این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دریافت قبض برق اخرین دوره

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دریافت قبض برق اخرین دوره را از این سایت دریافت کنید.

  قبض برق – حذف قبض کاغذی برق،پرداخت قبض برق

  پرداخت قبض برق و حذف قبض کاغذی برق و استعلام و مشاهده قبوض برق و روش های پرداخت قبوض و دریافت پیامکی قبض برق تهران و شهرستان ها و اس م اس اداره برق

  استعلام و پرداخت قبض برق

  استعلام و پرداخت قبض برق قبض برق

  شناسه قبض برق خود را در کادر بالا وارد کنید و به راحتی استعلام قبض خود را انجام دهید و در صورت تمایل اقدام به پرداخت آن نمائید. با این خدمت قبضینو دیگر نیازی به قبض کاغذی برق نخواهید داشت و هر دوره می‌توانید به راحتی استعلام قبض برق را انجام دهید و با اطمینان آن را پرداخت کنید.اطلاعات قبوض شما در بخش سوابق ذخیره می‌شود و همواره امکان دسترسی به آن‌ها در اختیار شما قرار دارد. جهت چاپ رسید قبوض پرداختی نیز می‌توانید به بخش سوابق در پروفایل کاربری خود مراجعه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با پشتیبانی قبضینو در تماس باشید.

  مشاهده قبض برق با شناسه قبض

  تنها با یک‌بار وارد کردن شناسه قبض برق خود می‌توانید آخرین قبض برق صادره را مشاهده و پرداخت کنید. همچنین امکان پرداخت گروهی قبوض در سبد قبض قبضینو فراهم شده است تا قبض برق را در کنار سایر قبوض به صورت یکجا پرداخت نمایید. با قبضینو قبض برق آخرین دوره همیشه در اختیار شما بوده و به راحتی و با چند کلیک تسویه خواهد شد.

  @[email protected]#=img=#

  نمایش کامل جزئیات قبض برق

  جزئیات کامل قبض برق شامل تاریخ قرائت کنونی و پیشین، عوارض برق، هزینه انرژی، ارزش افزوده، تاریخ صدور قبض، هزینه قبض، مصرف پرباری، نوع ولتاژ، آبونمان، مصرف میان باری، کد شرکت توزیع، تاریخ انقضای پروانه، مبلغ بیمه، شماره بدنه کنتور، هزینه مالیات ارزش افزوده و ... در قبضینو قابل مشاهده است و دیگر نیازی به قبض کاغذی نخواهید داشت.

  @[email protected]#=img=#

  نگهداری سوابق پرداخت و نام‌گذاری قبوض

  قبضینو کلیه استعلام‌ها و پرداخت‌های مربوط به قبض برق را در پروفایل شما ذخیره می کند. کافیست یک بار شناسه قبض برق خود را در قبضینو وارد کنید تا اطلاعات مربوط به قبض مورد نظر ذخیره شود. علاوه بر این امکان نام‌گذاری قبوض نیز در اختیار شما قرار دارد تا استعلام و پرداخت قبوض به تجربه‌ای راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر برای شما تبدیل شود.

  @[email protected]#=img=# @[email protected]#=img=#

  سوالات متداول

  چرا بعد از پرداخت، همچنان قبض بعد از استعلام نمایش داده می‌شود؟

  حذف قبوض از سامانه قبضینو بعد از بروزرسانی سایت ادارات مربوطه انجام می‌شود و این کار ممکن است یک یا دو روز کاری زمان ببرد.اما اگر قبض شما در بخش سوابق قبضینو ثبت شده است نیازی نیست نگران عدم پرداخت یا مشکلات دیگر باشید.

  قبض پرداخت شده با چه فاصله زمانی تسویه می شود؟

  پرداخت قبوض با قبضینو به صورت آنی بوده و پس از پرداخت، تاییدیه پرداخت از سمت بانک در بخش سوابق قابل رویت است و نیازی به پیگیری ندارد، اما فرایند بروزرسانی و حذف قبض از سامانه اداره برق در فاصله 24 الی 48 ساعت کاری پس از پرداخت انجام می گیرد.

  چرا با اینکه قبض را پرداخت کرده‌ام اما بعد از استعلام، مجددا بدهی نمایش داده می‌شود؟

  قبض شما پرداخت و تسویه شده است و در بخش سوابق قبضینو نیز عنوان قبض پرداخت شده ثبت شده است. در استعلام قبوض، قبضینو آخرین قبض هر دوره را نمایش می‌دهد. این نشان دادن قبض، به معنی عدم پرداخت نیست و تاخیر در بروزرسانی از سمت سازمان مربوطه سبب بروز این مشکل می‌شود. اگر شما مجددا اقدام به پرداخت این قبض کنید، قبضینو اجازه پرداخت را نخواهد داد.

  اگر قبض برق را بعد از مهلت اعلام شده، پرداخت کنیم وضعیت تسویه به چه صورت است؟

  اگر قبض برق را پس از مهلت اعلام‌شده، پرداخت کنید مبلغ پرداختی، به صورت آنی تسویه و از بدهی شما کم خواهد شد؛ اما به دلیل پرداخت با تاخیر، شرکت برق در قبض دوره بعدی شما، مبلغی را به عنوان جریمه دیرکرد لحاظ خواهد کرد. طبق آیین‌نامه با مشترکینی که بدهی دارند و بدهی آنها از یک حد بالاتر می‌رود برخورد قانونی می‌شود. یکی از برخورد‌های قانونی قطع برق است و طبیعتا اگر مشترک هزینه‌ی برق را پرداخت نکرده باشد و شرایط قطع برق را داشته باشد، باید تعجیل کند.

  چگونه جزئیات تراکنش ها را پیگیری کنیم؟

  مشترکین گرامی در صورتی که از سایت و یا اپلیکیشن قبضینو اقدام به پرداخت قبض کرده باشید، می‌توانید قبوض پرداختی خود را از بخش سوابق پیگیری و مشاهده کنید؛ در صورت پرداخت قبوض با استفاده از دیگر روش‌های پرداختی، امکان پیگیری، از طریق سایت یا اپلیکیشن قبضینو وجود ندارد.

  اگر به هر دلیلی قبضی دوبار پرداخت شود چه باید کرد؟

  طبق آخرین اطلاعیه شرکت‌ها، در صورتی که فردی به هر دلیلی قبضی را دوبار پرداخت کند، به طور خودکار به عنوان بستانکار روی قبوض آینده ایشان اعمال می‌شود. اما در مواردی مشابه این مشکل گزارش شده که پرداخت دوم در حساب مشتری اعمال نشده است. از آنجایی که مشترک فرض را بر این گرفته که مبلغ اضافی قرار است در دوره بعد روی قبض اعمال شود، این مشکل را پیگیری نکرده است. در صورت بروز این مشکل، مشترک باید بعد از دریافت قبض دوره جدید به شرکت مربوطه مراجعه و تقاضای کد پیگیری هر دو پرداخت را کرده تا به مشکل رسیدگی شود.

  پیگیری پرداخت اشتباه هرگونه قبض به چه صورت است؟

  شهروندان محترم ضمن تاکید بر مطابقت هزینه پرداختی قبض مورد نظر و هزینه تراکنش خود، در صورت پرداخت اشتباهی هر یک از قبوض آب، برق و گاز، با در دست داشتن مدارک پرداخت به سازمان مربوطه مراجعه کنید.

  سرویس‌های قبضینو

  خلافی عوارض آزادراه عوارض سالیانه طرح ترافیک پارک حاشیه‌ای عوارض ملک قبض تلفن قبض آب قبض برق قبض گاز قبض همراه‌اول قبض ایرانسل قبض رایتل سایر قبوض

  اخبار و مقالات مرتبط

  برق چیست – تاریخچه برق و روش های تولید برق، مصرف برق و پرداخت قبض برق

  برق یا الکتریسیته، مجموعه ای از پدیده های طبیعی است که به وجود جریان الکتریکی وابسته است. همه ما الکتریسته و آثار آن، مثل آذرخش، الکتریستسه ساکن، جریان الکتریکی و … را در اطراف خود حس کرده ایم و هر ماه که نوبت پرداخت قبض برق می شود، فارغ از این که برق چگونه تولید می شود تنها به میزان مصرف برق فکر می کنیم و به دنبال اطلاعات در مورد تاریخچه برق، برق چگونه تولید می شود و اصلا برق چیست، نیستیم.

  پیگیری قبض و راهنمای پیگیری قبض پرداخت شده

  در بسیاری از قبوض مانند قبض خلافی خودرو، قبض برق و قبض گاز و … پس از پرداخت قبض، میزان بدهی به شرکت مربوط صفر نمی شود به عبارتی قبض پرداخت شده در سیستم با تاخیر ثبت می شود و شما هر چند قبوض خودر را پرداخت کرده اید ولی همچنان شما را به عنوان بدهکار در نظر می گیرد. در این پست از وبلاگ پرداخت قبضینو روش های پیگیری قبوض پرداخت شده به همراه پرداخت دو باره و تکراری قبض را بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

  منبع : ghabzino.com

  سامانه ارائه خدمات غیر حضوری

  سامانه ارائه خدمات غیر حضوری شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی

  میهمان

  منبع : e-services.waepd.ir

  قبض برق

  پرداخت قبض برق، مشاهده و استعلام قبض برق، دریافت شناسه قبض برق و استعلام آنی کارکرد کنتور، رویت قبض تهران با شماره اشتراک، پیگیری اس ام اس اداره برق با جزئیات

  استعلام و مشاهده آنلاین قبض برق

  با خود، می‌توانید به سوابق کلیه استعلام‌های خود در سامانه پیشخوان 24 دسترسی داشته باشید.

  منبع : pishkhan24.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید