در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

  1 بازدید

  زمان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد را از سایت پشتوک دریافت کنید.

  زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99

  تاریخ دقیق انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ پس از انتشار نتایج اولیه ، توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام می شود . سال گذشته به دلیل وقوع سیل در برخی از مناطق کشور ، این مرحله با اندکی تاخیر و در اواخر تیر ماه انجام شد .

  امسال نیز به دلیل شیوع بیماری کرونا در استان های کشور و تاخیر در زمان برگزاری آزمون ارشد ، زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد با تاخیر اع خواهد بود . اطلاعیه مربوط به زمان و نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 پانزدهم شهریور ماه از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام خواهد شد .

  زمان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99 از 16 لغایت 25 شهریور ماه می باشد .

  به داوطلبان مجاز در انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۹ توصیه می شود برای آگاهی از اخبار و اطلاعیه های دانشگاه آزاد عضو کانال تلگرامی کارشناسی ارشد هیوا شده و یا صفحه اینستاگرامی کارشناسی ارشد هیوا را دنبال کنند .

  مشاوره انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99

  متقاضیان در این مرحله مجاز به انتخاب حداکثر 100 کد رشته محل متناسب با مجموعه امتحانی خود هستند که می توانند این رشته محل ها را از لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 استخراج نمایند . شرکت در این مرحله از حساسیت بالایی برخوردار بوده و مستلزم بررسی تمامی عوامل موثر در نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می باشد .

  داوطلبان پس از اولویت بندی رشته محل ها و مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ می توانند وارد سامانه انتخاب رشته شده و انتخاب های خود را ثبت نمایند . راه ورود به این سامانه کد دسترسی به انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می باشد که قبل از ورود به سامانه باید خریداری شود .

  برای رفاه حال داوطلبان نرم افزاری تحت عنوان نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده که داوطلبان با وارد کردن اطلاعات خواسته شده می توانند از شانس قبولی خود آگاه شوند .

  تمدید زمان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99

  دانشگاه آزاد بنا به درخواست برخی از متقاضیان انتخاب رشته که به هر دلیلی از زمان انتخاب رشته ارشد آزاد 99 مطلع نشده و اقدام به ثبت کد رشته محل ها نکرده اند مهلت دوباره ایی را در نظر گرفته است . در این بازه زمانی داوطلبان به سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد مراجعه کرده و پس از مطالعه دفترچه راهنما اقدام به ثبت کد رشته ها مورد علاقه خود کنند .

  آن دسته از داوطلبانی که در ثبت اطلاعات دچار خطا و اشتباهی شده بودند نیز می توانند در مهلت مقرر به سامانه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مراجعه کرده و فرم انتخاب رشته خود را ویرایش کنند . پس از ویرایش برخی از اطلاعات خود بر روی ثبت نهایی انتخاب رشته کلیک کرده تا انتخاب های شما ذخیره گردد.

  کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی هیوا نیز پاسخگوی تمامی سوالات داوطلبان پیرامون تاریخ انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99 بوده و با استفاده از سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا آن ها را در این مرحله یاری می نمایند .

  سوالات متداول

  ✔️ خیر ، همان طور که در متن مقاله توضیح داده شد زمان انتخاب رشته ارشد 99 دانشگاه آزاد مدتی پس از انتخاب رشته ارشد دانشگاه های سراسری است .

  ✔️ بله ، همزمان با انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 ، امکان ویرایش کد رشته ها وجود دارد . برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله مراجعه کنید .

  ✔️ مطابق متن مقاله امکان چینش 100 کد رشته محل برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99 وجود دارد .

  زمان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  با انتشار کارنامه اولیه کارشناسی ارشد وضعیت علمی داوطلبان مشخص شده و امکان شرکت در انتخاب رشته برای داوطلبان مجاز فراهم می شود . متقاضیانی که بر اساس این کارنامه مجاز به انتخاب رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شده اند می بایست در بازه زمانی مشخصی به سایت azmoon.org مراجعه کرده و فرم انتخاب رشته را تکمیل نمایند . زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام شده و از طریق اخبار و اطلاعیه های مختلف در اختیار داوطلبان قرار می گیرد .

  امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و به دنبال آن تعویق در زمان برگزاری کنکور ارشد ،  انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با تاخیر و در نیمه دوم شهریور ماه انجام خواهد شد. همچنین اطلاعیه مربوط به زمان و نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 پانزدهم شهریور ماه از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام خواهد شد .

   زمان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99 از یکشنبه 16 شهریور تا 25 شهریور ماه می باشد .

  مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

  همان طور که گفتیم دقت و درایت در نحوه اولویت بندی رشته محل های انتخابی ، داوطلبان را به کسب رتبه قبولی در اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 نزدیک می کند . از این رو متقاضیان باید علاوه بر رتبه و تراز اکتسابی خود به سایر فاکتورهای تاثیرگذار نظیر علاقه ، هزینه ، مسیر و کیفیت دانشگاه نیز توجه ویژه داشته و پس از تحلیل و بررسی تمامی این عوامل چینش انتخاب های خود را انجام دهند . این داوطلبان به منظور اطلاع از رشته محل های ارائه شده باید دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹ را دانلود کرده و به مطالعه قسمت های مختلف آن بپردازند . لینک دانلود این دفترچه هم زمان با آغاز فرایند انتخاب رشته بر روی سایت azmoon.org قرار گرفته و حاوی شرایط و ضوابط ، لیست رشته محل ها ، نحوه انتخاب رشته و اطلاعات تکمیلی در این خصوص می باشد . لازم به ذکر است دانشگاه آزاد جزو دانشگاه های غیر دولتی و شهریه پرداز بوده و ادامه تحصیل در هر یک از واحدهای آن با پرداخت شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد همراه خواهد بود از این رو به داوطلبان توصیه می کنیم در تکمیل فرم انتخاب رشته ، توان مالی خود را نیز در نظر بگیرند .

  البته باید توجه داشت مشورت با افراد آگاه و با تجربه در این زمینه خالی از لطف نبوده و مسیر دستیابی به رتبه قبولی در اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را هموار خواهد کرد . از این رو کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 پاسخگوی سوالات داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا تجربیات خود را در اختیار آن ها قرار خواهند داد .  

  سوالات متداول

  بله ، هر ساله به دلیل درخواست های مکرر داوطلبان زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 چند روزی تمدید می شود . 

  بله ، داوطلبان در صورت مجاز بودن می توانند هم در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و هم دانشگاه های سراسری شرکت کنند . 

  بله ، هم زمان با فرایند انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 امکان ویرایش رشته محل ها نیز در اختیار داوطلب قرار می گیرد . 

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید