این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زمان واریز افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی 1401

  دسته بندی :
  1. پشتوک
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زمان واریز افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  زمان واریز افزایش حقوق بازنشستگان مشخص شد

  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از واریز افزایش حقوق بازنشستگان در دو روز مانده به پایان اردیبهشت‌ماه، خبر داد.

  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۲

  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:

  زمان واریز افزایش حقوق بازنشستگان مشخص شد

  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از واریز افزایش حقوق بازنشستگان در دو روز مانده به پایان اردیبهشت‌ماه، خبر داد.

  به گزارش خبرنگار ایمنا، «میرهاشم موسوی» اظهار کرد: همه زیرساخت‌ها برای واریز افزایش حقوق بازنشستگان آماده است و دو روز مانده به پایان اردیبهشت‌ماه، این افزایش حقوق واریز خواهد شد.

  وی افزود: این افزایش حقوق، طبق مصوبه شورای عالی کار است.

  به گزارش ایمنا، هفته سوم اردیبهشت بدون ابلاغ افزایش حقوق بازنشستگان پایان یافت. موضوع افزایش مستمری صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی از قبل تعطیلات عید فطر در دستور کار دولت قرار دارد؛ اما هنوز نوبت به این ابلاغ نرسیده بود.

  مطابق قانون بودجه ۱۴۰۱، افزایشی ۱۰ درصدی در انتظار کارمندان بازنشسته دولت است. هیئت‌مدیره سازمان تأمین اجتماعی نیز قصد افزایش ۳۸ تا ۵۷ درصدی حقوق کارگران بازنشسته را دارد. هر دو این افزایش حقوق‌ها، معطل مجوز دولت هستند و در صورت طولانی شدن این انتظار، پرداخت علی‌الحسابی مستمری اردیبهشت‌ماه هر دو گروه بعید نیست.

  کد خبر 575236

  برچسب‌ها

  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی

  میرهاشم موسوی حقوق بازنشستگان

  همسان سازی حقوق بازنشستگان

  افزایش حقوق بازنشستگان

  حقوق بازنشستگان کشوری

  متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان

  افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

  خبر فوری حقوق بازنشستگان

  افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۰

  افزایش حقوق بازنشستگان کشوری

  زمان واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

  واریز افزایش حقوق بازنشستگان

  منبع : www.imna.ir

  خبرخوش: افزایش مجدد حقوق بازنشستگان در تیرماه

  علی اکبر عیوضی گفت: اصلاح مصوبه‌ی دولت براساس ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی، نتیجه‌ی ورود نمایندگان است که امیدواریم به زودی محقق شود.

  حقوق بازنشستگان| واریز حقوق بازنشستگان| افزایش حقوق بازنشستگان

  حقوق بازنشستگان| واریز حقوق بازنشستگان| افزایش حقوق بازنشستگان خبرخوش: افزایش مجدد حقوق بازنشستگان در تیرماه | حکم جدید رئیسی درباره حقوق بازنشسته ها

  کدخبر: 28419 ارسال به دیگران پرینت ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

  علی اکبر عیوضی گفت: اصلاح مصوبه‌ی دولت براساس ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی، نتیجه‌ی ورود نمایندگان است که امیدواریم به زودی محقق شود.

  پایگاه خبری خانه فوتبال:

  افزایش حقوق بازنشستگان هنوز دچار حاشیه است.حقوق بازنشستگان مسئله بسیار مهم در یک جامعه می باشد.متاسفانه حقوق بازنشستگان به نسبت تورم همخوانی ندارد.صحبت های جدیدی درباره افزایش حقوق بازنشستگان مطرح شده است. در متن زیر آخرین اخبار درباره زمان واریز حقوق بازنشستگان را می خوانید.

  بعد از سایپا،فروش جذاب ایران خودرو بدون قرعه کشی

  افزایش ده درصدی مستمری بازنشستگان سایر سطوح ملغی شده است و علی اکبر عیوضی (عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان تهران) در این رابطه می‌‌گوید: رای هیات تطبیق قوانین مجلس لازم‌الاجراست؛ این رای بعد از طی مراحل اداری از طریق ریاست مجلس به دولت ابلاغ می‌شود و دولت باید این رای را اجرا کند.

  علی اکبر عیوضی گفت: اصلاح مصوبه‌ی دولت براساس ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی، نتیجه‌ی ورود نمایندگان است که امیدواریم به زودی محقق شود.

  آنچه دیگران می خوانند

  معایب عجیب ایران خودرو تارا|خودروی پر سر و صدا معایبی هم دارد،جزئیات

  وام فوری 200 میلیونی با اقساط 5 ساله | شرایط ویژه وام آنی بانک مهر ایران

  کاهش قیمت طلا و سکه امروز 3 تیر 1401

  خبر خوش برای بانوان|وام فوری بانکی دولتی برای زنان|نام بانک و شرایط

  قتل فجیع زن ۲۰ ساله بر سر زیاده خواهی|جزئیات

  در نشست روز گذشته (۳۰ خرداد) هیات تطبق قوانین مجلس، مصوبه‌ی دولت در ارتباط با افزایش مستمری بازنشستگان کارگری را به دلیل تغایر با قانون باطل کرد. با این حساب، افزایش ده درصدی مستمری بازنشستگان سایر سطوح ملغی شده است و علی اکبر عیوضی (عضو هیات مدیره کانون بازنشستگان تهران) در این رابطه می‌‌گوید: رای هیات تطبیق قوانین مجلس لازم‌الاجراست؛ این رای بعد از طی مراحل اداری از طریق ریاست مجلس به دولت ابلاغ می‌شود و دولت باید این رای را اجرا کند.

  به گفته‌ی وی، بازنشستگان با این رای به یک موفقیت دست یافتند و حالا انتظار داریم رای و نظر هیات مدیره سازمان که براساس مصوبات مزدی شورایعالی کار تنظیم شده بود، برای بازنشستگان اجرایی شود.

  عیوضی اضافه می‌کند: در اردیبهشت، هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، افزایش مستمری بازنشستگان را براساس مصوبات مزدی شورایعالی کار و در راستای اجرای ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی به دولت پیشنهاد داد؛ دولت اما افزایش ۳۸ درصدی مستمری میانه بگیران را به ده درصد تقلیل داد؛ با پافشاری بازنشستگان و تشکل‌های صنفی آن‌ها، نمایندگان مجلس به درستی به میدان آمدند و رای به ابطال این مصوبه دادند؛ حالا میلیون‌ها بازنشسته کشور می‌توانند نفسی از سر آسودگی بکشند و در انتظار اجرای قانون باشند.

  او با بیان اینکه «انتظار داریم دولت در کمترین زمان ممکن به قانون تمکین کند» می‌گوید: در شرایطی که همه‌ی هزینه‌های زندگی سر به فلک کشیده، افزایش ده درصدی مستمری بازنشستگان غیرحداقل‌بگیر، هیچ تناسبی با افزایش هزینه‌های زندگی نداشت؛ ضمن اینکه سازمان تامین اجتماعی، یک نهاد بیمه‌گر مستقل و عمومی است و دولت نباید هیچ نقشی در تعیین مستمری‌ها داشته باشد؛ تعیین مستمری‌ها برعهده‌ی سازمان است و دولت فقط تصویب‌کننده اعداد و ارقام است.

  این فعال صنفی بازنشستگان افزود: بعد از ابلاغ مصوبه‌ی دولت، بازنشستگان اعتراض کردند؛ و درنهایت نمایندگان مجلس به ماجرا وارد شدند؛ به عنوان نماینده بازنشستگان از اعضای کمیسیون اجتماعی، اقتصادی و اعضای هیات تطبیق قوانین تشکر می‌کنیم؛ اصلاح مصوبه‌ی دولت براساس ماده ۹۶ قانون تامین اجتماعی، نتیجه‌ی ورود نمایندگان است که امیدواریم به زودی محقق شود.

  رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه هیئت تطبیق مقررات، مصوبه ۱۰ درصد افزایش حقوق بازنشستگان را مغایر با ماده ۹۶ قانون کار تشخیص داده است و بر اساس اصل ۱۳۸ قانون اساسی این مصوبه را ابطال و به هیئت دولت ارجاع خواهد داد.

  ولی اسماعیلی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست هیئت تطبیق مصوبات درباره افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، گفت: هیئت تطبیق مصوبه 10 درصد افزایش حقوق بازنشستگان را مغایر با ماده 96 قانون کار تشخیص داده است و بر اساس اصل 138 قانون اساسی این مصوبه را ابطال و در نهایت این مصوبه برای اصلاح به هیئت دولت ارجاع داده خواهد شد.

  وی یادآور شد: شورای عالی کار افزایش حقوق بازنشستگان را 38 درصد و دولت 10 درصد مصوب کرده بود، در جلساتی که داشتیم هیئت تطبیق ادله کمیسیون اجتماعی مبنی بر خلاف بودن این مصوبه هیئت دولت را پذیرفت.

  رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: البته هیئت تطبیق مصوبات دولت به صورت رسمی در این زمینه اعلام نظر خواهد کرد.

  اسماعیلی گفت: این جلسه پیرو تصمیمگیری نشست روز شنبه برای تصمیمگیری نهایی پیرامون مصوبه هیئت دولت در هیئت تطبیق مقررات برگزاری شده بود.

  بر اساس این گزارش، «ولی اسماعیلی» رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح جلسه اول این هیئت درباره افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به تسنیم گفته بود که این نشست پیرو مباحثی که در مورد مصوبه هیئت دولت برای افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی مطرح شده بود و کمیسیون اجتماعی آن را مغایر با ماده 96 قانون تأمین اجتماعی دانسته بود، برگزار شد. ضمن اینکه هفته گذشته نیز نشست هیئت تطبیق مقررات جهت بررسی این مصوبه برگزار شده بود و روز شنبه هفته جاری نشست کارشناسی این هیئت برگزار شد.

  رئیس کمیسیون اجتماعی بیان کرد: حقوقدانان حاضر در این نشست مخالف مغایرت این مصوبه با اصول قانون اساسی و ماده 96 قانون تأمین اجتماعی بودند و معتقدند در این ماده تصریح شده است که دولت باید این افزایش حقوق را مصوب کند بنابراین می‌تواند در آن دخل و تصرف هم داشته باشد.

  منبع : www.khanefootball.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید