این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دعا برای ازدواج سریع دختر

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دعا برای ازدواج سریع دختر را از این سایت دریافت کنید.

  دعای باز شدن بخت دختر مجرد (گشایش بخت و سریع آمدن خواستگار)

  دعا و نیایش در باز شدن بخت و جذب خواستگار زیاد.معرفی دعا و نماز برای ازدواج موفق و آمدن خواستگار.دعاها، ذکرها و طلسم هایی برای باز شدن سریع و فوری بخت دختر-خدایا کمکم کن ازدواج کنم.

  Menu

  منبع : lovesradio.com

  دعا برای ازدواج سریع و موفق با فرد مورد نظر

  انواع دعا برای ازدواج، دعا برای ازدواج سریع و آسان، دعاهای سریع الاجابه و مجرب برای بخت گشایی شامل ختم‌های مختلف قرآنی و روایات ائمه اطهار است.

  ستاره » 🕌 مذهبی » دعا و مناجات » دعا برای ازدواج سریع و موفق با فرد مورد نظر

  دعا برای ازدواج سریع و موفق با فرد مورد نظر

  انواع دعا برای ازدواج، دعا برای ازدواج سریع و آسان، دعاهای سریع الاجابه و مجرب برای بخت گشایی شامل ختم‌های مختلف قرآنی و روایات ائمه اطهار است.

  آخرین به روز رسانی: تیر 9, 1401

  ستاره | سرویس مذهبی – مشکل باز شدن بخت و ازدواج کردن جوانان به دلیل عدم استطاعت مردان برای ازدواج و یا ترس‌هایی که مسئولیت‌های سنگین زندگی مشترک در انسان بوجود می‌آورد در تمام جوامع وجود دارد. خصوصا این که بسته شدن بخت و عدم توانائی به ازدواج عوارض و نشانه‌های خاصی ندارد. در ادامه دعا‌ها و دستورالعمل‌هایی معنوی که بسیار مجرب هستند برای باز شدن بخت دختران و پسرانی که با مشکل ازدواج مواجه هستند ارائه می‌شود. این دعا‌ها در بین مردم به دعا برای ازدواج یا دعای خواستگاری معروف هستند.

  ۱۰ نوع دعا برای ازدواج سریع، موفق و پایدار

  ۱. ختم های توصیه شده برای ازدواج 

  سوره های مبارکه (سوره برای ازدواج سریع) ذیل را قرائت کند:

  سوره فلق (۷ مرتبه) سوره ناس (۷ مرتبه)

  سوره الإخلاص (۷۱ مرتبه)

  سوره طه (۲ مرتبه)

  سوره الکافرون (یک مرتبه)

  ۲. ختم های یک هفته ای برای ازدواج سریع

  برای پسران و دخترانی که امر ازدواج بر آن‌ها سخت شده است و با مشکل مواجه شده اند ختم‌های شریفه مجرب زیر که مدت آن یک هفته است پیشنهاد می‌شود:

  هفتاد مرتبه آیت الکرسی بخواند.هفتاد مرتبه سوره اخلاص قرائت کند.هفتاد مرتبه سوره شریفه ناس را قرائت کند.هفتاد مرتبه سوره شریفه فلق را قرائت کند.

  این ختم مجرب است و به اذن خداوند تبارک و تعالی نتایج سریع دارد.

  ۳. دعا ازدواج برای دفع سحر و جادو

  این دستورالعمل بخت گشایی لازم است که با انجام اعمال موثر رفع سحر و جادو زیر همراه باشد:

  سوره های فلق و ناس را هر روز تلاوت نمایید. (صبح و شب)

  به وقت خواب معوذتین (همان سوره های فلق و ناس را بخوانید).

  معوذتین را در کاغذ بدون خط بنویسید و همیشه همراه خود داشته باشید.

  پایان هر نماز آیه الکرسی را حداقل یکبار تلاوت نمایید. آیه اول آن را بخوانید تا و هو العلی العظیم.

  حتما در هنگام اذان یا اندکی قبل یا پس از آن که درهای استجابت دعا گشوده است جهت عنایت بخت نیکو از جانب خداوند متعال دعا و طلب حاجت کنید.

  ۴. دعاهای عمومی برای ازدواج

  دعای معراج و نادعلی برای گشایش همه گرفتاری ها مفید است.

  دعا سریع الاجابه برای ازدواج موفق

  ۵. نمازهای توصیه شده برای ازدواج

  یک) دعا برای ازدواج دختران جوان

  مرحوم کاشانی می فرماید: برای گشایش بخت سریع دختران دو رکعت نماز بخواند و بعد از سلام رو به قبله ۱۰۰ مرتبه بگوید: «یا لَطیفُ» مجرب است. (منبع: معراج الذاکرین /۱۸۳).

  دو) دعا برای ازدواج دختر و پسر

  شب جمعه دو رکعت نماز حاجت به درگاه خداوند بجای آورد و سپس سوره انشراح را ۳۱۳ مرتبه (به تعداد شهدای جنگ بدر) قرائت کند. بعد از هر ده مرتبه که سوره انشراح را قرائت می‌کند این دعا را بخواند: «اللهم اشرح صدور أولاد آدم وبنات حواء اللهم ارزقنی الرجل الصالح الذی تحبه وترضاه.»

  یا در صورتی که مرد است بگوید: «اللهم اشرح صدور أولاد آدم وبنات حواء اللهم ارزقنی الزوجة الصالحة التی تحب‌ها وترضى عنها.» ان شاء الله تعالی در جمعه سوم نتیجه حاصل خواهد شد. والله العالم.

  سه) دعا برای ازدواج دختر و پسر (توسط مادران خوانده می‌شود)

  مادر نماز هفت بانو بخواند. این نماز توسل به بانوان حریم سر ملکوت است که عبارتند از: حضرت خدیجه (س)، حضرت فاطمه زهرا (س)، فاطمه بنت اسد (س) مادر حضرت علی (ع)، ام البنین (س) مادر قمر بنی هاشم، حضرت زینب (س)، حضرت معصومه (س) مدفون در قم و نرجس خاتون مادر امام مهدی (عج).

  این نماز به منظور ازدواج دختر‌ها و پسر‌ها توسط مادر آن‌ها خوانده می‌شود. بهترین زمان آن یکی از روز‌های پنج شنبه یا جمعه بعد از نماز صبح است که به مدت چهار هفته (یعنی ۴ پنجشنبه یا چهار جمعه) خوانده می‌شود.

  مادر برای هر یک از هفت بانوی والامقام دو رکعت نماز به جا آورد و پس از هر دو رکعت صد صلوات بفرستد، می‌تواند به جای صلوات، سوره یاسینرا (یک بار) تلاوت کند این سوره هفت مبین دارد. در انتهای هر مبین دست‌ها را به سوی آسمان بلند کرده و بگوید به حق حضرت خدیجه به من عروس یا داماد خوب عطا فرما. در هر مبین خداوند را به حق یکی از بانوان سوگند دهد. (این ختم را باید مادر انجام دهد اگر کسی مادرش همکاری نمی‌کند و یا درقید حیات نیست از این دستورالعمل صرف نظر نماید)

  دو دعا را در قنوت نماز، بعد از هر نماز، در سجده یا هر وقت دیگر زیاد بخوانید:

  «اللهم اغننی بحلالك عن حرامك و بطاعتك عن معصیتك»

  «ربِّ انّی لِما أنزلتَ الی مِن خیرٍ فقیرٌ ».(قصص، 24)

  ۶. سوره های توصیه شده برای ازدواج

  بین نماز عصر و نماز مغرب (قبل از نماز مغرب افضل است) هفت مرتبه سوره انشراح را قرائت كنید. سپس:پسرها این دعا را هفت مرتبه بخوانند:«اللهم اشرح صدور بنات حواء اللهم یا جامع الناس فی یوم لا ریب فیه اللهم اجمع بینی وبین زوجتی اللهم ارزقنی الزوجة الصالحة التی تحبها وترضى عنها.»

  و دخترها دعای ذیل را هفت مرتبه بخوانند:

    «اللهم اشرح صدور أولاد آدم اللهم یا جامع الناس فی یوم لا ریب فیه اللهم اجمع بینی وبین زوجی اللهم ارزقنی الرجل الصالح الذی تحبه وترضاه.»

  منبع : setare.com

  فرارو

  در این گزارش دعای سریع الاجابه برای ازدواج سریع و فوری دختران و پسران و همچنین چندین دعا برای گشایش بخت دختران نگاشته شده است.

  دعا برای ازدواج سریع دختران و گشایش بخت

  در این گزارش دعای سریع الاجابه برای ازدواج سریع و فوری دختران و پسران و همچنین چندین دعا برای گشایش بخت دختران نگاشته شده است.

  پ

  در این گزارش دعای سریع الاجابه برای ازدواج سریع و فوری دختران و پسران و بخت گشایی نگاشته شده است. دعای ذیل در کتاب بحارالانوار جلد ۱۰۳ باب الدعاء به نقل از حضرت علی (ع) ذکر گردیده است: «هر که قصد ازدواج داشته باشد دو رکعت نماز گذارد در هر رکعت پس از حمد سوره یاسین بخواند پس از اتمام نماز حمد و ثناى پروردگار گذارد و این دعا را بخواند: اللهم ارزقنى زوجه صالحه ولودا ودودا غیورا قنوعا ان احسنت شکرت و ان اسئت غفرت و ان ذکرت الله تعالى اعانت و ان نسیت ذکرت و ان خرجت من عند‌ها حفظت و ان دخلت علی‌ها سرت و ان امرت‌ها اطاعتنى و ان اقسمت علی‌ها ابرت قسمى و ان غضبت علی‌ها ارضتنى یا ذالجلال والاکرام هب لى ذلک فانما اسالک ولا اجد الا ما قسمت لى.»

  ازدواج، نکاح یا پیوند زناشویی پیمانی است که به‌موجب آن به شکل عمومی یک زن و مرد باهم شریک و متحد می‌شوند و خانواده‌ای را تشکیل می‌دهند. در واقع هدف ازدواج تشکیل خانواده است که تمایل به این امر در نهاد انسان گذاشته شده‌است.

  دعای بخت گشایی و ازدواج سریع بانوان

  براساس گفته های برخی روحانیون، برای ازدواج سریع دختر خانمها، به اذن خداوند تبارک و تعالی دعای ذیل را بر روی کاغذ بدون خط (ترجیحا با گلاب و زعفران) بنویسد و در جیب خود به همراه داشته باشد. ان شاء الله پس از چهل روز در صورتی که مانعی مثل سحر یا بستگی وجود نداشته باشد ازدواج خواهد نمود. آن دعا این است:

  (لا اله الا الله والله اکبر أسالک اللهم بعد أربعین ورحمتک ان تتفضل على فلانة بنت فلانة ببعل مبارک فإن‌ها بیدک ولا یملک‌ها غیرک یا ذو الفضل العظیم والوجه الکریم والإحسان القدیم وصلى الله على محمد واله الطیبین الطاهرین).

  دعایی برای ازدواج و بخت گشایی

  برای جلب خواستگار زیاد و تسهیل امر ازدواج، با حضور و توجه قلبی سوره‌های مبارکه ذیل را بر آبی پاک قرائت کند و در روز جمعه قبل از اذان مغرب با آن آب غسل کند و بعد از آن سوره مبارکه طه را سه مرتبه قرائت کند، به اذن خداوند متعال خواستگاران زیادی پیدا خواهند شد.

  سوره‌های مبارکه ذیل را قرائت کند:

  ۱-سوره الفلق (۷ مرتبه).

  ۲-سوره الناس (۷ مرتبه).

  ۳-سوره الإخلاص (۷۱ مرتبه).

  ۴-سوره طه (۲ مرتبه)

  ۵-سوره الکافرون (یک مرتبه).

  در کتاب زادالعماد مجلسی آمده که در این هنگام خوانده شود بخواند و بعد به سجده برود و تلاش کند که حتما گریه کند (هرچند کم) و همین که چشمش را اشک گرفت حاجت خود را از خدا بخواهد. این کار را تا زمانی که حاجتش روا شود انجام دهد.»

  دعایی برای ازدواج فوری و بخت گشایی سریع

  برای میسر شدن و تسهیل امر ازدواج، سوره مبارکه الفجر را یکبار بر مقداری آب پاک بخواند و سپس مقداری مناسب حنا در آن آب بریزد و حنا را بر موهایش بگذارد (ترجیحا روز جمعه صبح این کار را انجام دهد). سپس در روز جمعه بعد از نماز عصر اعمال ذیل را انجام دهد:

  اول اینکه: سوره مبارکه الرحمن را هفت بار قرائت کند و سپس این دعا را بخواند:

  (اللهم بحق عروس القرءان سوره الرحمن اجعلنی عروسا لبعل مبارک یعیننی على طاعتک.)

  دوم اینکه: در یک ورقه بدون خط این حرز را بنویسد و بر گردن آویزد (در کیف دعا بر گردن بیاویزد):

  ۱۰ مرتبه بسم الله بنویسد. سپس ۱۰ مرتبه حرف واو را بنویسد (و). بعد از آن سه مرتبه حرف میم را بنویسد (م)؛ و بعد از آن سه مرتبه حرف لام را بنویسد (ل)؛ و سپس این آیه شریفه را بنویسد:

  بسم الله الرحمن الرحیم ” وأذن فی الناس بالحج یأتوک رجالا وعلى کل ضامر یأتین من کل فج عمیق لیشهدوا منافع لهم؛ و در پایان حرز بنویسد:

  (اللهم ابعث بعلاً صالحاً یأتی لفلانه بنت فلانه بحق هذه الأسماء وبحق محمد واله الطیبین الطاهرین.)

  بجای فلانه بنت فلانه نام خودش و مادرش را بنویسد.

  ختم مجرب برای بخت گشایی و ازدواج

  برای پسران و دخترانی که امر ازدواج بر آن‌ها سخت شده است و با مشکل مواجه شده اند ختم شریفه ذیل که مجرب است و مدت آن یک هفته است پیشنهاد میشود:

  هفتاد مرتبه آیه الکرسی بخواند.

  هفتاد مرتبه سوره اخلاص قرائت کند.

  هفتاد مرتبه سوره شریفه ناس را قرائت کند.

  هفتاد مرتبه سوره شریفه فلق را قرائت کند.

  این ختم مجرب است و به اذن خداوند تبارک و تعالی نتایج سریع دارد.

  دعای ازدواج و بخت گشایی آسان و سریع برای دختران 

  برای دخترانی که امر ازدواج آن‌ها قدری به تاخیر افتاده و میخواهند که سریعتر ازدواج کنند دعا و حرز ذیل برای تسهیل و انجام ازدواج فوری و گشایش بخت آسان و سریع بسیار موثر است. آن حرز و دعا این است:

  بیست و پنج مرتبه حرف واو (و) را بر پارچه‌ای از حریر سبز بنویسد.

  سپس این آیه شریفه را بنویسد:

  بسم الله الرحمن الرحیم ” وأذن فی الناس بالحج یأتوک رجالا وعلى کل ضامر یأتون من کل فج عمیق لیشهدوا منافع لهم “.

  این حرز را با خود به همراه داشته باشد. ان شاء الله ازدواج سریع و آسان خواهد داشت.

  راهکار آیت‌الله بهجت برای حل مشکل ازدواج

  از حضرت آیت الله بهجت (رحمه الله علیه) منقول است: دخترانی که می‌خواهند ازدواج کنند و همسر دلخواهی به خواستگاری آنان نیامده است، نماز جعفر طیار (ع) بخوانند و پس از آن دعای که در زادالمعاد مجلسی آمده (این دعا از امام جعفر صادق (ع) توسط مفضل بن عمر روایت شده و در مفاتیح در ضمن نماز جعفر طیار ذکر شده است) خوانده شود و بعد از آن به سجده رود و تلاش کند که حتما گریه کند گرچه به مقدار کم و همین که چشمش را اشک گرفت حاجتش را از خدا بخواهد؛ و این اعمال را تا زمانی که حاجتش روا شود انجام دهد.

  منبع : fararu.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید