این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دوربین مداربسته آنالوگ

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دوربین مداربسته آنالوگ را از این سایت دریافت کنید.

  دوربین مداربسته آنالوگ

  دوربین مداربسته آنالوگ از قدیمی ترین تکنولوژی های امنیتی میباشد | راهنمای خرید دستگاه ضبط تصویر | معنی hdcvi | موج گستران رادیس

  دوربین مداربسته آنالوگ

  دوربین مداربسته آنالوگ دوربین مدار بسته آنالوگ

  با وجود تعداد بی‌شماری از سیستم‌های دوربین مداربسته در بازاردر کنار دوربین مداربسته آنالوگ، تصمیم‌گیری در مورد این‌که کدام راهکار برای امن سازی سیستم نظارتی بهتر است، تقریباً غیرممکن است. در  شرکت موج گستران رادیس ما افتخار می‌کنیم که یکی از ارائه‌دهندگان خدمات کنترل دوربین مداربسته هستبم و به شما کمک می‌کنیم تا کسب‌وکار خود را ایمن و امن نگاه دارید.

  تیم ما به طور مرتب همواره پاسخگوی مشتریان هستند تا بهترین و ارزنده‌ترین راهکار را بتوانند برای آن‌ها فراهم سازند . یکی از رایج‌ترین سؤالات این است که آیا یک سیستم نظارت آنالوگ پوشش بهتری دارد و یا دیجیتال؟ و آیا خرید دوربین مداربسته آنالوگ منطقی است یا خیر؟ کدام راهکار می‌تواند امن‌تر و بهینه‌تر باشد . دوربین مداربسته آنالوگ می‌تواند پاسخگوی مناسب برای مشتریان باشد؟ آیا خرید دوربین مداربسته آنالوگ از نظر بودجه مقرون به صرفه است؟

  آنچه باید درباره دوربین مداربسته آنالوگ بدانید:

  هنگامی که خواهان خرید دوربین مدار بسته هستید ، در اینترنت ممکن است به جستجو بپردازید، اما باید با این مسئله آگاه باشید که مسائل بی‌شماری وجود دارد که ممکن است شما را گمراه نماید. اما دانستن چند نکته به شما کمک می کند که بتوانید راحت تر و درست تر تصمیم گیری نمایید.

  در گام اول نیاز است که تفاوت اساسی بین یک سیستم آنالوگ و یک سیستم تحت شبکه را بشناسید. در نگاه اول سیستم های تحت شبکه و یا آنالوگ از دید یک فرد عادی یکسان و مشابه به نظر می‌رسند و این افراد دوربین و دستگاه ذخیره ساز و کابل را می‌بینند. اما هنگامی که افراد خروجی تصاویر را مشاهده می کنند، نسبت به دوربین های دیجیتالی رضایت بیشتری را نشان می دهند.

  دوربین های آنالوگ قدیمی ترین نسل دوربین های مداربسته :

  دوربین مداربسته آنالوگ که نسل قدیم هستند پس از اندک زمانی کیفیت  خود را از دست می دهند ، البته این مشکل در دوربین مداربسته آنالوگ نسل جدید بهینه‌تر شده است و علاوه بر وجود کیفیت دوربین بالا و رزولوشن بهینه‌تر بازار مناسب تری را به خود جلب نموده است.

  زمانی که از دوربین های مدار بسته آنالوگ استفاده می شود، استفاده از آن دوربین ها در آن مناطق مزایا و معایبی را به همراه داشت، به طور مثال در شرایط نوری کم یا نور فلورسنت ضعف هایی وجود داشت، اما با گسترش شرایط زمان دیجیتال، سیستم های آنالوگ رو به منسوخ شدن رفتند و یا این سیستم ها خود را با آن تطبیق دادند. به طور مثال برخی از ضعف هایی که توسط دوربین های آنالوگ مشاهده گردید به مرور در سیستم های دیجیتال بهینه‌تر گردید.

  آشنایی با بخش های سیستم های دوربین آنالوگ مداربسته

  یک سیستم آنالوگ متشکل از یک دوربین مداربسته آنالوگ است که در زیر لنز یک چیپ ست دارد که می‌تواند از نوع ccd یا  cmos  باشد، این سنسور وظیفه تبدیل سیگنال نوری به سیگنال الکتریکی را بر عهده دارد. در گام بعد دوربین برای ارسال تصاویر به دستگاه ذخیره ساز نیاز به یک مبدل دارد که سیگنال دیجیتالی سنسور تصویر را به سیگنال آنالوگ تبدیل کند که این سیگنال می‌تواند مطابق با  NTSC/PAL باشد. ماکزیمم رزولوشن که توسط سیستم های NTSC یا PAL در این سیستم ها صورت می‌گیرد، 0.3 مگا پیکسل است.

  ذخیره تصاویر دوربین آنالوگ روی کاست های ویدیویی :

  اولین نسل از سیستم های مدار بسته آنالوگ به کمک نوارهای ویدیویی یا کاست‌های ویدیویی صورت می‌پذیرفت. در این روش نیاز به تغییر مدام این نوارهای ویدیویی بود. نسل بعدی دوربین مداربسته آنالوگ از دستگاه ذخیره ساز دیجیتالی بهره می‌گرفت که آن را با نام  DVR می شناسید.

  این سیستم ها از قانون  FIFO استفاده می کنند و  به معنای آن است که فیلمی که اول وارد و ذخیره شد، اول خارج یا پاک می شود یعنی بر اساس مدت زمان ذخیره سازی مورد نیاز ، پس از تکمیل فضای ذخیره سازی، تصویر قدیمی تر پاک شده و تصاویر جدید به جای آن ذخیره می گردد.

  30 روز یک عرف متداول شده است، در سیستم های ذخیره ساز مبتنی بر کاست در آن زمان از 31 نوار کاست بهره می‌گرفتند و این نوار ها بر مبنای شماره روز بود. در سیستم های جدید  H.D.D لزوماً نمی‌تواند تعداد روز را مشخص نماید بلکه نیاز است تناظری بین رزولوشن، نرخ فریم داشته باشیم تا به‌اندازه هارد دیسک دست پیدا کنیم.

  تفاوت دوربین مدار بسته دیجیتال و آنالوگ، از زمین تا آسمان

  سیستم های دیجیتال را با عنوان دوربین های مدار بسته تحت شبکه یا دوربین مدار بسته  IP  نیز می شناسند. از دید سیستماتیک دوربین های تحت شبکه مانند یک کامپیوتر کوچک است که می‌تواند در هر جایی از شبکه قرار گیرد و می توان به صورت محلی یا ریموت به تصاویر آن دسترسی پیدا نمود. از این جهت قابلیت و توانمندی این دوربین ها نسبت به دوربین مداربسته آنالوگ بسیار بیشتر است.

  در این سیستم ها به جای استفاده از  DVR از دستگاه های NVR استفاده می شود گاهی می توان از سرور و نرم افزار قدرتمندی که  VMS نام دارد استفاده نمود. تفاوت بنیادین این سیستم ها ارتقا کیفیت و رزولوشن است که بر اساس آن نیاز کاربری و احراز هویت تغییر بسیاری کرد. همچنین در این سیستم ها می توان به صورت محلی روی خود دوربین روی اسلات کارت حافظه ذخیره سازی را انجام داد.

  تفاوت بین دوربین آنالوگ، اچ دی و تحت شبکه در چیست ؟

  اولین تفاوت این ها در قیمت خلاصه می شود. قیمت دوربین آنالوگ کمتر و مقرون به صرفه تر هست دوربین مداربسته آنالوگ تصاویر را به یک ذخیره ساز دیجیتال یا  DVR هدایت می کند که ویدیو را به فرمت دیجیتال تبدیل می کند. این دستگاه عموماً به یک مانیتور و یا یک روتر ( مودم اینترنت) متصل می شود. به کمک مودم شما می توانید تصاویر را در اینترنت ارسال و از دورترین نقاط امکان کنترل منطقه مربوطه را داشته باشید. نسل قدیم دوربین های آنالوگ کیفیت و رزولوشن پایین تری داشتند امروزه دوربین مداربسته آنالوگ باکیفیت بهتر و رزولوشن بالاتر ارسال شده است. دوربین های دیجیتال که با عنوان دوربین های تحت شبکه نیز شناخته می‌شوند تصاویر را با فرمت دیجیتال ارسال و ذخیره سازی می نمایند. دستگاه ذخیره ساز دوربین های دیجیتال  NVR نام دارد.

  تاریخچه دوربین مدار بسته

  تلویزیون نیز مانند سینما از فریب ذهن برای تولید تصویر پویا استفاده می نماید، مغز با دیدن تصاویر با سرعت زیاد تصور حرکت تصویر را خواهد کرد . این کار در سال 1903 در آزمایشگاه ادیسون طراحی و اجرا شد و این کار آغازگر تصویر متحرک بود. از اواخر قرن 19 مفاهیم تلویزیون با آزمایش بیشتر ادامه پیدا کرد. در سال 1817 با کشف عنصر سلنیوم و فتوالکتریک توسط شیمیدان سوئدی جانز برزلیوس  بر این باور رسیده اند که سلنیوم وقتی در معرض نور قرار می گیرد، جریان الکتریکی بستگی به شدت نور دارد. در سال 1875 کری، یک مخترع آمریکایی اولین تلویزیون ساده را ساخت که شاید بتوان آن را اولین جرقه در شکل گیری زیر ساخت دوربین مداربسته آنالوگ ، دانست.

  منبع مطلب : radis-co.com

  مشخصات، قیمت و خرید دوربین مداربسته آنالوگ مدل PC

  خرید اینترنتی دوربین مداربسته آنالوگ مدل PC و قیمت انواع دوربین های امنیتی و نظارتی متفرقه از فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا. جدیدترین مدل‌های دوربین های امنیتی و نظارتی متفرقه با بهترین قیمت در دیجی‌کالا

  دوربین مداربسته آنالوگ مدل PC

  ۳.۶ (۱۶) ۱۰ دیدگاه ۲ پرسش ویژگی‌ها مشخصات ظاهری : بولت نوع سیگنال آنالوگ : AHD

  گزارش نادرستی مشخصات

  ارسال رایگان سفارش‌ها برای اعضای دیجی‌پلاس

  ۲۹ هزارتومان هزینه ارسال به سراسر ایران برای کاربران غیر دیجی‌پلاس

  ویژه اعضای دیجی‌پلاس

  ارسال رایگان

  فروشنده

  داهوای تهران عملکرد عالی

  سرویس ویژه دیجی کالا: ۷ روز تضمین بازگشت کالا

  موجود در انبار فروشنده

  ارسال دیجی‌کالا از ۲ روز کاری دیگر

  ۳۴ امتیاز دیجی‌کلاب

  قیمت بهتری سراغ دارید؟

  فرآیند قیمت‌گذاری و نظارت بر قیمت

  منبع مطلب : www.digikala.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید