;
  در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دفترچه سوالات کنکور فنی حرفه ای 99

  1 بازدید

  دفترچه سوالات کنکور فنی حرفه ای 99 را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  دفترچه سوالات و پاسخ کلیدی کنکور کاردانی فنی حرفه ای

  دفترچه سوالات و پاسخ کلیدی کنکور کاردانی فنی حرفه ای

  دفترچه سوالات کنکور کاردانی فنی حرفه ای

  از میان رشته های ارائه شده در دفترچه کاردانی فنی حرفه ای ، 9 رشته با آزمون از جمله : الکتروتکنیک ، کامپیوتر ، مکانیک خودرو ، تأسیسات مکانیکی ، نقشه کشی معماری ، حسابداری ، تربیت بدنی ، گرافیک و صنایع غذایی با آزمون و مابقی بدون کنکور بوده است .

  داوطلبان زرتشتی ، مسیحی و کلیمی و یا داوطلبانی که زبان خارجی به غیر از زبان انگلیسی از جمله فرانسه و آلمانی را در زمان ثبت نام انتخاب نموده اند علاوه بر دفترچه سوالات اختصاصی دفترچه دیگری محتوی 10 سوال فرهنگ و معارف اقلیت های دینی و 10 سوال زبان خارجی آلمانی یا انگلیسی در جلسه آزمون دریافت می کنند .

  شرکت کنندگان در آزمون که علاقه مند به بررسی سوالات و یافتن تعداد سوالات صحیح پاسخ داده و تخمین رتبه خود هستند می توانند دفترچه سوالات کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۹۹ مربوط به رشته انتخابی خود را دانلود نمایند البته خاطر نشان می شود که برای این آزمون نمرده منفی در نظر گرفته شده است .

  همچنین داوطلبان آزمون فنی حرفه ای 1400 می توانند با بررسی و تست زنی سوالات اخیر ازمون های این دوره ، با نمونه سوالات آشنا شده و خود را برای کسب رتبه بهتر آماده نمایند . لینک دانلود دفترچه سوالات کنکور فنی حرفه ای سال ۹۹ چند روز بعد از برگزاری آزمون در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org خواهد شد فعال شد .

  مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا می توانند شما را در هر مرحله از کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99 یاری نمایند لذا در صورت وجود هر گونه سوال و یا ابهام می توانید با مشاوران ما از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا ارتباط برقرار نمایید . همچنین برای اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام تا اعلام نتایج مقطع کاردانی فنی حرفه ای ۹۹ می توانید عضو کانال تلگرام بدون کنکور هیوا باشید .

  سوالات متداول

  ✔️ دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کاردانی معمولا مدتی پس از برگزاری آزمون منتشر می شود که به محض مشخص شدن زمان دقیق در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ پس از انتشار دفترچه سوالات و پاسخ کلیدی کنکور کاردانی فنی حرفه ای توسط سازمان سنجش لینک دانلود سوالات و پاسخنامه در این مقاله نیز فعال می شود .

  ✔️ خیر همانطور که در این مقاله اشاره شده است پاسخنامه کنکور کاردانی معمولا به صورت کلیدی و تستی منتشر می شود .

  دانلود دفترچه کنکور کاردانی فنی حرفه ای 99

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای مهر 99

  طبق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش زمان شروع ثبت نام رشته های با کنکور و بدون کنکور کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای 99 از روز یکشنبه 18 خرداد لغایت یکشنبه 25 خرداد 99 می باشد ، بنابراین متقاضیان می توانند از روز یکشنبه 18 خرداد می توانند دفترچه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای مهر 99 را دریافت کنند . لازم به ذکر است به محض انتشار این دفترچه لینک دریافت در این مقاله نیز فعال خواهد شد .

  طبق آمارهای ارائه شده سازمان سنجش حدودا به میزان 100 هزار و 156 نفر در 2 هزار و 726 رشته محل به صورت بدون آزمون و 151 هزار و 529 نفر در 3 هزار و 743 رشته محل به صورت با آزمون پذیرش انجام می شود .

  برای دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 99 کلیک کنید .

  برای دانلود اصلاحیه دفترچه کنکور کاردانی کلیک کنید .

  برای دانلود اصلاحیه دوم کنکور کاردانی کلیک کنید .

  خاطر نشان می شود به محض انتشار اطلاعیه ای در خصوص انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی 99 ، در کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا پاسخگوی سوالات داوطلبان در کلیه مراحل ثبت نام تا اعلام نتایج کاردانی فنی و حرفه ای 99 بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا تجارب خود را در اختیار آن ها قرار می دهند . 

  هم چنین به داوطلبان علاقه مند به تحصیل در مقطع کاردانی فنی حرفه ای توصیه می شود علاوه بر این آزمون در پذیرش بدون آزمون مقطع کاردانی دانشگاه های آزاد نیز شرکت کنند .

  سوالات متداول

  این دفترچه معمولا همزمان با آغاز نام نویسی این آزمون منتشر می شود که تاریخ دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  این دفترچه از طریق سازمان سنجش منتشر می شود و لینک دریافت دفترچه در این مقاله نیز فعال خواهد شد .

  همانطور که در مقاله اشاره شده ، داوطلبان می توانند شرایط ثبت نام را در دفترچه راهنمای کاردانی فنی حرفه ای مطالعه کنند .

  سوالات آزمون کاردانی فنی حرفه ای 99 - دفترچه سوالات آزمون کاردانی فنی

  سوالات آزمون کاردانی فنی حرفه ای 99 - دفترچه سوالات آزمون کاردانی فنی

  همان طور که اطلاع دارید تنها برای 9 رشته شاخه فنی ، آزمون برگزار می شود و الباقی به صورت بدون کنکور به پذیرش دانشجو می پردازند. آزمون کاردانی فنی حرفه ای برای رشته های الکتروتکنیک ، کامپیوتر ، مکانیک خودرو ، تاسیسات مکانیکی ، نقشه کشی معماری ، حسابداری ، تربیت بدنی ، گرافیک و صنایع غذایی ، مورخ 14 شهریور ماه 99 برگزار می شود. جهت آشنایی داوطلبان سال های آینده با نمونه سوالات کنکور کاردانی فنی حرفه ای ، دفترچه سوالات کنکور سال گذشته در هر یک از رشته های فوق را گردآوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. چرا که آشنایی با سوالات از نگاه طراحان سوال می تواند در مسیر موفقیت بسیار مثمر ثمر واقع گردد.

  دفترچه سوالات آزمون کاردانی فنی حرفه ای

  با توجه به این که همه رشته های فنی حرفه ای با آزمون نیستند ، بدیهی است که نمونه سوالاتی هم برای رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای منتشر نشود. معمولا دفترچه سوالات 9 رشته با آزمون کاردانی فنی حرفه ای ، از سایت رسمی سازمان سنجش منتشر شده و در اختیار مراجعین سایت قرار می گیرد. جهت تسهیل دسترسی شما داوطلبین گرامی به این دفترچه های سوال ، لینک دانلود آن ها را قرار داده ایم و با کلیک بر روی نام آن ها می توانید نسبت به دریافتشان اقدام نمایید.

  داوطلبانی که جزو اقلیت های دینی زرتشتی ، مسیحی و کلیمی بوده و یا زبان خارجی انتخابی آن ها آلمانی و فرانسوی می باشد ، سوالات دینی و زبان خارجی آن ها مطابق فایل آخری است که در جدول فوق قرار دارد.

  آن دسته از داوطلبانی که تمایل دارند در کنکور سال آینده رشته های با آزمون فنی حرفه ای شرکت نمایند ، می توانند به نمونه سوالات همین مطلب مراجعه کرده و خود را مورد سنجش قرار دهند. شرکت در آزمون های شبیه ساز هم راهی دیگر است که می تواند داوطلبان را جهت حضور در جلسه آزمون آماده سازد. اما توانایی پاسخ دادن به سوالات و تقویت دانش و اطلاعات آن ها نیاز به مطالعه هرچه بیشتر دارد. در این راستا داوطلبان می توانند علاوه بر کتاب های درسی ، از منابع کاردانی فنی حرفه ای معماری نیز استفاده نمایند.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  turk : با عرض سلام سوالات کنکور فنی 99 رو نزاشتید که😐

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فاطمه 3 ماه قبل
  1

  سلام وقتتون بخیر چرا سوالات کنکور ۹۹وسال هایی دیگه منتشر نشدن من هرچه دانلود میکنم فقط مال سال ۹۸ هستن

  ناشناس 9 ماه قبل
  2

  سلام خسته نباشید دفترچه سوالات کنکور 99کامپیوتر رو میخاستم هر چقدر پیدا میکنم جواباش نیست

  0
  یاسر 6 ماه قبل

  سلام وقت بخیر... لطفا واسه من هم سوالات رو ارسال کنید.

  حسین‌لک 10 ماه قبل
  0

  آقا‌شما‌فقط‌سوالارو‌باجوابا‌بزارید

  حسین‌لک 10 ماه قبل
  0

  همش‌شعره‌

  اصل‌کارو‌ولکردن‌

  جوابارو‌بزاربد

  فایزه 11 ماه قبل
  1

  ببخشید دفترچع سوالات کنکور ۹۹ ذو نگذاشتید که

  بهنام 1 سال قبل
  1

  لطفاً پرسشنامه و پاسخنامه کنکور کاردانی الکتروتکنیک 99را هم بگزارید.

  باتشکر از زحمات شما

  turk 1 سال قبل
  6

  با عرض سلام سوالات کنکور فنی 99 رو نزاشتید که😐

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید