این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه را از این سایت دریافت کنید.

  کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضائیه 1401

  کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضائیه 1401 زمان و نحوه دریافت کارت آزمون مشاوره حقوقی ۱۴۰۱ از سایت سازمان سنجش آدرس باجه های رفع نقص کارت آزمون

  کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضائیه 1401

  گروه ایران مشاوره ۸ نظرها

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص مشاوره تحصیلی از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099072938

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1401 که در زمان ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه نسبت به نام نویسی در این آزمون اقدام نموده اند، جهت حضور در جلسه آزمون می بایست کارت ورود به جلسه خود را دریافت نموده و به همراه داشته باشند. این کارت معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت می باشد. بنابراین متقاضیان می توانند با مراجعه به این سایت در زمان مقرر، مطابق با مراحل گفته شده در متن مقاله‏، به کارت خود دسترسی یابند.

  کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضائیه سال جاری، در تاریخ 20 اردیبهشت ماه منتشر شد.

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضائیه 1401

  مطابق با جدیدترین اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، شرکت کنندگان آزمون وکالت قوه قضائیه این دوره از روز سه شنبه 20  لغایت 23 اردیبهشت ماه 1401 می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود اقدام نمایند. چنانچه ضمن تهیه نسخه چاپی از کارت خود دچار مشکل شدید و یا مغایرتی در مندرجات آن مشاهده نمودید، می توانید در ساعات اعلام شده در این روزها به باجه های رفع نقص سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و به رفع مشکل موجود بپردازید.

  بنابراین پیشنهاد می شود در فرصت های اولیه کارت خود را دریافت کنید تا در صورت وجود مشکلات احتمالی، مهلت کافی برای ویرایش آن ها را داشته باشید.

  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضائیه 1401

  شما می توانید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود به ترتیب زیر عمل کنید.

  ابتدا به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org مراجعه کرده و روی لینک “سامانه دریافت برگه ورود به جلسه آزمون فوق العاده وکالت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه” کلیک نمایید.

  در صفحه جدید کدملی، شماره شناسنامه و سال تولد خود را در کادرهای مربوطه وارد نمایید و دکمه “ورود” را بفشارید.

  سپس کارت ورود به جلسه شما نمایش داده می شود و می توانید از آن پرینت بگیرید.

  آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضائیه 1401

  همان طور که اشاره شد، متقاضیانی که پس از دریافت برگ راهنمای آزمون متوجه عدم صحت اطلاعات درج شده بر روی آن شوند، می توانند در تاریخ تعیین شده  به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور که در باجه رفع نقص هر یک از شهرستان های محل برگزاری آزمون مستقر می باشد، مراجعه نموده و اشتباهات موجود را ویرایش کنند. اشکالاتی که جهت اصلاح آن ها می بایست از طریق این باجه ها عمل نمود شامل موارد زیر می باشند.

  مغایرت اطلاعات بندهای 3 و 7 موجود بر روی کارت ورود به جلسه (جنسیت و معلولیت)

  وجود اشکالاتی در عکس داوطلب از جمله نداشتن مهر، واضح نبودن عکس و یا عکس اشتباه

  آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون وکالت قوه قضائیه 1401آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون وکالت قوه قضائیه 1401

  (جهت دریافت فایل، بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.)

  همچنین مشکلات موجود در سایر مندرجات کارت از جمله اطلاعات مربوط به سهمیه ثبت نامی، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل رفع بوده و لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به بخش ویرایش اطلاعات این سایت نسبت به اصلاح موارد اعمال شده اقدام نمایند.

  مدتی پس از برگزاری آزمون، داوطلبان در انتظار نتایج آزمون وکالت قوه قضائیه 1401 هستند. با کلیک بر روی این لینک می توانید از زمان و سایر جزئیات انتشار این نتایج مطلع شوید. متقاضیانی که موفق به کسب حدنصاب علمی لازم در آزمون شده باشند، به  مصاحبه آزمون وکالت قوه قضائیه 1401 دعوت می شوند.

  سوالات متداول

  1- کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضائیه 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

  این کارت در تاریخ 20 اردیبهشت ماه در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

  2- کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضائیه 1401 را از طریق کدام سایت می توان دریافت نمود؟

  کارت ورود به جلسه این آزمون از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org قابل دریافت می باشد.

  3- آزمون وکالت قوه قضائیه 1401 در چه تاریخی برگزار می گردد؟

  این آزمون در تاریخ 23 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

  برای عضویت در اینستاگرام (ایران مشاوره) کلیک کنید

  آخرین اخبار و مطالب تحصیلی کشور

  برای عضویت در کانال (ایران مشاوره) کلیک کنید

  آخرین اخبار و مطالب تحصیلی کشور

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص مشاوره تحصیلی از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099072938

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع : iranmoshavere.com

  کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1401

  در این مقاله جزئیات انتشار کارت ورود به جلسه آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه 1401 و زمان و نحوه دریافت کارت امتحان وکالت مشاوران حقوقی ۱۴۰۱ ارائه شده است .

  کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه

  شرکت کنندگان آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه در سال 1401 باید برای حضور در جلسه آزمون مدارکی از جمله کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه و مدارک شناسایی و کارت ملی خود را همراه داشته باشند. کارت ورود به جلسه از طریق سایت دانشگاه آزاد منتشر می شود.

  برای مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1401

  برای مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1401

  آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه سال ۱۴۰۱ مانند سال های گذشته زیر نظر مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه و از سوی سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد برگزار می شود. فارغ التحصیلان کارشناسی و مقاطع بالاتر رشته حقوق و فقه و مبانی حقوق اسلامی می توانند با رعایت شرایط لازم با شرکت در این آزمون و طی مراحل گزینش، پروانه وکالت خود را دریافت کنند.

  کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1401 در تاریخ 20 اردیبهشت منتشر شده است.

  نخستین مرحله از گزینش داوطلبان آزمون وکالت قوه قضاییه سال 1401 شرکت در جلسه آزمون کتبی و کسب حد نصاب لازم برای ورود به سایر مراحل گزینش می باشد که داوطلبان موظف هستند برای حضور در آزمون، کارت ورود به جلسه خود را چند روز قبل از برگزاری امتحان از سایت دانشگاه آزاد دریافت کرده و پرینت آن را همراه خود داشته باشند.

  با توجه به اینکه همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه در جلسه امتحان الزامی بوده و نشان دهنده ثبت نام داوطلبان در این آزمون است، در ادامه این مقاله به منظور تسهیل روند دریافت کارت متقاضیان جزئیات زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه در سال ۱۴۰۱ را ارائه داده ایم.

  زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1401

  داوطلبانی که موفق به تکمیل ثبت نام آزمون وکالت قوه قضاییه سال 1401 شده اند می بایست برای رسیدن به هدف و اخذ پروانه وکالت خود مراحل گزینش تعین شده را یکی پس از دیگری و با موفقیت پشت سر بگذارند. شرکت کنندگان آزمون جذب کارآموزان وکالت قوه قضاییه سال ۱۴۰۱ موظف هستند که مطابق برنامه زمانی اعلام شده از سوی سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در جلسه آزمون حضور داشته باشند.

  همزمان با انتشار دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضاییه سال جاری که در زمان ثبت نام منتشر می شود، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت مرکز وکلا قوه قضاییه نیز مشخص می شود. آزمون در تاریخ 23 اردیبهشت ماه برگزار می شود و ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1401 در تاریخ 20 اردیبهشت منتشر می شود.

  کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1401 در تاریخ 20 اردیبهشت منتشر شده است.

  به محض انتشار کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه ۱۴۰۱، لینک دریافت کارت آزمون در این مقاله فعال شده و در کانال تلگرام آزمون های حقوقی دینا اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین داوطلبان می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات زمان و نحوه برگزاری آزمون وکالت سال جاری مطلع شوند.

  بیشتر بخوانید: زمان برگزاری آزمون وکالت قوه قضاییه

  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1401

  سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد مجری ثبت نام و برگزاری آزمون وکالت قوه قضائیه سال 1401 می باشد و لذا وظیفه انتشار کارت ورود به جلسه آزمون وکالت سال جاری نیز بر عهده این سازمان است. کلیه داوطلبانی که با مطالعه منابع آزمون وکالت سال ۱۴۰۱ در حال آماده شدن برای این آزمون هستند، جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود به سایت سازمان سنجش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه کنند.

  در ادامه مراحل ورود به سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد کشور و مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه سال 1401 را ارائه داده ایم.

  ۱

  ورود به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org

  ۲

  ورود به قسمت " سایر آزمون های استخدامی "

  ۳

  انتخاب گزینه " کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه سال 1401"

  ۴

  ورود به سامانه کارت آزمون با استفاده از اطلاعات فردی و ثبت نامی

  ۵

  بررسی کارت آزمون و تهیه نسخه چاپی جهت همراه داشتن در روز آزمون

  در پایان لازم به ذکر است که چنانچه داوطلبان آزمون وکالت، علاوه بر آزمون وکالت قوه قضاییه در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری ۱۴۰۱ نیز ثبت نام نموده اند، می توانند با مطالعه مقاله کارت ورود به جلسه آزمون وکالت کانون وکلا، از جزییات مربوط به کارت این آزمون کسب اطلاع نمایند.

  در ادامه بخوانید: مصاحبه آزمون وکالت قوه قضاییه

  اگر پس از مطالعه جزئیات زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه سال 1401 در خصوص این آزمون سوالی دارید می توانید پاسخ سوالات خود را از کارشناسان حقوقی دینا دریافت کنید . هم چنین آخرین اخبار و اطلاعیه های مرتبط با آزمون وکالت سال ۱۴۰۱ در کانال تلگرام آزمون های حقوقی دینا اطلاع رسانی می شود .

  منبع : www.heyvalaw.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید