطیلات خود را صرف خوابیدن، تماشای تلویزیون و گشت زدن در اینترنت کنیم این زمان طلایی را از دست می دهیم و استفاده ی لازم را از آن نمی بریم. افراد موفق از این نکته و اهمیت تعطیلات آخر هفته به خوبی آگاهند. اشتباه نکنید، آن ها در تعطیلات خود لزوما کار نمی کنند بلکه با ترفندهایی ساده تلاش می کنند از این زمان به مؤثرترین شکل ممکن استفاده کنند. در ادامه به ۸ کاری می پردازیم که افراد موفق در تعطیلات آخر هفته ی خود انجام می دهند.

  ۱- کارهای متفاوتی انجام می دهند

  تعطیلات آخر هفته باید با روزهای دیگر هفته متفاوت باشد و این در صورتی خواهد بود که در تعطیلات آخر هفته ی خود فعالیت ها و سرگرمی های متفاوتی داشته باشید که در طول هفته فرصت انجام آن ها را ندارید. برای مثال، در تعطیلات آخر هفته یک آشپز می تواند فوتبال بازی کند یا یک کارمند آشپزی کند و یا یک مهندس معمار ساز بزند. انجام کارهای متفاوت به ذهن و بدن این فرصت را می دهد تا بتوانند خود را در برابر فشارهای معمول روزهای دیگر هفته ترمیم کنند. به علاوه اگر در طول هفته فرصت ورزش کردن ندارید، می توانید این کار را در تعطیلات آخر هفته انجام دهید.

  در تعطیلات آخر هفته ی خود فعالیت ها و سرگرمی های متفاوتی داشته باشید

  ۲- برای تعطیلات خود برنامه ریزی می کنند

  اگر برای تعطیلات آخر هفته ی خود برنامه ای نداشته باشید احتمالا تمام وقت خود را صرف تماشای تلویزیون یا گشت زدن در اینترنت خواهید کرد. اگر به کارهایی که دوست دارید در تعطیلات آخر هفته انجام دهید فکر نکنید ممکن است تسلیم احساس خستگی تان شوید و با این توجیه تمام تعطیلات، خود را در خانه حبس کنید. نیازی نیست برنامه ریزی خیلی دقیقی برای لحظه لحظه ی تعطیلات داشته باشید، اما یک برنامه ریزی کلی برای انجام چند کار مفید کنید. به علاوه، برنامه ریزی باعث می شود در طول هفته لذت انتظار کشیدن برای یک فعالیت لذت بخش را تجربه کنید. تحقیقات حوزه ی روانشناسی نشان می دهد لذت انتظار برای یک کار (مثل سفر) بیشتر از لذتی است که در حین یا بعد از آن کار می بریم.

  برنامه ریزی باعث می شود لذت انتظار کشیدن برای یک فعالیت را تجربه کنید

  ۳- در ساعات پایانی تعطیلات کارهای سرگرم کننده و لذت بخشی انجام می دهند

  با انجام یک کار جالب و لذت بخش می توانید احساس افسردگی ساعت های پایانی روز جمعه را کمتر کنید. این کار باعث می شود به جای آنکه به صبح شنبه فکر کنید، تمرکزتان روی آن کار لذت بخش باشد و به این ترتیب به شما این احساس را می دهد که تعطیلات طولانی تر است. می توانید یک مهمانی شام با فامیل هایتان ترتیب دهید یا بعد از ظهر به کلاس یوگا بروید و یا داوطلبانه در فعالیت های خیرخواهانه برای افراد کم بضاعت شرکت کنید.

  با انجام یک کار لذت بخش احساس افسردگی ساعت های پایانی روز جمعه را کمتر کنید

  ۴- حداکثر استفاده را از صبح های خود می برند

  صبح های روزهای تعطیل آخر هفته اغلب به هدر می رود و این زمان را به انجام کارهایی مثل تمیز کردن وسایل، شستن لباس ها و کارهایی از این دست می گذرانیم. اما اگر مایل باشید که قبل از خانواده از خواب بیدار شوید، صبح های تعطیلات آخر هفته زمان بسیار مناسبی برای فعالیت های شخصی ای مثل ورزش کردن است. اگر به جای ساعات میانی روز، صبح زود از خواب بیدار شوید و ۴ ساعتی را صرف ورزش کردن کنید برای فعالیت های دیگر خود مثل کارهای خانوادگی زمان بیشتری دارید و دچار مشکل نمی شوید.

  صبح های روز تعطیل زمان بسیار مناسبی برای فعالیت های شخصی مثل ورزش کردن است

  ۵- سنت های خانوادگی به وجود می آورند

  خانواده های شاد اغلب در تعطیلات آخر هفته کارهای گروهی ای انجام می دهند که احتیاجی به برنامه ریزی خاصی ندارد، مثل درست کردن پیتزا در شب های پنجشنبه، پیاده روی در پارک و درست کردن صبحانه در صبح های جمعه. این عادت های ساده خاطره ساز هستند و شادی بیشتری به اعضای خانواده می بخشند.

  خانواده های شاد اغلب در تعطیلات آخر هفته کارهای گروهی ای انجام می دهند

  ۶- چرت می زنند

  چرت های ظهرگاهی فقط مخصوص بچه های کوچک نیست. در میانه ی روز کمی چرت بزنید تا با این کار فرصتی برای استراحت بدن خود و استفاده از مزایای شگفت انگیز چرت زدن به وجود آورید.

  در میانه ی روز کمی چرت بزنید

  ۷- زمانی را برای انجام کارهای خانه تعیین می کنند

  به جای آنکه اجازه دهید کارهای خانه تمام تعطیلات آخر هفته ی شما را پر کند، زمان مشخصی را برای انجام این کارها در نظر بگیرید. وقتی محدوده ی زمانی مشخصی را تعیین می کنید این کار به شما انگیزه ی بیشتری می دهد تا کارهای خانه را زودتر تمام کنید و به سراغ فعالیت های دلخواه تان بروید.

  زمان مشخصی را برای انجام کارهای خانه در نظر بگیرید

  ۸- از تکنولوژی کمتر استفاده می کنند

  استفاده ی کمتر از تکنولوژی در تعطیلات آخر هفته برای مغز مفید است. دوری از کامپیوتر، تلفن همراه و استرس های کاری برای یک مدت زمان محدود، فرصتی برای امور دیگر زندگی تان به وجود می آورد. همه ی اعضای خانواده را تشویق کنید که برای یک روز یا حتی چند ساعت تلفن های همراه شان را کنار بگذارند. این کار شما را وا می دارد ارتباط متفاوتی با همسر، دوستان و فرزند خود داشته باشید. اگر مجبور هستید آخر هفته ها هم کار کنید، به جای آنکه تمام روز گهگاه مشغول کار باشید، زمان مشخصی را برای تمام کردن کارتان در نظر بگیرید.

  استفاده ی کمتر از تکنولوژی در تعطیلات آخر هفته برای مغز مفید است

  منبع : rooziato.com

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  مدیر محترم سایت www.beytoote.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  افراد موفق در تعطیلات آخر هفته چه کار‌هایی انجام می‌دهند؟ - بهنام کشانی

  افراد موفق در تعطیلات آخر هفته چه کار‌هایی انجام می‌دهند؟ - بهنام کشانی

  افراد موفق در تعطیلات آخر هفته چه کار‌هایی انجام می‌دهند؟

  تعطیلات آخر هفته و نحوه‌ی استفاده‌ی مناسب از اوقات فراغت در روز‌های پایانی آن، از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و تاثیر مسقیمی بر میزان و نحوه‌ی عملکرد فرد در طول هفته‌ی کار دارد. بسیاری از افراد موفق نیز با توجه به این موضوع، برای این ایام برنامه‌ریزی می‌کنند تا از آن بهر‌ه‌ی کافی ببرند. ما نیز با توجه به اهمیت این موضوع، در این مقاله به معرفی تعدادی از فعالیت‌هایی که افراد موفق در تعطیلات آخر هفته انجام می‌دهند، پرداخته‌ایم.

  تعطیلات آخر هفته در پیش است و اکثر افراد موفق برنامه خود را در این چند روز مشخص کرده‌ (یا حداقل در مورد آن فکر می‌کنند‌) و می‌دانند در طول این مدت قرار است چه کاری انجام دهند.

  مایکل کر، نویسنده کتاب “The Humor Advantage” و همچنین سخنگوی بین المللی تجارت و کسب و کار می‌گوید: افراد موفق اهمیت تعطیلات آخر هفته را می‌دانند و در این ایام سعی می‌کنند تا خود را برای هفته‌ی بعد آماده کرده و انرژی از دست رفته‌ی خود را بازیابی کنند.

  این افراد معمولا روز‌های منتهی به تعطیلات آخر هفته را به سختی کار می‌کنند، در نتیجه روزهای پایانی هفته تلاش می‌کنند تا از اوقات فراغت خود به بهترین نحو ممکن بهره ببرند. اما چگونه این افراد می‌توانند رفتار کودکانه‌ی مدیران را تحمل کرده و در کار خود پیشرفت کنند؟

  لین تیلور، کارشناس ملی محیط کار و نویسنده کتاب Tame Your Terrible Office Tyrant می‌گوید: «این افراد همه‌ی کارهای مرتبطی را که می‌تواند در تعطیلات آخر هفته‌ی آن‌ها خللی ایجاد کند، از اوقات فراغت خود جدا می‌کنند. آن‌ها می‌دانند که اگر این دو با هم ترکیب شوند، احتمالا احساس ناخوشایندی خواهند داشت.»

  برنامه‌ریزی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته بسیار مهم است چون قطعا نمی‌خواهید فرصت‌های خوبی را که در محیط کار خود به دست می‌آورید، به راحتی از دست بدهید.

  تیلور می‌افزاید: «برنامه‌ریزی برای تعطیلات آخر هفته آن را با تعطیلات آخر هفته‌ی همیشگی متمایز می‌سازد زیرا با این کار می‌دانید که شما زمان کافی برای استراحت، برطرف کردن نقاط ضعف شخصیتی خود، معاشرت با افراد خانواده‌ یا تمرکز روی مراحل تکمیل یک پروژه را خواهید داشت. باید بدانید که زمان قابل بازگشت نیست و شما چگونه باید از آن استفاده کنید تا به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود دست یابید.

  شاید هنوز نمی‌دانید که چگونه می‌توانید بهترین استفاده را از تعطیلات آخر هفته داشته باشید. ما برای کمک به شما چند پیشنهاد ویژه داریم.

  در ادامه به ۱۵ کاری که افراد موفق قبل و در حین تعطیلات انجام می‌دهند اشاره می‌کنیم:

  تعطیلات آخر هفته

  ۱- برنامه‌ریزی پیش از موعد

  کر می‌گوید: «بسیاری از افراد موفق، قبل از فرارسیدن تعطیلات آخر هفته، به خوبی می‌توانند فعالیت‌های مورد نظر خود در طول تعطیلات را برنامه‌ریزی ‌کنند به همین دلیل برای کار کردن وسوسه نمی‌شوند. آن‌ها بلیت‌های مورد نظرشان را از قبل رزرو می‌کنند، زمان مطالعه خود را مشخص کرده و حتی برای بازی با کودکانشان، برنامه‌ریزی می‌کنند.

  تایلور می‌گوید: «آن‌ها به صورت کاملا استراتژیک برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته‌ی خود برنامه‌ریزی می‌کنند اما برنامه‌ی آن‌ها به همان اندازه برای مقابله با مسائل کاری فوری که ممکن است به وجود بیایند، از انعطاف‌پذیری لازم برخوردار هستند.»

  ۲- آماده کردن محل کار

  کر می‌گوید: «قبل از این که محل کار خود را برای سپری کردن تعطیلات ترک کنند، از لحاظ روحی و روانی خود را برای لذت بردن از این تعطیلات آماده می‌کنند.»

  آن‌ها با انجام کار‌هایی مانند خداحافظی با همکاران، تمیز کردن دفتر کار خود، انجام کلیه‌ی وظایف روزانه و ایجاد طرح و برنامه‌ای مشخص برای هفته آینده، خود را برای استفاده بهینه از تعطیلات آخر هفته آماده می‌کنند.

  ۳- تنظیم دستوالعمل و برنامه‌ی کاری مشخص

  افراد موفق برای خود و افرادی که با آن‌ها کار می‌کنند، قوانین و دستوالعمل‌هایی در رابطه با پاسخگویی به ایمیل‌ها و تلفن‌هایشان وضع می‌کنند. در نتیجه همه می‌دانند که در چه زمان‌هایی به آن‌ها دسترسی دارند و می‌توانند با آن‌ها تماس بگیرند.

  کر معتقد است: «هرچند که استراحت کردن در تعطیلات برای همه بسیار مهم است و می‌توان به مسائل کاری در روز‌های کاری رسیدگی کرد اما با این روش می‌توان در صورت بروز موارد ضروری با سایر کارمندان ارتباط برقرار کرد.»

  ۴- خاموش کردن کلیه لوازم الکترونیکی

  آن‌ها علاوه بر مشخص کردن برنامه‌ی کاری مشخص  برای خود و سایر همکارانشان، تلفن‌ها و لپ‌تاپ‌های خود را نیز در مدت تعطیلات، دور از دسترس قرار می‌دهند.

  در طول مدت استراحت خود نباید بنشینید و به صفحه تلفن و لپ‌تاپ خود خیر شوید. آن‌ها را خاموش کنید و حتی‌الامکان سعی کنید تا از تکنولوژی فاصله بگیرید. با این کار می‌توانید راحت‌تر بخوابید و مغزتان را از مشغله‌های ذهنی خالی کنید.

  ۵- تقریبا هیچ کاری انجام ندهید!

  از نظر تیلور با توجه به حجم بسیار زیاد کارها و مشغله‌های شغلی در طول هفته، اغلب افراد موفق طرح و برنامه‌‌های خود را انجام می‌دهند اما برخی مواقع طرح و نقشه‌ی آن‌ها شامل هیچ کاری نیست. روز‌های کاری در هفته می‌توانند شامل مهلت‌ها و ملاقات‌های کاری متعدد باشند، بنابراین بسیاری از افراد موفق از داشتن یک بازه‌ی زمانی یا یک روز بدون برنامه‌ریزی و تعهد، لذت می‌برند.

  Parents Sitting With Children In Field Of Summer Flowers

  ۶- معاشرت با خانواده و دوستان

  در طول هفته با توجه به حجم کاری، تمرکز و توجه به افرادی که با آن‌ها در ارتباط هستیم مشکل است. تیلور معتقد است که تعطیلات آخر هفته فرصت مناسبی است تا کیفت و نحوه‌ی ارتباطات خود را بهبود ببخشید.

  ۷- انجام کار‌های داوطلبانه و خیریه

  اکثر افراد موفق قسمتی از وقت خود را به انجمن‌ها یا گروه‌های خیریه اختصاص می‌دهند و این موضوع بسیار با ارزش است.

  ۸- برنامه‌ریزی برای سفر‌های یک روزه و درون شهری

  کر می‌گوید: «بعضی از افراد موفق تعطیلات خود را درون حیاط خلوت خانه‌ی خود می‌گذرانند. مشاهده‌ی جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی محلی، یکی از گزینه‌هایی است که موجب آرامش ذهنی و روانی می‌شود و می‌توانیم بدون داشتن استرس اضافی یا برنامه‌ریزی برای سفر به مکان‌های دور و بدون نگرانی از خستگی ناشی از سفر در اولین روز کاری هفته، به تفریح بپردازیم.

  برنامه‌ریزی برای یک سفر کوتاه مدت به مکانی که تنها یک تا دو ساعت با محل زندگی شما فاصله دارد می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. از این طریق می‌توانید از مکان‌های جدیدی بازدید کنید بدون این‌که نیاز به سپری کردن مسافت‌ یا مسافرت‌های طولانی مدت داشته باشید.

  ۹- بیرون رفتن از منزل و لذت بردن از طبیعت

  تعطیلات آخر هفته فرصت مناسبی است تا از منزل خارج شوید و از هوای تازه استفاده کنید. به خصوص بعد از یک هفته‌ی طولانی و پرمشغله.

  از نظر تیلور مهم نیست که در کدام ماه و در چه فصلی از سال باشیم بلکه مهم این است که از فضای خارج از خانه و طبیعت، بهره‌ی کافی ببریم.

  تعطیلات آخر هفته

  ۱۰- ورزش کردن

  افراد موفق از تاثیر مثبت ورزش روی سلامت جسمی و روحی خود آگاهند و به همین علت از تنبلی بیزارند و تمرینات ورزشی خود را در تعطیلات آخر هفته انجام می‌دهند.

  ۱۱- انجام فعالیت‌های اجتماعی و گروهی

  تیلور می‌گوید: «تعطیلات آخر هفته فرصت مناسبی است تا به انجام فعالیت‌های مورد علاقه‌ی خود بپردازید حتی اگر این عادات، رفتارهایی مانند خرید، بازی گلف، انجام فعالیت‌های اجتماعی، مطالعه، نقاشی کشیدن یا فعالیت‌هایی از این قبیل باشند. فعالیت‌هایی را انجام دهید که شما را خوشحال و شاد می‌کنند. فعالیت‌هایی که در طول هفته، زمان کافی برای انجام دادن آن‌ها ندارید و می‌توانید آن‌ها را در روز‌های تعطیل آخر هفته انجام دهید.

  ۱۲- در مورد کار و مسائل کاری فکر نکنید

  برای بسیاری از ما، این یک چالش بزرگ است اما اغلب افراد موفق در مورد مسائل آینده و فرصت‌های از دست رفته گذشته فکر نمی‌کنند بلکه تمامی توجه خود را به زمان حال و چگونگی لذت بردن از آن معطوف کرده و به این موضوع فکر می‌کنند که در حال حاضر چه کاری باید انجام بدهند.

  ۱۳- بازیابی انرژی

  همه‌ی ما نیاز داریم تا استراحت کنیم و انرژی از دست رفته‌ی خود را بازیابیم. افراد موفق نیز در تعطیلات آخر هفته چنین کاری انجام می‌دهند.

  علاوه بر این‌که برنامه‌ها و فعالیت‌های مورد نظر خود را انجام می‌دهند اما، زمان‌هایی را نیز برای خواب و استراحت در نظر می‌گیرند.

  ۱۴- گذارندن روز به شیوه‌ای کاملا متفاوت

  برخی از افراد موفق شیوه‌ی کاری متفاوتی دارند و در روز‌های تعطیل کار می‌کنند. زمانی که آن‌ها یک دفتر کار برای خود داشته باشند، حتی روز‌های تعطیل را نیز کار می‌کنند و می‌توانند بدون هیچگونه نگرانی و استرس، بیشتر کار کنند.

  کر می‌گوید: «اگر شما توانایی مالی انجام چنین کاری را دارید، این کار برای شما یک پیروزی بزرگ محسوب می‌شود. شرکت در فعالیت‌های شخصی زمانی که محیط دارای تنش کمتری است، می‌تواند بهره‌وری شما را افزایش دهد.

  ۱۵- فکر کردن به پیشرفت و اهداف آینده

  تیلور می‌افزاید: «در آخرین شب از تعطیلات آخر هفته، بسیاری از افراد موفق به هفته‌ی پیش رو و اهداف اصلی مورد نظر خود در این هفته فکر می‌کنند بدون این‌که کوچک‌ترین فشار یا استرسی به خود تحمیل کنند.

  منبع: زومیت

  منبع مطلب : behnamkeshani.com

  مدیر محترم سایت behnamkeshani.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  14 کاری که افراد موفق در تعطیلات آخر هفته انجام می دهند

  14 کاری که افراد موفق در تعطیلات آخر هفته انجام می دهند

  تعطیلات و آخر هفته افراد موفق چطور می گذرد؟

  افراد موفق می دانند که زمان برای دوره فراغت ارزشمند است. شما نباید زمان را هدر دهید، و در نتیجه تعطیلات آخر هفته را برای دیدن تلویزیون، لم دادن، چک کردن پست الکترونیکی و کارهای روزمره از دست خواهید داد. اگر هفته کاری شلوغ ندارید، تعطیلات آخر هفته شما زیاد مهم نیست. اما اگر از ساعت 8 صبح تا 8 شب هر روز کار می کنید، قطعا تعطیلات برایتان مفید خواهد بود.

  14 موردی که افراد موفق در تعطیلات آخر هفته شان انجام می دهند را در این بخش از نمناک خواهیم گفت پس اگر شما هم دوست دارید مشابه آنها آخر هفته را مفید سپری کنید از این نکات استفاده کنید.

  گذراندن اوغات فراغت

  چطور مثل افراد موفق تعطیلات آخر هفته ی خوبی داشته باشیم؟

  1. برای خانواده و دوستانتان کمی زمان بگذارید:

  این به خصوص برای کسانی مهم است که وقت زیادی با عزیزان خود در طول هفته صرف نمی کنند.

  2. ورزش کنید:

  هر کسی باید این کار را انجام دهد، و اگر شما نمی توانید 4-5 روز در طی هفته ورزش کنید، حداقل باید در اواخر هفته فعال باشید. این بهترین فرصت برای روشن کردن ذهن و خلق ایده های جدید است.

  ورزش کردن

  تعطیلات آخر هفته افراد موفق

  3. دنبال اشتیاق باشد:

  یک مدیر خلاق یک شرکت کارت پستال به دلیل عشق به هنر به مدرسه بازگشته. افراد موفق زمان را برای آنچه مهم و یا سرگرم کننده است، ایجاد می کنند و آن ها فضایی برای فعالیت هایی می سازند که به تعادل زندگی خود افزوده اند.

  4. مسافرت:

  دور شدن در تعطیلات آخر هفته فرصتی عالی برای استراحت پس از یک هفته سخت کاری است.

  مسافرت در تعطیلات

  نحوه سپری شدن تعطیلات افراد موفق

  5.دور بودن از فضای مجازی:

  موفق ترین افراد برای مدت زمانی از پست الکترونیکی شان اجتناب می کنند. نمی گوییم این کار را در تمام طول هفته بکار ببرید، اما حتی یک پیاده روی بدون تلفن می تواند احساس رهایی به شما بدهد.

  6. داوطلب شدن:

  افراد و مکان هایی هست که افرادی را به صورت داوطلب می گیرند تا برنامه های غذایی آخر هفته ها را انجام دهند و به افراد فقیر کمک کنند. کارهای داوطلبانه می تواند یک تعادل از کل کارهای هفته تان و حستان را ایجاد کند.

  7. از انجام دادن کاره ای روزمره خودداری کنید:

  هر تعطیلات آخر هفته ای بایدهایی دارد که باید انجام شود، اما شما می خواهید که اینها کم ترین مقدار زمان ممکن را بگیرند. یک پنجره کوچک برای انجام کارها و وظایف ایجاد کنید و سپس آن ها را از ذهن خود خارج کنید و استراحت کنید.

  رفتار افراد موفق

  تعطیلات در زندگی افراد موفق چگونه سپری می شود؟

  8. برنامه ریزی:

  برنامه ریزی مردم را موثرتر می کند، و انجام آن قبل از شروع هفته به این معنی است که شما می توانید جمعه را برای بیرون رفتن آماده کنید. افراد موفق ماه ها و سال های خود را برنامه ریزی می کنند، زیرا " اگر در لیست کارهای کوتاه گیر افتاده اید، بتوانید کارهای بزرگ را انجام دهید."

  9. اجتماعی بودن:

  انسان ها موجودات اجتماعی هستند و مطالعات درباره خوشبختی تجربه شده توسط مردم مشخص می کند که حس اجتماعی بودن خیلی بالاتر از رابطه جنسی است.

  10. باغبانی / کاردستی / بازی / ورزش / آشپزی / فعالیت های فرهنگی:

  اینها برای تمام افراد در تمام هفته مهم است.برای داشتن شادی محض، برخی از مردم از ایجاد باغبانی لذت می برند.بعضی ها دوست دارند که تعطیلات آخر هفته خود را به باغبانی و کاشی کاری برای راضی کردن حس خلاق خود سپری کنند و زندگی آنها این گونه امکان می دهد که با طراوت نگه دارد به گونه ای عمل کنید که روحتان هم تغذیه شود.

  بعضی از افراد حرفه ای به کلاس های کوهنوردی می روند و یا هر ورزشی که دوست دارند را انجام می دهند. تئاتر، اپرا و رویدادهای ورزشی نیز می توانند روح برخی افراد را غنی کنند.

  شاد بودن

  افراد موفق برای داشتن تعطیلات خوب چه می کنند؟

  11.کارهای گروهی:

  شبکه سازی یک رویداد برای افراد موفق نیست، این یک سبک زندگی است. هر جا که بروند و هر کاری که می کنند، با افراد جدیدی ارتباط برقرار می کنند.

  12. تفکر و شکرگذاری:

  افراد واقعا موفق در تعطیلات آخر هفته وقت می گذارند تا از آنچه دارند تشکر کنند و درباره شادی و دستاوردهای خود فکر می کنند. تعطیلات آخر هفته فرصتی عالی برای تامل و درون گرا بودن در مورد مسایل بزرگ تر است.

  13. مدیتیشن:

  کلاس های تدریس خصوصی مدیتیشن یک رویکرد برای بینش و آرامش ذهن است. بهتر نیست که خود را برای موفقیت در این دنیای سخت مجهز کنیم؟

  رسیدن به موفقیت

  تعطیلات آخر هفته برای افراد موفق چگونه است؟

  14. دوباره شارژ کردن:

  ما در دنیای رقابتی زندگی می کنیم. عملکرد نیازمند مدیریت زمان استراحت نیز است -- با هدف شارژ مجدد باتری هایتان.

  به این ترتیب موفق ترین مردم این کارها را انجام می دهند. 

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  نالاتالللل

  Farimah 2 سال قبل
  1

  ❤I live it it's nice please ❤

  جونخور 2 سال قبل
  2

  جونخور

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  جو نخور

  بد تریتا داستان است 2 سال قبل
  -1

  در دنیا آنقدر داستان بدی ندیدم

  برای ارسال نظر کلیک کنید