این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دریافت شناسه قبض و پرداخت بیمه عمر پاسارگاد با کد ملی

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دریافت شناسه قبض و پرداخت بیمه عمر پاسارگاد با کد ملی را از سایت تکست لس دریافت کنید.

  امکان پرداخت حق بیمه عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد بدون نیاز به شناسه های قبض و پرداخت

  امکان پرداخت حق بیمه عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد بدون نیاز به شناسه های قبض و پرداخت

  شرکت بیمه پاسارگاد در راستای سهولت دسترسی و خدمات رسانی بهینه در روزهای پاندمی ویروس کرونا برای بیمه گذاران بیمه نامه های عمر و تأمین آتیه شرایطی را فراهم نموده است که این عزیزان می توانند نسبت به پرداخت اقساط حق بیمه عمر و تأمین آتیه خود بدون درج شناسه های قبض و پرداخت اقدام نمایند.

  جهت انجام این امکان پس از ورود به پنل کاربری از طریق گزینه استعلام حق بیمه و پرداخت (درج شماره بیمه نامه عمر و تأمین آتیه و کدملی)، گزینه حق بیمه، برگه اقساط بیمه نامه «لیست اقساط سررسید شده واریز نشده» نمایش داده می شود. سپس با انتخاب گزینه لینک پرداخت به درگاه بانک پاسارگاد هدایت و قسط مورد نظر پس از درج اطلاعات بانکی مورد نیاز پرداخت می شود.

  گفتنی است در صورت موفقیت در پرداخت، پیغام «پرداخت شما با موفقیت انجام شد» توسط بیمه گذار مشاهده و به پنل کاربری خود راهنمایی شده و بیمه گذار می تواند قسط پرداخت شده خود را مشاهده نماید، در صورتی که پرداخت موفقیت آمیز نبوده و یا بیمه گذار از پرداخت منصرف شود، پیغام «انصراف کاربر و یا پرداخت موفقیت آمیز نمی باشد» به کاربر نمایش داده می شود.

  استعلام و پرداخت حق بیمه بدون نیاز به شناسه های قبض و پرداخت

  اشتراک این مطلب

  منبع : pasargadinsurance.ir

  پرداخت بیمه عمر پاسارگاد استعلام پرداخت بیمه عمر پاسارگادبیمه تایم

  پرداخت بیمه عمر پاسارگاد، پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد، استعلام پرداخت بیمه عمر پاسارگاد، نحوه پرداخت بیمه عمر پاسارگاد، سامانه پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

  پرداخت بیمه عمر پاسارگاد ، راهنمای کامل پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد

  پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از چندین روش مختلف قابل پرداخت می‌باشد. بیمه گذاران بیمه نامه‌های عمر پاسارگاد این امکان را دارند که با  همه روش‌های مختلف آنلاین و یا آفلاین و حضوری اقدام به پرداخت اقساط بیمه عمر خود کرده و استعلام پرداخت بیمه عمر پاسارگاد و سایر خدمات آنلاین بیمه عمر پاسارگاد را بررسی نمایند. در ادامه به بررسی تمامی روش‌های پرداخت اقساط بیمه عمر پاسارگاد می‌پردازیم تا کمکی برای بیمه گذاران بیمه نامه‌های عمر پاسارگاد باشد.

  مشاهده سوابق و اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد

  جهت دسترسی به اطلاعات بیمه عمرپاسارگاد و مشاهده سوابق خود تنها کافی است از طریق شماره بیمه نامه خود که روی سند بیمه نامه و همچنین دفترچه اقساط بیمه نامه ثبت شده است و کد ملی بیمه گذار اقدام به مشاهده وضعیت بیمه نامه خود نمایید.

  مثال شماره بیمه نامه : ۲۵/۳۰۰۴۳/۰/۰/۱۳۹۹/۱۲۳۴۵۶

  استعلام پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

  برای استعلام بیمه عمر پاسارگاد می‌توانید از طریق شماره بیمه نامه عمر و کد ملی بیمه گذار خود به اطلاعات بیمه نامه خود دسترسی پیدا کنید. استعلام سوابق بیمه عمر پاسارگاد نیز از این طریق امکان پذیر می‌باشد.

  دریافت شناسه قبض و پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

  داشتن شناسه قبض و پرداخت این امکان را برای فرد بیمه شده فراهم می‌کند که بتوانند از طریق همه روش‌های آنلاین و آفلاین که در ادامه گفته می‌شود اقدام به پرداخت حق بیمه شان نمایند. شناسه قبض و شناسه پرداخت توسط واحد صدور ارائه می‌شود.

  دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد

  تمام بیمه شدگان دارنده بیمه عمر پاسارگاد می‌توانند به سادگی از طریق پنل شخصی خود به صورت آنلاین برای دریافت دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد خود اقدام و آنرا تمدید نمایند. وارد سایت بیمه عمر پاسارگاد شود و با وارد کردن کد ملی بیمه گذار و شماره بیمه نامه می‌توانید اقدام به دریافت دفترچه نمایید. البته در زمان تحویل بیمه نامه لیست اقساط بیمه عمر پاسارگاد ضمیمه بیمه نامه به بیمه گذار تحویل داده می‌شود. همچنین از طریق سایت نیز می‌توانید جدول اقساط بیمه عمر پاسارگاد رو به صورت فایل pdf دریافت نمایید.

  پرداخت اینترنتی بیمه عمر پاسارگاد

  روش اینترنتی راحترین روش در بین راه‌های پرداختی حق بیمه پاسارگاد می‌باشد. با همراه داشتن شناسه قبض و پرداخت می‌توانید از طریق همه روش‌های اینترنتی حق بیمه عمر پاسارگاد را پرداخت نمایید. اینترنت بانک، اپلیکیشن های مالی مختلف و … روش‌های مختلف برای پرداخت اینترنتی حق بیمه عمر پاسارگاد می‌باشند.

  پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق موبایل

  بیمه گذاران بیمه نامه‌های عمر می‌توانند از چند روش زیر از طریق موبایل اقدام به پرداخت بیمه عمر پاسارگاد نمایند.

  نرم افزار پرداخت بیمه عمر پاسارگاد

  نرم‌افزار همراه بیمه پاسارگاد شرکت بیمه پاسارگاد با استفاده از جدیدترین فناوری‌های ارتباط اینترنتی، نرم‌افزار موبایلی پرداخت اقساط بیمه عمر و تأمین آتیه را راه‌اندازی نموده است.

  شرکت بیمه پاسارگاد برای ارائه خدمات بهتر و کامل تر نرم افزار موبایل پاسارگاد رو ارائه کرده اند.

  بیمه‌گذاران  بیمه نامه های پاسارگاد می‌توانند حق بیمه خود را توسط گوشی تلفن با استفاده از تمام کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. در این برنامه امکان دسترسی هر بیمه‌گذار به کلیه بیمه‌نامه‌های عمر و تأمین آتیه، امکان پرداخت اقساط تمام بیمه‌نامه‌های عمر و تأمین آتیه در هر زمان و مکان بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت، به‌روزرسانی وضعیت اقساط پرداخت‌شده حق بیمه، مشاهده سوابق پرداخت اقساط حق بیمه (با مشخص بودن پرداخت در سررسید، پرداخت با تأخیر و اقساط معوق) و… از مزایای این نرم‌افزار است.

  در این نرم‌افزار امکان مشاهده تاریخچه پرداخت اقساط بیمه‌های عمر و تأمین آتیه و نیز پرداخت اقساط با انواع کارت‌های شبکه بانکی کشور فراهم‌شده است.

  پرداخت واریز از طریق نرم افزار همراه بانک پاسارگاد

  اگر در بانک پاسارگاد حساب دارید می‌توانید با دانلود اپلیکیشن همراه بانک پاسارگاد ضمن استفاده از ویژگی‌های متنوع این برنامه، اقساط حق بیمه عمر و تأمین آتیه خود را نیز از این طریق و به به‌راحتی پرداخت کنید.

  پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق کد USSD و موبایل

  از طریق کد دستوری #۷۲۰* هم میتوانید اقساط بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد خود را پرداخت کنید.

  سامانه آنی بانک پاسارگاد (امپاد) با بهره گیری از تکنولوژی USSD راه اندازی شده و این کد برای همه مشترکین تلفن همراه ایرانسل، همراه اول و رایتل قابل استفاده است. برای استفاده از این سامانه نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزاری بر روی گوشی تلفن همراه نمی‌باشد و فقط با گرفتن شماره #720* از روی تلفن همراه بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای می توان وارد منوی این برنامه شد. خدمات این سامانه قابل استفاده برای همه کاربران دارای یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب می‌باشد.

  مراحل پرداخت بیمه عمر پاسارگاد از طریق کد USSD

  ۱- شماره گیری کد #۷۲۰* از طریق تلفن همراه

  ۲- انتخاب گزینه “قبض”

  ۳- انتخاب گزینه “قبض خدماتی”

  ۴- وارد کردن شناسه قبض

  ۵- وارد کردن شناسه پرداخت

  ۶- تایید مبلغ قبض مورد پرداخت

  ۷- وارد کردن شماره بانکی

  ۸- وارد کردن رمز دوم کارت

  ۹- نمایش اطلاعات پرداختی و تایید پرداخت

  منبع : bimetime.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید