این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400-1401

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400-1401 را از این سایت دریافت کنید.

  زمان اعلام نتایج تیزهوشان 1401

  این مقاله درباره زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​ برای پایه هفتم و نهم به صورت مختصر برای دریافت کارنامه و وضعیت قبولی دانش آموزان ارائه شده است.

  زمان اعلام نتایج تیزهوشان

  دانش آموزان متقاضی آزمون تیزهوشان نهم به دهم پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402 باید به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کرده و نتایج خود را مشاهده می کنند. توجه کنید که برای داوطلبانی که در آزمون ورودی قبول نشده باشند کارنامه ای شامل کلیه اطلاعات آزمون آن ها در پورتال شخصی صادر خواهد شد.

  برای مشاوره زمان اعلام نتایج تیزهوشان 1401 - 1402

  برای مشاوره زمان اعلام نتایج تیزهوشان 1401 - 1402

  دانش آموزان پس از شرکت در آزمون تیزهوشان مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 در دو دوره متوسطه اول و دوم منتظر انتشار تاریخ اعلام نتایج هستند. این آزمون از جهاتی برای دانش آموزان متقاضی اهمیت بسیاری داشته و پیگیر اعلامیه های منتشر شده در سایت azmoon.medu.ir می باشند.

  دانش آموزان شرکت کننده در این آزمون باید با در دست داشتن اطلاعات شخصی خود برای پایه هفتم به سایت hoosh.medu.ir و برای پایه نهم به azmoon.medu.ir مراجعه کرده و کارنامه خود را و وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود را مشاهده کنند. دانش آموزان باید قبل از دریافت وضعیت قبولی خود حتما به یک سری نکات توجه نمایند که ما در این مقاله سعی داریم که این نکات را به طور مختصر برای دانش آموزان داوطلب این مدارس توضیح دهیم.

  زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

  داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 حدودا یک ماه بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ خود اقدام می نمایند. زمان احتمالی برای اعلام نتایج توسط سازمان ملی استعداد های درخشان برای آزمون سمپاد در هر دو پایه تحصیلی اوایل مرداد ماه می باشد.

  پیش بینی می شود فهرست اسامی پذیرفته شدگان پایه هفتم مدارس استعداد های درخشان، در اواسط مرداد ماه در سامانه azmoon.medu.ir منتشر شود به محض مشخص شدن تاریخ دقیق اطلاع رسانی های لازم در این قسمت صورت می گیرد.

  متقاضیان آزمون تیزهوشان پایه هفتم می توانند کارنامه پذیرش و یا عدم پذیرش خود در مدارس تیزهوشان را، به صورت اینترنتی در سایت hoosh.medu.ir مشاهده کنند. به محض اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 در این مقاله اطلاع رسانی لازم را انجام خواهیم داد.

  برای کسب اطلاعات درباره کارنامه تیزهوشان ششم به هفتم، می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

  بیشتر بخوانید: کارنامه تیزهوشان ششم به هفتم

  زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​

  دانش آموزان متقاضی آزمون مدارس تیزهوشان می توانند در زمانی که توسط مرکز ملی استعدادهای درخشان در مورد اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مشخص خواهد شد، نتیجه نهایی آزمون خود را در مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی مشاهده نمایند.

  بدینوسیله پیش بینی می شود فهرست اسامی پذیرفته شدگان پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان، در اواسط مرداد ماه در سامانه azmoon.medu.ir منتشر شود به محض مشخص شدن تاریخ دقیق اطلاع رسانی های لازم در این قسمت صورت می گیرد.

  لازم به ذکر است که همزمان با اعلام نتایج آزمون، نشانی دقیق دبیرستان های استعداد های درخشان مانند آدرس مدارس استعداد های درخشان استان فارس جهت ثبت نام پذیرفته شدگان اطلاع رسانی خواهد شد. عدم مراجعه به موقع جهت ثبت نام به دبیرستان های محل قبولی خود تا زمان بازگشایی مدارس، به منزله اعلام انصراف قطعی بوده و ثبت نام بعد از آن امکان پذیر نخواهد بود.

  دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ شرکت نموده اند باید از طریق سایت azmoon.medu.ir نتیجه آزمون خود را دریافت نمایند. تاریخ اعلام نتایج هنوز منتشر نشده اما بلافاصله بعد از انتشار نتایج آزمون تیزهوشان دهم 1401 - 1402 در مقاله اطلاع رسانی های لازم انجام می پذیرد.

  بیشتر بخوانید: کارنامه تیزهوشان نهم به دهم

  صدور کارنامه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

  کارنامه داوطلبان آزمون تیزهوشان شامل درصد های درس های آن ها در آزمون، تراز کل داوطلب در آزمون، تراز آخرین نفر پذیرفته شده در هر مدرسه ای که داوطلب در هنگام ثبت نام انتخاب نموده است، می باشد.

  دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ شرکت نموده اند به دو دسته پذیرفته شدگان و پذیرفته نشدگان تقسیم می شوند که از نظر وضعیت دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان متفاوت هستند و در این بخش به بررسی این تفاوت می پردازیم :

  برای دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان 1401 - 1402​ در پایه نهم به دهم و یا در پایه ششم به هفتم پذیرش گرفته اند، کارنامه ای در آزمون صادر نخواهد شد و فقط وضعیت قبولی آن ها در پنل شخصی داوطلب قابل مشاهده است. دانش آموزان پذیرفته شده باید در زمان تعیین شده اقدام به ثبت نام خود در مدرسه محل قبولی نمایند.

  داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ پایه دهم و یا پایه هفتم، پذیرفته نشده اند، با ورود به پنل شخصی خود امکان دریافت کارنامه آزمون را از طریق لینکی که در پنل شخصی آن ها بارگذاری شده است را دارند. در صورتی که نسبت به نتیجه خود اعتراضی دارند باید در زمان اعتراض به نتایج که چند روز بعد از اعلام نتایج تیزهوشان آغاز می شود، نسبت به اعتراض خود اقدام نمایند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  زمان اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱

  زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ در تاریخ ... مهلت دریافت و انتشار نتیجه آزمون تیزهوشان 1401 1402

  تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

  زمان اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

  دانتل ارسال ایمیل

  0 خواندن این مطلب 3 دقیقه زمان میبرد

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  شماره تماس :91005066-021

  دانتل بهترین پاسخ به سوالات تحصیلی شما ...

  برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

  آخرین اخبار تحصیلی

  زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در در پایه هفتم و نهم در تاریخ 15 مرداد منتشر می شود. آزمون تیزهوشان در دو مقطع ششم و نهم برگزار می‌شود و دانش آموزانی که درحال تحصیل در مقطع ششم هستند می‌توانند برای ورود به مقطع هفتم و همینطور دانش آموزانی که در حال تحصیل در مقطع نهم هستند می‌توانند برای ورود به مقطع دهم در این آزمون شرکت کنند. به همین منظور در ادامه این مطلب به موضوع نحوه دریافت و زمان اعلام نتیجه تیزهوشان 1401 – 1402 در هر دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم می‌پردازیم.

  زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

  سازمان ملی پرورش استعداد درخشان  یا به اختصار سمپاد که مسئول برگزاری آزمون تیزهوشان در مقاطع هفتم و دهم است، نتیجه این آزمون را نیز منتشر می‌کند. پس از برگزاری آزمون های تیزهوشان مقاطع هفتم و دهم و پس از گذشت یک بازه زمانی 4 تا 6 هفته، نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ و همینطور نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 از سایتهای مربوطه منتشر می‌شود.

  تاکنون زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم اعلام نشده است. به محض اعلام در این قسمت از مقاله بروزرسانی خواهد شد.

  پس از اعلام نتیجه هر کدام از مقاطع، شرکت کنندگان در آزمونهای نامبرده بایستی به سایت‌های مربوط به اعلام نتیجه هر مقطع مراجعه کنند و از طریق این سایت ها نسبت به دریافت نتیجه خود اقدام کنند.

  بخوانید: اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

  نحوه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

  نتایج آزمون تیزهوشان برای دو مقطع هفتم و دهم از طریق مرکز ملی پرورش استعداد درخشان منتشر می‌گردد و در سایت‌های مربوطه قرار می‌گیرد. در این بخش از مقاله جهت راهنمای والدین گرامی و دانش آموزان عزیز، مراحل دریافت نتیجه را قرار داده ایم.

  نحوه دریافت نتایج ششم به هفتم

  پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم داوطلبان می‌توانند، نسبت به دریافت نتایج خود از سایت مربوطه اقدام کنند، کافی است طبق مراحل زیر پیش بروند:

  1️⃣ تمامی شرکت کنندگان در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ باید برای دریافت نتایج آزمون خود به سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به نشانی اینترنتی ” hoosh.medu.ir ” مراجعه کنند.2️⃣ در صفحه جدید، باید داخل کادرهای مربوطه ” کد ملی ” و “ رمز عبور همگام ” خود را وارد کنند.

  3️⃣ با دسترسی داوطلبان به ” پرتال دانش آموزی ” خود باید ” نقش ” و “ نام سازمان ” که همان نام مدرسه است را مشخص نمایند.4️⃣ در این مرحله چنانچه نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ اعلام شده باشد، اطلاعات هویتی دانش آموز نمایش داده می‌شود و همینطور لینک مربوط به دریافت کارنامه نیز در بالای صفحه سمت راست فعال می‌شود که داوطلبان بایستی بر روی آن کلیک کنند و نتایج خود را دریافت کنند.

  به محض اعلام نتایج این آزمون و فعال شدن لینک دریافت کارنامه، راهنمای تصویری اضافه خواهد شد.

  نحوه دریافت نتایج نهم به دهم

  پس از نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم داوطلبان می‌توانند، نسبت به دریافت نتایج خود از سایت مربوطه اقدام کنند، کافی است طبق مراحل زیر پیش بروند:

  1️⃣ شرکت کنندگان در آزمون تیزهوشان نهم به دهم بایستی به نشانی اینترنتی ” azmoon.medu.ir ” مراجعه کنند.2️⃣ برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم بایستی بر روی گزینه ” سمپاد پایه دهم ” کلیک کنند.

  3️⃣در صفحه باز شده بایستی در کادرهای مشخص ” کد ملی ” و ” رمز عبور همگام ” خود را وارد کنند.4️⃣ دراین مرحله باید ” نقش ” و ” نام سازمان ” که همان نام مدرسه است را مشخص نمایند تا  به ” پرتال دانش آموزی ” خود دسترسی پیدا کنند.5️⃣ چنانچه مراحل را به درستی طی کرده باشید، در این مرحله اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون تیزهوشان نهم به دهم نمایش داده می‎شود.

  به محض اعلام نتایج این آزمون و فعال شدن لینک دریافت کارنامه، راهنمای تصویری اضافه خواهد شد.

  مشاوره زمان نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

  ❓❗ نکته اول: چنانچه در ستون وضعیت قبولی با عبارت “ پذیرفته شده ” مواجه شوید به معنای قبولی داوطلب در این آزمون می‎باشد و همینطور چنانچه با عبارت ” عدم پذیرش ” مواجه شوید به معنای مردود شدن داوطلب است که در این صورت، کارنامه تیزهوشان داوطلب نیز قابل رویت است. چنانچه داوطلبان آزمون تیزهوشان حین تکمیل فرم ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در الویت هایشان مدارس تیزهوشان را انتخاب نکرده باشد، در ستون وضعیت قبولی با عبارت “ عدم انتخاب ” مواجه خواهند شد.

  منبع مطلب : duntelco.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید