این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  در زندگی واقعی عدد 15 میلیون چه چیزهایی میتواند باشد

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  در زندگی واقعی عدد 15 میلیون چه چیزهایی میتواند باشد را از سایت تکست لس دریافت کنید.

  با 15 میلیون تومان چه کسب و کارهایی می‌توان راه اندازی کرد؟

  مترجم: مریم رضایی این روزها ده‌ها هزار نفر از مردم در سراسر دنیا به فکر راه‌اندازی کسب‌وکارهای خانگی هستند و برای این کار دلایل خوبی هم دارند. به طور میانگین، افراد می‌توانند انتظار داشته باشند که در طول عمر کاری‌شان دو یا سه شغل عوض کنند. گاهی اوقات وقتی افراد شغل اولشان را ترک می‌کنند، به این فکر می‌افتند که خود کسب‌وکاری راه بیندازند و برای خودشان کار کنند. گاهی اوقات هم افرادی که به روش سنتی و کارمندی هشت ساعت کار در روز عادت کرده‌اند و در آستانه بازنشستگی قرار دارند، به این فکر می‌کنند که بعد از آن چه کاری انجام دهند.

  با ۱۵ میلیون تومان چه کسب و کارهایی می‌توان راه اندازی کرد؟

  مترجم: مریم رضایی این روزها ده‌ها هزار نفر از مردم در سراسر دنیا به فکر راه‌اندازی کسب‌وکارهای خانگی هستند و برای این کار دلایل خوبی هم دارند. به طور میانگین، افراد می‌توانند انتظار داشته باشند که در طول عمر کاری‌شان دو یا سه شغل عوض کنند. گاهی اوقات وقتی افراد شغل اولشان را ترک می‌کنند، به این فکر می‌افتند که خود کسب‌وکاری راه بیندازند و برای خودشان کار کنند. گاهی اوقات هم افرادی که به روش سنتی و کارمندی هشت ساعت کار در روز عادت کرده‌اند و در آستانه بازنشستگی قرار دارند، به این فکر می‌کنند که بعد از آن چه کاری انجام دهند.

  مترجم: مریم رضایی این روزها ده‌ها هزار نفر از مردم در سراسر دنیا به فکر راه‌اندازی کسب‌وکارهای خانگی هستند و برای این کار دلایل خوبی هم دارند. به طور میانگین، افراد می‌توانند انتظار داشته باشند که در طول عمر کاری‌شان دو یا سه شغل عوض کنند. گاهی اوقات وقتی افراد شغل اولشان را ترک می‌کنند، به این فکر می‌افتند که خود کسب‌وکاری راه بیندازند و برای خودشان کار کنند. گاهی اوقات هم افرادی که به روش سنتی و کارمندی هشت ساعت کار در روز عادت کرده‌اند و در آستانه بازنشستگی قرار دارند، به این فکر می‌کنند که بعد از آن چه کاری انجام دهند. خبر خوب این است که شروع یک کسب‌وکار خانگی تقریبا در دسترس هر کسی است که می‌خواهد ریسک کند و سختکوش باشد. تعدادی از این مشاغل را که می‌توانید با سرمایه کم و حداکثر 5 هزار دلار ( معادل 15 میلیون تومان) برای خودتان راه‌اندازی کنید، عنوان می‌کنیم:

  1) تهیه طرح کسب‌وکار

  یک طرح کسب‌وکار را از ابتدا تا انتهای آن، از جمله تحقیق بازار، روایت طرح و گزارش‌های مالی را به دست بگیرید. می‌توانید برای جذب مشتری بیشتر خدمات اضافی در کنار طرح اصلی را به صورت رایگان انجام دهید. همیشه برای جذب مشتری نمونه‌ طرح‌های قبلی را با خود داشته باشید.

  2) خدمات نظافت

  این نوع کسب‌وکار می‌تواند در جهات مختلفی توسعه پیدا کند. از نظافت دفاتر کاری گرفته تا فروشگاه‌های خرده‌فروشی و رستوران‌ها به شدت به نظافت روزانه نیاز دارند و می‌توانند مشتریان همیشگی شرکت خدماتی شما باشند. این نوع کسب‌وکار بسیاری از اوقات نیازی به صرف هزینه زیاد در تبلیغات یا بازاریابی ندارد، چون اگر کار خوبی ارائه دهید، مشتریان شما به صورت لفظی برای شما تبلیغ خواهند کرد.

  3) خدمات کامپیوتر و لوازم الکترونیکی

  آشنایی با یکسری نرم‌افزارهای اصلی مثل پردازشگر Word، تغییرات عکس، صفحات گسترده، طراحی و نرم‌افزارهای امنیتی و نیز اجزای سخت‌افزار اصلی مثل انواع مانیتور، کیبورد (از مدل‌های قدیمی گرفته تا مدل‌های جدید وایرلس)، ماوس و وسایل جانبی مانند پرینتر و اسکنر و در نهایت انواع سرویس‌دهندگان اینترنت در بازار، به شما کمک می‌کند با سرمایه اندک کسب‌وکار خوبی راه‌اندازی کنید. در این کار می‌توانید به تدریج به یک کارشناس تخصصی که نیاز کامپیوترهای شخصی، کسب‌وکارهای کوچک یا حتی شرکت‌های بزرگ را برطرف می‌کند، تبدیل شوید.

  در کنار کامپیوتر، برخی افراد به تعمیر انواع تجهیزات الکترونیکی تسلط دارند. در این صورت، باید آمادگی داشته باشید که مشتریان برای کلیه پروژه‌های تعمیراتی خود به شما مراجعه کنند. می‌توانید در کارتان ابتکار داشته باشید و مثلا از مشتریانتان بخواهید قطعات الکترونیکی قدیمی را که دیگر به درد آنها نمی‌خورد، اما شما می‌توانید به عنوان قطعات یدکی از آنها استفاده کنید، به شما بدهند.

  ۴) مشاوره

  برای داشتن این شغل، باید در حوزه خاصی تخصص داشته باشید تا بتوانید به عنوان یک مشاور در آن حوزه برای خودتان بازاریابی کنید. مثلا شاید چند سال انبارداری یک شرکت بزرگ داروسازی را بر عهده داشته‌اید، یا سال‌ها برای یک تولیدکننده بزرگ کفش بازاریابی کرده‌اید. می‌توانید از این تجربیات برای کمک و مشاوره به کسب‌وکارهای مشابه استفاده کنید، بدون اینکه اشتباهات مشابهی را که در طول این سال‌ها مرتکب شده بودید، تکرار کنید.

  ۵) نویسندگی و امور ویرایشی

  کار نوشتن یا ویرایش کتاب و مقالات علمی و دانشگاهی را می‌توانید کاملا در خانه انجام دهید. این کار فعالیت‌های مختلف مانند ویرایش و تصحیح (چک کردن مطالب و ویرایش‌ خطاهای دستوری، دیکته‌ای و ادبی)، نمونه‌خوانی، تهیه فهرست، مقاله‌نویسی برای مجلات، تهیه محتوای وب‌سایت و غیره را شامل می‌شود.

  ۶) برنامه‌ریزی مالی

  ابتدا مجوز این کار را دریافت کنید تا بتوانید به طور رسمی این کار را ادامه دهید. مجوز کار نشان‌دهنده تخصص و اعتبار شما است و این وجه تمایز کمک می‌کند مشتریان شما را برای برنامه‌ریزی‌های مالی خود ترجیح دهند.

  ۷) دکوراسیون داخلی

  اگر در این کار تخصص دارید، با پیمانکاران ساختمان هماهنگ شوید و برای خودتان بازاریابی کنید. افرادی که خانه‌های جدید می‌خرند، اغلب با گزینه‌ها و امکاناتی که در دکوراسیون خانه وجود دارد دچار سردرگمی می‌شوند. برای اینکه کار خودتان را راحت‌تر کنید، پرسشنامه‌هایی از عناصر و ترکیباتی که می‌خواهید استفاده کنید تهیه کرده و در اختیار مشتری بگذارید. در این پرسشنامه‌ها سوالاتی مانند تعداد فرزندان، وجود حیوانات خانگی، ، کاربرد هر یک از اتاق‌ها، میزان روشنایی و غیره را لحاظ کنید.

  ۸) ساخت و طراحی زیور آلات

  روش‌ها و ابزارهای مختلفی برای شروع کسب‌وکار جواهرسازی در خانه وجود دارد. مثلا اگر می‌خواهید با فلز کار کنید، به ابزارهای خاص‌تری برای گرم کردن یا بریدن آن نیاز دارید. اما مواد دیگری مانند شیشه، پلاستیک، چرم، مهره و حتی چوب را هم می‌توانید به‌کار گیرید.

  ۹) فروش کتاب‌های دست دوم

  تقریبا همه افراد کارتن‌های کوچکی از کتاب‌های قدیمی در خانه خود دارند. چرا با آنها کسب‌وکاری راه‌اندازی نکنیم؟ مکان کوچک و ثابتی برای خود تهیه کنید تا بتوانید مشتریان ثابتی داشته باشید. سعی کنید فروشگاه کوچک‌تان را با ویژگی‌های خاص یا فروش کتاب‌های خاص مثل اولین چاپ برخی کتاب‌های پرطرفدار متمایز کنید. فروش نقشه‌، عکس، کارت پستال‌ و مجلات هم می‌تواند به‌عنوان محصولات جانبی به رونق کسب‌وکارتان کمک کند.

  ۱۰) برنامه‌ریزی مراسم عروسی

  برای این کار باید با جدیدترین مد و الگوهای عروسی، مدل لباس، رنگ‌های سال و تقریبا هر چیزی که به آن مربوط است آشنا باشید. لیست کاملی از خدمات، شامل دسته گل عروس، لباس عروس و داماد، ماشین، مراسم استقبال و گزینه‌های پذیرایی از میهمانان را با قیمت‌های مختلف در اختیار مشتری قرار دهید. قبل از اینکه کسب‌وکارتان را راه‌اندازی کنید، به کلیه فروشگاه‌هایی که لوازم مراسم عروسی می‌فروشند مراجعه کنید و طوری وانمود کنید که قرار است مراسم عروسی شما چند ماه دیگر برگزار شود. در این صورت با جزئیات این حرفه آشنا می‌شوید.

  منبع : donya-e-eqtesad.com

  ۰٫۹۹۹‎…‎

  ۰٫۹۹۹‎…‎

  از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  این عدد اعشاری متناوب با بی‌نهایت ۹ ادامه می‌یابد.

  در ریاضیات، ۰٫۹۹۹‎…‎ (که با علامت‌هایی مانند

  {\displaystyle 0.{\bar {9}},0.{\dot {9}}}

  یا

  {\displaystyle \ 0.(9)}

  نیز نمایش می‌یابد) یک عدد اعشاری متناوب از نوع ساده متشکل از تعداد بی‌نهایت ۹ بعد از ممیز را نشان می‌دهد. این عدد برابر با عدد یک است. به عبارتی دیگر، "۰٫۹۹۹‎…‎" و "۱" عددی یکسان را نشان می‌دهند. شیوه‌های متنوعی برای اثبات این برابری با درجات مختلفی از دقت ریاضی وجود دارد. هر عدد اعشاری مختوم غیر صفر، با یک عدد اعشاری متناوب دوقلوی خود برابر است که می‌توان آن را با بی‌نهایت ۹ نشان داد (برای مثال ۸٫۳۲ برابر است با ۸٫۳۱۹۹۹‎…‎). تقریباً، همواره عدد اعشاری مختوم ترجیح داده می‌شود، که این موضوع به افزایش این تصور غلط که تنها شکل نمایش همان عدد مختوم است، دامن می‌زند. چنین مفهومی در تمام مبناهای دیگر (با بزرگترین عدد ممکن)، یا اعداد حقیقی مشابه وجود دارد. تساوی ۰٫۹۹۹‎…‎ و عدد ۱ به نبود مقادیر غیر صفر بی‌نهایت کوچک در سیستم اعداد حقیقی مربوط می‌شود؛ این سیستم رایج‌ترین سیستم در آنالیز ریاضی است. برخی سیستم اعداد جایگزین، مانند اعداد فراحقیقی شامل مقادیر بسیار کوچک غیر صفر نیز می‌باشند. در بسیاری از این سیستم‌ها، مفهوم ۰٫۹۹۹‎…‎ معادل عدد یک است، اما در برخی از این سیستم‌ها، حتی بی‌نهایت ۹ نیز همواره اندکی کوچک‌تر از مقدار ۱ می‌باشد.

  معادله ۰٫۹۹۹‎…‎=۱ مدت‌هاست که توسط ریاضی‌دانان پذیرفته و به بخشی از دانش ریاضی تبدیل شده‌است. با این وجود، برخی افراد آن را غیرعادی می‌یابند، دربارهٔ آن سؤال می‌پرسند و حتی آن را رد می‌کنند. این مسئله موجب انجام برخی پژوهش‌ها در آموزش ریاضی پیرامون این موضوع شده‌است.

  اثبات جبری[ویرایش]

  اثبات جبری، برای نشان دادن تساوی ۰٫۹۹۹‎…‎ و ۱، از مفاهیمی مانند کسر، تقسیم زیرهم و دستکاری عددی استفاده می‌کند تا تغییراتی ایجاد کند که تساوی ۰٫۹۹۹ و ۱ دست‌نخورده باقی بماند. با این وجود، این اثبات خیلی دقیق نیست، زیرا شامل توصیف تحلیلی دقیق ۰٫۹۹۹‎…‎ نمی‌باشد.

  کسر و تقسیم طولانی[ویرایش]

  یکی از دلایلی که اعداد اعشاری متناوب یک شکل گسترش‌یافته اعداد اعشاری مختومند، نشان‌دادن کسرها می‌باشد. استفاده از تقسیم طولانی، یعنی تقسیم ساده اعداد صحیحی مانند ۱⁄۹ 1⁄9 عدد تناوبی ۰٫۱۱۱‎…‎ را حاصل می‌کند که در آن، ارقام بدون پایان، تکرار می‌شوند. این اعداد اعشاری یک اثبات سریع برای ۰٫۹۹۹‎…‎=۱ را ثمر می‌دهد. ضرب عدد ۱ در ۹، برابر ۹ است، لذا ۹ ×۰٫۱۱۱‎…‎ برابر ۰٫۹۹۹‎…‎ و 9 × 1⁄9 برابر ۱ است، لذا ۰٫۹۹۹‎…‎=۱.

  {\displaystyle {\begin{aligned}{\frac {1}{9}}&=0.111\dots \\9\times {\frac {1}{9}}&=9\times 0.111\dots \\1&=0.999\dots \end{aligned}}}

  یک شکل دیگر اثبات این اثبات ضرب 1⁄3= ۰٫۳۳۳‎…‎ در ۳ است.

  دستکاری عددی ( جای گذاری با متغیر ها )[ویرایش]

  زمانی که عددی اعشاری در ۱۰ ضرب می‌شود، ممیز عدد یک رقم به سمت چپ حرکت می‌کند؛ لذا حاصلضرب ۱۰ و ۰٫۹۹۹‎…‎ برابر است با ۹٫۹۹۹‎…‎، که ۹ رقم بزرگتر از عدد اصلیست. برای دیدن این، در نظر بگیرید که در تفریق ۰٫۹۹۹‎…‎ از ۹٫۹۹۹ هر یک از ۹ها با یک ۹ دیگر خنثی می‌شود. مرحله آخر در جبر به این شرح است:

  {\displaystyle {\begin{aligned}x&=0.999\ldots \\10x&=9.999\ldots \\&=9+0.999\ldots \\&=9+x\\9x&=9\\x&=1\end{aligned}}}

  بحث[ویرایش]

  اگرچه این اثبات‌ها نشان می‌دهند که ۰٫۹۹۹‎…‎=۱ است، اندازه این برابری به درک مخاطب بستگی دارد. در حساب مقدماتی، این اثبات‌ها به توضیح اینکه چرا ۰٫۹۹۹‎…‎=۱ ولی ۰٫۳۳۳‎…‎<0.۴، کمک می‌کند. در جبر مقدماتی، این اثبات به توصیف علت جواب‌دادن روش عمومی تبدیل کسر به عدد اعشاری متناوب و برعکس، کمک می‌کند. این اثبات به درک ارتباط اساسی اعداد اعشاری و ارقامی که نشان می‌دهند، کمک می‌کند، تا پاسخ این سؤال که دو عدد مختلف چگونه می‌توانند یکسان باشند، یافته شود.[۱]

  زمانی که یک طرح نشان‌دادن توصیف می‌شود، می‌توان برای توجیه قوانین حساب اعشاری استفاده شده در اثبات‌های بالا، از آن استفاده کرد. به علاوه، می‌توان به‌طور مستقیم نشان داد که اعداد اعشاری ۰٫۹۹۹‎…‎ و ۱٫۰۰۰‎…‎ یک عدد حقیقی یکسان را نمایش می‌دهند؛ این در تعریف نیز وارد شده‌است. در پایین می‌توان آن را مشاهده کرد

  اثبات تحلیلی[ویرایش]

  از آنجا که مسئله ۰٫۹۹۹‎…‎ در پیشرفت رایج ریاضی نقشی ندارد، می‌توان اثبات آن را به عهده قضایای استاندارد آنالیز حقیقی موکول کرد. نیاز ما مشخص کردن اعداد حقیقی است که می‌توان به شکل اعشار نشان داد، که شامل یک علامت اختیاری، دنباله محدودی از اعداد که جزء صحیح آن را نمایش می‌دهند، یک علامت اعشار، و دنباله‌ای از اعداد که بخش اعشاری را نشان می‌دهند. برای عدد ۰٫۹۹۹‎…‎ بخش صحیح را با عبارت 0 نشان می‌دهند، که این عدد می‌تواند منفی نیز باشد، شکل کلی آن به صورت زیر است:

  {\displaystyle b_{0}.b_{1}b_{2}b_{3}b_{4}b_{5}\dots .}

  باید توجه کرد که بخش اعشاری بر خلاف بخش صحیح، به تعداد پایان‌پذیری از اعداد محدود نمی‌شود. این همان نمایش مکانی است، برای مثال عدد ۵ در ۵۰۰، ارزش ده برابر عدد ۵ در ۵۰ دارد، و همچنین عدد ۵ در ۰٫۰۵ یک دهم عدد ۵ در ۰٫۵ ارزش دارد.

  سری‌ها و دنباله‌های نامتناهی[ویرایش]

  شاید رایج‌ترین توسعه استفاده از اعداد اعشاری گسترده، توصیف آن‌ها به عنوان مجموعی از سری‌های نامتناهی است. در حالت کلی:

  {\displaystyle b_{0}.b_{1}b_{2}b_{3}b_{4}\ldots =b_{0}+b_{1}\left({\tfrac {1}{10}}\right)+b_{2}\left({\tfrac {1}{10}}\right)^{2}+b_{3}\left({\tfrac {1}{10}}\right)^{3}+b_{4}\left({\tfrac {1}{10}}\right)^{4}+\cdots .}

  برای عدد ۰٫۹۹۹‎…‎ زمانی می‌توان از قضیه سری همگرا دربارهٔ سری هندسی استفاده کرد که:[۲]

  منبع : fa.wikipedia.org

  با 15 میلیون تومان سرمایه چه کار می کنید ؟

  با 15 میلیون چه کاری میشه راه انداخت؟ با 15 میلیون چه کاری رو شروع کنم؟ با 15 میلیون چیکار کنم؟ اینها سوالاتی هستند که ذهن هر فردرا که 15 میلیون سرمایه دارد

  با ۱۵ میلیون تومان سرمایه چه کار می کنید ؟

  ذخیره ۶ اسفند ۱۳۹۸ 4.5

  خانه » مجله کسب کار » با ۱۵ میلیون تومان سرمایه چه کار می کنید ؟

  با ۱۵ میلیون چه کاری میشه راه انداخت ؟ با ۱۵ میلیون چه کاری رو شروع کنم ؟ با ۱۵ میلیون چیکار کنم ؟ اینها شاید سوالاتی باشد که ذهن هر فردی که به اندازه ۱۵ میلیون تومان سرمایه دارد را به خود مشغول کرده است. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به ارزش ۱۵ میلیون تومان سرمایه دارید ، می توانید با ایده های سرمایه گذاری با ۱۵ میلیون تومان در این مقاله همراه لرن پارسی باشید.

  متاسفانه در کشور ما در سال های اخیر ، بدلیل مشکلات شدید تورم و کاهش ارزش پول ملی ، ۱۵ میلیون سرمایه چیز کمی می باشد ، ولی اینطور هم نیست که با ۱۵ میلیون نتوان کاری انجام نداد ، ۱۵ میلیون سرمایه زیادی می باشد و ممکن است با داشتن یک ایده مناسب ، در منطقه زندگی خود بتوانید آن را تبدیل به چند برابر نمایید. در این مقاله ما قصد داریم ایده های سرمایه گذاری با ۱۵ میلیون تومان را برای شما شرح دهیم.

  دسترسی سریع : نمایش

  کدام ایده‌‌ را با ۱۵ میلیون تومان اجرا می‌کنید؟

  ایده های زیر ، از جمله کارهایی می باشند که با ۱۵ میلیون تومان سرمایه و یا حتی کمتر هم ، اجرایی می شوند. متناسب با نیاز خود و محل زندگی یا مهارت ها و علایق خود می توانید بهترین ایده را برای شروع یک کسب و کار جدید با ۱۵ میلیون تومان انتخاب نمایید.

  سرمایه گذاری در بورس و اوراق

  سرمایه گذاری در بورس و خرید اوراق ، سهام از جمله کارهایی می باشد که می توان با سرمایه کم وارد آن شد ، البته قبل از هر چیزی شما نیاز به آموزش هایی برای ورود به بورس و سرمایه گذاری در چنین بازارهایی دارید. توصیه می کنیم برای ورود ، با سرمایه های پایین ترین شروع کنید تا در صورت ضرر دیدن به دلیل تازه وارد بودن ، تمام سرمایه خود را از دست ندهید.

  تعمیرات ضروری در منزل

  خب ، این یکی اصلا مربوط به راه اندازی کسب و کار نمی باشد ، اگر در منزل خود نیاز به تعمیرات اساسی دارید ، بهتر است بخشی از ۱۵ میلیون تومان خود را صرف آن نمایید. به هر حال محل زندگی شما مهم ترین جایی می باشد که شما و خانواده تان در آن حضور دارید. پس به تعمیرات ضروری در منزل خود فکر کنید و موارد اساسی که با بودجه های پایین تعمیر می شوند را هرچه زودتر برای جلوگیری از زیان های بیشتر انجام دهید. این کار می تواند بهترین ایده برای استفاده از ۱۵ میلیون تومانی باشد که در دست دارید.

  پرداخت قرض و بدهی

  خب اگر از قبل دارای بدهی هستید و از کسی مثل خواهر یا برادر ، پول قرض گرفته اید ، بهتر است با این مقدار پولی که دارید هرچه سریع تر از شر بدهی های خود خلاص شوید. متاسفانه قرض و بدهی هنگامی که موقع پرداخت آن ها می شود ، ما را دچار مشکل و کمبود می کند. اگر می توانید تمام قرض های خود را یک جا تسویه کنید ، این بهترین کار ممکن است.

  تجارت بیت کوین و ارزهای دیجیتالی

  امروزه ارزهای دیجیتال رونق خاصی پیدا کرده اند و سودآوری های زیادی دارند ، این روش هم نیاز به سرمایه های زیادی ندارد و با ۱۵ میلیون تومان هم می توان به بهترین شکل ممکن آن را شروع کرد. تنها راه این می باشد که شما آموزش های لازم برای بدست آوردن آن را بلد باشید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه توصیه می کنم مقاله زیر را بخوانید.

  توصیه می شود : مروری بر بیت کوین و نحوه ی استخراج آن

  راه اندازی فروشگاه اینترنتی

  فروش اینترنتی یکی از بهترین روش های درآمدزدایی می باشد ، اگر ایده های خوبی داشته باشید و بتوانید محصولات خاصی را خریداری کنید ، می توانید با ۱۵ میلیون تومان سرمایه بهترین فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کنید. قبل از هر چیز نیاز به یک ایده منحصر به فرد دارید ،وگرنه چیزی که در اینترنت زیاد شده است ، فروشگاه اینترنتی می باشد. شما باید از مابقی رقبای خود منحصر به فرد باشید. بعد از اینکه ایده های خود را پیدا کردید ، باید هزینه ای برای برنامه نویسی و ساخت قالب فروشگاه اینترنتی با چیزی حدود ۵۰۰ هزار تومان تا ۴ میلیون تومان بسته به نیازهای خود کنار بگذارید ، برای این منظور می توانید با ما در ارتباط باشید تا با بهترین هزینه ، فروشگاه اینترنتی مناسبی را برای شما طراحی کنیم. مقداری از هزینه های خود را هم باید برای وارد کردن و فراهم سازی محصولات فروشگاه کنار بگذارید و بخش اصلی را هم برای تبلیغات و دیده شدن خود در دنیای مجازی به اشتراک بگذارید.

  توصیه می شود : چگونه یک سایت فروشگاه اینترنتی رایگان طراحی کنیم ؟

  راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام

  در حال حاضر اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوبی بین ایرانیان می باشد و آمار فروش بالایی از روش های های مختلف کسب درآمد را به خود اختصاص داده است. می توان گفت دیگر از هر ۳ نفر ایرانی ، یک نفر حداقل در این شبکه اجتماعی حضور دارد. با ۱۵ میلیون تومان سرمایه می توانید ابتدا یک صفحه اجتماعی بسازید و کسب ، کار خود را در آن شروع کنید. این صفحه اجتماعی می تواند برای معرفی محصولات شما باشد و یا می توانید از آن برای جذب تبلیغات یا بالا آوردن صفحات دیگر خود و فروش آن ها استفاده نمایید. تنها کاری که باید انجام دهید ،سرمایه گذاری برای رشد فالوورهای صفحه خود در ابتدای کار می باشد. تولید محتوا هم مهم ترین بخش موفقیت و ماندگاری بیشتر  کاربران شما می باشد.

  توصیه می شود : روش های کسب درآمد از اینستاگرام

  سفر و راه اندازی ویدیو بلاگ

  ویدیو بلاگ با موضوع سفر یک رسانه محبوب برای به اشتراک گذاری خاطرات سفر خود  با تمام جهان است ، قبل از هر چیزی نیاز به یک بلاگ یا سایت دارید که بتوانید در آن خاطرات سفر خود را به اشتراک بگذارید. کافیست خاطرات خود از طبیعت ، مکان های تفریحی و سرگرمی شهرهایی که رفته اید به اشتراک بگذارید و به مرور با تولید محتوا و تبلیغ ویدیو بلاگتان ، خود را به مردم و دنیا معرفی کنید.  همچنین می توانیداز سایر کاربران دعوت کنید تا خاطرات سفر خود را در ویدیو بلاگ شما به اشتراک بگذارند. بعدها می توانید از دریافت تبلیغات از سایت های گردشگری و مسافربری ، درآمد عالی را بدست بیاورید.

  منبع : learnparsi.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید