این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دریافت کارت ورود به جلسه استعدادهای درخشان پایه هفتم

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دریافت کارت ورود به جلسه استعدادهای درخشان پایه هفتم را از این سایت دریافت کنید.

  کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 زمان و نحوه دریافت و رفع نقص کارت آزمون سمپاد ششم ابتدایی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

  ایران مشاوره یک نظر

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص تیزهوشان از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099072938

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  دانش آموزانی که در مدت زمان مقرر فرآیند ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی را تکمیل نموده اند، می بایست پیش از حضور در جلسه آزمون کارت ورود به جلسه خود را به صورت اینترنتی دریافت کرده و پرینت آن را در روز برگزاری آزمون ارائه دهند. این کارت که شامل اطلاعات فردی داوطلب می باشد که به منظور احراز هویت وی صادر می گردد. بدیهی است که در صورت عدم به همراه داشتن آن، متقاضی اجازه حضور در جلسه آزمون را نخواهد داشت. اگر مایل به کسب اطلاع از زمان انتشار و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه هستید، توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

  ارائه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به همراه کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار برای حضور در جلسه آزمون الزامی است.

  زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

  در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم تمامی اطلاعاتی که مورد نیاز شرکت کنندگان می باشد از جمله زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون ارائه می گردد. بنابر آخرین اطلاعیه های منتشر شده، 8 روز قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402  کارت ورود به جلسه این آزمون قابل دریافت خواهد بود، یعنی از روز 18 خرداد ماه 1401 بر روی سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان قرار می گیرد. همچنین توجه داشته باشید که، تنها در صورت پرداخت هزینه نام نویسی قادر به مشاهده و پرینت کارت خواهید بود.

  در همین راستا، امکانی فراهم شده است تا افرادی که پیش از این موفق به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 نشده اند، با واریز وجه تعیین شده در تاریخ مذکور بتوانند کارت خود را دریافت کنند.

  راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

  همان طور که گفته شد، کارت ورود به جلسه این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. شما می توانید با توجه به راهنمایی که در این بخش ارائه شده است، کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و دریافت نمایید.

  ابتدا وارد سایت مربوطه به نشانی azmoon.medu.ir شده و گزینه “سمپاد پایه هفتم” را انتخاب نمایید.

  حالا در این مرحله کد ملی و رمز ورود همگام خود را در کادرهای ظاهر شده درج نموده و روی گزینه “ورود” کلیک کنید. (در صورت فراموشی رمز ورود همگام می بایست مجددا به مدرسه مراجعه نمایید.)

  نقش خود (دانش آموز) و نام سازمانی (نام مدرسه) را انتخاب کرده و کلید “تایید” را فشار دهید.

  پس از ورود به پنل کاربری خود می توانید با انتخاب گزینه “چاپ کارت”، از کارت ورود به جلسه خود پرینت تهیه نمایید.

  آدرس دقیق محل برگزاری آزمون از جمله اطلاعاتی است که بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان درج می گردد. توصیه می کنیم در اسرع وقت کارت خود را دریافت کرده و حوزه امتحانی را شناسایی کنید تا در روز برگزاری آزمون دچار مشکل نشوید.

  رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

  داوطلبان تا پیش از برگزاری آزمون فرصت دارند کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 خود را دریافت کنند. اما توصیه ما این است که در روزهای ابتدایی انتشار کارت به سامانه مربوطه مراجعه کرده و کارت خود را پرینت نمایند، چرا که ممکن است در اطلاعات مندرج بر روی کارت و یا عکس دانش آموز مشکلی وجود داشته و نیاز به ویرایش داشته باشد. فراموش نکنید که در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در مشخصات مندرج روی کارت و یا فاقد عکس بودن آن، داوطلب اجازه حضور در جلسه آزمون را نخواهد داشت.

  چنانچه پس از دریافت نواقصی را در مشخصات مندرج بر روی آن مشاهده کردید، می توانید با مراجعه به اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود اقدامات لازم را برای ویرایش اطلاعات آن به انجام برسانید. همچنین توجه داشته باشید، نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 1401 – 1402 در فاصله زمانی کمتر از دو ماه پس از برگزاری آن اعلام خواهد شد.

  سوالات متداول

  1- کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوان 1401 - 1402 خود را دریافت کنند؟

  این کارت را می توان حدود 8 روز پیش از تاریخ برگزاری آزمون یعنی از روز 18 خرداد ماه 1401 دریافت نمود.

  2- از چه طریقی می توان کارت ورود به جلسه آزمون ششم به هفتم مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 را دریافت نمود؟

  کارت این آزمون از طریق مراجعه به سامانه azmoon.medu.ir قابل دریافت می باشد.

  3- رمز همگام خود را برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان فراموش کرده ام، چگونه می توانم آن را دریافت نمایم؟

  در صورت فراموشی این رمز می بایست به مدیر مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کنید و یا از طریق سامانه ثبت نام به صورت اینترنتی آن را دریافت نمایید.

  برای عضویت در اینستاگرام (سمپاد) کلیک کنید

  آخرین اخبار آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی

  برای عضویت در کانال (سمپاد) کلیک کنید

  آخرین اخبارآزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص تیزهوشان از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099072938

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع : iranmoshavere.com

  دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱

  در این مقاله به شرح جزئیات دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ جهت ورود به پایه هفتم پرداخته شده است .

  دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

  کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲شامل مشخصات داوطلب به منظور تشخیص هویت داوطلب است . از این رو به همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون ورودی سنجش هوش الزامی می باشد .

  برای مشاوره کارت ورود به جلسه تیزهوشان پایه ششم به هفتم 1401 - 1402

  برای مشاوره کارت ورود به جلسه تیزهوشان پایه ششم به هفتم 1401 - 1402

  هر ساله متقاضیان تحصیل در پایه هفتم دوره متوسطه اول مدارس تیزهوشان باید در آزمون سنجش هوش ثبت نام و شرکت نمایند . داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ با مراجعه به سایت مرکز ملی استعداد های درخشان ، ثبت نام خود را نهایی نموده اند می بایست خود را برای حضور سر جلسه در زمان برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان 1401 - 1402 آماده نمایند .

  لازم به ذکر است که دانش آموزان برای شرکت در آزمون سنجش هوش باید چند روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ مجددا به سامانه مذکور جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان مراجعه نمایند . در این مقاله به شرح زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان 1401 - 1402 جهت ورورد به پایه هفتم می پردازیم .

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

  کلیه داوطلبان چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه هفتم 1401 - 1402 باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم خود اقدام نمایند . بدین صورت که برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به سایت hoosh.medu.ir مراجعه کرده و پس از پرداخت وجه ثبت نام نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند .

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ تا 25 خرداد ماه امکان پذیر می باشد.

  برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 کلیک کنید.

  برای کسب آمادگی بیشتر در آزمون سنجش هوش ششم به هفتم 1401 - 1402، بهتر است سوالات مربوط به این آزمون در سال های گذشته را از طریق مراجعه به مقاله زیر دریافت و مطالعه نمایید.

  بیشتر بخوانید: سوالات آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم

  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

  برای راهنمایی بهتر متقاضیان ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 ، در این بخش به شرح مراحل دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون به صورت راهنمای تصویری پرداخته ایم :

  راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​

  داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش 1401 - 1402 ابتدا باید به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نموده و با کدملی و رمز عبور همگام وارد پرتال دانش آموزی خود شوند :

  در این قسمت نقش خود و عنوان سازمان را وارد نمایید .

  پس از وارد شدن به پرتال شخصی با انتخاب گزینه " ثبت نهایی " لینک دریافت کارت برایتان فعال می شود .

  در نهایت با انتخاب گزینه چاپ کارت می توانید اقدام به دریافت و چاپ کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم نمایید .

  برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ کلیک کنید

  توصیه می کنیم دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان 1401 - 1402را دارند از روش های ارائه شده در مقاله زیر بهره مند شوند تا شانس خود را در رسیدن به موفقیت در آزمون افزایش دهید.

  بیشتر بخوانید: روش صحیح مطالعه برای دانش آموزان

  در صورت وجود سوال یا ابهامی در پیرامون دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ می توانید پاسخ سوالات خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا دریافت نمایید.همچنین می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام تیزهوشان هیوا و یا کانال تلگرام تیزهوشان هیوا به محض انتشار اطلاعیه کارت ورود به جلسه تیزهوشان پایه هفتم از زمان دقیق آن مطلع شوید .

  در ادامه بخوانید: زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان

  سوالات متداول

  1- ✔️ برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ باید به چه سایتی مراجعه کنیم ؟

  منبع : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید