;
  در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد۹۹

  1 بازدید

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد۹۹ را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  دفترچه ارشد | دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  قبل از ادغام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد ، سازمان سنجش و دانشگاه آزاد هر کدام به صورت جداگانه دفترچه ثبت نام منتشر می کردند و در بازه زمانی مشخص سیستم ثبت نام را برای داوطلبان آماده می کردند اما پس از ادغام کنکور این دو دانشگاه ، یک دفترچه کلی به جای دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و دفترچه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد توسط سازمان سنجش منتشر می شود .

  تمامی متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی ( پیوسته یا ناپیوسته ) هستند یا تا پایان شهریور ماه از مقطع کارشناسی فارغ التحصیل می شوند ، می توانند برای ثبت نام در این کنکور نام نویسی کنند . لازم به ذکر است دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد و دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد جدا و متفاوت می باشد

  دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ شامل موارد مهمی از جمله شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان ، مقررات وظیفه عمومی ، سهمیه ها و تسهیلات و ... است که در این مقاله به مهم ترین قسمت های این دفترچه اشاره کرده و لینک دانلود آن را در اختیار متقاضیان قرار می دهیم .

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 1400 به محض اعلام بروزرسانی می شود .

  دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99

  سازمان سنجش با انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 کد رشته محل های شش گروه آزمایشی علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، کشاورزی ، هنر و دامپزشکی را مشخص کرده و به منظور تسهیل در روند چینش انتخاب ها ، ظرفیت پذیرش هر کد رشته محل را اعلام می کند . داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد پس از بررسی این جداول و بخش های دیگر دفترچه کنکور کارشناسی ارشد می توانند 100 کد رشته محل متناسب با مجموعه امتحانی خود را انتخاب نمایند . اولویت بندی انتخاب های داوطلب در این مرحله از حساسیت بالایی برخوردار بوده و باید به دور از هر گونه خطا و اشتباه صورت گیرد چرا که نرم افزار سازمان سنجش فرم انتخاب رشته را به ترتیب اولویت بررسی کرده و اولین رشته محل دارای ظرفیت را به عنوان محل قبولی در زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۹ منتشر می کند . در ادامه لینک دانلود دفترچه شماره 2 کارشناسی ارشد 99 را در اختیار داوطلبان قرار داده ایم که در موعد مقرر فعال خواهد شد . 

  دفترچه انتخاب رشته ارشد 99 منتشر شد .

  برای دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 کلیک کنید .

  لازم به ذکر است از مرحله انتخاب رشته به بعد مسیر دانشگاه آزاد و سراسری جدا شده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ باید به سایت azmoon.org مراجعه نمایند . به عبارت دیگر رشته محل های ارائه شده توسط واحدهای دانشگاه آزاد به صورت جداگانه منتشر شده و متقاضیان با رعایت شرایط و ضوابط می توانند نسبت به چینش آن ها اقدام نمایند . داوطلبان برای دسترسی به این رشته محل ها باید دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 را از سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد دانلود نمایند . 
   

  داوطلبان در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص محتویات دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ می توانند با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس گرفته و ضمن استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا مسیر دستیابی به کسب رتبه قبولی در مرحله اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 را هموار کنند . 

  سوالات متداول

  داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 کمی قبل از آغاز این فرایند می توانند دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دانلود کنند که زمان آن در متن مقاله اطلاع رسانی می شود . 

  خیر ، دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 به صورت مجزا و در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر می شود که برای دانلود این دفترچه می توانید به متن مقاله مراجعه کنید . 

  خیر ، لیست رشته محل های ارائه شده کارشناسی ارشد تنها بخشی از این دفترچه بوده که برای اطلاع از سایر بخش های آن می توانید متن مقاله را مطالعه کنید . 

  دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری

  مقطع کارشناسی ارشد و یا فوق لیسانس یک دوره ای از آموزش عالی به شمار می رود که دارا بودن مدرک کارشناسی از شرایط ثبت نام در این کنکور می باشد. در واقع منظور از کارشناسی ارشد ناپیوسته این است که دانشجویان پس از مقطع کارشناسی و دریافت مدرک خود اقدام به ادامه تحصیل می نمایند. داوطلبان به منظور اطلاع از تمام جزئیات ثبت نام و برگزاری کنکور کارشناسی ارشد می توانند دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون را که در ادامه مطلب قرار داده شده است ، دریافت نمایند.

  دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 99

  در سال های گذشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد جدا از هم برگزار می شد و برای ثبت نام هر یک از دانشگاه ها نیز دفترچه ثبت نام جداگانه ای با عنوان دفترچه ثبت نام ارشد آزاد 99 و دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 سراسری منتشر می شد ولی از سال 96 تاکنون با ادغام کنکور این دو دانشگاه ، دفترچه ثبت نام مشترکی منتشر می شود و متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری ، آزاد ، غیر انتفاعی ، پیام نور و … باید با دریافت این دفترچه و اطلاع از تمام شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد 99 ، برای ثبت نام خود اقدام کنند. برای دریافت دفترچه می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

  زمان و سایت انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 99

   ثبت نام کارشناسی ارشد سال 99 در آذر ماه 98 انجام می گیرد. همزمان با آغاز ثبت نام آزمون ، دفترچه راهنمای ثبت نام منتشر خواهد شد تا داوطلبان با مطالعه آن ، از مدارک مورد نیاز اطلاع داشته باشند و با فراهم نمودن آن ها تا زمان ثبت نام ، مشکلی جهت ثبت نام نداشته باشند. ثبت نام مجدد و  ویرایش ثبت نام کارشناسی ارشد  از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد. بنابراین کلیه داوطلبان بایستی جهت انجام ثبت نام و دریافت دفترچه به پایگاه اینترنتی این سازمان به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند. داوطلبان پس از دریافت دفترچه و اطلاع از تمام جزئیات آن ، می توانند با واریز هزینه به سایت سنجش مراحل ثبت نام خود را آغاز کنند.

  دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد شامل چه مواردی می باشد؟

  بسیاری از داوطلبان کنکور ارشد بدون اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام اقدام به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری می کنند و در برخی موارد سبب ایجاد اشتباهاتی در زمان ثبت نام می شوند. به همین دلیل توصیه می شود دفترچه راهنمای ثبت نام را به دقت مطالعه کنید تا از تمام جزئیات و برگزاری کنکور کارشناسی ارشد اطلاع یابید.

  به منظور کاهش خطا در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ، یک نمونه فرم پیش نویس تقاضانامه ثبت نام در انتهای دفترچه قرار داده شده است که داوطلبان می توانند با مطالعه آن ، از مدارک و اطلاعات مورد نیاز آگاهی یابند. علاوه بر آن داوطلبانی که دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی هستند می توانند فرم مخصوص میانگین تعداد واحد های گذرانده شده برای دانشجویان سال آخر را در دفترچه مشاهده نمایند. همچنین مواردی مانند شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام ، شرایط مربوط به وضعیت نظام وظیقه آقایان ، مدارک مورد نیاز جهث ثبت نام و … در داخل دفترچه قرار داده شده است.

  پس از ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اطلاع از رشته های کارشناسی ارشد 99 برای داوطلبان بسیار مهم است تا با اطلاع از رتبه مورد نیاز برای پذیرش در این رشته ها ، برنامه ریزی مناسبی برای مطالعه انجام دهند. رشته های تحصیلی تمام دانشگاه های روزانه ، غیرانتفاعی ، پیام نور و … در دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 99 قرار داده شده است.

  سوالات متداول

  دفترچه مذکور معمولا همزمان با شروع فرآیند نام نویسی کنکور کارشناسی ارشد در اواسط آذر ماه منتشر می گردد.

  تمامی جزئیات لازم برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد مانند شرایط ثبت نام ، مدارک مورد نیاز ، لیست رشته های امتحانی و ... را می توان در این دفترچه راهنما ، پیدا کرد.

  این دفترچه را می توان از همین مطلب سایت دانلود و مطالعه کرد اما سایت اصلی منتشر کننده آن سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید